Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Gastro Globus

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Gastro Globus

PostPostao/la Tasha dana pon srp 14, 2008 2:39 pm

Mene zanima dal je netko imao tamo svadbu...i ako je, zanimaju me svi detalji...

http://www.gastro-globus.hr/
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Re: Gastro Globus

PostPostao/la Branči dana ned srp 27, 2008 4:03 pm

Nisam nikada bila, a čula sam svakakve reakcije, i komplimente i pokude, pa bi i mene zanimalo ako netko ima bilo kakvo iskustvo za Globus.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Dani 26 dana pon srp 28, 2008 3:50 pm

Koliko se sjecam ja nisam bila nijednom na svadbi tamo... Ali, prosli vikend je bio moj bratic i bas mi danas prica da je bilo koma! Mislim, koliko je njemu za vjerovat, ipak je on musko al mozda bas zato. Kaze da mu se uopce nije svidjalo. Da kad su dosli, cekali su 2 sata da iznesu predjelo... I kad su poceli iznosit, svakome su donesli tanjuric sa (ovo je njegov opis) 2 lista prsuta kroz koji sam cijeli zagreb vidio, 1 kulencic i sircic i malo francuske. Mogu zamislit njegovu facu kad je to vidio. Inace, visok je 2 metra, covjek i pol sto bi se reklo al nije debel nego velik! Njemu je to sigurno smjesno izgledalo. A kaze da ni sala nije bog zna sto, kaze on skupo a nist posebno. A mozda to ovisi i sta i kako su mladenci htjeli... Nemlgu nista rec kad neznam. Uglavnom, njemu nije bilo dobro... :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la FiLa dana pet kol 29, 2008 10:22 am

Ja sam prije uvijek cula samo pozitivno, dok nisam i sama otisla i uvjerila se. Meni je bilo totalno bezveze. Poredali su stolove tak da se nitko nije mogao vidjeti, podij je bio premali. bila je jos jedna svadba u dvorani pored tak da je bilo svega i svacega.
Higijenski mi nije bas bilo jer smo par puta naletili na dlaku :( sto u casi sto na tanjuru itd. Ja sam se bas razocarala i ne bi bas preporucila...
slika
26.04.2008......divno je biti nekome nesto.......:cerek:
FiLa
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la arlenna dana sri pro 17, 2008 7:50 pm

slikice:

slika slika

Globus- Zimski vrt

slika slika slika slika
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la kutnjak dana ned vel 22, 2009 6:09 pm

jel itko ima jos kakvih slika dekoracije zimskog vrta? ja imam tu salu.
Mislim uzet visoke stalke za stolove, stavit brsljan na plafonu i iza glavnog stola. U glavnom, mislim da treba dosta zelenila jer je prostor po sebi dosta prazan...any ideas??
slika
kutnjak

PostPostao/la Branči dana pon vel 23, 2009 2:58 pm

kutnjak je napisao/la:jel itko ima jos kakvih slika dekoracije zimskog vrta? ja imam tu salu.
Mislim uzet visoke stalke za stolove, stavit brsljan na plafonu i iza glavnog stola. U glavnom, mislim da treba dosta zelenila jer je prostor po sebi dosta prazan...any ideas??

možda da se stave trake tila koje se spajaju na sredini plafona (pogotovo će dobro izgledati ako imate balon eksploziju)... slično to rade u trajbaru :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la kutnjak dana sub ožu 07, 2009 12:42 am

mislim da ce tako nekako i bit...jos malo pa cu i to sredit. Prvo cu vidit sto mu globus nudi za cvjecarku i dekoraciju pa cemo vidit dalje.
slika
kutnjak

PostPostao/la mania dana pon tra 06, 2009 2:10 pm

ja sam imala svadbu u Globusu i ja zaista imam samo rijeci hvale..klope je bilo jako puno i nitko nije ostao gladan sigurno...buduci da sam kompletnu svadbu organizirala sama do najmanjeg detalja, jako mi je bilo bitno da svi budu zadovoljni, da se gosti dobro zabave, da fino papaju...da su konobari uslužni i pristojni i ja sam dobila vrhunsku uslugu..nemam niti jednu riječ zamjerke..
dapače, bilo je toliko dobro da i svom bratiću organiziram svadbu koja je za mjeseca dana baš u - Globusu (zimski vrt)

