Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Restoran Phoenix - okolica Velike Gorice

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Restoran Phoenix - okolica Velike Gorice

PostPostao/la missy dana sri srp 03, 2013 6:15 pm

Molim ako ima netko da podijeli dojmove o Phoenixu, naročito nakon preuređenja...
Ima li taj prostor potencijala da bude dobara za 130-150 ljudi? Oni stupovi mi nekako previše razdvajaju prostor, kakva je akustika, ima li mjesta za pjesati? Kakvo je osoblje, hrana, cijene? :bok:
missy

Marketing:

Re: Restoran Phoenix - okolica Velike Gorice

PostPostao/la therealtonka dana ned kol 04, 2013 7:07 pm

Jučer sam otišla pogledati salu. Odlična je za tu količinu, može max 250 ljudi. Cijena je 43 €, u cijenu je uključena hrana (25dkg porcija), piće i presvlaka za stolac koja ti je bijele boje sa mašnom. Što se tiče akustike i ja sam bila skeptična, ali sam prije par godina bila na svadbi i bilo je super. Što se tiče preuređenja jedinu razliku koju sam ja primijetila je da su stavili okrugle stolove umjesto pravokutnih... nadam se da sam pomogla...
slika
therealtonka

PostPostao/la Gipsofilija dana ned stu 08, 2015 6:24 pm

Malo kasnim u razgovoru koju godinu :o
ali htjela bi poručiti svima koji budu trazili po forumima restoran Phoenix da je restoran prva liga! Definitivno najbolji u okolici Velike Gorice pa i dalje. Oduvijek sam htjela tamo imati svadbu jer godinama drze svoju dobru reputaciju i bila sam na par svadbi tamo. Nasa svadba je bila u 7.mj.2015. i odusevljeni smo mi i svatovi - cak i oni zajedljivi i bez dlake na jeziku - su imali samo rijeci hvale na klopu i poslugu. Neki nasi frendovi su se odlucili kapariti za svoje vjencanje.

Ugl. u kratkim crtama nasi dojmovi:
CIJENE - najjeftiniji meni je do prije par mjeseci bio 43 eura, a sada je 39 eura
- mi smo imali taj najjeftiniji i bili smo zadovoljni, ima sve kaj inace ide,
a oni skuplji se razlikuju u vrstama sira, prsuta, kulena, ulaze li u meni kolaci i torta, itd.

HRANA - prefina, topla, definitivno ne stede na hrani i dobili smo sve sto se nije pojelo za doma
- janjetina se topi u ustima, mnogi kazu da nikad nisu probali bolju, ujak od muza isao kod covjeka koji je pekao janjce
da mu da ruku i pita ga kako je to pekao

OSOBLJE - ljubazni, usluzni, stalno nadopunjavaju plate i pice nose novo cim je boca pri kraju
- voditelj Zeljko - od kada je on dosao u phoenix napravio je neke promjene tako da je usluga jos bolja,
bio nam je desna ruka, s njim se mozete sve dogovoriti, na raspolaganju je 100%, pomaze u organizaciji
- sefica - jako draga zena, iako smo se mi sve kasnije dogovarali sa Zeljkom

PROSTOR RESTORANA- najbolje rasporedjen gdje god sam bila, plesni podij je u sredini, a sa lijeve i desne strane su stolovi tako da zapravo svatko ima pogled na podij, stupovi ne smetaju niti najmanje, akustika odlicna, iza stola za mladence su stavili prekrasne kamene plocice, wc cist

KLIMA - koliko sam ja vidjela mislim da imaju 6 klimi, nemojte me drzati za rijec, onima koji su plesali naravno da im je bilo vruce, a onima koji su sjedili je bilo taman

SOBE - mladenci dobiju sobu za prespavati, lijepo i moderno uredjena, mi smo se probudili oko 12, popili kavu i jos smo dobili dorucak

Uglavnom, restoran Phoenix ima 100% nase preporuke i ko god tamo organizira svadbu definitivno nece pozaliti!
Gipsofilija

PostPostao/la slatkica15 dana pon stu 27, 2017 11:26 am

Mi smo bili ovo ljeto na svadbi i nije bilo baš nešto. Hrana je bila hladna i ništa specijalno, a usluge je bila tak tak konobari su mi se činili pripiti. Razgovarali smo sa šeficom koja je jako neljubazna i ne zna osnovne odnosa s gostom, odnosno ne zna složiti 3 normalne rečenice. Cijela postava konobara je promijenjena jer su je svi napustili. Dvorana je napravljena za 180 ljudi max, nas je bilo više i bilo je dosta gužva. Bilo je ljeto pa je bilo vruće, iako su klime radile, ali to je normalno za taj dio godine.
slatkica15

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.