Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Catering Ivić - sala, Sesvete

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Catering Ivić - sala, Sesvete

PostPostao/la jaju dana sri ruj 28, 2011 11:47 am

mi smo isto kaparili ivica, omjer cijene i onoga sto nude, pocevsi od dvorane, osoblja, menija i ostaloga je bio ono sto nama najbolje pase, meni je prostor super, a za 49 eura dobijes super meni i ama bas sve ostalo sto ti traba u dvorani! a ovo s smjestajem gostiju bi ti mogao biti problem, jer najjeftinije ti u biti i je unajmiti sobe u sklopu dvorane, mislim cak da to kod buncica i imas! obidi sve tako ces biti sigurna. jedino mozda po hostelima u zg. imas jeftiniji smjestaj
slika
jaju

Marketing:

PostPostao/la malaiva dana sri ruj 28, 2011 12:12 pm

jaju je napisao/la:mi smo isto kaparili ivica, omjer cijene i onoga sto nude, pocevsi od dvorane, osoblja, menija i ostaloga je bio ono sto nama najbolje pase, meni je prostor super, a za 49 eura dobijes super meni i ama bas sve ostalo sto ti traba u dvorani! a ovo s smjestajem gostiju bi ti mogao biti problem, jer najjeftinije ti u biti i je unajmiti sobe u sklopu dvorane, mislim cak da to kod buncica i imas! obidi sve tako ces biti sigurna. jedino mozda po hostelima u zg. imas jeftiniji smjestaj

Jel mi možeš tu ili u poruci napisati kakav je taj njihov meni za 49e, i za kada ste vi kaparili,iduću god ili?? Jel znaš kako stoje sa slobodnim datumima?? Tnx :mig:
malaiva

PostPostao/la jaju dana sri ruj 28, 2011 1:37 pm

nemogu ti nikako ovo kopirati u post, tu ponudu od ivica, zasticeno je, ili samo ja neznam kako :-), pa ajde molim te posalji mi u privatne poruke svoj email pa cu ti tamo poslati sve jer mi se neda to prepisivati, ako nije problem. mi smo kaparili za 9 mjesec 2012 godine u 8 mjesecu 2011. on je rekao inace da taj mjesec se najprije popuni i 5 isto, a ostalo se stigne kapariti i ne tako rano, jer bude slobodnih mjesta!
slika
jaju

PostPostao/la zekonja2312 dana čet ruj 29, 2011 7:07 am

znači ima još mjesta za 5mj 2012? mi bi tada :jig:
idući tjedan krećemo u obilaske :cheer:
jedva čekam :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la jaju dana sub lis 01, 2011 12:33 pm

to vam i je najbolje otidite i pogledajte, pa cete znati na cemu ste! ako imate vremena otidite subotom oko 18h jer vam tada bude dvorana uredena za svadbu pa odmah mozete i vidjeti kako to sve izgleda! sretno
slika
jaju

PostPostao/la marija2m dana uto pro 06, 2011 12:40 pm

cure dali itko ima neki drugi email osim onaj na webstranici jer ne radi a broj kojeg zove samo mi se faks javlja a webstranice im totalno neradi što god pritisnem ne pokazuje ništa već danima :shock1:

Voljela bih njih još nazvati prije nego što bukiram drugu dvoranu da znam ako imaju slobodnu dvoranu.. :thumbsup:
Ako ne onda idem sa MAtis.
marija2m

PostPostao/la luna123 dana uto pro 06, 2011 12:42 pm

marija2m je napisao/la:cure dali itko ima neki drugi email osim onaj na webstranici jer ne radi a broj kojeg zove samo mi se faks javlja a webstranice im totalno neradi što god pritisnem ne pokazuje ništa već danima :shock1:

Voljela bih njih još nazvati prije nego što bukiram drugu dvoranu da znam ako imaju slobodnu dvoranu.. :thumbsup:
Ako ne onda idem sa MAtis.

Probaj na ovaj mail paulina@delikates-ivic.com ja sam se s njom sve dogovarala :)
luna123

PostPostao/la luna123 dana uto pro 06, 2011 12:48 pm

ili na ovaj broj 3664400 :)
luna123

PostPostao/la marija2m dana uto pro 06, 2011 1:00 pm

luna123 je napisao/la:ili na ovaj broj 3664400 :)

Zvala sam taj broj više puta nitko se ne javlja osim faksa :neznamkakoti:
Zadnja izmjena: marija2m; uto pro 06, 2011 1:01 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
marija2m

PostPostao/la marija2m dana uto pro 06, 2011 1:01 pm

luna123 je napisao/la:Probaj na ovaj mail paulina@delikates-ivic.com ja sam se s njom sve dogovarala :)

