Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

SISAK: Hotel Panonija, Rajski dvori, Stari trami

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

SISAK: Hotel Panonija, Rajski dvori, Stari trami

PostPostao/la ivana0205 dana uto sij 17, 2012 9:03 pm

Hello!

Planiram odrzavati svadbu u Hotelu Panonija u Sisku. Vec su mi poslali ponudu i zvuce profesionalno. Nazalost neznam nikog tko je tamo slavio svoju svadbu ili bar kao gost bio tamo. Da li je netko od vas nesto cuo za taj Hotel?

LP

Ivana
ivana0205

Marketing:

Re: Hotel Panonija, Sisak

PostPostao/la šljokica. dana uto sij 17, 2012 9:13 pm

Nisam bila tamo na svadbi ali sam bila tamo na maturalnoj..bilo mi je :cheer:
hrana je bila baš baš fina a desert posebno :cheer:
sad ne znam kakve su tamo svadbe ali mislim da ne može biti loše :cheer:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivana0205 dana uto sij 24, 2012 8:48 pm

Hvala sljokica!!!

Zar nitko nije bio na svadbi u Panoniji :( ? :ha: :ha: :ha:
ivana0205

PostPostao/la petricazg dana čet sij 26, 2012 7:11 pm

Ja sam bila u Sk svugdje na svadbi osim tamo :) Jesi gledala stari grad?
petricazg

PostPostao/la tina044 dana čet sij 26, 2012 8:33 pm

Evo, moj prvi post na forumu, samo čitam, a ništa da napišem.
Do sada nisam imala što pametno za reči. :rofl:
Ja sam iz okolice Siska, u Panoniji sam bila više puta u svatovima, otkad su preuredili 2 puta. Jednom je to bila svadba od 400+ ljudi, drugi puta je bilo oko 120.
U ovim velikim svatovima je bilo toooliko ljudi... Mladenci su bili na jednom dijelu sale, glazba na suprotnom. Mi smo sjedili stol do mladenaca, i odande nismo vidjeli bend, tj, vidio si ih u daljini. Ok, to je bilo tako jer je bilo puno ljudi u največoj sali. Sala je stvarno ogromna.
Drugi put je bila pregrađena, taman za manje svatove. Neznam koliko ti ljudi planiras?
Što se tiče sale, nova je i lijepo čista, ali JAAAKO sterilna. Po mome, poput operacijske sale. Bijeli zidovi, bijeli podovi, bijeli strop, bijeli stolovi i stolice, i oni veliki reflektori na stropu umjesto neke normalnije rasvjete... Meni je to bio veliki minus, intenzitet rasvjete se uopće neda regulirati, a meni ne bi bilo ugodno cijelu večer pri tako jakoj rasvjeti...
To je bio glavni razlog zbog kojeg smo se mi odlučili za jedan manji restoran u blizini Panonije. Atmosfera je puno ugodnija.
Klopa je opet zasebna priča. Jelo je jako fino, ukusno, nema govora, ali kad smo lani bili u svatovima bili su složeni okrugli stolovi, nas je bilo 10 za stolom, i na nas 10 dođu dva ovala glavnog jela, svatko uzme komadić, netko dva, i sve se pograbi, i kad smo pitali konobara da li ima još da nam donese, rekao nam je da je to to. Toliko klope je predviđeno, ne prigrabljuje se na tanjure. Neznam, meni to nije bilo normalno jer sve to toliko košta, a da se nemože jesti koliko treba... I da, bilo nas je 4 para za stolom i 2 djece, i nismo se prežderavali.
To je bio minus broj 2.
Na stol smo dobili brojem i slovom dva tanjura na svakom 10 kolača. Ne zezam se. Sad, neznam da li je to do njih ili do mladenaca. Pretpostavljam da mladenci poslušaju normativ za kolače koje im restoran sugerira. Tako da, ako vam oni predlažu koliko kolača da uzmete, provjeri to sa još nekim, ovdje je bilo falilo...
A zadnji čavao u ljesu im je glavna teta konobarica u 60-tim godinama u plavom kostimiću, crnim čarapama i plavim BOROSANAMA. Frizura Tine Turner, ako ste bili u hotelu, ili ćete ići, nemožeš ju fulati. Blago rečeno ona, i ostatak ekipe, nisu baš ažurni oko stolova i hladne cuge...
Ali ima Panonija i svoje prednosti. Jedini je hotel u gradu, u skladu sa time ima i postavljenu cijenu, pa ako ti je jako bitno da budeš tamo.... :ne zna:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
tina044

PostPostao/la ivana0205 dana ned sij 29, 2012 5:34 pm

Tina, VELIKO TI HVALA NA ODGOVORU!