:loveflag:
'i am easily satisfied with the very best..'
my wedding..
mania

PostPostao/la kutnjak dana sri tra 08, 2009 1:54 am

konacno netko :cheer:

inace, uzeli smo de luxe meni, meni isto vazno da bude hrane i da je dobar band. sad konacno imam vremena sve sredit do kraja - jos moram pozivnice, cvijece, kolace, frizuru i pratnju...i mislim da je to, to :pop:

e, da te pitam, jesi uzela od njih dekoraciju i cvijece? mislim, jel se isplati preko njih ili sama nac? ic cu sljedeci tjedan to dogovarat.
i jos, tko ti je radio light show/svijetlo? prvo sam mislila da ne bi to imala, al bas lijepo podigne taj prostor.

p.s. super su slike :thumbsup:
slika
kutnjak

PostPostao/la mania dana sri tra 08, 2009 9:09 am

od njih sam uzela navlake, mašne, trake za stol..čokoladno smeđi saten..imaju još hrpu boja..također sam od njih uzela i čašice i plutajuće svijećice čokoladno smeđe..rasvjetu mi je radio Tibor iz Nivelete92, on i inače radi s Globusom pa na dogovoru u Globusu se sve možeš dogovoriti..
cvijeće mi je radila moja Tihana ali koristila je vaze od Globusa.. :bok:
my wedding..
mania

PostPostao/la Reina dana sri tra 08, 2009 9:15 am

mi smo prošle godine u 6. mjsecu bili u globusu na svadbi i sve je bilo super, samo su me zasmetale dvije stvari.
prvo - klima je puhala kao luda. ja nisam plesala jer sam ozljedila gležanj, a ta me klima tako napuhala, bila sam hladna kao leš.
drugo - to što im pregrada između dvorana i nije nešto, pa smo uredno čuli svatove u drugoj dvorani.
kada je ovdje bend imao pauzu, onaj drugi bend je svirao i sve se čulo.

a mladenci na ovoj svadbi nisu imali čak niti dekoracije po stolovima (osim ako misle da su kolači na tacni i boce vine i sokova dekoracije). ništa nisu uređivali i sve mi je tako prazno izgledalo. mislim da je bila dvorana zimski vrt.
baš sam se razočarala jer sam na slikama drugih djevojaka vidjela lijepo uređenu salu, bojanje prostora i slično, a sada kada sam došla, nije se vidio nikakav trud.

gledam slike od manie i divim se, tako treba izgledati restoran za svadbu, a ne sve bijelo, sterilno, bez ukrasa. jedino cvijeće na toj svadbi je bio buket od mladenke i rever od mladoženje (za koji nisam sigurna jel bio umjetan).
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana sri tra 08, 2009 10:47 am

A di je taj zimski vrt???

Ja znam za onu salu lijevo i onu veliku kad se ude ravno...ali fakat ne znam di je taj vrt...mi objasnite...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mania dana sri tra 08, 2009 11:39 am

imaš sam restoran Gastro globus (tamo gdje je šank), to ti je sala Ambasador i kapacitet im je mislim do cca 350 osoba..pored nje ti je odmah Zimski vrt (on dijeli Ambasador od Kongresne dvorane)..u njega stane do cca 200 ljudi..Globus također može i Kongresnu dvoranu koristit za svadbe i u nju stane cca 600-700 ljudi.. :mig:

evo jedna fotkica kako je to kod mene izgledalo prije nego su gosti došli, to je Zimski vrt sa postavljenih 15 okruglih stolova :)

slika
my wedding..
mania

PostPostao/la kutnjak dana sri tra 08, 2009 4:08 pm

joj, sad definitivno hocu taj light, super izgleda. prostor sam po sebi inace izgleda dosta prazan/sterilan, al ovaj light :thumbsup:
Zadnja izmjena: kutnjak; sri tra 08, 2009 5:57 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika
kutnjak

PostPostao/la kutnjak dana sri tra 08, 2009 4:33 pm

mania - poslala sam ti pm, al nesto steka....jel mi mozes rec koliko dode ta rasvjeta? ( na pm ) da se pripremim na cifru. HVALA!!!
slika
kutnjak

Re: Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

PostPostao/la leptir dana čet kol 27, 2009 7:26 am

ej, cure!!

jeste li vi ili netko od poznanika imali vjenčanje u restoranu spring?? to je noviji restoran, pa me zanima kakva je hrana, je li bila u dovoljnim količinama te kakva je usluga (konobari ....)??

i još jedna molba: gastro globus nam je također u izboru, ali muči me čuje li se buka i glazba iz drugih dvorana???

