Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Klet Bunčić - Zagreb - Dugo Selo

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Klet Bunčić - Zagreb - Dugo Selo

PostPostao/la Branči dana pon ožu 31, 2008 11:08 am

Evo da ja napišem svoje doživljaje svadbi u Bunčiću. Bila sam tamo do sada na tri svadbe u zadnjih par godina.
Klopa je odlična, koji god menu da su mladenci izabrali, stvarno je sve uvijek bilo fino i ukusno.
Konobari su brzi i uslužni, sve brzo donose, odnose, što god treba.
Meni je jedina zamjerka što se tiče njih - prostor. Sve svadbe su imale klasične duge stolove koji su bili dosta natiskani jedni na druge. Također, klima uređaji koje imaju su ili preslabi ili krivo smješteni, pa se ljeti brzo uvuče sparina u salu, a prozori se ne mogu otvoriti. To su stvari na koje treba pripaziti, znači na raspored stolova (da nisu natiskani kao sardine) i da se klima upali prije dolaska gostiju.
Kome se neka od sala sviđa, biti će jako zadovoljan uslugom.
Moja ocjena je 4/5.
Branči
Admin
Admin

Marketing:

Re: Klet Bunčić - Zagreb - Dugo Selo

PostPostao/la Tasha dana pet tra 11, 2008 3:04 pm

Joj, bila i ja tamo na svadbi..i nikako mi se nisu svidjeli ti stolovi...a i nekak mi je prazno bilo (ona najveca sala)..a i ja meni osobno bi smetalo da je u mom okruženju jos 5 svadbi..ne znam, ja sam malo cudna po tom pitanju..

Moja ocjena je isto 4..ali navucena
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la killerdog dana uto tra 22, 2008 10:05 am

ja sam imao proslavu mature tamo i uz to bilo je i par svadbi (petak)
baš neznam koliko je tamo zanimljivo ako do tvog stola se zabavlja 30-tak frajera pod dobrim gasom :samorecine:

inače klopa i posluga super, cjena bila skroz ok
ocjena 4 :mig:
killerdog

PostPostao/la Iva dana pon tra 28, 2008 11:51 am

ja sam tam bila u vionteci i ti je meni jako lijepa sala, hrana je feomenalna malo mi je bed kaj ima toliko sala, ali inače sve 5 :cheer:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pet svi 16, 2008 11:35 am

Ja imala svadbu tamo! Meni sve 5! Hrana, ambijent, posluga... Raspored stolova ovisi i o broju osoba na svadbi. Ja sam imala svadbu u sali Terasa (najveca sala) i bilo je 418 osoba. Jedino sto se meni ne svidja u toj sali jest to sto je sva puna drveta al to opet nije mjerilo jer ja uopce ne volim drvo. Raspored je bio jako dobro napravljen. Nismo imali onaj stil stolova lijevo i desno od mladenaca. Nas stol je imao pogled na cijelu salu (doslovno), desno od nas je bila muzika a sve ispred nas i muzike plesni podij. Uzeli smo klasicni meni i sve je bilo odlicno. Cijena je bila 39 Eur + 2 eur navlake. Ja cesto idem na svadbe kod Buncica i za njih imam samo rijeci pohvale. Nikada nisam imala niti jednu zamjerku ali i to ovisi o ukusu.
Uglavnom, moja ocjena je cista 5!
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Reina dana pon lip 09, 2008 10:50 am

ja sam bila u bunčiću negdje oko božića, firma u kojoj dragi radi je imala kao božićni domjenak. mani je hrana bila super, ali klima im je bila koma. ja sam se skuhala, a inače sam skroz osjetljiva na dima cigarete, pa su mi oči bile užasno crvene, a ujutro sam dobila upalu i to oba oka. izgledala sam kao alien. tokom večeri sam morala puno puta izlaziti van jer su me oči užasno pekle.
ali mislim da onaj tko nema ovakve probleme kao ja će se ludo zabaviti! hrana, muzika i usluga su bile odlične!!!!! :jig:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana sub kol 30, 2008 2:06 pm

