Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Catering Ivić - sala, Sesvete

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Catering Ivić - sala, Sesvete

PostPostao/la luna123 dana uto vel 01, 2011 6:04 pm

australis je napisao/la:Sve je uključeno u to (vino, domaća žestica, voda, mineralna, gazirani i negazirani sokovi), osim strane cuge (koja je mislim nadoplata 9€/osobi).

Hvala.. Baš smo maloprije bili tamo, stvarno su super, sve se može dogovorit, mi smo prezadovoljni, tako da eto , odlučili smo se za tamo :cheer:
luna123

Marketing:

PostPostao/la luna11 dana čet vel 03, 2011 10:14 am

Baš mi je drago, sigurno ćete biti prezadovoljni...svakako javi dojmove!
luna11

PostPostao/la Tara dana pet vel 04, 2011 12:20 pm

Cure,
Može li mi neko ukratko objasniti gdje je to otprilike u Sesvetama (idem iz Zagreba) da se ne motam previše po Sesvetama dok ću tražiti?
slika
Tara

PostPostao/la luna11 dana pet vel 04, 2011 1:49 pm

Tara je napisao/la:Cure,
Može li mi neko ukratko objasniti gdje je to otprilike u Sesvetama (idem iz Zagreba) da se ne motam previše po Sesvetama dok ću tražiti?

To ti je u kompleksu gdje su i Gladne oči i pizzeria Stari Zagreb. Odmah kod Getroa Sesvete. Na semaforu sa Slavonske skreneš za Sesvete i voziš do Getroa. Na tom semaforu skreneš desno, i odmah prva lijevo, Kelekova 4. Nemožeš fulati.
luna11

PostPostao/la Tara dana pet vel 04, 2011 2:03 pm

Hvala luna :bok:
slika
Tara

PostPostao/la Tara dana sub vel 05, 2011 12:25 pm

Cure,
možete li mi napisati koje imate iskustva sa svadbom tamo, što je uračunato u dekoraciju, a što se dodatno plača?
Mislim da bi ja na stolovima imala neki minimalizam poput čaše sa lučicama i kamenčićima pa me zanima da li se i to dodatno plača ili se samo cvijeće dodatno naplačuje?
slika
Tara

PostPostao/la luna123 dana sub vel 05, 2011 12:57 pm

Tara je napisao/la:Cure,
možete li mi napisati koje imate iskustva sa svadbom tamo, što je uračunato u dekoraciju, a što se dodatno plača?
Mislim da bi ja na stolovima imala neki minimalizam poput čaše sa lučicama i kamenčićima pa me zanima da li se i to dodatno plača ili se samo cvijeće dodatno naplačuje?

Mi smo ti bili neki dan tamo i pričali sa Paulinom, rekla nam je da si možemo dovest neku cvjećarku da nam sve ukrasi, ali i da oni imaju puno vaza, svijećnjaka, lučica,.....pa da možemo sam cvijeće kupiti a ostalo od njih..eto ja ti toliko znam o tome, bolje će ti znati reć cure koje su već tamo imale svadbu :mig:
luna123

PostPostao/la tamy dana sri vel 09, 2011 10:50 am

Mene zanima kako to funkcionira pošto je u sklopu sale i restoran i bar, dali onda kad je svadba restoran i ostalo ne radi ili?? :bok:
tamy

PostPostao/la alice dana sri vel 09, 2011 12:17 pm

kad je svadba, onda je samo svadba, nije otvoreno za ostale ;)
slika
alice

PostPostao/la luna11 dana sri vel 09, 2011 5:57 pm

pa zar postoje restorani koji za vrijem svadbene svečanosti rade?
luna11

PostPostao/la tamy dana uto vel 15, 2011 11:09 am

luna11 je napisao/la:pa zar postoje restorani koji za vrijem svadbene svečanosti rade?

