Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Eko park Kraš, Bratina

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Eko park Kraš, Bratina

PostPostao/la ivana_1701 dana uto lip 12, 2012 3:48 pm

Pozdrav svima, nova sam na ovom forumu :bok: :cheer:

Vidjela sam da se o ovom mjestu još nije ništa pisalo (relativno je novo). Dragom i meni je zapelo za oko, pa, da prvo podijelim s vama informacije koje imam...
Jučer sam bila u Eko selu Kraš u Bratini i moram priznati da sam bila vrlo ugodno iznenađena. Vidi se da je u cijeli kompleks potrošeno dosta novaca i stvarno je sve lijepo uređeno. Što se tiče popunjenosti ove godine ima još mjesta krajem godine (9. i 10. mjesec). Sljedeća godina je relativno slobodna, čak i najtraženiji mjeseci. Pretpostavljam da je to zato jer su malo dalje od Zagreba i nisu još svima poznati i ljudi nemaju iskustva. :ne zna:
Restoran (sala) je od drveta i kad se uđe unutra se osjeti onaj pravi miris drveta (ne po laku) što se meni jako sviđa :vau: . Vidjela sam da imaju i četvrtaste i okrugle stolove i rekli su da u restoran stane svadba od oko 100 ljudi (ta brojka je mene zanimala, iako mislim da bi i više stalo). Imaju terasu na jezeru i drvenu kapelicu na umjetnom brdašcu (što se meni jako sviđa jer se ne moramo vozikati od crkve do restorana).
Dobila sam od njih okvirni menu koji uključuje hladno predjelo, toplo predjelo, juhu, glavno jelo, prilog, salatu, desert, kavu i rano jelo.
Cijena menu-a je 40€ po osobi
+ 8€ piće (pij koliko hoćeš, aperitivi, pjenušac)
+ 5€ kolači i svadbena torta
ili +15kn otvaranje boce ako doneste svoje piće + ostala pića na šanku.

Pitala sam ima li tu nekih dodatnih troškova (navlake, konobari, ...) i rekli su da je tu sve uključeno.
Na njihovoj stranici ima galerija (http://www.ekopark-kras.hr).

Zanima me je li netko tamo imao svadbu ili bio na svadbi, team buildingu ili nečem trećem? Kakva su vam iskustva? Kakva je hrana (moj dragi ima vrlo osjtljivu probavu)? Negdje sam pročitala da imaju više svadbi odjednom, jel to istina, kako to izgleda? Svaka informacija je dobrodošla. :mig: :cerek:
<3 25.05.2013. Ekopark Kraš <3
ivana_1701

Marketing:

Re: Eko park Kraš, Bratina

PostPostao/la ivana_1701 dana pet lip 15, 2012 6:11 pm

Zar nitko nema nikakvih iskustava? Dobrih, loših, bilo kakvih?
Na ovoj stranici sam našla 75 slika kućica i restorana firme koja ih je radila: http://www.jela-komerc.me/hrvatska_2010-1.html
Samo da napomenem da su slike iz vremena kad se to sve gradilo pa tamo gdje je blato je sada trava i cvijeće. Ono što se ne vidi, kapelica je na umjetnom brdašcu :lovestruck:
ivana_1701

PostPostao/la bellaru dana pet lip 22, 2012 9:43 pm

Joj i ja sam bila tamo i predivno je i isto razmisljam o svadbi tamo i sad imaju jos vecu salu u koju stane 220 ljudi ali isto ne mogu nigdje naci da bilo sta pise o njima. skepticna sam jedino jer su novi pa kako bi to sve zajedno izgledalo. i dosta ljudi jos nezna za njih pa je zato vjerojatno nisu popunjeni. Kad sam bila isla gledat za djevojacku prijateljici , rekla mi je gospodicna da su bile dvoje svadbe tamo..a to je bilo prije cca mjesec i po dana. a sta su tebi sve rekli tamo? ja jos nisam isla za svadbu tamo se raspitivat..to cu u 7 mj krenut a ocito se ne moram zurit ako kazes da su slobodni slj godine
bellaru

