Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Hotel Phoenix-Sesvete

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Hotel Phoenix-Sesvete

PostPostao/la Medolino dana pet ruj 19, 2008 1:41 pm

Hvala curama na odgovoru za Zovka! Mi nemamo toliki broj ljudi. Mi se vrtimo oko 200. A oni subotu nedaju za manje od 250 jel su gladni zarade! No nema veze. Zanima me dali netko imam iskustva i saznanja o Hotelu Laguna, Miral, Phoenix? Kakvih slikica da se može vidjeti uređena sala... :raspa:
Hvala Vam udavače!!
Zadnja izmjena: maybelline; ned lip 24, 2012 4:38 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: premjesteno u novu temu !izmjena naslova!
Medolino

Marketing:

Re: SVI ZAGREBAČKI HOTELI (Antunović, Miral, Phoenix, Zovko

PostPostao/la Dani 26 dana čet ruj 25, 2008 4:17 pm

Medolino je napisao/la:Hvala curama na odgovoru za Zovka! Mi nemamo toliki broj ljudi. Mi se vrtimo oko 200. A oni subotu nedaju za manje od 250 jel su gladni zarade! No nema veze. Zanima me dali netko imam iskustva i saznanja o Hotelu Laguna, Miral, Phoenix? Kakvih slikica da se može vidjeti uređena sala... :raspa:
Hvala Vam udavače!!

:kiss:
U subotu sam bila na svadbi u Phoenixu. Neznam ti cijene al cu uskoro saznati. Koiko se sjecam, ovi nasi su morali sami donesti pecenje (odojak, janjetina) a u cijenu menia im je bila uracunata torta i kolaci. Nemogu reci koliko je meni bio, al znam da nije bas jeftino s obzirom da ipak moras sam to pecenje donest.
Sala mi se svidja (bili smo u velikoj sali), ima onak udubljen plesni podij i prilikom ulaska u salu konobari te ljubazno upozoravaju na stepenicu. Stolovi su okrugli, jedino sto bi netko mogao zamjeriti je to sto je za jednim stolom bilo 10 osoba a meni se cini da je taj stol ipak za 8. Malo smo se stisnuli i opet dobro. Konobari su bili otkaceni u tolikoj mjeri da smo im pjesme narucivali samo njima u cast na sto su oni odgovorili s plesom za sankom... Bas su ludi bili! :bravo: :bravo: :bravo:
Usluga je bila odlicna, hrana super... Uglavnom, meni je bilo jako lijepo... :jig: :jig: :jig:

Ovaj tjedan bi oni trebali doci do nas pa cu ih sve ispitati o cijeni i svemu ostalom :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: Restoran Brozek u Resniku

PostPostao/la tigerin dana ned vel 14, 2010 8:51 pm

evo, sad mogu reci nesto i iz vlastitog iskustva:

moram priznai da me bilo strah da li ce biti dovoljno hrane... jer bila sam nedavno na svadbi koja se odrzala u hotelu Phoenix i nas 10 za stolom je dobilo 4-5 snicli pa ti sad budi br.z
... na kraju kad je pocela vecera nije se znalo kud bi to covjek sve strpao!! ja sam se vec od predjela najela (volem sunkicu hihi hihi), pa sam se najela corbanca (kakva janjetina i odojak, ovo je predobro), a o ostaloj hrani da ne pricam, fakat bi predugo trajalo, ma jednostavno odlicno! i jos nam je i ostalo da valjda do srijde imamo mesa i drugog jela. usluga je isto bila na nivou, pepeljare nisu stigle se napuniti vec je nova dosla, o picu isto da ne pricam, cim je ona butelja s vinom bila malo manje od pola vec je nova stizala.. itd itd mislim, vidi se da se ipak vodi racuna o gostima.
od nas recimo 80-ak nisam skuzila da je itko imao problema s parkingom, istina, nemaju svoj vlasitit, ali ionako je ono slijepa ulica i nijedan auto nije nikom smetao, tako da ne vidim ni tu nekog problema..
eto, nama je svadba prosla stvarno u najboljem redu i nakon ovog sto smo sinoc i nocas vidjeli i probali ko mi veli drugacije mislim da nije u pravu
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

