Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

SVI ZAGREBAČKI HOTELI (Antunović, Miral, Westin, Zovko itd)

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Hotel Aristos

PostPostao/la Kristina Leko dana pon ruj 03, 2012 12:16 pm

Nisam vidjela da spominjete, meni se sviđa prostor, ali na drugom forumu sam pročitala da je hrana u malim porcijama. Doduše post je bio iz 2008, jel ima tko neke novije informacije? Bila bi Vam zahvalna :)
Zadnja izmjena: vrazichka; pon ruj 03, 2012 3:22 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: prebačeno u odgovarajuću temu
Kristina Leko

Marketing:

Re: SVI ZAGREBAČKI HOTELI (Antunović, Miral, Westin, Zovko i

PostPostao/la Giada dana pon stu 19, 2012 1:25 pm

Draga Kristina,

Ja sam se udala u Aristosu u 9. mjesecu ove godine (2012.)
Prostor me odusevio na prvu..a i sve ostalo...Usluga je fantasticna, hrana jako jako dobra (porcije uopce nisu male).. Hotel i restoran precisti..ma sve fantasticno i ostat ce mi u najljepsem sjecanju.
Giada

PostPostao/la Yasemin85 dana sri ožu 06, 2013 1:22 pm

Pozdrav dame! :bok:
Zanima me jel netko imao svadbu u hotelu Panorama (iliti Four Points etc.) u 2012g.
Dragi i ja smo uzeli meni 'All inclusive' za 500kn (ukljucena torta, kolaci, dekoracija sale, meni sastavljen od 5 slijedova hrane :D , parking za sve goste, ukljucen zamp, osoblje nakon ponoci, pice...). To je navodno nesto novo kod njih od prosle godine (ako sam ja dobro shvatila)...
E sad me zanima je li netko vec imao takav meni kod njih?!
Zanima me da li oni pune plate, je li bilo dovoljno konobara? Zena nam je rekla da ide 1 konobar na 3 stola, meni se to cini nekako malo. Ili grijesim? :huh: :ne zna:
Tjesim se da je to hotel s 4 zvjezdica i da si ne mogu priustiti gafove, ipak radi reputacije! :loveflag:

p.s- citala sam ovdje po forumu dosta o njima, cine se ok.
slika
slika
Yasemin85

PostPostao/la Helena25 dana čet ožu 14, 2013 9:36 pm

Curke,

može kakav info za Antunović u Sesvetama, ne spominje se baš četsto, a čula sam da je usluga na nivou kao i u Zg, ali su jeftiniji, a i meni odgovara da je na tu stranu grada.
Jedino me malo muče oni drveni stupovi u sali i iza stola mladenaca, nije mi to baš sjelo.
Helena25

PostPostao/la kristina2204 dana uto svi 14, 2013 1:47 pm

Ja sam nedavno bila na svadbi u Sheratonu. Komentirat ću iz perspektive gosta jer nisam upućena u cijene i još uvijek me ne zanimaju detaljno :) Meni je bilo zbilja odlično, prostor velik za ples, elegantno uređen, klopa mrak, a konobari odlični. Bila sam u nekoliko hotela u Zagrebu, od kojih je recimo i Hotel Zovko koji je odlučan, ali neusporediv sa Sheratonom. Evo vam link, pa pogledajte galeriju fotografija, sve će vam biti jasno: http://www.hotel-sheratonzagreb.com/
kristina2204

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.