Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kongresa dvorana Princess, Jastrebarsko

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Kongresa dvorana Princess, Jastrebarsko

PostPostao/la zeljka2905 dana pon ruj 01, 2008 1:10 pm

Branči je napisao/la: Znam da je trebao biti oko 42€, a koliko te izašlo?

Ostavili su cijenu kako smo se i dogovorili :D
zeljka2905

Marketing:

PostPostao/la Branči dana pon ruj 01, 2008 2:29 pm

zeljka2905 je napisao/la:
Branči je napisao/la: Znam da je trebao biti oko 42€, a koliko te izašlo?

Ostavili su cijenu kako smo se i dogovorili :D

Baš mi je drago radi tebe :grli:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la arlenna dana sri pro 17, 2008 7:55 pm

par slikica:

slika slika slika
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana uto sij 27, 2009 12:40 pm

QUOTE: "Što se tiče Princessa iz Jastrebarsko ja sam bila tamo na jednom vjenčanju i jedino što vam mogu reći curke moje N E O P I S I V O L I J E P O, definitivno najljepši prostor u kojem sam ikada bila, prekrasno, hrana fantastična, konobari super, okoliš prekrasan, sala...ma ko iz filmova, predvorje ...ne znam kak da vam opišem, toliko raskošno i bogato, ne mogu vam ja to riječima opisati,prekrasno!!!!"
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la taja.dj dana uto sij 27, 2009 12:52 pm

Meni je Princess bio 1. opcija i nisam htjela nigdje drugdje nego samo tamo da imamo svadbe, sve dok nisam čula komentare oko organizacije, posluge, hrane itd...tako da smo odustali jednoglasno.

Bit' će bajkovito i u našoj sali kada bude sva u bijelom i presvlakama i nježno.... :raspa:
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la zeljka2905 dana sri vel 04, 2009 10:22 pm

Taja.dj... kaj se tice tih glasina kaj ti okolo kruze nije ti od toga nista istina...hrana, posluga, organizacija....ma sve je bilo u sali za 5...stvarno bez zamjerki...to su ti samo malo zlocesti i ljubomorni komentari :mig:
Mi smo imali nekih drugih problema sa njima oko broja ljudi iako su nam u sali usli u susret jedino malo kod cateringa kenjali ali stvarno kaj se tice hrane, usluge i ostalog je sve bilo mrakaca :svakacast:
zeljka2905

PostPostao/la mrugi dana sri ožu 04, 2009 9:42 pm

Drage moje,
Princess je lijep,ali ujedno i pust zbog svoje praznine, bar mene, :thumbsdown:
ja ga nikad nebi odabrala zbog lošeg iskustva moje prijateljice, ne znam možda moja prijateljica nije imala srece i iznimka je, al ne želim takve brige oko svog vjenčanja, sve i svašta su joj obećali a ništa ispunili i nakraju kad ih je zvala 2 dana prije vjenčanja digli su joj cijenu menia zbog iznenadnih troškova za 2 eura, pa kakva je to organizacija da 2 dana prije vjenčanja se sjetiš da bi digao cijenu menia, :izivciran: mada mislim da su samo htjeli izvči novce, jer je bila u nezgodnoj situaciji i nije se mogla cijenkati, ne želim nikoga plašiti ko voli nek izvoli.
19.06.2010.
Obuci haljinu, cipele najljepše što imaš, na lice stavi smijeh, a ja ću doći po tebe...
http://www.youtube.com/watch?v=sWWFALZzy6s

ŽIVOT JURI K'O BRZI VLAK, DOK TREPNEŠ OKOM VIŠE NISI MLAD, OČI SU MI UMORNE I SNENE, DANI POSTAJU USPOMENE....
http://www.youtube.com/watch?v=5PlqqyddCf8
mrugi

PostPostao/la kikica11 dana pet tra 17, 2009 10:13 am

Drage cure,

I ja sam rezervirala Princess za listopad... Ali nisam prethodno čitala forum, pa sam sada malo zabrinuta...

Gospon Štef je bio iznimno ljubazan kada smo se došli raspitivati, a kada smo dali kaparu, stvari su se malo promijenile... Malo će nam meni ispasti skuplji nego što smo razgovarali pri davanju kapare, neke smo ga stvari nagovorili da nam ne naplati, npr. presvlake za stolice i dio servisa naše hrane...