Ja baš u zadnje vrijeme nisam dobro čula o Bunčiću. Priča se da poslužuju staru hranu,tj. kaj im ostane od prijašnjih svadbi i raznoraznih proslavica. Bila ja u Bunčiću početkom 90-tih prvi put na svadbi kad je imao samo jednu salu i bilo je odlično. Tokom 90-tih bila na još dosta svadbi i bilo je sve super dok se nije počeo širiti. Već tada se osjetila ogromna razlika u hrani,posluzi i svemu ostalom, ( tada je imao 3 sale). Tako da mogu vjerovati pričama koje kruže i da više nema onu kvalitetu koju je imao!
miss-djurdja

PostPostao/la Dani 26 dana uto ruj 09, 2008 6:36 pm

Evo, ovo je jos jedan dokaz kako su ukusi razlicit i kako svatko dozivljava na svoj nacin.
Ja osobno nikada, ali nikada nisam imala niti jednu zamjerku na Buncica. Niti na poslugu, niti hranu... Meni je tamo uvijek bilo odlicno.
Idem jako cesto tamo od samog pocetka i nisam primjetila da se hrana pokvarila. Meni je super. Cesto tamo slavimo rodjendane, godisnjice, zaruke... pa odemo i bezveze na nedjeljni rucak.
Primjetila sam da je dosta ljudi razlicitiog misljenja sto se njih tice. Neki ga hvale na sva usta (ka npr. ja :rofl: ) a neki ga kude. Stvrano covjek nemoze biti vise pametan sto se odabira tice. Jedni kazu ovak, drugi onak pa ti budi pametan :rofl:
Sva sreca da sam se ja udala pa nemam vise takvih muka :rofl:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana sri ruj 10, 2008 9:44 am

mi smo nedavno bili na večeri (ne svadbi) i imam same pohvale na klopu i uslugu...konobara ima dovoljno i neprimjetni su, a paze da ništa ne fali. hrana je obilna i kvalitetna... :10od10:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana sri ruj 10, 2008 10:17 am

Ni vi, a ni ja nećemo skužiti da je hrana stara tj. od dan-dva prije...ali izgleda da je tako!!!
Tako bar kaže jedna teta koja je radila tamo u kuhinji.
Uostalom i ja sam nekad davno znala otići tamo na nedjeljne ručkove za smješne novce i koji su bili super...a kasnije saznala da je ta hrana od petak i subote kaj im je ostala...
miss-djurdja

PostPostao/la arlenna dana sri ruj 10, 2008 11:29 am

miss-djurdja je napisao/la:...a kasnije saznala da je ta hrana od petak i subote kaj im je ostala...

ma daj...strašno...pa nemogu vjerovati!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana sri ruj 10, 2008 12:37 pm

Na te nedjeljne ručkove sam išla još davnih 90-tih, a od ove tete sam to čula prije godinu i pol. Znači da to stalno prakticiraju.
Ne moram ni reći da nakon što sam to čula gore nisam otišla više ni jednom.
miss-djurdja

PostPostao/la Dani 26 dana sri ruj 10, 2008 1:24 pm

Nemogu reci da nije tako jer neznam. Samo znam da meni hrana nikada tamo nije bila losa. Stovise, bila mi je i jos uvijek mi je ukusna. Po nekoj hrani se moze znati dali je stara samo da ju pogledas a da nepricam o okusu. Mogu vjerovati da neke stvari mogu biti od prije par dana al opet za druge... Stara hrana se itekako moze primjetiti a ja to tamo nisam primjetila.
A ko zna... :ne zna:
Uglavnom, ja se tam uvijek dobro najedem i jos nijednom mi nije bilo zlo :rofl:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sri ruj 10, 2008 5:05 pm

Svi znaju da osobno ne preferiram Bunčić (prostor i vrućina koji mi nikad nisu prirasli srcu), ali zaista, ruku na srce, klopa im je odlična.

Te priče o podgrijavanju hrane koja ostane sa svadbe već godinama kolaju Zagrebom, a ja im nekako ne vjerujem jer znam jednu curu kojoj tetka ili tak neka rođakinja radi tamo, pa uvijek sve slave tamo i idu na nedjeljne ručkove tamo (pretpostavljam da ta prva ne bi nikad više jela tamo da se to događa), a drugo, na posljednje dvije svadbe što sam bila osoblje je mladencima zapakiralo doslovce svu hranu koja je ostala da mogu ponijeti doma, tako da ne znam koju bi to hranu od prethodnih svadbi prodavali ako sve spakiraju mladencima (a toga zaista bude spakirano na desetke kilograma, a ne dva krilca)? :misli: To sa pakiranjem hrane je standardna praksa svih restorana.