Hvala budem probala
marija2m

PostPostao/la ayleen dana uto pro 06, 2011 6:43 pm

Mi smo kod njih jednostavno došli bez najave i pogledali salu - nije bilo nikakvih problema! :D Mislim da stvarno vrijedi :) Na kraju smo se odlučili za drugu salu, ali sve pohvale vlasniku - jako je ljubazan i sala je jako lijepa, uz light show pogotovo :)
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la jaju dana sri ruj 19, 2012 10:12 pm

dvorana ivić :thumbsup: zaslužuje čistu desetku, hrana, prostor, konobari, voditelji, susretljivost svih njih skupa pomoglo je da naš dan stvarno bude dan iz snova! mi smo bili preopušteni, a oni su odradili cijeli posao vrhunski! još smo ujutro odnijeli rest hrane, kolača i torte kući i nahranili dan poslije još 70 ljjudi za ručak! :D ... posebno ću istaknuti gospođu paulinu koja je svaku našu ideju još dodatno dovela do savršenstva i potrudila se da svaka sitnica bude savršena... npr. izgled prostora i kombinacija dekoracija i svega ostaloga! :10od10:
slika
jaju

PostPostao/la jelkica dana pon ruj 24, 2012 12:10 pm

evo i mi razmatramo opciju da uzmemo salu ivic, isli smo ju i pogledati. Meni se najvise svida sto je u cijenu menuja ukljuceno apsolutno sve, meni je potpun (i kolaci i janjetina, torta po izboru), wci su jako lijepi, gda Paulina odaje dojam da odlicno radi svoj posao, lounge prostor ispred sale za goste, veliki parking... jedino zbog cega nisam sigurna da bismo uzeli tu salu je sam prostor. jednostavno mi se cini da je premalen za svadbu od 200, 230 ljudi,,, i nije mi jasno kako je netko uspio imati svadbu od 400 ljudi u tom prostoru :neznamkakoti: i takoder mi se ne svidaju nizi stropovi u sali... preko cega bih i presla, ali podij me jako muci. vi koji ste imali svadbu tamo koliko mislite po vasoj procjeni da moze biti ljudi u isto vrijeme na podiju a da nije prenatrpano?
hvala, pozdrav :)
jelkica

PostPostao/la jaju dana ned lis 07, 2012 12:07 pm

200, 230 ljudi ti može tamo stati bez problema, mi kada smo kaparili dvoranu te subote je bilo servirano za 250 ljudi i bilo je ok! a uostalom računaj i na to da neće ti svi pozvani doći na svadbu, oduzmi od broja koji sada misliš 20 ili 30 posto i to ti je realnost koliko ćeš imati ljudi na svadbi. što se tiče podija ima dovoljno mjesta, ali uostalom nepoznajem tvoje goste pa isto tako neznam koliko i tko hoće ili neće plesati, ali još nikad u životu nisam bila na svadbi da baš svi plešu, a kamoli da svi odjednom plešu, tako da sve je to relativno.... ali po mome iskustvu na svadbama, a stvarno sam bila na puno njih bolje, uzeti dvoranu s prostorom koji ti je taman nego preveliku jer tada stvarno sve izgleda prazno i dvorana a podij posebno... a kada je prazno izgleda nekako otužno! :thumbsdown: . pitaj kada imaju svadbu servirano za toliko ljudi koliko tebi treba, pa odeš i pogledaš iz prve ruke to ti je najbolje!
slika
jaju

PostPostao/la dva zločesta mišeka dana sri lis 10, 2012 1:53 pm

Mi smo prošli vikend imali vjenčanje u Iviću i oduševljeni smo apsolutno svime! Gospođa Paulina je izrežirala sve do najsitnijeg detalja tako da nije bilo prostora za greške.
Svi gosti su nam hvalili hranu,rekli su da je to bila najbolja hrana ikad na svim svadbama na kojima su bili a bome naša ekipa voli pojest i popit :zivili:
Usluga je bila odlična. Nitko nije morao ni naručivati piće jer su konobari,čim su vidjeli da se flaša prazni , nosili novu!
Plate su se stalno punile na stolovima, a hrane je bez obzira na to ostalo toliko da smo sutradan doma napravili još jednu,malo manju svadbu :-) ...i još je ostalo...
Teta Jadranka koja je bila zadužena za nas mladence je bila divna! Čak je nosila dekice za klince koji su dok su gledali crtiće pozaspali u lounge baru sale!
Naš svadbeni stol je dotjerala do zadnjeg detalja. Ja sam ga malo zanemarila ali zato ona nije :-). Sve je organizirala u dogovoru s nama i sve je bilo po našim željama.
Dobili smo tortu i kolače na poklon od sale. Torta je izgledala mrak!!! A bome je bila i fina!
Stvarno nemamo ni najmanju primjedbu, ni mi a ni naši gosti.
Ambijent je stvarno lijep, a osoblje je izuzetno ljubazno i profesionalno!
Još jednom hvala cijelom osoblju Ivića na vjenčanju iz snova!!! :vjencanje1:
dva zločesta mišeka

