Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Klet Bunčić - Zagreb - Dugo Selo

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Klet Bunčić - Zagreb - Dugo Selo

PostPostao/la maroline dana sub stu 19, 2011 5:14 pm

DEBORAH134 je napisao/la:Da malo pokrenimo temu Bunčić, please zadnja iskustva tko ima - pomagajte, kaparili smo za 8.mj salu Rubin- mislim to je ona odmah od ulaza ravno, nema cigli nit drvene konstrukcije...svadba je do 200ljudi i meni smo birali 52 eura, uključena dekoracija itd.... e sad ima tko iskustva, savjete pleaseeee pomagajte :loveflag:

prošle godine su radili sa jednom dekoraterom koja nije znala napraviti onako kako joj je bilo rečeno. Ne znam kako se teta zove ali kuma mi nije bila zadovoljna sa dekoracijom jer to nije bilo ono kako su dogovorile! Koja god da ti bude, pripazi da točno definirate kako će dekoracije izgledati!
14.4.2012.
slika
slika
maroline

Marketing:

PostPostao/la šljokica. dana sub stu 19, 2011 5:39 pm

prije nešto manje od godinu dana sam bila na jednoj svadbi i bilo mi je super :mig: wc me njihov odusevio :lol:
jedino je plesni podij isao vise u duzinu nego u sirinu..i to mi je malo bilo :ne zna:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la DEBORAH134 dana ned stu 20, 2011 6:45 pm

Hvala curke, a jel bio tko u sali Rubin i kako je tamo bilo? ima tko iskustva :buket:
DEBORAH134

PostPostao/la Majax dana čet sij 12, 2012 11:55 pm

Dobar dan ! :bok: Imam sve pohvale u vezi restorana Kleti Obitelji Bunčić. :cheer:
A najviše pohvaljujem kuhare a još više pomoćne kuharice. :bok:
Imam jednu sitnu zamjerku u vezi konobara... malo su živčani trebali bi njihovi šefovi poraditi na njima.
Ostalo je sve 5 :10od10:
Zadnja izmjena: vrazichka; pet sij 13, 2012 7:42 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: promjenjena boja teksta, korisnik upozoren
Majax

PostPostao/la DEBORAH134 dana ned tra 22, 2012 1:34 pm

Ajmo cure tko ima novija iskustva sa Bunčićem, sala Rubini :) help...
DEBORAH134

PostPostao/la smiley dana pon tra 23, 2012 3:01 pm

DEBORAH134 je napisao/la:Ajmo cure tko ima novija iskustva sa Bunčićem, sala Rubini :) help...

Bila na dvije svadbe u 10.mjesecu baš u toj sali. Jedna je imala oko 200 ljudi, a druga nekih 70. Za ovu manju svadbu pregradili su prostor i koristili su se wc-i koji su od glavnog ulaza s lijeve strane. Mali su i uski... I to je bio jedini minus :mig:
Na ovoj većoj svadbi wc-i su bili od ulaza pa na desno, puno veći i praktičniji...
Osobno su mi se dosta pokvarili što se tiče same klope, ali to je subjektivan dojam, a što se usluge tiče, konobari su stalno nadopunjavali plate i osim malog uskog wc-a nikakvih prigovora nemam :mig: ...
smiley

PostPostao/la DEBORAH134 dana čet svi 17, 2012 11:28 pm

Hvala na odgovoru :thumbsup:
DEBORAH134

PostPostao/la slatka brineta dana uto lip 19, 2012 4:35 pm

dali mozda znate za Bunčić u Dugom selu dali ide rasvjeta sale besplatno uz meni-e ili se mora nadoplatiti? Tipa prigušeno svjetlo.
slatka brineta

PostPostao/la MsLukic dana ned lip 24, 2012 2:50 pm

slatka brineta je napisao/la:dali mozda znate za Bunčić u Dugom selu dali ide rasvjeta sale besplatno uz meni-e ili se mora nadoplatiti? Tipa prigušeno svjetlo.

Hi, mi smo bili na razgovoru, pitali za rasvjetu - nemaju u ponudi, moramo sami organizirati rasvjetu (ako želiš onu u bojama), od njihove rasvjete su normalna svijetla (žuta) koja se mogu prigušiti .. rekli su da imaju kontakt od firme koja radi rasvjetu, koji su radili mladencima prije nas i cijena je negdje oko 4000 kn.