Tak da je mene to razuvjerilo što se tiče tih vječnih glasina. Al prostor mi je definitvno koma, tak da nejdem tam ak ne moram. :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mare dana sri ruj 10, 2008 5:24 pm

Ja sam valjda jedina na forumu koja nikad nije bila kod Bunčića... :ne zna:
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana sri ruj 10, 2008 6:13 pm

mare je napisao/la:Ja sam valjda jedina na forumu koja nikad nije bila kod Bunčića... :ne zna:

nisi, nisam ni ja nikad bila! :D
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la arlenna dana sri ruj 10, 2008 10:29 pm

mare je napisao/la:Ja sam valjda jedina na forumu koja nikad nije bila kod Bunčića... :ne zna:

ni ja nisam nikada bila...nisi sama... ne privlači me taj Bunčić...
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana uto lis 28, 2008 7:30 pm

arlenna je napisao/la:

ni ja nisam nikada bila...nisi sama... ne privlači me taj Bunčić...

evo i ja ću uskopro u Bunčić na jednu svadbu...pa ću konačno i sama moć ocijeniti sve... i baš me zanima kak će biti!
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana sri lis 29, 2008 11:01 am

Kreni ranije pa dodji kod mene na kavu :rofl:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Linda dana pon pro 08, 2008 6:43 pm

Naša svadba je u Bunčiću i izabrali smo ga zbog super hrane koju donose i po dva puta, piće se stalno toči, a konobari su mrak..
Ja sam zadnji put na svadbi imala svakakvih molbi i žena nijednom nije pokazala da joj je dosta.. Ma svi oni i u to sam se uvjerila više puta.. :svakacast:
Na jednoj svadbi, nije bitno gdje, sam zamolila kavu, a konobar mi je rekao: ˝Nemojte mi s tim kavama..˝ :izivciran:
Eto, to je moje iskustvo i da, ono što ostane spreme za doma... :jig:
Jedva čekam 1.8.2009..... I found someone to take away the heartache, to take away the lonely nights....
slika
Linda

PostPostao/la Tasha dana uto pro 09, 2008 8:53 am

Linda je napisao/la:Naša svadba je u Bunčiću i izabrali smo ga zbog super hrane koju donose i po dva puta, piće se stalno toči, a konobari su mrak..
Ja sam zadnji put na svadbi imala svakakvih molbi i žena nijednom nije pokazala da joj je dosta.. Ma svi oni i u to sam se uvjerila više puta.. :svakacast:
Na jednoj svadbi, nije bitno gdje, sam zamolila kavu, a konobar mi je rekao: ˝Nemojte mi s tim kavama..˝ :izivciran:
Eto, to je moje iskustvo i da, ono što ostane spreme za doma... :jig:

Malo smjesno djeluje ova recenica, pa zato ide i moje pitanje.."pa koliko si se puta do sada udavala?"
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Linda dana uto pro 09, 2008 12:20 pm

Još se nijednom nisam udala, moja rečenica se odnosila na svadbu na kojoj sam bila gost!
Jedva čekam 1.8.2009..... I found someone to take away the heartache, to take away the lonely nights....
slika
Linda

PostPostao/la arlenna dana sri pro 17, 2008 6:43 pm

slikica:

slika
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tamy23 dana pet ožu 27, 2009 10:54 pm

jel tko zna dali u bunčiću organiziraju svadbe do 50 ljudi ili im je to premalo?

nikad nisam bila pa moze i neki dojmovi ako imaju tak manje sale ak je moguce :D
"veži me za sebe usnama,
veži na milijun godina,
veži me jer i tako nemam gdje,
u tvom srcu ja sam zarobljen"
tamy23

PostPostao/la Branči dana sub ožu 28, 2009 12:46 pm

mislim da im je od 60 ljudi na dalje najmanje što primaju...
imaju i oni onaj mali restoran "ribarska koliba" sa jezercem gdje rade intimnije svadbe do 100 ljudi. :mig:
Branči
Admin
Admin

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.