ovako...ja mislim da cemo imat negdje 300 gostiju...neznam u kojoj sali bi onda bili.
Hotel Panonija se kod mene, otkad sam prvi put poslala mail, redovito javlja...poslali su mi plan sale s razlicitim mogucnostima postavljanja stolova, ugovor da vidim kako izgleda i redovito mi salju nove termine da znam kad bi mogla doci pogledat dvoranu (dosla bi iz Njemacke pa mi nije bas usput). Do sad imam dojam, da rade jako profesionalno...a i jedini su, (bar od onih koje sam do sad vidjela), koje imaju npr. i jack daniels i jäger u cijeni stolice. ja sam mislila da je normalno da brzo odgovaraju kad posaljes upit, al sam skuzila da to bas i nije tako...nekima sam cak tri puta pisala da bi mi nakon 2 tjedna ili vise odgovorili pa me je kod takvih restorana/hotela odmah strah, da ce takvi i ostat...zato mi se panonija posebno svidjala....al tina, ovo sto si ti napisala, me sokira...i to najvise ovo s hranom...po mom nema nista gore nego da nestane jela. mislis da bi ih otvoreno trebala pitat kako oni mjere jelo kada budem pogledala dvoranu? Jer ipak si ti jedina koja mi je na to odgovorila tako da nemogu druge ljude pitat, kako je njima bilo u Panoniji i dal se to s jelom kod njih uvijek dogadja?!?! Da li ti mozda jos nekog znas tko je tamo bio kao gost?
Ovo sa zidovima i to sam vidjela, ali mi to bas i nesmeta. Uvezi rasvjete bi se htjela dogovorit s njima, jer mi bratic radi u event-firmi pa bi mogao nabavt prava rasvjeta a da njihove reflektore onda mozda ugasim skroz?!?! Bumo vidjeli.

jos jednom veliko hvala tina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ivana0205

PostPostao/la tina044 dana ned sij 29, 2012 8:00 pm

Žena koja vodi hotel ima znanje i vjerujem da se trudi najbolje što može prodati ono što nudi.
Sala ti je samo jedna, velika je i u nju stane oko 400 ljudi, ali ako su mani svatovi, oni ju pregrade da ne bude prevelika...
Ostatak našeg društva, barem u ovome mom kraju, nije najvještiji sa računalima, tako da ti vjerujem da se baš i ne služe internetom i ne odgovaraju na mailove. To me uopće ne čudi.
Gledaj, kad smo mi išli dogovarati restoran za svatove ja sam pitala što god mi je palo na pamet, koliko god glupa pitanja bila. Jer, svaki restoran ima svoja pravila. Npr., u nekima moraš posebno platiti rad konobara nakon ponoći, neki u cijeni nemaju žesticu, kao što si i sama rekla, neki uključuju kolače, neki ne, ma ima takvih milion pitanja. Dakle, slobodno pitaj što god te zanima. Pitaj za količinu klope i kolača koje poslužuju. Samo tako ćeš sigurno znati.
Što se tiće rasvjete, to nije problem, i kod nas dosta ljudi uzima razne light efekte da "oboja" salu. To će puno popraviti dojam.
Eto, žao mi je što sam napisala tako oštru kritiku, ali sve se to da riješiti, ako si svjesna problema i ako se usredotočiš na to da ih eliminiraš.
Uostalom, ako želiš svadbu od 300 ljudi u Sisku, i nemaš neki veliki izbor... Ima jedno mjesto prije Siska salu za svatove koja je napravljena prije par godina. Nije loša, ali nije ni dobra... I možda svadba pod šatorom u Starom gradu...
Eto, nadam se da sam bar malo pomogla.
Ako trebaš još kakve informacije u vezi Siska, reci... Ja sam ti tu svaki dan!
slika
[/url]
tina044

Rajski dvori, mala sala, Sisak

PostPostao/la jurilica dana uto sij 31, 2012 3:59 pm

Planiram vjenčanje na ljeto u Sisku. Zanima me da li itko ima iskustva sa Rajskim dvorima u Sisku? Da li je netko bio u svatovima tamo u maloj sali nakon prosirenja, da li je podij dovoljno velik za 230 ljudi, da li je lijepo?
Ne mogu se odlučit između rajskih i panonije? Šta mislite koja je bolja, za cca 210-230 ljudi?

:ne zna:
Zadnja izmjena: vrazichka; sri vel 01, 2012 9:59 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: tema spojena s postojećom, promjenjen naziv teme
jurilica

PostPostao/la ivana0205 dana sri vel 01, 2012 12:43 pm

Jos jednom veliko hvala Tina :svakacast: !!!!

Da li znas kako se zove ona sala u mjestu prije Siska? I da li mozda znas kontakt za svadbu pod satorom u starom gradu?

E, ako se vec nudis i kazes da si iz Siska :D ...evo jos jedno pitanje: da li znas koga bi mogla kontaktikrat za Catering? Iako ce se to odrzavat u Hrvatskoj Kostajnici....!!

Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:

tina044 je napisao/la:Žena koja vodi hotel ima znanje i vjerujem da se trudi najbolje što može prodati ono što nudi.
Sala ti je samo jedna, velika je i u nju stane oko 400 ljudi, ali ako su mani svatovi, oni ju pregrade da ne bude prevelika...
Ostatak našeg društva, barem u ovome mom kraju, nije najvještiji sa računalima, tako da ti vjerujem da se baš i ne služe internetom i ne odgovaraju na mailove. To me uopće ne čudi.
Gledaj, kad smo mi išli dogovarati restoran za svatove ja sam pitala što god mi je palo na pamet, koliko god glupa pitanja bila. Jer, svaki restoran ima svoja pravila. Npr., u nekima moraš posebno platiti rad konobara nakon ponoći, neki u cijeni nemaju žesticu, kao što si i sama rekla, neki uključuju kolače, neki ne, ma ima takvih milion pitanja. Dakle, slobodno pitaj što god te zanima. Pitaj za količinu klope i kolača koje poslužuju. Samo tako ćeš sigurno znati.
Što se tiće rasvjete, to nije problem, i kod nas dosta ljudi uzima razne light efekte da "oboja" salu. To će puno popraviti dojam.
Eto, žao mi je što sam napisala tako oštru kritiku, ali sve se to da riješiti, ako si svjesna problema i ako se usredotočiš na to da ih eliminiraš.
Uostalom, ako želiš svadbu od 300 ljudi u Sisku, i nemaš neki veliki izbor... Ima jedno mjesto prije Siska salu za svatove koja je napravljena prije par godina. Nije loša, ali nije ni dobra... I možda svadba pod šatorom u Starom gradu...
Eto, nadam se da sam bar malo pomogla.
Ako trebaš još kakve informacije u vezi Siska, reci... Ja sam ti tu svaki dan!
ivana0205

Re: Hotel Panonija, Rajski dvori - Sisak

PostPostao/la tina044 dana sri vel 01, 2012 7:28 pm

Sala u mjestu prije Siska ti je Rajski dvori, u mjestu Sela. O njoj su ti cure već pričale. Ok je, ja sam tamo bila već možda 10 puta i na svadbama i na dočeku, i nikad nismo ostali gladni ni žedni. Dapače, svega ima u izobilju, hrana je ukusna, posluga domaća, samo cuga, ona strana, nije original nego kopije (jegermaister, balki...) Al je ok.Sala je stara samo par godina, uredna je, ali nije nešta skupo top uređena. Uglavnom, čisto je i uredno. Za novce koje košta, mislim da je puno bolja opcija od Panonije. Stavile su ti cure likice pa pogledaj. Gazda je malo... Hm... Al izađe u susret i sve se da s njim dogovoriti.
Za svadbu pod šatorom u Starom gradu su ti zaduženi djelatnici iz restorana Stari grad, sigurno na netu imaš kontakt... Tamo je jako lijep ambijent, najljepši u gradu, ali je i dosta skupo, barem je bilo... Ja se tamo mislim otići slikati, ispadaju prekrasne slike sa starim gradom u pozadini, kupom...
Za catering znam da ga radi restoran Cocktail, i savršen je, ali i košta. Mislim da jeftiniju varijantu imaš u restoranu Alen + ili Bijela lađa, njima ti je gazda isti pa probaj pitati.
Ako se sjetiš još čega, pitaj...
Nadam se da se nitko neljuti na moje mišljenje...
slika
[/url]
tina044

PostPostao/la ivana0205 dana čet vel 23, 2012 9:07 am

Joj, iz restorana "Stari grad" mi se nitko ne javlja :( aaaaaa :neznamkakoti:
ivana0205

PostPostao/la ivana0205 dana sri ožu 14, 2012 9:10 am

cure, na ***obrisan naziv*** sam nasla vise informacija od panoniji....katastrofa, razocarana sam :thumbsdown: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:

Ako ja mogu podijeliti svoje mišljenje sa vama o mjestima za svatove u SMŽ...
To je i moja županija, rođena sam Sisčanka i obišla sam sva ta mjesta, neka i više puta...
Ako će kome pomoći, evo moj osvrt na ta mjesta:
Panonija - Dosta novca, a količina hrane i kvaliteta usluge joj nije na nivou. Prošle godine kada smo bili u svatovima tamo na okrugli stol od 10 ljud i(4 para i 2 djece) su došla dva ovala glavnog jela, kada je svatko uzeo komad mesa, netko možda i dva, ostali su prazni ovali, na zamolbu konobara da nam donese još, rečeno nam je da je to to, nema prigljabljivanja. A nismo se prežderavali. Također, na nas 10 je bio jedan tanjur kolača cijelu večer. Nemoram vam reći da ni toga nije bilo dosta. Dobro, priznam, to nije morala biti njihova krivnja, možda kolači nisu bili njihovi, ali ako i nisu, najvjerovatnije su mladencima sugerirali koliko kolača da uzmu... Neznam, taj problem u količini hrane su možda uzrokovali i mladenci ako je to tako dogovoreno da bi stolica koštala manje... Neznam, nije baš da smo došli kući skros gladni, ali za njihov nivo i cijenu koju drže, ja nisam bila nimalo zadovoljna. Opet kažem, sve se to možda da dogovoriti drugačije. Inače, sala je novo preuređena, čista, velika i BIJELA. Prebijela za moj ukus. Svjetlo je jako i direktno, i nema neke intimnije, ugodnije atmosfere.. Uostalom, vidite na slikama... Konobare bolje da ne komentiram. Jako loše, uopće se ne trude.
Rajski dvori - Na manje atraktivnoj lokaciji, manje otmjeni, ali sigurnoo nećete ostati gladni ni žedni. Svega ima u izobilju. Sale su također novije, čiste i uredne, ali nisu sređene tako "fino" kao Panonija. I mana im je, kada izađete van iz sale, nalazite se usred ničega. Okoliš nije nimalo sređen. Inače, konobari domaći ljudi, ali jako ugodni, trude se. Gazda je jednostavan čovjek spreman na dogovore.
Stari trami - Nekad bili popularni, mjesto Dužica. Sada katastrofa, izbjegavati u širokom luku. Cijenom isti ili jako slični Rajskim dvorima, a nemogu se uspoređivati. U biti, neznam da li više uopće rade, imali su nekih financijskih priblema.
Stari grad - Tamo možete raditi svadbu ako imate manji broj ljudi, onda u restoranu, a ako vas je više, vani u šatoru. Priroda prekrasna, klopa fina, usluga dobra, ali su prije 2 godine bili dosta skupi. Nezanam friške cijene. Ako vam se to svidi pripremiti se na cijelonočno ispijanje litara krvi od strane komaraca (naravno, ako je kišna godina).
Barun- Manji restoran, klopa ništa posebno, usluga također. Ambijent mi se ne sviđa. Ne rade baš pino svatova.
Cocktail- Po meni, najljepši i najbolji restoran u gradu, kako kvalitetom hrane, konobara, ali i interijerom i eksterijerom. Moderno preuređen, ugodan i intiman, s prekrasnim vrtom u zatovrenom dvorištu. Jedina mana mu je što stane max 130 ljudi. Nama je to taman odgovaralo, pa smo presretni što smo odabrali njega. Da smo ciljali na veći broj ljudi, bili bi to Rajski dvori, ali nam ni jednom srce ne bi bilo na mjestu... Nije nam to to što smo htjeli za satove, to je ipak jednom u životu, i mislim da je Cocktail u Sisku trenutno najbolji odabir.
Nadam se da se ne ljutite radi podužeg posta i mog mišljenja...

Ovo za Panoniju sve stoji, osim što su po meni tamo konobari stvarno profesionalci, uslužni i ljubazni.
Za konobare u Rajskim dvorima imam negativne komentare, tj. samo za onu ekipu koja je bila na našim svatovima. Kako smo mi među prvima imali svatove gore u sali, valjda ta ekipa nije bila uhodana (a može biti i zbog toga što je gazda bio dolje na svadbi, pa ove gore nije nitko nadgledao). Uglavnom, 140 ljudi je dvorilo dvoje konobara, druga dvojica su se cijelu noć cerili iza šanka. Budući da su naši roditelji ušli u salu neposredno prije nas i kumova, nije im bio ponuđen aperitiv. Kada je moj tata zatražio aperitiv za zdravicu, rečeno mu je da je aperitiv već podijeljen tako da su naši roditelji nazdravljali sa sokom. Sramota! Neposredno prije darivanja mladenaca, nitko nije pospremio naš stol, pa sam ja sama micala pladnjeve sa pećenicom, košare s kruhom, itd. da napravim mjesta za košare sa zahvalnicama, tacnu sa pićem za zdravicu, itd. Što se tiče jela, juha je očajna i u nju ne stavljaju rezance nego špagete, a kolača na tanjuru ima toliko da se između kolača vidi tanjur.
Kako god okrenete, nigdje nije sve savršeno. Unatoč svemu, mislim da su Rajski dvori najbolji izbor kada pogledate omjer cijene i onoga što dobijete za tu cijenu.
Još bih se htjela osvrnuti na bendove i na cijenu istih. Kada birate bend i gledate cijenu, vodite računa o tome koliko su im duge pauze i koliko dugo im traje ono što ja zovem "kazalište u kući" (buket, podvezica, torta). Jer te ceremonije su bendovima jako dobrodošle jer u biti u tom periodu ne sviraju (bila sam na svatovima u kojima je samo ceremonija oko hvatanja buketa trajala 45 minuta). Naša Nova Odiseja je svirala pratnju i svatove za (na kraju) 1500 EUR, s tim da su stvarno svirali do 5 ujutro, nije bilo ni buketa, ni podvezice, a pauze su im bile kratke. Nisu napravili pauzu poslije plesa s mladom tako da se ljudi nisu razbježali kući (ostali obično tad naprave pauzu i mole boga da svi odu kući da ne moraju više svirati).