Problem je taj što se u međuvremenu moj brat mora ženiti :-) beba na putu! :-) i to 4 mj prije mene, pa će nam se broj gostiju prepoloviti, te umjesto 300 ću imati 200 do 230 i sad me strah kako će se to odraziti na naš dogovor sa salom, hoće li nam mjenjati cijenu, dal je to premali broj za veliku salu....
kikica11

PostPostao/la Branči dana sub tra 18, 2009 10:41 am

kikica11 je napisao/la:Drage cure,

I ja sam rezervirala Princess za listopad... Ali nisam prethodno čitala forum, pa sam sada malo zabrinuta...

Gospon Štef je bio iznimno ljubazan kada smo se došli raspitivati, a kada smo dali kaparu, stvari su se malo promijenile... Malo će nam meni ispasti skuplji nego što smo razgovarali pri davanju kapare, neke smo ga stvari nagovorili da nam ne naplati, npr. presvlake za stolice i dio servisa naše hrane...

Problem je taj što se u međuvremenu moj brat mora ženiti :-) beba na putu! :-) i to 4 mj prije mene, pa će nam se broj gostiju prepoloviti, te umjesto 300 ću imati 200 do 230 i sad me strah kako će se to odraziti na naš dogovor sa salom, hoće li nam mjenjati cijenu, dal je to premali broj za veliku salu....

kikice, a jel vam možda u ugovoru piše pri kojoj promjeni broja gostiju se cijena povisuje? blo bi dobro da ga na vrjeme kontaktirate i raspitate se o tome...
nadam se da će vam ipak zadržati cijenu koju ste kaparili, svakako nas obavijesti kako je na kraju ispalo, želim ti svu sreću :buket:
Branči
Admin
Admin

Princess, Jastrebarsko

PostPostao/la ivana24 dana sri kol 19, 2009 9:54 am

Evo za njih sam se ja odlucila. U biti nisam nigdje drugdje ni bila jer sam od pocetka znala da cu ici tamo. Ahhh jedva cekam:)
Zadnja izmjena: Branči; sri kol 19, 2009 3:43 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: tema spojena sa postojećom
slika
ivana24

Sala Princess

PostPostao/la neodoljivi1 dana sri lip 16, 2010 11:55 am

Da li je netko ove godine bio na svadbi u Sali Princess? Kakvi su dojmovi?

*tema spojena s postojećom* :tema:
Zadnja izmjena: Branči; sri lip 16, 2010 12:05 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: tema spojena s postojećom
neodoljivi1

PostPostao/la renci dana ned ožu 25, 2012 1:16 pm

Bokić cure :)
Evo mi smo jučer bili u princessu na dogovoru. Dvorana i cijela građevina ........MRAAAAKKK. :10od10:
No malo me brine sve ostalo... stolvi su bili jako minimalistički uređeni. (bilo je nekoliko primjeraka sređenih stolova)
.....prekratki stoljnaci, samo jedan tanjur i jedna čaša po gostu, svilenkasti stoljnaci (u ne baš lijepim bojama) po sredini stola i iste takve mašne za stolice
u sredini stola nema niti svijećice, ništa ništa. Striček koji to sve vodi je rekao da oni nenude nikakvu dekoraciju i da je to na nama.
U cijeni od 53 eura nisu uključene niti presvlake za stolice, niti jedan ukras na stolovima, ni torta ni kolači....
Dali neka od vas ima friških informacija iz princessa? Zanima me kako se sve to čini kad su ljudi unutra? Dali taj raskoš dođe do izražaja? Ili više izgleda prazno?
Dali na slikama i na videu to isto tako lijepo i bogato izgleda kao uživo? Ipak je to jaaako visok prostor. :huh:
I kako zvuči muzika i takvom prostoru? Dali se gubi zvuk?
Joj kad bi samo mogla naći DVD sa neke svabe iz princessa da vidim kako to izgleda :roll:
slika
renci

PostPostao/la Buduća Štefica dana uto kol 11, 2015 1:32 pm

Bokić, ima možda novih recenzija o ovom restoranu??
Buduća Štefica

PostPostao/la tram11 dana uto svi 10, 2016 8:39 pm

ima kakvih novih informacija? to mi je jedan od onih u uzem izboru :ha:
tram11

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.