Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kraljev Vrh

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Kraljev Vrh

PostPostao/la Basket dana pet vel 20, 2015 3:17 pm

Dragi forumaši,

molim Vas za komentare i dojmove sa imanja Kraljev Vrh - planiramo svadbu tamo, posjetili smo lokaciju, i pratimo ih na webu (imaju fejs, dobro se oglašavaju i na drugim portalima, dosta su prisutni) - sve izgleda poprilično dobro, ali zanimaju nas iskustva i gostiju i mladenaca koji su imali priliku tamo biti na nekom vjenčanju ....
Čuli smo sljedeće:
- klopa i cuga dosta dobra, otkada je uvedena kuhinja;
- dvorana je jako lijepa (ranije su postojali neki problemi sa ventilacijom, kao sada je to sređeno)

Molim Vas za komentar, u bilo kojem smjeru...
Hvala svima.
Basket

Marketing:

Re: Kraljev Vrh

PostPostao/la lutak dana pet ožu 06, 2015 10:54 am

Ja sam bila na svadbi prije 2 godine

Okoliš predivan imali su mladenci okupljanje tamo i ujedno smo isli po mladu u onu malu kucicu.
Nakon toga smo se zaputili u obliznju crkvu slatka je jako, svecenik divan nije otegnuo sam cin i bilo je predivno.

Sala je lijepa, samo se meni nikako one ventilacijske cijevi ne svidaju sta se vide. Hrana jako ukusna, sad ne znam da li to varira o izboru menia.

Ako je predivno vrijeme moze okupljanje biti na otvorenom i stvarno je lijepo.
E sad njima je tjedan dana prije padala kisa pa su nama curama pete propadale u travu, ali to je stvarno zanemarivo.

Nedostatak je sto je udaljeno cca 40 min voznje od Zg i ekipa se bas ne upusta u alkoholiziranje pa je atmosfera bila tak.
Ima par soba za prespavat ali to je malo i soba za mladence. Da je blize sigurno bi se ekupa vise opustila.

Sve u svemu lijepo. Mislim da je meni mladenaca bio oko 46 eura. Eto ako jos nesto trebas javi :bok:
lutak

Re: Kraljev Vrh

PostPostao/la tram11 dana ned lip 26, 2016 1:56 pm

Ima novih iskustava sa kraljevim vrhom? Dal se daju malo ispregovarat cijene kod njih s obzirom da su malo podebljane, ili se mozda moze dobit neki popust preko agencije?!?
tram11

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.