Re: SVI ZAGREBAČKI HOTELI (Antunović, Miral, Westin, Zovko itd)

PostPostao/la malena33 dana uto ožu 09, 2010 12:09 pm

Pozdrav,

zanima me tko ima iskustva sa hotelom Phoenix-Sesvete (sala Latino).
Možda nešto na što bi trebala pripaziti.
Hvala.
slika
malena33

RESTORAN PHOENIX - SESVETE

PostPostao/la MP02 dana sri ožu 17, 2010 1:31 pm

ima li tko iskustva s hotelom Phoenix u Sesvetama? Planiram raditi svadbu u novoj salu koja je već drugi put preuređena, pa me zanima kakvi su vaši dojmovi.
Meni je sala odlična, ali čula sam samo kritike na taj hotel i salu.

Javite ako imate informacije o ovoj sali!
Zadnja izmjena: Branči; sri ožu 17, 2010 1:58 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: tema spojena sa postojećom
MP02

Re: RESTORAN PHOENIX - SESVETE

PostPostao/la tigerin dana sri ožu 17, 2010 1:34 pm

bili smo na jednoj svadbi bas u tom hotelu i za nas 10-ak koliko nas je bilo za stolom dosla je jedna plata sa 4-5 snicli. ostali smo gladni. mislim da sam sve rekla... :neznamkakoti:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

Re: SVI ZAGREBAČKI HOTELI (Antunović, Miral, Westin, Zovko i

PostPostao/la LMarie dana uto lip 29, 2010 12:38 pm

MP02 je napisao/la:ima li tko iskustva s hotelom Phoenix u Sesvetama? Planiram raditi svadbu u novoj salu koja je već drugi put preuređena, pa me zanima kakvi su vaši dojmovi.
Meni je sala odlična, ali čula sam samo kritike na taj hotel i salu.

Javite ako imate informacije o ovoj sali!

Mi smo bili na nekoliko svadbi u toj sali u phoneixu, i ni jedamput me nije oduševila, hrana kasni, pladnjevi su mali i definitivno nisu za 10 ljudi za stolom, zagušljivo je, a prijateljica koja se udavala imala je problema i s organizacijom, jer se nisu držali dogovora, tako da nemam baš lijepo iskustvo...
LMarie

Hotel Phoenix Sesvete

PostPostao/la BaDly dana uto srp 20, 2010 1:38 pm

Bok svima,

Kako smo trenutno u procesu traženja sale za svadbu slučajno smo naletili na spomenuti hotel. Kako na ovom forumu a i općenito na internetu informacija o dotičnom hotelu ima na kapaljku zamolili bi sve koji su bili tamo na svadbi ili još bolje imali svoju svadbu tamo da napišu bilo koju suvislu informaciju koja bi nam mogla biti od velike pomoći prilikom odabira sale !?

Naime, bili smo tamo na dogovoru (svadba bi bila 09/2011) i ovako na prvu sve izgleda odlično:

- Menu od 50-56 eur (4 kom uz mogućnost promjene istih)
- uključeno uređenje sale, sa odabirom više vrsta navlaka/stolnjaka
- obizom da je manja svadba (cca 120-130 ljudi) naša bi bila sala maestro (gornja sa izlaskom na terasu, što nam je bitno zbog pušaća)
- osiguran besplatni parking
- apartman za mladence
- od dana rezervacije do dana svadbe besplatno korištenje teretane i saune (a plan je da svadba bude za cca godinu i 2 mjeseca)
- besplatna probna večera za mladence i kumove kako bi isprobali odabrani/dogovoreni menu
- obzirom da imamo svoje vino, oduzeli bi nam 3 eur/osobi (kod svih drugih sala koje smo gledali je u tom slučaju popust od samo 1 eur)

E sad....ovako na prvu ponuda je bolja od svih drugih koje smo gledali, ali naravno sama ponuda se može uvelike razlikovati od usluge koju bi nam pružili pa nas baš iz tog razloga zanimaju iskustva ljudi koji su bili tamo ??