PostPostao/la bubuki dana čet lis 18, 2012 8:39 am

Mi kao bivši 'Ivić' mladenci :vjencanje1: također imamo samo pozitivne dojmove na restoran Ivić kao i na osoblje restorana :10od10: . Apsolutno svi gosti su imali riječi pohvale :bravo: uz komentare kako je sve bilo ukusno (hrana, kolači, torta da ne govorim), a naročito su pohvalili uslugu-ljubazne i profesionalne konobare, nikada ničega nije falilo i sl. Prostor im se jako svidio jer dosta njih nije očekivala moderno uređen prostor-od prilaza (baklje upaljene, rasvjeta), lounge bara :thumbsup:
. Obično ljudi na spomen Sesveta misle da je riječ o nekom starinskom restoranu u drvetu i sl. (barem smo dobili takav dojam kada smo govorili gdje je restoran), ali ja sam mišljenja da se većina zagrebačkih restorana može posramiti pored Ivića (i izgledom i uslugom). Paulina i Robert su stalno bili na usluzi i tijekom organizacije vjenčanja i na sam dan vjenčanja. Dodouše, imali smo stvarno veselu svadbu :cagam: tako da smo sa svime bile prezadovoljni :jig: :grli1: E da, mi smo imali 240 ljudi i bilo je taman mjesta za sve. Iskreno, ne znam kako bi stalo više od toga. Mislim da je prostor taman za cca 220-240 ljudi, sve iznad toga bi bilo prenakrcano.
bubuki

PostPostao/la vzilic dana pet stu 02, 2012 5:16 pm

jel mi moze neko napisti koje su cijene menu-a???? :cheer: bili smo tamo na svadbi,sviđa nam se full pa cisto da znamo o kojim ciframa se radi... :vjencanje1:
vzilic

PostPostao/la bubamarac22 dana ned stu 04, 2012 2:11 pm

najjeftiniji meni je 49 € petkom i 53 € subotom, ali tu je uključeno sve (kolači, svadbena torta, piće, navlake), nema ama baš nikakvih caka i sitnih slova...
bubamarac22

PostPostao/la anie dana pon stu 21, 2016 12:15 pm

Pozdrav svima!
Izgleda da sam ja najsvjezija mlada od sale, pa da ostavim svoju recenziju.
Sto se tice sale sve pohvale, osim jednog malog prigovora (rijec je o jednom konobaru), ali to se moze zanemariti u odnosu na ono kako je sve odradeno. Sve je bilo po dogovoru, hrana i pice super, svega dovoljno i sve ukusno, torta izvrsna, kolaci... sve kako treba. Sa salom smo bili jako zadovoljni i uzeli bi ih opet. Preporucam!

Medutim, ono s cime smo bili jako nezadovoljni i zbog cega nam je jos uvijek jako krivo je njihov Catering. S obzirom da su za to specijalizirani nisam ocekivala nista manje osim da ce po tom pitanju biti savrseno sve. Ispala je totalna katastrofa! Prva stvar za sator pagodu koja bi pokrila samo stol s cateringom trazili su 2000kn, sto je nenormalna cijena. Mi smo znajmili sator za 80 ljudi za 1600kn i unutra su stali i ljudi i stol za Catering. Drugo morala sam im napomenuti da zelim da mi urede stol za mladence i sve objasniti sta i kako. Na svakoj svadbi na kojoj sam bila je bio mladenacki stol u cateringu i iskreno ja sam mislila da je to standard. Da mi mama nije napomenula ne bi ih ni pitala, fino bi iznenadenje imala kad bi vidjela da mi to nisu namontirali. Ali najvaznija i najgora stvar u svemu je bila hrana i pice. Da moji roditelji nisu u vlastitom aranzmanu narucili 2 janjca ( za koja su oni trazili 7000kn!!) i nekoliko tepsija pite ljudi bi mi ostali gladni. O picu da ne pricam, znaci tek sto su svatovi od mladozenje dosli k nama oni su vec ostali bez pica. Da napomenem svadba je bila u sred ljeta na 33 stupnja. Naravno da je se pilo vise nego inace, ali da pica nestane to ne bih ocekivala ni u snu. Najgore od svega je bilo to sto su oni usli u rezervu i tek kad su potrosili i rezervu dosli su mom ocu pitati ga da li da idu po jos. Tata je bio sokiran! Ja se ne bavim cateringom, ali logicno mi je da kada udes u rezervu ides pitati da li da se ide po jos ili kako dalje, a ne kada se potrosi i naruceno i rezerva. Bez obzira koliko sam narucila naravno da ne zelim da mi gosti nemaju sta piti. Tako da su gosti nekih 15-20min bili doslovno na vodi dok se nije dotralo jos, niti pive niti soka. Strasno!
Pretpostavljam da s obzirom da oni vecinom rade domijenke i neke druge evente, da na tom podrucju cateringa svadbi gdje ljudi puno vise jedu i piju od onih "finih" koji popiju pice i pojedu jedan canapeic za cijelu vecer, nisu uopce uhodani.
Da ne bi bilo da ih pljujem skrivecki na forumu, oni sve ovo znaju, sve smo im rekli s cime smo zadovoljni, a s cime ne, i usmeno i pismeno.
Dakle, sala definitivno da, Catering nikako ne!
Pozdrav!
anie

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.