Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Trajbar Team, Zaprešić

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Trajbar Team, Zaprešić

PostPostao/la NikicaFFM dana uto vel 01, 2011 9:08 pm

Hvala cure :bok:

Idemo u cetvrtak tamo pa budem vidjela.

Svi kazu da je Trajbar skup, ali moram reci da su meni dosta dobru ponudu poslali. Nisu nista skuplji od ostalih (Se-Mi, Hotel Antunovic itd.) i svima sam poslala isti Menu.

Bumo vidjeli :D
NikicaFFM

Marketing:

PostPostao/la korinna dana uto svi 24, 2011 11:20 pm

trajbar :cerek:
nas dan je tamo bio kao iz snova, jos nas je i vrijeme savrseno posluzilo za ceremoniju na otvorenom.
svi su od reda toliko organizirani, susretljivi i olaksaju sve maksimalno. bez imalo brige je sve proslo i mogu ih samo pohvaliti i preporuciti :cerek:
korinna

PostPostao/la Johanna dana ned svi 29, 2011 5:29 pm

Pozdrav svima,

Provela sam dosta vremena u zadnje vrijeme na ovom forumu (dobro, moze se reci i da sam se navukla :) ), informiram se i tak. Ovo mi je prvi post :)
Dragi i ja se planiramo vjencati iduce godine, mozda proljece ako uspijemo organizirati ili rana jesen. Dakle, relativno smo fleksibilni po pitanju datuma. Zivimo vani i to je zapravo razlog zasto jos nismo jos poduzeli konkretne mjere. Za sad uglavnom surfam i procjenjujem mjesta po fotkama.

Trajbar nam se svidja prvenstveno zbog mogucnosti da sve obavimo na jednom mjestu (crkveno vjencanje i tulum ). Sudeci po fotkama i komentarima, sala i okolis su super, kapelica izgleda bajkovito...
Kao prvo, po okvirnom popisu bit ce nas stotinjak pa me zanima kaj mislite, jel to premalo ljudi za taj prostor, jer na stranicama vele da primaju 230 ljudi. Brine me da bi moglo izgledati nekek suplje.
A druga stvar koja me zanima je njihova „all inclusive“ usluga. S obzorom da nismo u zg, bilo bi mi super da i organizacijski dio mozemo odraditi sa sto manjim brojem ljudi. Da li netko ima iskustva s tim? Da li oni imaju bas svoje ljude za dekoraciju ili imaju deal s nekom cvjecarnom? Ako da, kojom? I najvaznije, da li mislite da se to isplati? Je li razina usluge i krajnjeg proizvoda na nivou i vrijedna love?
Johanna

PostPostao/la ivancica dana ned svi 29, 2011 7:59 pm

Ja ti mogu reći neke okvirne informacije.

Što se tiče broja ljudi, mislim da bi u trajbaru 230 ljudi izgledalo prepreviše! Po mom mišljenju za taj prostor je idealno 180 ljudi, ali ako ćete imati i manje nije greda jer se onda može napraviti švedski stol što mi je kod njih fenomenalno jer slože predjelo na starinska ogledala i izgleda stvarno fenomenalno!

Što se tiče dekoracija, oni surađuju isključivo sa cvjećarnom fiorella iz zaprešića i sa nikim drugim; dakle koliko mi je poznato (i ako se nišu međuvremenu nije promijenilo) jedino oni mogu dekorirat prostor što sale što crkvice u Novim dvorima, ali na njihov rad nemam ni jedne jedine zamjerke, sve čeg se prime je savršeno; jedino su mrvicu preskupi za moj ukus. Al nisu te cifre ni prestrašne kad se pogleda usluga koja se dobije.

Meni je ono što se dobije za tu cijenu tamo sve vrijedno toga, ali nemoj moje mišljenje uzet kao jedino :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la korinna dana ned svi 29, 2011 11:56 pm

mi smo imali oko 120 ljudi, i bilo je taman, i podij je stalno bio pun (ne samo ispred pozornice nego i izmedu stolova), i nisam primjecivala nikakve supljine. oni ti imaju razne varijante rasporeda stolova pa si mozes naci adekvatan raspored da sala izgleda sto popunjenije :)

za all inclusive nazalost ne znam nista, mi smo kod njih imali samo neke dodatne dekoracija kao sto su til iznad podija, vezanje salveta i izrada jelovnika,ali to nema veze s tim.

ne bi se na tvom mjestu uopce dvoumila,to sto imaju sve na jednom mjestu je nesto najbolje sto ti netko moze ponuditi taj dan,nemas nista za razmisljati,samo se prepustis njihovoj organizaciji i uzivas.
najbolje da ih neobavezno kontaktiras pa pitas o svemu tome, i nek ti onda daju okvirnu cifru da znas na cemu si ;)
korinna