Molim vas za pomoć!

hvala :bok:
leptir

Re: Strahovi i razmisljanja prije vjencanja

PostPostao/la Reina dana čet kol 27, 2009 7:39 am

leptir je napisao/la:ej, cure!!

jeste li vi ili netko od poznanika imali vjenčanje u restoranu spring?? to je noviji restoran, pa me zanima kakva je hrana, je li bila u dovoljnim količinama te kakva je usluga (konobari ....)??

i još jedna molba: gastro globus nam je također u izboru, ali muči me čuje li se buka i glazba iz drugih dvorana???

Molim vas za pomoć!

hvala :bok:

da. :kava:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la boba dana pet ruj 30, 2011 12:06 pm

Hej, nova sam na forumu i buduci da znam kako je meni bilo dok sam trazila salu, htjela bih napisati dojmove o svom nedavnom vjencanju u Gastro Globusu, u dvorani Zimski vrt. Bilo je predivno!!! Prezadovoljna sam, a i nasi gosti, jer stalno slusamo pohvale za samo vjencanje, kvalitetu i kvantitetu hrane, konobare, dobar provod... Konobari su stalno nadopunjavali pladnjeve i donosili piće, bili su prisutni, a nenametljivi, hrana je bila prefina (tko kaze da mladenka ne stigne jesti na vjencanju taj se vara-ja sam sve probala :jig: ), ma stvarno nemam primjedbi i ne bih nista mijenjala! Čitala sam ranije komentare na forumu gdje je netko spomenuo da se cuje buka iz susjedne dvorane. U dvorani lijevo od ulaza bilo je jos jedno vjencanje taj dan i buku sam malo cula (kao neko mumljanje) samo za vrijeme molitve prije juhe, kad je sve u nasoj dvorani utihnulo. Kasnije u pauzama kad se jede se pusta CD u pozadini i vjerujte mi, uistinu se nista ne cuje. Stol mladenaca je blizu pregrade koja dijeli dvorane tako da bismo mi sigurno culi buku da je postojala! Gdje god sam dosad bila na vjencanju, a da postoji vise sala, sam povremeno cula buku sa susjednog vjencanja, ali to ne smatram minusom sale! Uglavnom, ako netko ima jos pitanja u vezi vjencanja-samo naprijed :jig:
boba

PostPostao/la ozy dana sub lis 29, 2011 9:45 pm

A možeš li reći koliko te je to koštalo koliko si osoba imal na svadbi i koja je ispala ukupna cijena'koliko si unaprijed morala rezervirati termin?Meni se isto jako sviđa ta sala pa me sve živo zanima :cerek:
ozy

PostPostao/la tonkicapalonkica dana uto stu 22, 2011 10:02 am

zimski vrt je lijepa dvorana, no ona druga mi se ne sviđa (ne znam kako se zove) :neznamkakoti:
tonkicapalonkica

PostPostao/la Papy04 dana sri tra 10, 2013 9:06 pm

Pozdrav ekipa!!
Procitala sam sve postove i iako ima i negativnih i pozitvnih komentara ( al gdje nema ) i dalje premisljam o sali. Ne ocekujem neke nove komentare o usluzi i sali opcenito , a koji vec nisu prije napisani. No shvatila sam da se svi slazu da je sala ( Zimski vrt) prazna i hladna te da se treba dosta potruditi oko dekoracija da se postigne odredjena toplina i ugoda. Što znaci jos love :/ E sad , zanima me koliko ste ulozili u uredjenje te sale :D ( ak moze fotke :cerek: ) i koliki je plesni podij za svadbu s cca 200 ljudi ( od kojih 199 plese :jig: ) Tnx
slika
[/url]
Papy04

PostPostao/la Chiara88 dana uto ožu 18, 2014 7:56 pm

Mene zanima kako je to Zimski vrt prazan? Ovo pitam jer i mi razmatramo tu dvoranu. U kojem smislu treba puno uložiti u dekoraciju? Meni se na slikama čini skroz ok. Sa onim zastorima.
Chiara88

PostPostao/la Matka dana ned tra 27, 2014 2:33 pm

Dali je netko bio u skorije vrijeme tamo, može malo dojmova?
Matka

PostPostao/la laury dana sub kol 02, 2014 5:37 pm

Drage moje ima li svjezih dojmova po pitanju ove sale,tocnije Zimski vrt? puno hvala na svakoj recenziji :)
laury

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.