panonija....ne treba ni spominjati taj restoran, totalno neprofesionalni, dobri su samo prema mladencima kad tamo pogadjate sve to, ali njihova direktorica, neugodna, bahata, uzas.konobari nezainteresirani, nije to problem mladdenaca kaj njima kasne place, treba odraditi svoj posao kak treba.
Zadnja izmjena: vrazichka; sri ožu 14, 2012 9:16 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisan naziv, uređen post sa citatima
ivana0205

PostPostao/la marino123 dana čet ožu 29, 2012 8:13 pm

Ovo što dame i gospoda pišu o Hotelu Panonija uopće nije istina .Osoblje koje radi tamo je profesionalno i sa puno ,puno radnoga iskustva,zato se ne slažem gospodom koja pišu o osoblju koje rade profesionalno svoj posao.A šta se tiče hrane isto nije istina da hrane nema dovoljno i da su porcije male,konobari obavezno kontroliraju po stolovima i prate da li nešto nedostaje.Jako dobar primjer je da konobari nekada ne stignu ni odmoriti,a kamoli sjesti i jesti,za razliku od glazbe koja je plaćena jako dobro za svoj posao .Zato svi koji želite imati svatove ili bilo koji svečani događaj obratite se sa povjernjem osoblju Hotela Panonija u Sisku.I na kraju sto ljudi sto čudi.Srdačan pozdrav !
marino123

PostPostao/la lea505 dana uto tra 03, 2012 12:25 pm

Imas u Hrvatskoj Kostajnici dobar restoran koji sigurno nudi i catering, Restoran Djed, super hrana i odlična jela od kestena!

[quote="ivana0205"]Jos jednom veliko hvala Tina :svakacast: !!!!

Da li znas kako se zove ona sala u mjestu prije Siska? I da li mozda znas kontakt za svadbu pod satorom u starom gradu?

E, ako se vec nudis i kazes da si iz Siska :D ...evo jos jedno pitanje: da li znas koga bi mogla kontaktikrat za Catering? Iako ce se to odrzavat u Hrvatskoj Kostajnici....!!

Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:
lea505

Stari Trami, Rajski dvori - Sisak

PostPostao/la ivana0205 dana pon tra 16, 2012 10:08 pm

Hej ljudi, ovog vikenda sam pogledala dvije sale i evo moj izvjestaj:

1) Stari Trami; Duzica (Lekenik):
Izvana izgleda kao stala, osjecala sam se kao u najnovijem izdanju "ljubav na selu"; vani smrdi po gov** a unutra nema klime...tako da su svadbe preko ljeta u toj dvorani super (inace, obozavam ironiju) ! Najskuplji meni je 35€/stolici i stvarno dobro zvuci. Super je sto imaju original pice (Jägermeister, Jack Daniels itd). Ali pazite ovo kad smo usli u veliku salu: ta drva su iznutra pokrili bijelim platnom da se ne vidi; salu djeli neki cudan zid tako da se gosti izmedju sebe nemogu vidjet, jedino mladenci vide sve. Da mene netko stavi na neku stranu, pomislila bi odmah na to da me mladenci mozda ne vole pa su me strpali da ruznu stranu. U s(t)alu stanu 350 ljudi, i to samo ako se svi stisnu i stol za bend stave odmah pored stola za mladence. Inace, ako i dodju 350 ljudi, nema bas mjesta za plesanja al ok. Glavno da bend sjedi pored mene?!?! Molim lijepo, ko da nemam nikog blizeg osim benda pa da oni moraju sjedit pored mene? Al to nije sve. Sjela sam na jednu od stolica za goste i skuzila, da su neke sugave stolice ispod navlaka kod kojih je onaj dio na koji naslonis ledja uopce nije puno nego sa nekom zicom (bolje stolice cak u kaficima imaju). I sad dolazi najjaci dio: zestica je vec bila na stolivima jer su uskoro trebali dolazit svatovi...da, original pice...ALI: OTVORENE BOCE I POLUPRAZNE!!!!! Iskreno, mozda previse zahtjevam, al to do sad ni na jednoj svadbi nisam vidjela!
Zadnji sok sam dobila kad sam bila na wc-u....voda kapa, nemas kljuc pa uvijek moras nekog vodit za sobom da stoji ispred vrata i da nebi dosao u situaciju da ti netko uleti dok ti sjedis na wc-u i naravno da su bili prljavi. Eto, toliko za stare trame od mene. Slike sljede uskoro!