PostPostao/la Johanna dana pon svi 30, 2011 1:07 pm

Hvala cure, za 10ak dana cu ici u zg pa cu probati dogovoriti sastanak. nadam se da ce nam izaci u susret s terminom, jer kak sam rekla nismo bas jako cesto u zg. javim kak prodje.
Johanna

PostPostao/la anavi dana čet lip 02, 2011 9:25 am

Ja imam samo riječi hvale za Trajbar. Mi smo njima prepustili apsolutno sve (doček gostiju, organizaciju vjenčanja, kompletan menu i cugu, kolače i uređenje sale, čak i šminkericu (ako netko treba broj- žena radi vrhunski)). Službena cvjećarka u Trajbaru je gđa Kristina iz Vilenjaka, ali ti možeš uzeti koju god drugu cvjećarku želiš. Ja zbilja trebam samo doći tamo, obući vjenčanicu, a oni rješavaju sve ostalo.
...ništa mi neće ovaj dan pokvarit...
anavi

PostPostao/la Isabella dana čet lip 02, 2011 9:29 am

s kristinom nećete pogriješiti, radi savršeno, očaravajuće dekoracije.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la anavi dana čet lip 02, 2011 9:32 am

Johanna je napisao/la: I najvaznije, da li mislite da se to isplati? Je li razina usluge i krajnjeg proizvoda na nivou i vrijedna love?

Apsolutno! Meni je ipak najvažnije da se ja do tog dana što manje živciram. Zbilja mi se ne da vozit okolo naokolo da dobijem jeftinije kolače ili obilaziti kleti okolo u potrazi za vinom. Nemam ja vremena za to! Ali da ne ispadne da ih reklamiram ostatak info na pm.
anavi

PostPostao/la anavi dana čet lip 02, 2011 9:36 am

Isabella je napisao/la:s kristinom nećete pogriješiti, radi savršeno, očaravajuće dekoracije.

Bila sam ovu subotu tamo i škicnula salu koju je Kristina uredila i bila sam oduševljena. Ja ću svoju salu vidjeti tek kad budem ulazila unutra prije večere, da ju vidim prvi put onako u punom sjaju. Nadam se samo da ću izdržati!
anavi

PostPostao/la tina020 dana sub lip 11, 2011 6:40 pm

Hej cure, kakva je sada situaciju u Trajbaru vezano uz vjenčanje u kapelici?

Želja mi je i crkveno vjenčanje i svadbenu večeru obaviti na jednome mjestu, i Trajbar mi je po tome idealan pa me zanima kako je sada s time, jer znam da se priča da je crkva ukinula to vjenčavanje na terenu itd. Makar, tamo i je neka kapelica, pa me sada zanima šta s time? Ili ako netko slučajno zna još neki takav restoran, salu i sl. u sklopu koje se može napraviti i crkveno vjenčanje bila bih zahvalna ako bi mi poslao pp :loveflag:
Vizažist sam, dolazim doma, područje Zagreba, od šminke koristim MAC, Chanel, Diego dalla palma, givenchy itd. :)))
tina020

PostPostao/la Johanna dana pon lip 13, 2011 4:48 pm

Vjencanje u kapelici se naplacuje 900€ (info od prije 2 dana); u to ulazi stol, stolci s presvlakama, tepih, dva stupica na samom ulazu i mislim simsiri (malo sam tudum za biljke) koji idu uz svaki red. Svako dodatno ukrasavanje (cvijece, baloni, vjencici...) ne ulazi u tu cijenu. Redovno nude 60 ili 70 sjedecih mjesta i navedena cijena je za 60. Nisam sigurna da li je za veci broj stolaca i cijena veca :ha:
Imaj u vidu da je kapelica u sklopu Novih dvora i do samog Trajbara ima jedno 1-1,5km. Ne znam koliko si stroga po pitanju koncepta "sve na jednom mjestu". To je i mene privuklo k Trajbaru, i imala sam dojam da je ta kapelica nekak u sklopu njihovog imanja, ali eto, nije bas, bas...
Johanna

PostPostao/la Sue0204 dana pet ruj 09, 2011 2:17 pm

prošlu subotu sam bila tamo na svadbi i stvarno je jako lijepo!
stvarno su jako lijepo uredili vani prostor za samo vjenčanje,
izgledalo je ko na filmu! :cerek:
hrana je stvarno jako, jako fino, posluga je bila super!
jedino mislim da je malo preskupo, sad su još digli cijenu! :ne zna:
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la anavi dana sub ruj 10, 2011 11:51 am

Sue0204 je napisao/la:prošlu subotu sam bila tamo na svadbi i stvarno je jako lijepo!
stvarno su jako lijepo uredili vani prostor za samo vjenčanje,
izgledalo je ko na filmu! :cerek:
hrana je stvarno jako, jako fino, posluga je bila super!
jedino mislim da je malo preskupo, sad su još digli cijenu! :ne zna:

O Sue hvala :grli1: :grli1: :grli1:
Stvarno je sve bilo presavršeno. Mi smo uzeli apsolutno sve kod njih i osim što smo morali kupiti vjenčanicu, odijelo, izabrati band i fotografa i napraviti poklone za goste, oko ničega drugoga pstom nismo morali mrdnuti. Večer prije svadbe smo kod frendova gledali tekmu, bili u krevetu u pola 12, ustali ujutro u 8 i pili kavu do 9 (zadnju kao cura i dečko) i došli odmorni i naspavni na svadbu. Sve smo imali tamo, šminkanje, oblačenje, slikanje, doček uzvanika, ceremoniju vjenčanja, večeru... Nikakve gnjavaže ni za nas, ni za roditelje i zbilja smo se mogli opustiti u svakom trenutku. Osim što je mene uhvatila bujica emocija na deset minuta dok me kum vozio u apartman na šminkanje, ali s mladoženjom i dva kuma cijeli dan je prošao kroz genijalnu za**banciju.
Trajbar :svakacast: :svakacast: :svakacast:

Moram pohvaliti i ostale s kojima Trajbar surađuje jer su posao odradili vrhunski!
Slastičarna Cukeraj
Vinarija Zdjelarević
Cvjećarna Vilenjaci i gđa Krisitna :svakacast:
Šminkerica Zvončica :grli:
anavi

PostPostao/la Rozy dana pon ruj 19, 2011 8:41 pm

Pozz!
Već neko vrijeme čitam vaš forum i nekako sam imala potrebu prokomentirati Trajbar. Dugo sam razmišljala gdje napraviti svadbu, a da to ne bude već toooliko puta viđeno i naletjela na Trajbar. Iskustva su za sada vrlo pozitivna, iako je vjenčanje tek iduće godine. Vlasnik je bio vrlo ugodan i profesionalan. Cijena je 64 eura, ali moramo nadoplatiti za vina.
Cijene uređenja sala su malo više, ali onda nemate nikakvih briga. Ono što mene najviše brine je vjenčanje u kapelici koje oni nude, ali je ono NEOSTVARIVO ili gotovo neostvarivo. Svećenik je vrlo odrešit po tom pitanju i , kako on kaže, nema namjeru od toga raditi folklor. Kvaka je u tome da vam on neće raditi problem ( bar se naaaadam ) ukoliko nađete "svog" svećenika.
Zanima me ima li tko iskustva sa švedskim stolom tamo. Kako to izgleda i zauzima li previše mjesta. Hvala ! :)
Rozy

PostPostao/la anavi dana uto ruj 20, 2011 6:45 pm

Rozy za kapelicu ti ne mogu točno odgovoriti, znam jedan par koji se vjenčao u kapelici, ali njoj je svečenik bio rođak, pa nisu imali nikakvih problema. Sve ostalo što se tiče Trajbara od mene ima samo pohvale.
anavi

PostPostao/la Rozy dana sri ruj 21, 2011 1:06 pm

Da, to je druga situacija. Nadam se da će i nama uspjeti na taj način i da ćemo izrealizirati to vjenčanje na otvorenom. Oprosti, ali nisam sve detaljno čitala pa nisam naletjela na podatak jesi li ti imala ono klasično posluživanje ili švedski stol?? Nekako mi se sala čini dosta uska i ne znam gdje ga postave, ako se odlučiš za takav način. Usput, drago mi je kad čujem da je netko imao ugodna iskustva, odmah mi padne kamen sa srca :)
Rozy

PostPostao/la anavi dana pet ruj 23, 2011 9:02 pm

Mi smo imali klasično posluživanje. Znam da imaju i švedski stol i znam neke cure koje su ga imale, ali nisam vidjela tako da ti ne znam točno reći kako oni to posluže. S Trajbarom imamo samo pozitivna iskustva. Mi smo imali civilno vjenčanje kod njih ispred sale na onoj livadi, zalazak sunca, stvarno je bilo predivno.
anavi

PostPostao/la lutak dana čet sij 29, 2015 5:40 pm

Pozdrav svima, nova sam na forumu i pomalo se uhodavam. Do našeg vjenčanja ima poprilicno tocnije godinu i pol.

Htjela bi Vas pitat ukoliko netko ima nove informacije o vjenčanju u Trajbaru. Točnije zanima me šator. KOlika je cifra i na koji način se formira cijena. Hvala Vam na odgovorima :loveflag:
lutak

PostPostao/la trim dana uto svi 03, 2016 4:00 pm

Pozdrav svima!
Ima li novijih dojmova o Trajbaru? Kakve su cijene zadnje vrijeme i jel još uvijek bajkovito kao što to kolegice opisuju unatrag 5-6 godina?
Hvala unaprijed!
trim

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.