Pa da, ja sam bila prošle godine na svadbi koja ima birc u sklopu sale i radio je , pa zato pitam...
tamy

PostPostao/la australis dana uto vel 15, 2011 11:34 am

tamy je napisao/la:Mene zanima kako to funkcionira pošto je u sklopu sale i restoran i bar, dali onda kad je svadba restoran i ostalo ne radi ili?? :bok:

Generalno to je restoran (mislim da je službeni naziv Restoran i lounge bar Ivić), tak da je taj prostor samo za svadbu, a pošto bar od ostatka restoran nije fizički odvojen, već je to više kao jedan prostor, mislim da onda nit ne radi za ikog drugog osim za goste svadbe.
slika
australis

PostPostao/la luna11 dana uto vel 15, 2011 1:18 pm

tamy je napisao/la:
luna11 je napisao/la:pa zar postoje restorani koji za vrijem svadbene svečanosti rade?

Pa da, ja sam bila prošle godine na svadbi koja ima birc u sklopu sale i radio je , pa zato pitam...

Kad smo se mi s Robertom dogovarali za svadbu, rečeno je da je cijeli prostor samo za nas, tako da se nemaš šta brinuti ako si kod njih...vjerujem da im je i inače takva politika
luna11

PostPostao/la jaju dana sri srp 13, 2011 7:57 pm

pozdrav cure i žene :-). odavno vas čitam, ali tek pišem. iz vaših postova upoznala sam kako funkcionira planiranje vjenčanja. prvi korak mi je bila potraga za salom i iz svega ovdje pročitanog moj izbor je pao na ivića. pa me zanimaju neki novi dojmovi o toj sali i iskustva. zahvaljujem unaprijed
slika
jaju

PostPostao/la luna11 dana čet srp 14, 2011 8:35 am

jaju je napisao/la:pozdrav cure i žene :-). odavno vas čitam, ali tek pišem. iz vaših postova upoznala sam kako funkcionira planiranje vjenčanja. prvi korak mi je bila potraga za salom i iz svega ovdje pročitanog moj izbor je pao na ivića. pa me zanimaju neki novi dojmovi o toj sali i iskustva. zahvaljujem unaprijed

Pozdrav,

vjeruj mi iz iskustva, odličan izbor. Nisam imala ni jednu zamjerku, i već sam pisala na tu temu, pa ako te nešto konkretno zanima, slobodno pitaj. Meni je svadba bila prošle godine, ali neke moje frendice su bile nedavno na svadbi i prezadovoljne su i navodno da se priča da je to jaaako fency mjesto za malo novaca.
luna11

PostPostao/la jaju dana čet srp 14, 2011 9:44 pm

ajde super drago mi je nesto ovako cuti iz prve ruke, vec sam bila tamo izgled sale mi se svida i meni je bas 'fensi', super su mi i podovi i stolovi, a nesmetaju me ni stupovi koji se spominju u proslim postovima, wc cist, nadam se da je takav i cijelu vecer?. svida mi se sto je bas sve u ponudi, a ne da posebno moram jos nadoplacivati te presvlake za stolice, kolace, torte, svida mi se sto su catering pa im hrana vjerojatno mora biti super?.... zanima me jesi ti uzimala od njih vaze za stolove ili si imala cvjecara pa on donio svoje?. onda ja cu imati 200 ljudi jeli to ok za tu salu? i zaboravila sam ih pitati jeli mozemo donijeti svoj jeger i viski ili ta opcija nemoze? i opcenito svi tvoji dojmovi, neznam sta bih jos pitala? inace ja nisam nigdi drugo ni isla nego tamo, preko ovog foruma sam skuzila sta ocu i to je to :-)
slika
jaju

PostPostao/la Tara dana sub srp 16, 2011 8:48 pm

jaju je napisao/la:pozdrav cure i žene :-). odavno vas čitam, ali tek pišem. iz vaših postova upoznala sam kako funkcionira planiranje vjenčanja. prvi korak mi je bila potraga za salom i iz svega ovdje pročitanog moj izbor je pao na ivića. pa me zanimaju neki novi dojmovi o toj sali i iskustva. zahvaljujem unaprijed