2) Rajski Dvori; Sela (blizu Siska)
Nazvali smo lika koji nikad ne odgovara na mailova i pitali ga dal mozemo doci pogledat dvoranu. Rekao je da mu bas i ne pase jer ima nekog posla al da dodjemo. I onda nam poklopi slusalicu bez pozdrava, al ok. Pogledali smo i veliku i malu salu. Inace, tamo imaju 4 razlicita meni-a, al neznam cjene. Mislim da je isto nesto bilo oko 35€. Prvo smo usli u veliku salu. Ima dovoljno mjesta za plesanje, to mi je super. Al inace, isto bi sjedili pored pozornice, znaci meni cijelo vrijeme udara muzika u glavu?! Original pice nemaju, al mozemo donjet svoje pice, samo kuharice mi nisu znale reci dal je onda cjena manja. Onda su nam rekli da gazda bas i nema vremena jer imaju problema sa strujom pa on to proba rjesavat, al da odemo u malu salu i da pogledamo i da cekamo malo, a oni ce gazdi javit da smo dosli. Mala sala je bila spremljena za svatove i lijepo su je nakitili, posebno stalke za cvijece su mi super! Al naravno da sam se i tu morala sokirat:
- sol, biber i cackalice su stavili u onim bocicama na stol u kojima su ih u Kauflandu ili negdje drugo kupili...znaci neka plastika s ogromnim natpisom
- neznaju poslozit zlice, vilice i nozeve kako treba (sve je bilo s desne strane od tanjura)
- ispod stolnjaka se vidjelo kakvi su stolovi i strah bi me bilo da se stol ne raspadne kada bi stavila tri boce na njega tako da otprilike znate kakvi su stolovi...
ALI: SECER NA KRAJU. Tako mi cekamo na gazdu i on je bio u kuhinji i vidimo kako netko od osoblja udje u kuhinju da mu javi da smo dosli i on izadje iz kuhinje, vidi nas i izdere se na sav glas "JESAM IM REKAO DA NEMAM VREMENA" i ode u neki drugi prostor. Nesto bezobraznije jos nisam vidjela! Kako bi se ja s takvim covjekom mogla dogovorit za svoju svadbu kad bi me svaki put trebalo biti strah da ne pobjesni i da me ne zasere stvar??? To ne dolazi u obzir. Mi smo se nakon toga pokupili i bez pozdrava otisli. On je imao nas broj, al naravno da se nakon toga nije javio da se mozda isprica il tak nesto. :idea:

Slike sljede sljedecih dana....
Zadnja izmjena: vrazichka; uto tra 17, 2012 7:41 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: dupli post izbrisan!
ivana0205

PostPostao/la tanja2301 dana uto tra 17, 2012 3:01 pm

Moram se nadovezati na ovu temu. Mi smo upravo zakaparili malu salu u Rajskim dvorima i sviđa nam se,mislim da je dovoljan znak da je svaka subota tamo zauzeta sa vjenčanjima a dalje da ne govorim. Vlasnik je izuzetan,pristupačan i ništa nije problem se dogovoriti s njim,čak nam je i za bendove pomogao.
Prvo nam nije to bila opcija već Stari grad međutim nemamo broj ljudi za onaj šator a cijena je a šta da kažem za nekog dobra za nekog ne i žao mi je jer je jako lijepo ali eto.
tanja2301

PostPostao/la ivana0205 dana uto tra 17, 2012 5:44 pm

Mislim da su rajski dvori i stari trami s obzirom na tu cjenu u toj okolici jedina opcija pa su zato svake subote zauzeti....moje misljenje. Nadam se da nisam u pravu, al vec sam po forumu citala da je gazda rajskih dvora malo cudan i ovo sad je to sve potvrdilo. S tim da smo ga vec prije mjesec dana vratili i pitali ga kad mozemo doci pogledati salu pa je rekao "imamo svadbe svakog petka i subote" i poklopio.
ivana0205

Re: SISAK: Hotel Panonija, Rajski dvori, Stari trami

PostPostao/la tina044 dana sri tra 18, 2012 11:45 am

evo i mene napokon, nisam vas već dugo čitala.
slažem se sa svime napisanim osim sa onim jednim kratkih hvalospjevom hotela panonije, ali dobro, svatko ima svoje mišljenje...
ovo što je netko napisao za stare trame, lijepo sam vam rekla da je mjesto za izbjegavati u širokom luku. ne zezam se, bila sam tamo u barem 10 svatova. ako vam preporuka nije dovoljna, zamolite da probate njihove kotlete u umaku od gljiva... po meni, jako, jako loša roba. inače, gljive jako volim i svaki put se u svatovima polakomim za njima, i svaki put se razočaram i obečam da neću nikad više, ali...
a rajski dvori... pristupačni cijenom, za razliku od starih trama noviji su i čisti, ali vlasnik je malo stariji čovijek koji ne odgovara na mailove jer se time ne služi. pretpostavljam da ste ga uhvatili kad je ustao na krivu nogu :mig: inače, puni su subotama, a i petkom, jer nemju gotovo nikakvu konkurenciju. ako želiš svadu od 140 do 350 ljudi opcija u Sisku su ti stari trami(već je sve rečeno), panonija(precjenjena po mom ukusu) ili rajski dvori...
eto, to je jedan od rijetkih razloga zašto žalim što nisam iz zg. za neku kupovinu, izlaske ili bilo što drugo nije problem potegnuti do zagreba, ali svatove imati u zagrebu kad smo oboje odavde nema smisla, a opet, izbor je nikakv. sva sreća što smo se brojem gostiju uklopili u onošto smo od početka i željeli.
ipak, moram nešto priznati. da smo planirali svadbuveću od 130 ljudi, izbor bi najvjerovatnije pao na rajske dvore. nije savršeno, ali to je doslovno izbor "manjeg zla" :ne zna:
slika
[/url]
tina044