Kakva je hrana ? Ima li je dovoljno ?
Kakva je usluga ?
Je li bilo kakvih problema sa organizacijom, dogovorom i općenito sa svadbom ?

Unaprijed zahvalni na odgovorima.....
Zadnja izmjena: Branči; uto srp 20, 2010 2:07 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: tema spojena sa postojećom
BaDly

PostPostao/la Dale dana čet ruj 02, 2010 6:23 pm

Ja bi pak molila ako netko ima svježih iskustva sa hotelom Phoenix u Sesvetama? Koliko vidim niste baš puno pisali o njima pa bi bilo super ako mi netko može reći više o njihovoj ponudi...
Dale

PostPostao/la vrazichka dana čet ruj 02, 2010 9:21 pm

Dale je napisao/la:Ja bi pak molila ako netko ima svježih iskustva sa hotelom Phoenix u Sesvetama? Koliko vidim niste baš puno pisali o njima pa bi bilo super ako mi netko može reći više o njihovoj ponudi...

ja sutra imam djevojacku tamo, ne mogu ti rec kakva je hrana ali ti mogu prekosutra rec kakvi su konobari i osoblje hotela :ne zna: :thumbsup:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la tigerin dana čet ruj 02, 2010 10:20 pm

vrazichka je napisao/la:
Dale je napisao/la:Ja bi pak molila ako netko ima svježih iskustva sa hotelom Phoenix u Sesvetama? Koliko vidim niste baš puno pisali o njima pa bi bilo super ako mi netko može reći više o njihovoj ponudi...

ja sutra imam djevojacku tamo, ne mogu ti rec kakva je hrana ali ti mogu prekosutra rec kakvi su konobari i osoblje hotela :ne zna: :thumbsup:

mislim da sam vec to negdje pisala bili smo lani u 5mj na svadbi kod frendice, ali taj Phoenix nam je bio razocarenje totalno i nama kao gostima i mladencima. sve je to lijepo uredjeno, odise pomalo luksuzom,ali... nas je cca 10 sjedilo za stolom a kad je islo glavno jelo bila je samo jedna plata sa 4-5 snicli i jos nekih priloga sa strane.. i sta sad, da se natjecemo tko je brzi?? a mladencima nisu dali ostatak hrane, ni kolaca, jer ga kao, nije niti bilo! ma uzas. :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
slika slika

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dale dana pet ruj 03, 2010 6:15 am

Uf, baš šteta, onda definitivno otpada :nene: Ako nešto ne želim, to je da mi gosti ostanu gladni! Puno hvala na savjetu :kiss:
Dale

hotel Phoenix, Sesvete

PostPostao/la zekonja2312 dana uto lip 19, 2012 7:27 pm

mi smo imali svadbu u hotelu Phoenix pa bi htjela s vama podijeliti doživljaje :cagam:

mi smo bili oduševljeni sa svime :cagam:
cijena menija koji smo uzeli je 55 eura, ima sve u njemu, apetritive domaće, predjelo (pršut, sirevi, kulen, vratina, francuska, rajčica...), juha (na izbor, mi uzeli govedsku), glavno jelo (pureća rolada, svinjsko pečenje, teleće pečenje, krumpir pečeni, rižoto s gljivama, kuhano povrće), torta po našem izboru, janjetina i odojak i na kraju vinski gulaš... cijelu večer smo imali pića, sokovi, pive, vino... kavu...
hrana je zbilja preeeefina i ima je jako puno, zbilja se puno jelo a puno je i ostalo, jednostavno se ne može pojesti kolike su porcije :jig: :thumbsup:

usluga je vrhunska, brzi, pažljivi, nasmijani, služe s bijelim rukavicama, na jaaako visokom nivou :10od10:

sala izgleda vrhunski, najljepša u kojoj sam bila, mi smo imali temu bijelo lila i bilo je zbilja preeedivno :D podij je jako velik, ima baš pozornica za bend, što je super izgledalo.. stupovi u sali mogu biti u raznim bojama pa su nama bili lila uz temu, šank je isto bio osvijetljen u toj boji :thumbsup:

dobili smo na da apartman za mladence koji je zbilja jako velik, nekih 30ak kvadrata, preeedivno uređen :jig: imao je lila zidove uz našu temu...

mi smo imali doček gostiju na terasi hotela vani tako da smo okupirali hotel već od 10 ujutro, sa donošenjem robe, pa spremanje, pa fotkanje i uvijek su bili tu za bil kakvu pomoć i što god je trebalo

imaju prekrasan vinski podrum u kojem smo mi i kumovi imali zdravicu i malo narezaka dok se gosti nisu smjestili u salu :cagam:

imali smo i piće dobrodošlice, voće, nareske, ma predivno je bilo :jig:

naša ocjena :10od10: :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Re: hotel Phoenix, Sesvete

PostPostao/la tigerin dana uto lip 19, 2012 7:37 pm

super, bas mi je drago da ste ti i muzek zadovoljni!! :cheer: :cheer: :cheer:

onda su se poboljsali, prije 3 god smo otsli gladni sa svadbe u phonenix-u.. nas 10 za stolom, a jedna plata glavnog jela i na njoj 4 snicle. konobara odnikud :huh: dobro je da to vise nije praksa :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
slika slika

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana uto lip 19, 2012 7:39 pm

evo malo slika

naš stol

slika

slika sale

slika

vinski podrum

slika

doček gostiju na terasi

slika
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la zekonja2312 dana uto lip 19, 2012 7:40 pm

ma daj? s obzirom na to kakvi su bili prema nama to mi je skroz šok, ali hvala Bogu nama su bili za :10od10:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la zekonja2312 dana uto lip 19, 2012 7:42 pm

e da,mama mi je vegeterijanka pa su njoj radili što je htjela za jesti po izboru :jig: što mi je zbilja bilo jako lijepo :cheer:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la tigerin dana uto lip 19, 2012 7:42 pm

dobro, to je bilo prije 3 god.. svasta se moglo promjeniti od tada. i dobro je da je! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ajme, prekrasno vam je ovo bilo!!!!
slika slika

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana uto lip 19, 2012 7:43 pm

hvala ti puno :cerek:

mi smo preeezadovoljniiiii :cheer:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Re: Hotel Phoenix-Sesvete

PostPostao/la VlatkaZgb dana uto srp 16, 2013 9:38 am

ma li itko kakvih novih iskustava s Pheonixom jer dragi i ja namjeravamo u subotu ic platit kaparu, pa bi mi svaka nova informacija dobro dosla :D
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
VlatkaZgb

PostPostao/la domac385 dana sri srp 17, 2013 4:55 pm

Recimo jedna stvar koja je nama bitna je da postoji mogucnost za smjestaj gostiju jer cemo imati dosat gostiju iz Slavonije. Phoenix nam je otpao jer im je cijena sobe oko 400kn. Malo nam je to bilo puno obzirom da cemo trebati 10-15 soba...
Ali osim toga, cuo sam dobre kritike za njih tak da su nam bili u izboru dok se nismo oko soba razgovarali...
Na kraju smo u Buncicu kaparili...
domac385

PostPostao/la VlatkaZgb dana sri srp 17, 2013 9:58 pm

Phoenix nam je otpao jer im je cijena sobe oko 400kn. Malo nam je to bilo puno obzirom da cemo trebati 10-15 soba...

