Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

RESTORAN DIONIZ

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

RESTORAN DIONIZ

PostPostao/la Princesswedding dana čet sij 14, 2016 1:52 pm

Dragi moji forumaši :loveflag:

moram podjeliti iskustvo s vama o mom vjenčanju :pop:
nadam se da će to nekome pomoći jer je i meni pomoglo :jig:
Moja svadba je bila u Restoranu Dioniz, 3.10.2015. :vjencanje1: i bila je savršeeeeeeenaaaaa :cheer: :cheer: :cheer:
Sve je bilo preeedobro :-) Nisam se nadala tome baš jer sam uvijek skeptična po pitanju ugostitelja, nikad ne znaš šta ćeš dobiti na kraju ali ...
stvarno od klope koja je bila svježa, domača i janjac je bio prefin!!! Bilo je dosta konobara taman da sve obrade i stalno su bili nasmijani i vrlo uslužni :thumbsup: :thumbsup:
Sala je bila super složena, okruglim stolovima i u žuto-ljubičastoj varijanti .. po mojoj želji ... a sve je bilo u cijeni; cvijeće, aranžmani, voće i navlake za stolice u bijeloj boji
Dobili smo i tortu besplatno .. mrak veliku taman za 200 ljudi .. :cagam:
Na ulazu u parking koji je btw bio čuvan i osvjetljen je bio čovjek koji je usmjerio moje goste prema parkiralištu, a onda na ulazu onak na bijelim barskim stolovima je bilo piće dobrodošlice
za sve, alkoholno tipa medica i to .. i doček super .. garderoba je bila organizirana također. Na nekom plakatu je bilo obilježeno tko gdje sjedi a to sam ja poslala mailom dva tjedna prije :D
Wc su bili grijani i čisti s onak detaljima uređeni :thumbsup: rasvjeta ona neka kaj se mjenja u 1000 boja .. divno :cheer: podij je taman za čaganje .. bilo je mjesta za sve ( 200 ljudi ) jer ionak nisu svi stalno na nogama :-P Bend je najavio klopu i mi smo se zahvalili na mikrofon .. Klope je bilo za nositi doma :svakacast: znaći ne da smo jeli nego ono zbilja .. kolači su bili naši (našla sam domače privatno kod jedne žene) Vino od restorana MRAK!! bijelo stvarno super i kasnije se nitko nije žalio :-))))) :lol: Usluga je bila brzaa i jako ljubazna .. mislim šta da kažem ostali smo do jutra nitko nam ništa nije rekao ... mogli smo do podne da smo htjeli :bravo: a i spavali smo kumovi i mi svako u svojoj sobi isto for free .. u restoranu :thumbsup: eto nadam se da sam pomogla šta ..
Ugl. stvarno od početka do kraja ... preporučam Restoran Dioniz, meni su ispunili očekivanja i nadam se da ćemo i krštenje imati tamo :kiss:
e da i to sve za 35 eura po stolcu !!!!!! još nam je i za bračno putovanje ostalo ;-)

Jedna jako zadovoljna mladenka :bok2:
“When you realize you want to spend the rest of your life with somebody, you want the rest of your life to start as soon as possible.”
Princesswedding

Marketing:

Re: RESTORAN DIONIZ

PostPostao/la ovčica5 dana sub vel 13, 2016 10:20 pm

Cijena?
ovčica5

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.