PostPostao/la ivana0205 dana sri tra 18, 2012 1:54 pm

tina044 je napisao/la:evo i mene napokon, nisam vas već dugo čitala.
slažem se sa svime napisanim osim sa onim jednim kratkih hvalospjevom hotela panonije, ali dobro, svatko ima svoje mišljenje...
ovo što je netko napisao za stare trame, lijepo sam vam rekla da je mjesto za izbjegavati u širokom luku. ne zezam se, bila sam tamo u barem 10 svatova. ako vam preporuka nije dovoljna, zamolite da probate njihove kotlete u umaku od gljiva... po meni, jako, jako loša roba. inače, gljive jako volim i svaki put se u svatovima polakomim za njima, i svaki put se razočaram i obečam da neću nikad više, ali...
a rajski dvori... pristupačni cijenom, za razliku od starih trama noviji su i čisti, ali vlasnik je malo stariji čovijek koji ne odgovara na mailove jer se time ne služi. pretpostavljam da ste ga uhvatili kad je ustao na krivu nogu :mig: inače, puni su subotama, a i petkom, jer nemju gotovo nikakvu konkurenciju. ako želiš svadu od 140 do 350 ljudi opcija u Sisku su ti stari trami(već je sve rečeno), panonija(precjenjena po mom ukusu) ili rajski dvori...
eto, to je jedan od rijetkih razloga zašto žalim što nisam iz zg. za neku kupovinu, izlaske ili bilo što drugo nije problem potegnuti do zagreba, ali svatove imati u zagrebu kad smo oboje odavde nema smisla, a opet, izbor je nikakv. sva sreća što smo se brojem gostiju uklopili u onošto smo od početka i željeli.
ipak, moram nešto priznati. da smo planirali svadbuveću od 130 ljudi, izbor bi najvjerovatnije pao na rajske dvore. nije savršeno, ali to je doslovno izbor "manjeg zla" :ne zna:

Hej Tina,

hvala na komentaru. Daj mi molim te reci kakvo si iskustvo imala sa Panonijom i zasto ti je precjenjena?
ivana0205

PostPostao/la tina044 dana pet tra 20, 2012 12:25 pm

imaš na početku teme moje mišljenje o panoniji. da se ne ponavljam. mislim, da se razumimo, kad bi imala za to potreban novac, možda bi i radila svadbu u panoniji, ali bih onda puno detaljnije dogovorila uvijete te večere. ako bi trabalo platila bih skuplji meni da hrane bude količinski dosta, čak da je i ostane, ali da se nitko za niti jednim stolom ne nađe u situaciji da bi još pojeo komadić, a da više nema. mi smo to doživjeli, ali kažem, možda nije do restorana, možda je to tako dogovoreno sa mladencima radi neke uštede. ista stvar je i sa kolačima, ali kolači nisu bili njihovi, dakle, ili su oni krivo savjetovali mladence o količini kolača koju da uzmu, ili je to bila inicijativa mladenaca... neznam. iskreno, takvo nešta nikad ne bih nikog pitala...
i po meni, za intimniju i opušteniju atmosferu trebalo bi bojati salu, a to je opet još jedna investicija...
u svakom slučaju, hotel je obnovljen, čist, u centru grada, hrana je ukusna (količina hrane diskutabilna). jedino ima je posluga malo... čudna i neažurna, ali ima i gorih...
kad sve zbrojim, razlozi protiv panonije su čisto subjektivni dojam. mi smo zaljubljeni u jedan drugi prostor, totalno drugačiji od velike hotelske sale. puno intimniji, komforniji, sa vrhunskom hranom i savršenim konobarima. ali to smo samo mi. mi ne želimo svatove veće od 130 ljudi. tako da se u tom prostoru definitivno ne vidim. nije mi dovoljno ugodan, dovoljno intiman...
ma, teško je to objasniti...
slika
[/url]
tina044