PostPostao/la ivana_1701 dana uto lip 26, 2012 2:16 pm

Nakon ponovne posjete dobila sam odgovor na mnoga pitanja.
Odjednom se može održavati samo jedna svadba zbog kapaciteta kuhinje.
Imaju dvije sale, do 110 i do 220 ljudi (meni su obje prekrasne, ne znam koja mi je ljepša). U kapelici imaju 10 klupa, 40-ak ljudi može sjediti.
Mladenci dobivaju apartman Slatka tajna koji je premeden, mislim da nema osobe kojoj se neće svidjeti, malo starinski je uređen ali sve je novo, presavršen...
Još ćemo jednom otići tamo probati njihovu klopu, ali čini mi se da će i u tom dijelu sve biti super :cheer:

I imaju još dosta kućica, apartmana i bungalova za najam, mislim da negdje oko 80 mjesta, možda i više. To mi se sviđa jer bi možda uzeli par soba za najuže (i one koje žele) pa nedjelju proveli u užem krugu obitelji i prijatelja i tamanili klopu koja ostane od svadbe :cagam:

A i ova ideja za djevojačku tamo nije loša :raspa:
ivana_1701

PostPostao/la bellaru dana uto lip 26, 2012 9:19 pm

a sta kazu o popunjenosti??
koji ces ti datum?
bellaru

PostPostao/la ivana_1701 dana sri lip 27, 2012 1:09 pm

Vjerojatno na našu godišnjicu 25.05. :cerek: :cerek: :cerek: :loveflag:
ivana_1701

PostPostao/la MissChocolate dana sub lip 30, 2012 11:48 am

ivana_1701 je napisao/la:Nakon ponovne posjete dobila sam odgovor na mnoga pitanja.
Odjednom se može održavati samo jedna svadba zbog kapaciteta kuhinje.
Imaju dvije sale, do 110 i do 220 ljudi (meni su obje prekrasne, ne znam koja mi je ljepša). U kapelici imaju 10 klupa, 40-ak ljudi može sjediti.
Mladenci dobivaju apartman Slatka tajna koji je premeden, mislim da nema osobe kojoj se neće svidjeti, malo starinski je uređen ali sve je novo, presavršen...
Još ćemo jednom otići tamo probati njihovu klopu, ali čini mi se da će i u tom dijelu sve biti super :cheer:

I imaju još dosta kućica, apartmana i bungalova za najam, mislim da negdje oko 80 mjesta, možda i više. To mi se sviđa jer bi možda uzeli par soba za najuže (i one koje žele) pa nedjelju proveli u užem krugu obitelji i prijatelja i tamanili klopu koja ostane od svadbe :cagam:

A i ova ideja za djevojačku tamo nije loša :raspa:

Okrenuli su ploču skroz otkad smo mi bili tamo. :izivciran:
Kad smo mi pokušali dogovoriti svadbu, bilo je da mogu biti 3 svadbe odjednom (šator, restoran i sala) jer je Catering Majetić imao dogovor/ugovor s njima. Bili su totalno neinformirani i nisu znali odgovoriti niti na najjednostavnija pitanja. Obećali su nam 3 puta poslati meni, ali ni od toga ništa nikad nije bilo. Brzo smo odustali od toga jer su se jednostavno predugo uhodavali...

Iskreno se nadam da će vama ići sve po planu...
MissChocolate

PostPostao/la bellaru dana ned srp 01, 2012 3:55 pm

a dobro ljudi su tek u petom mjesecu tek sluzbeno otvorili, normalno da im zapinje i da ne znaju jos sve :ne zna:
samo je bed to sta nije bas svejedno da tvoja il moja svadba njima bude pokusni kunic:/
bellaru

PostPostao/la MissChocolate dana ned srp 01, 2012 6:53 pm

Apsolutno se slažem. Mi nismo željeli biti pokusni kunići i baš zbog toga smo odustali, ali mislim da će to biti baš perspektivno mjesto za vjenčanja! Samo će im sigurno trebati vremena za uhodavanje...
MissChocolate

