Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Matis Absolut, Zagreb

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Matis Absolut, Zagreb

PostPostao/la GiSeLe dana pon ruj 22, 2014 4:20 pm

Pozdrav!

Vidim da svaki restoran/sala ima svoju temu, i sve što o Matisu ima je od prije par godina, a zanima me konkretno ta lokacija - hrana, osoblje, ventilacija, osvjetljenje, broj ljudi koji stane, cijene... svi detalji koji vam padnu na pamet! :)

Hvala unaprijed!
GiSeLe

Marketing:

Re: Matis Absolut, Zagreb

PostPostao/la Basket dana pet vel 20, 2015 3:38 pm

Ja sam tamo bio na svadbi prije manje od dvije godine:
- Hrana - tada je to bio catering Kvatrić, obično ljudi imaju averziju prema cateringu, vole da je kuhinja uz salu, ali ovaj catering je bio na visokoj razini, bez greške
- Osoblje - vrlo uslužno, cuga stizala na zahtjev, bez ijedne zamjerke,
- Ventilacija - bez zamjerke, temperatura, zrak i atmosfera ok
- Osvjetljenje - ok, zidovi su bili bojani, postojali su panoi koji su vrtjeli slike mladenaca, simpa je bilo
- Broj ljudi - ovo je ipak za manje svadbe (cca do 130-150 max)
- Dodatni plusevi - lokacija u gradu, ne moraš se vozit dugo doma, i velik parking (Bandićev, na Paromlinu, uz dvoranu - subotom zjapi prazan, a ne plaća se iza 15h)

Jedina zamjerka po meni je malen podij za čagu, i nespretna lokacija svadbenog stola - ali raspored se može prilagođavati. To mi se ženio kolega, i znam da su gazde lokala bile vrlo profesionalne...
Basket

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.