PostPostao/la ivana0205 dana ned tra 22, 2012 8:51 pm

tina044 je napisao/la:imaš na početku teme moje mišljenje o panoniji. da se ne ponavljam. mislim, da se razumimo, kad bi imala za to potreban novac, možda bi i radila svadbu u panoniji, ali bih onda puno detaljnije dogovorila uvijete te večere. ako bi trabalo platila bih skuplji meni da hrane bude količinski dosta, čak da je i ostane, ali da se nitko za niti jednim stolom ne nađe u situaciji da bi još pojeo komadić, a da više nema. mi smo to doživjeli, ali kažem, možda nije do restorana, možda je to tako dogovoreno sa mladencima radi neke uštede. ista stvar je i sa kolačima, ali kolači nisu bili njihovi, dakle, ili su oni krivo savjetovali mladence o količini kolača koju da uzmu, ili je to bila inicijativa mladenaca... neznam. iskreno, takvo nešta nikad ne bih nikog pitala...
i po meni, za intimniju i opušteniju atmosferu trebalo bi bojati salu, a to je opet još jedna investicija...
u svakom slučaju, hotel je obnovljen, čist, u centru grada, hrana je ukusna (količina hrane diskutabilna). jedino ima je posluga malo... čudna i neažurna, ali ima i gorih...
kad sve zbrojim, razlozi protiv panonije su čisto subjektivni dojam. mi smo zaljubljeni u jedan drugi prostor, totalno drugačiji od velike hotelske sale. puno intimniji, komforniji, sa vrhunskom hranom i savršenim konobarima. ali to smo samo mi. mi ne želimo svatove veće od 130 ljudi. tako da se u tom prostoru definitivno ne vidim. nije mi dovoljno ugodan, dovoljno intiman...
ma, teško je to objasniti...

Hvala Tina. Mi cemo imat malo vise ljudi pa nam Panonija odgovara. Preko Maila su jako ljubazni i stalno se javljaju. 26.05. idem prvi put pogledat salu pa cu napisat svoj dojam :-)
ivana0205

Re: SISAK: Stari trami

PostPostao/la jokica dana pon svi 28, 2012 9:19 pm

Vidim da je ovdje dosta negativnih komentara na restoran Stari trami u Dužici pa želim podijeliti svoje pozitivno iskustvo sa njima. Naime, i ja tamo imam svadbu iako nisam iz Siska i okolice. Bila sam na dosta svadbi kod njih i nikad nisam čula ni jednu primjedbu ni na hranu ni na prostor. Tako da me malo iznenadilo ovo što sam pročitala.
Restoran možda izvana ne izgleda reprezentativno kao neki u centru Zagreba, ali unutarnji prostor se potrude maksimalno urediti tako da primjedba da izgleda kao štala je malo pretjeran. Isto tako za veliku salu nemam loše kritike nego naprotiv, bratić mi je tamo imao svadbu od preko 350 gostiju i gosti nisu bili stisnuti nego je bilo dosta mjesta i na podiju nije bila gužva iako su skoro pa svi gosti plesali.
A što se tiče hrane, tek tu nemam zamjerku jer bilo je sve dobro i fino i konobari su nadopunjavali plate koliko god je trebalo.
slika

...volim te danas kao i nekad pred mnogo godina...
jokica

Re: SISAK: Stari trami

PostPostao/la ivana0205 dana ned lip 24, 2012 4:14 pm

jokica je napisao/la:Vidim da je ovdje dosta negativnih komentara na restoran Stari trami u Dužici pa želim podijeliti svoje pozitivno iskustvo sa njima. Naime, i ja tamo imam svadbu iako nisam iz Siska i okolice. Bila sam na dosta svadbi kod njih i nikad nisam čula ni jednu primjedbu ni na hranu ni na prostor. Tako da me malo iznenadilo ovo što sam pročitala.
Restoran možda izvana ne izgleda reprezentativno kao neki u centru Zagreba, ali unutarnji prostor se potrude maksimalno urediti tako da primjedba da izgleda kao štala je malo pretjeran. Isto tako za veliku salu nemam loše kritike nego naprotiv, bratić mi je tamo imao svadbu od preko 350 gostiju i gosti nisu bili stisnuti nego je bilo dosta mjesta i na podiju nije bila gužva iako su skoro pa svi gosti plesali.
A što se tiče hrane, tek tu nemam zamjerku jer bilo je sve dobro i fino i konobari su nadopunjavali plate koliko god je trebalo.

Svako kako voli! Nisam nista ni rekla hranu. I nisam neka bogatasica kod koje sve treba biti pic-pic sa deset razlicitih vilica, nozeva itd., al na OTVORENE BOCE stvarno nisam navikla, gdje god sam do sad bila!
ivana0205

PostPostao/la LANA15 dana pet pro 07, 2012 3:14 pm

bila sam u rajskim dvorima,i nije to tako loše kako je napisano.hrana je jako ukusna, i obilata, i sve što ostane nosimo kući.janjetina je došla vruča na stol,konobari su bili jako uslužni , soljenke nisu bile iz kauflanda, a ni gazda nije bilo neljubazan, dapače bio je jako pristojan i spreman na dogovor.
LANA15

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.