Jaju super izbor! I ja sam kod njih kaparili i zasad su svi razgovori i dogovori bili super! Probala sam kolače i prefini su, a tortu mi rade po slici kako ja želim! :cagam:
JAko su profesionalni i jako se veselim svadbi tamo :cheer:
slika
Tara

PostPostao/la australis dana uto srp 19, 2011 10:21 am

jaju je napisao/la:ajde super drago mi je nesto ovako cuti iz prve ruke, vec sam bila tamo izgled sale mi se svida i meni je bas 'fensi', super su mi i podovi i stolovi, a nesmetaju me ni stupovi koji se spominju u proslim postovima, wc cist, nadam se da je takav i cijelu vecer?. svida mi se sto je bas sve u ponudi, a ne da posebno moram jos nadoplacivati te presvlake za stolice, kolace, torte, svida mi se sto su catering pa im hrana vjerojatno mora biti super?.... zanima me jesi ti uzimala od njih vaze za stolove ili si imala cvjecara pa on donio svoje?. onda ja cu imati 200 ljudi jeli to ok za tu salu? i zaboravila sam ih pitati jeli mozemo donijeti svoj jeger i viski ili ta opcija nemoze? i opcenito svi tvoji dojmovi, neznam sta bih jos pitala? inace ja nisam nigdi drugo ni isla nego tamo, preko ovog foruma sam skuzila sta ocu i to je to :-)

Mi ćemo imati oko 250 ljudi, a kumovi mjesec dana poslije nas 400, isto u iviću :mig: Tak da ne brini, sigurno će biti dosta mjesta. Kaj se tiče strane cuge, možeš nadoplatiti za njihovu (mislim da je 9€ po osobi) ili donjeti svoju, ali za to ne znam koliko računaju (možda čak i niš ne naplaćuju, al nisam ti sigurna).
slika
australis

PostPostao/la luna11 dana pet kol 05, 2011 10:30 am

jaju je napisao/la:ajde super drago mi je nesto ovako cuti iz prve ruke, vec sam bila tamo izgled sale mi se svida i meni je bas 'fensi', super su mi i podovi i stolovi, a nesmetaju me ni stupovi koji se spominju u proslim postovima, wc cist, nadam se da je takav i cijelu vecer?. svida mi se sto je bas sve u ponudi, a ne da posebno moram jos nadoplacivati te presvlake za stolice, kolace, torte, svida mi se sto su catering pa im hrana vjerojatno mora biti super?.... zanima me jesi ti uzimala od njih vaze za stolove ili si imala cvjecara pa on donio svoje?. onda ja cu imati 200 ljudi jeli to ok za tu salu? i zaboravila sam ih pitati jeli mozemo donijeti svoj jeger i viski ili ta opcija nemoze? i opcenito svi tvoji dojmovi, neznam sta bih jos pitala? inace ja nisam nigdi drugo ni isla nego tamo, preko ovog foruma sam skuzila sta ocu i to je to :-)

wc je bio čist, nitko nije imao zamjerke pa tako ni ja. Hrana im je savršena, od prije ih znam iz firme, tako da smo znali da ćemo se dobrano najesti. Ja sam imala oko 19o ljudi i oni ti to super rasporede, naravno onako kako ti hoćeš, ali ne kužiš da je sala velika. Stranu cugu možeš donijeti, i nama nisu ništa posebno naplatili. Imala sam svoju cvjećarku, i nisam bila zadovoljna baš, ali čula sam da sada oni imaju neku svoju dizajnericu koja je full povoljna i navodno super radi pa se možeš to raspitati kod njih. Jedna poznanica ju je uzela, ali nisam bila na svadbi pa ne znam kak je napravila. Ja sam ti jako sretna što smo kod njih imali svadbu, pogotovo kad čuješ dojmove ostalih gostiju. I znam koliko sam se ja namučila i živaca potrošila kako će sve ispasti, zato tu i tamo svratim na ovaj forum da curama dam koji savjet i toplo im preporučim Iviće ( a i na porodiljnom sam pa imam vremena :-) )
Poslije sam čula da se priča o tom restoranu kao novom fency mjestu u Zagrebu.
Javi se kad ti sve prođe da čujem.....
Kiss
luna11