Slazem se, cijena je cak i sa svatovskim popustom oko 360 kn, al opet moras znat da je to hotel s 4 zvjezdice. Dragi i ja smo bili na svadbi u Buncicu u Vrbovcu pa nas je samo nocenje doslo 200 kn i to smo dobili sobu kraj koje s vanjske strane ide ona ogromna cijev il od klime il kotlovnice pa nam je to cijelo vrijeme drndalo .
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
VlatkaZgb

PostPostao/la tinkerbell4 dana ned ruj 01, 2013 4:47 pm

Vlatka, nemoj se ništa brinuti. Hotel Phoenix je najbolje mjesto gdje možeš imati svadbu. Mi smo imali prije 2 mjeseca svadbu tamo i bilo je predobro. Osoblje je jako uslužno. Dok poslužuju imaju bijele rukavice, sve je baš na visini. Na znam koju salu ste kaparili. Mi smo bili u onoj dole i imali smo 120 ljudi, a ni u jednom trenutku nije djelovalo prazno. Nisam imala ni cvjećarku, nego sam gospođi koja kod njih radi dekoracije otfurala materijal i rekla što bi htjela, a ona je to sve lijepo tako uredila. Čak je još i dodala ogledala po stolovima što me totalno oduševilo. Objasnila sam joj sve, ali kad sam ušla u salu stvarno sam ostala oduševljena jer je izgledalo još bolje nego što sam zamišljala.
Ima ti samo jedna stvar koja je meni bila super, a u hotelu su rekli da nekim ljudima se to ne svidi pa im treba reći ako ne želiš. Naime, hotel ima praksu darivati goste na svadbi. Ništa nametljivo, samo se dogovore s bendom da u jednom trenutku kaže da se oni ljudi koji imaju neku oznaku na stolici jave tom i tom jer su dobili poklon (masaža, wellness za dvoje, tako nešto). Istu nagradu su dobili i dečko koji je uhvatio podvezicu i cura s buketom. Meni je to bilo fenomenalno jer ono ljudi su mi došli na svadbu i dobili wellness, no rekli su nam da neki mladenci to ne žele.
Ako budeš imala nekih pitanja, stojim na raspolaganju.
tinkerbell4

PostPostao/la francy0303 dana pet sij 10, 2014 11:31 am

Bila sam kuma na svadbi u Phoenixu prije mjesec dana! WOW! Definitivno su nadmašili sva očekivanja, uređenje super, hrana preukusna i u stvarno obilnim količinama, a osoblje pre pre ljubazno! Dečko i ja smo dobili i romantičnu večeru kao kumovi i baš sutra idemo iskoristiti i vidjeti kakve su im ponude. Planiramo vjenčanje za godinu i pol, nadam se da će im i cijena bit jendako prihvatljiva :) Jel imao još netko iskustava s Phoenixom u zadnje vrijeme? :cerek:
francy0303

PostPostao/la rose90 dana ned sij 12, 2014 8:28 pm

francy0303 je napisao/la:Bila sam kuma na svadbi u Phoenixu prije mjesec dana! WOW! Definitivno su nadmašili sva očekivanja, uređenje super, hrana preukusna i u stvarno obilnim količinama, a osoblje pre pre ljubazno! Dečko i ja smo dobili i romantičnu večeru kao kumovi i baš sutra idemo iskoristiti i vidjeti kakve su im ponude. Planiramo vjenčanje za godinu i pol, nadam se da će im i cijena bit jendako prihvatljiva :) Jel imao još netko iskustava s Phoenixom u zadnje vrijeme? :cerek:

Mi smo kaparili Phoenix za 2015. godinu, oduševili su nas ponudom, pristupom, ma sve za 5! Prostor je super, cijena prihvatljiva s obzirom na to kaj sve nude, stvarno smo presretni što smo ih izabrali, nadam se da nas neće razočarat :jig:
slika
rose90

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.