Mi mislimo kapariti ovaj tjedan salu na katu, onu s puno prozora, u drvetu, ako još netko ima dodatno komentara puno bi ste nam pomogli.
Za sad nam se čini kao najbolja opcija, zbog menija 52eur - s uključenim dekoracijama sale i auta, te kolači i torte...

Hvala unaprijed!!!
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
MsLukic

PostPostao/la DEBORAH134 dana pon srp 30, 2012 1:55 pm

Ima tko kakve novosti za Bunčić ? :)) savjete, prijedloge...bliži se dan D :)
DEBORAH134

PostPostao/la Chiara88 dana uto tra 22, 2014 12:52 pm

Mi smo kaparili Novu salu za 5. mj iduće godine :cheer:
Chiara88

PostPostao/la Matka dana ned tra 27, 2014 2:32 pm

Chiara88 je napisao/la:Mi smo kaparili Novu salu za 5. mj iduće godine :cheer:

Može malo dojmova? Oni su nam u užem izboru. :)
Nismo još bili na razgovoru.
Matka

PostPostao/la Chiara88 dana pon tra 28, 2014 6:06 am

Pa čuj, nama su se očito svidjeli. :) Gospođa Sonja je jako ljubazna i susretljiva i nenasrtljiva. Otvoreni su razgovore i ništa im nije problem (barem je za sada takav dojam). Mi ćemo imati do 100 ljudi i preporučili su nam Staru Salu, ali meni se ta nije svidjela i željela sam Novu. Rekla je da nam ju mogu pregraditi, ali samo petkom pa smo zato uzeli petak. Petkom je inače i 2 eura po osobi jeftinije. :)

Mene sad zanima ako je netko tamo bio na svadbi unazad godinu, godinu i pol da podjeli dojmove.
Chiara88

PostPostao/la ivana_1701 dana pon lip 30, 2014 10:29 am

Nedavno sam bila tamo, ali ne na svadbi, na poslovnoj večeri (sala na katu skroz desno, ne znam ime). Svidjelo mi se sve osim hrane i pića. I nisam bila jedina, i drugi kolege su imali dosta negativnih komentara (da se nisu i drugi žalili ne bih pisala ovaj post, inače svakih par mjeseci imamo slične večere na različitim mjestima u ZG i okolici). Bijelo vino nitko nije htio piti, ja sam pila bambus, to je bilo ok. Od aperitiva sam probala nekakav voćni liker (izgledalo je kao votka od šumskog voća), boje je bilo kao ljubičasta boja za farbanje jaja za Uskrs, a okus kao da žvačem kaogumu - neprirodno skroz. I drugi se se žalili na aperitive, ali ostalo nisam probala pa ne mogu suditi. Bijelo vino je imalo vrlo jak miris po sumporu, kad smo pitali jel imaju neko drugo bijelo vino rekli su da imaju samo to - wtf??? Za juhu smo komentirali da nikad nismo jeli bolju juhu... od kocke... Izgledalo je kao da su kuhali domaću, ali im je bila preblaga pa su ubacili par kocki da okus bude puniji. Salata je bila svježa, a glavno jelo ok, ništa posebno i hvale vrijedno. Kolač je bio IMHO presladak i pre šlagiran iako su u frižideru pokraj šanka imali neke primjerke tiramisua i sl koji su izgledali vrlo reprezentativno. Možda kvaliteta dobivenog ovisi i o cijeni i meniu koji dogovoriš? Ambijent je domaći, posluga je bila ljubazna, WCi su super uređeni i ima dovoljno prostora. Hrana i piće veliko razočaranje :neznamkakoti: .
<3 25.05.2013. Ekopark Kraš <3
ivana_1701

PostPostao/la tram11 dana uto svi 10, 2016 8:43 pm

ima kakvih novih informacija?? i jos jedno mozda glupo pitanje, dal neko slucajno zna jel su oni mozda lovci, jer se nemam namreru udavati kod lovaca iz svojih principa a vidjela sam da buncici u vrbovcu imaju lovni turizam kao atrakciju -.-
tram11

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.