PostPostao/la jaju dana pon kol 22, 2011 10:54 am

hvala vam na odgovorima, bili ste od pomoći :kiss: , ivić je zakaparen :-), svi razgovori su super prošli, oduševljena sam i gosp. robertom i gospođ. paulinom, svi su opušteni i jako susretljivi, već znam da sam odabrala ono pravo za mene! sve mi paše, a posebno sve je uključeno u cijenu i nemam tražiti okolo ništa ko u drugim salama, tipa kolače tortu, pa onda navlake dodatno naplačivat i druge stvari, računala sam inače sebi cijene u ostalim dvoranama i kada sve to nadodam ispadne me više od ovoga što oni nude, tako da sam time oduševljena. rekli su da sve što oni imaju slobodno mogu koristiti što se tiče uređenja dvorane, to mi je isto odlično! ako ko ima kakve fotografije i nije mu problem hoće mi poslati da vidim kako to izgleda kada je sve uređeno i popunjeno, bila bi zahvalna :-)?.....
slika
jaju

PostPostao/la zekonja2312 dana pet ruj 23, 2011 8:50 am

Pozdrav curke
mi krećemo u oganizaciju svadbe, pa imam par pitanja;
da li imaju smještaj? mi imamo dosta gostiju koji bi trebali prespavati jer su iz raznih krajera Hrvatske a neki i izvana...tako da nam je smještaj neophodan :jig:
koliko unaprijed treba rezervirati?
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la luna123 dana pet ruj 23, 2011 9:01 am

zekonja2312 je napisao/la:Pozdrav curke
mi krećemo u oganizaciju svadbe, pa imam par pitanja;
da li imaju smještaj? mi imamo dosta gostiju koji bi trebali prespavati jer su iz raznih krajera Hrvatske a neki i izvana...tako da nam je smještaj neophodan :jig:
koliko unaprijed treba rezervirati?

Nemaju ti oni smještaj na žalost :(
A što se tiče rezervacije najbolj im pošalji mail ili ih nazovi i pitaj za kad imaju slobodno, mi smo rezervirali godinu i 3 mj unaprijed (ali zato što smo htjeli baš taj datum) :cerek:
luna123

PostPostao/la zekonja2312 dana pet ruj 23, 2011 11:16 am

hmmm, da, to sa smještajem nam je mali problem, ne znam kud ćemo sa gostima... :roll:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la luna123 dana pet ruj 23, 2011 11:27 am

zekonja2312 je napisao/la:hmmm, da, to sa smještajem nam je mali problem, ne znam kud ćemo sa gostima... :roll:

Jedino da negdje drugdje rezervirate smještaj, smo što će vas onda to vjerovatno skuplje ispasti jer restorani/hoteli koji imaju i smeštaj daju popust na smještaj sko je kod njih svadba...Neznam... :ne zna:

Neznam dali ste išli gledati salu, ali stvarno je prekrasna i hrana im je super, i da se stavrno sve s njima dogovoriti...Ja isto imam nekih gostiju koji će doći iz vana, ali nešto ću smisliti za smještaj, bitno mi je da sam ja sa salom zadovoljna :cerek:
luna123

PostPostao/la zekonja2312 dana pet ruj 23, 2011 11:44 am

da, zato bi i htjeli smještaj gdje će biti i svadba :jig:
nismo bili gledat salu, znači super izgleda? :cheer:
mi smo mislili i Bunčić vidit još, dragi živi tam blizu a njegovih je više pa bi zato u tom kraju svadbu :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.