PostPostao/la Dani 26 dana sri srp 04, 2012 10:43 am

Ja nisam bila al bili su moji starci tamo na svadbi, mislim da je to bila prva svadba u sali al nisam sigurna. Moji kazu da je bilo prekrasno! Sala jako lijepa, konobari usluzni i hrana super :thumbsup: Nisu imali zamjerke :thumbsup:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bellaru dana pet srp 06, 2012 4:16 pm

lijepo i ograbrujuce za cuti! :cheer: :cheer: :cheer:
bellaru

PostPostao/la ivana_1701 dana sri srp 18, 2012 9:44 am

Hvala na ohrabrujućim riječima. Mi smo se odlučili za Kraš, obojema nam se jako svidjelo. Još moramo vidjeti hoće li biti veća dvorana (Jadro, do 220) ili manja (restoran Domaćica do, 110), ali ima vremena. :jig:
Uzet ćemo piće uz meni jer se isplati, oko drugih detalja još nismo dogovorili jer se ni mi još ne znamo, ovaj ili sljedeći tjedan bi trebali potpisati ugovor i platiti kaparu (20% ukupnog iznosa). :cagam:

@ MissChocolate - nama su već tri puta dali/poslali menu :lol: ...
ivana_1701

PostPostao/la bellaru dana sub srp 21, 2012 12:02 am

20%? to je puno :shock1:
i jos se nadoplacuje janjetina i odojak po cijeni na trzistu..kakva je to svadba bez janjetine i odojka? onda u cijenu od 8 eura je uracunato vino i domaca zestoka pica. tko pije amaro i pelinkovac?:/ i onda ce vam jos gosti sa sanka uzimat jegere i balice i onda ce vam i to jos zaracunat..
ja sam bila odusevljena krasom...i dalje sam al mi sebas ne svidja to sa janjetinom i cugom i to na kraju izadje oko 55-60 eura sve zajedno bez kolaca:/ :izivciran: :ha:
bellaru

PostPostao/la mareee dana pon kol 20, 2012 3:00 pm

ivana, kako ćete riješiti svečenika za kapelicu?
dolazi li svečenik tamo?
mareee

PostPostao/la zekonja2312 dana pon kol 20, 2012 3:17 pm

Kada smo mi htjeli u 6 mj vec tad su zabranili vjencanja u kapelicama
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mareee dana uto kol 21, 2012 7:41 am

nama su rekli da se može u kapelici samo da tebamo dogovoriti sa svečenikom iz te župe.zvala sam ga ali se ne javlja.mislim da ću otići tamo....
mareee

PostPostao/la zekonja2312 dana uto kol 21, 2012 8:23 am

ne znam, probajte, mi smo i pričali sa župnikom tamo pa je rekao da se to ne smije
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mareee dana uto kol 21, 2012 9:04 am

sada nam to totalno mijenja planove.
meni se posebno svidjela ta lokacija jer je sve na jednom mjestu.i sala i kapelica...
mareee

PostPostao/la zekonja2312 dana uto kol 21, 2012 9:40 am

da, vjerujem... mislim pitajte vi svećenika ali ja ti velim što je nama rekao
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Dani 26 dana pon lis 08, 2012 10:02 pm

bellaru je napisao/la:20%? to je puno :shock1:
i jos se nadoplacuje janjetina i odojak po cijeni na trzistu..kakva je to svadba bez janjetine i odojka? onda u cijenu od 8 eura je uracunato vino i domaca zestoka pica. tko pije amaro i pelinkovac?:/ i onda ce vam jos gosti sa sanka uzimat jegere i balice i onda ce vam i to jos zaracunat..
ja sam bila odusevljena krasom...i dalje sam al mi sebas ne svidja to sa janjetinom i cugom i to na kraju izadje oko 55-60 eura sve zajedno bez kolaca:/ :izivciran: :ha:

Pa u vecini menua je uracunato domace zestoko i vino, kaj ne :misli: Bar je tako bilo kad smo se mi zenili (al ruku na srce ima toe godina :zubo: ) Mi smo strana zestoka pica sami dofurali u salu i onda su konobari nosili po stolovima. :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ivana_1701 dana uto lis 16, 2012 10:05 am

Kad smo zadnji put bili tamo nisu ništa spominjali da se "ne smije" ili "ne može" vjenčanje odražti u kapelici. Još smo tražili da nam pokažu kapelicu, prošetali se kroz nju, i rekli su nam da se (u slučaju lijepog vremena) oltar može izvući van do vrata pa da vjenčanje bude "kao" na otvorenom. I vidjela sam jednu sliku na internetu (sad je ne mogu naći) koju je netko stavio gdje je uslikana kapelica i ispred nje se vidi nešto kao konstrukcija za šator, baš kod ulaza.

Nešto su spominjali da su morali zemlju gdje je kapelica "ustupiti" Crkvi jer bez toga oni ne bi dali svoj blagoslov za održavanje obreda vjenčanja tamo. S obzirom da župnika još nisam zvala (tražim broj), mogu samo prenijeti što su mi rekli u Eko-parku...

Inače kolega s posla živi u Bratini i rekao je da je župnik vrlo razuman i sklon dogovorima, čak i on planira svadbu tamo sljedeće godine.
Da se ne mogu održavati vjenčanja u kapelici to bi im bio totalni promašaj...

Baš me briga, ako ne daju pitat ću svećenika jel me hoće na crno bez papira vjenčati tamo... :D Otkad je Bogu važna administracija, i ta naša Crkva ima stvarno fix ideje... cccc...
ivana_1701

PostPostao/la zekonja2312 dana uto lis 16, 2012 10:07 am

sad vidim da je kapara 20%, to je dosta, ja gdje god sam pitala je 10%...
ali bitno da ste vi zadovoljni sa svime.. ja sam dosta čula o njihovoj neprofesionalnosti, neorganiziranosti...
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la ivana_1701 dana pon lis 22, 2012 11:59 am

Upravo sam razgovarala s Tinom koja vodi vjenčanja. U kapelici se normalno održavaju vjenčanja, rekla je da samo jedno kratko vrijeme nisu imali. :vjencanje1: :pop:
I dobila sam broj od svećenika koji tamo kod njih održava vjenčanja, samo moram nazvati...

Što se tiče neprofesionalnosti i neorganiziranosti, nije sve 5/5, ali po onome što sam čitala tu na forumu i drugdje, organiziraniji su od 80% njih. U početku je bilo gore jer su se uhodvali, ali ja ne mogu reći da sam imala ikakvih problema.
Kad sam prvi put došla tamo i prošetala (nisam išla tamo tražiti restoran, službeno je bilo, i nisam uopće razmišljala o svadbi), sama sebi sam rekla: WOW, ovdje se želim udati (ako nije preskupo :rofl: )!
Kraš bih usporedila s Trajbarom, samo još puno ljepši, veći i noviji. A znamo kakve su cijene u Trajbaru...
Što se tiče kapare od 20%, dragi i ja smo nešto uštedjeli, i da su mi rekli 50% platila bih, jer tak i tak na kraju te novce moraš platiti. Jedino ako nemaš ništa sa strane...

Za žestoka pića, vjerujem da će većina piti vino (bar kod mene, rijetki piju žestoka na svadbama). A od vina mislim da su rekli da je Kutjevačka graševina i Plavac (koliko se sjećam).
ivana_1701

PostPostao/la zekonja2312 dana pon lis 22, 2012 12:14 pm

bitno da ste vi zadovoljni, ja znam po prijateljici neke ne tako lijepe stvari...
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la ivana_1701 dana uto lis 23, 2012 12:57 pm

Možeš li, molim te, napisati te stvari i kada su bile? Dobro je znati sve strane :thumbsup:
ivana_1701

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.