Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

SVI ZAGREBAČKI HOTELI (Antunović, Miral, Westin, Zovko itd)

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Hotel Porin

PostPostao/la Liliana dana uto ožu 22, 2011 11:19 am

Bok cure, nisam na forumu pronasla informacije vezano uz Hotel Porin u Novom Zagrebu. Jel netko zna nesto o njima? Hvala!
Zadnja izmjena: Branči; sub ožu 26, 2011 2:02 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: spojeno s postojećom temom
Liliana

Marketing:

Re: SVI ZAGREBAČKI HOTELI (Antunović, Miral, Westin, Zovko i

PostPostao/la Miskica0803 dana sri ožu 30, 2011 5:50 pm

Pozdrav curke!
Evo, moj dragi i ja smo danas bili na razgovoru u Antunoviću u Sesvetama i moram ih pohvaliti.
Toliko su uslužni i ljubazni tako da mislim da ćemo definitivno rezervirati sutra!
Inače nam je puno bliži ovaj u Španskom, ali i meni je u Sesvetama nekako bolje. Osim toga, ima izlaz sa svake strane tako da pušači mogu zapaliti, ne moraju se spuštati dolje kao u Španskom, a mislim da je to dosta bitno, barem meni.
Cijene su stvarno pristupačne, i imaju cijelu ponudu dostupnu na internetu.
Jedva čekam! Mislim da će biti savršeno! :ples:
slika
Miskica0803

PostPostao/la Tasha dana čet ožu 31, 2011 9:00 am

Miskica0803 je napisao/la:Pozdrav curke!
Evo, moj dragi i ja smo danas bili na razgovoru u Antunoviću u Sesvetama i moram ih pohvaliti.
Toliko su uslužni i ljubazni tako da mislim da ćemo definitivno rezervirati sutra!
Inače nam je puno bliži ovaj u Španskom, ali i meni je u Sesvetama nekako bolje. Osim toga, ima izlaz sa svake strane tako da pušači mogu zapaliti, ne moraju se spuštati dolje kao u Španskom, a mislim da je to dosta bitno, barem meni.

Mislim da je to u cijeloj prici najmanje bitno...mi smo imali svadbu u Spanskom i iako smo imali puno pusaca na svadbi, uopce se nije osjetilo kad bi oni otisli pusiti...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la aurora dana čet ožu 31, 2011 8:25 pm

Tasha je napisao/la:
Miskica0803 je napisao/la:Pozdrav curke!

Mislim da je to u cijeloj prici najmanje bitno...mi smo imali svadbu u Spanskom i iako smo imali puno pusaca na svadbi, uopce se nije osjetilo kad bi oni otisli pusiti...

Možda niste vi osjetilo ali njima je sigurno bilo tlaka ići dolje da bi morali zapaliti... Miskica, totalno te podržavam, mi smo zbog istog razloga osustali od Sheratona..sve stavke su bitne!! :thumbsup:
aurora

PostPostao/la Tasha dana pet tra 01, 2011 7:08 am

Aurorica, pa nisam bas primjetila da se netko bunio...tako da...

Ljudi, trazite mane u glupostima...ali to je samo moje misljenje...da se opet udajem, ja bih izabrala Antunovic, ali bih se puno manje zivcirala oko svega...previse energije sam gubila na glupostima..
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la sangria dana čet svi 19, 2011 2:48 pm

Branči je napisao/la:Evo pošto me par cura pitalo prek pp za cijene, evo da vam tu stavim neke okvirne, a za detalje se onda obratite u hotel koji vas interesira.

Sheraton (5 zvjezdica)

svadbeni jelovnici (pretpostavljam klasično posluživanje) od 290 - 500 kn, ovisno kakva jela preferirate,
ovaj za 290 kn (to bi bilo oko 41-42€ ak dobro računam) je nešto vrlo slično klasičnom svadbenom meniju, bez janjetine i odojka, uz dodatak deserata i štrukli.
svadbeni buffeti (švedski stol) od 350-380 kn po osobi, i tu ima raznovrsih jela.

u cijene nije uključeno piće, možete uzeti njihovo ili donijeti svoje pa platiti serviranje.
nisu uračunate presvlake za stolce, te servis iza pola noći, te servis donešene janjetine kolača i sl.

gratis dobivate noćenje u apartmanu, bocu pjenušca i tri parking mjesta u garaži hotela.

za način plaćanja piše da je 80% avansno.

Westin (5 zvjezdica)

svadbeni meniji od 190 - 495 kn, s time da je ovaj meni za 190 kn sastavljen od juhe, mesnih jela sa prilozima i salatom, torte i kave.
svadbeni buffeti su od 405 - 510 kn.

nije uračunato piće koje se plaća od 92 -- 225 kn po osobi, ovisno da li želite vina iz rinfuze, butelje, strana pića itd... isto se može donijeti vlastito piće uz naknadu serviranja.

gratis dobivate noćenje u apartmanu, bocu pjenušca, tri parkirna mjesta, a za uzvanike daje se popust pri smještaju.

Panorama (4 zvjezdice)

svadbeni meniji od 230 - 365kn, meni od 230 kn sličan klasičnom meniju, bez janjetine i odojka, ali sa svadbenom parfe tortom.
svadbeni buffeti su od 285 - 365 kn.

piće nije uračunato, imate pakete pića po osbi se plaćaju od 120-200 kn ovisno o vrsti i kvaliteti pića.

u cijenu su uključeni troškovi ZAMP-a, korištenje hotelskog sefa te bijele navlake za stolce sa mašnama.
također je u cijenu uključen noćni rad osoblja do 5 ujutro.

gratis: apartman za mladence sa doručkom u sobi, pet parkirnih kartica i boca pjenušca na dolasku za mladence i kumove.

International (4 zvjezdice)

svadbeni meniji od 275 - 325 kn, ima i vegetarijanski meni za 255 kn.
svadbeni buffeti su od 283 - 335 kn.

piće nije uračunato, ono je još 120 kn po osobi.

u cijenu su uključeni ZAMP, nakanada za noćni rad osoblja, bež presvlake za stolce.
gratis: apartman za mladence sa produženim vremenom check-outa sa doručkom u sobi i bocu pjenušca, te 3 parkirna mjesta, hotelski sef.

Vjerojatno sam neke podatke i propustila, al eto tko nije bio na sajmu vjenčanja i vidio ponudu, pa da možete steći neki okvirni dojam o cijenama.

:bravo: :bravo: :bravo: klanjam e. Znaš možda cijenu za Hotel Dubrovnik? Sada imaju preuređene dvorane
sangria

PostPostao/la Isabella dana čet svi 19, 2011 2:59 pm

od kojeg datuma si citirala post? znaš da se cijene mijenjaju barem jednom godišnje. za dubrovnik ti je najbolje nazvati i pitati direktno, dobit ćeš najtočniju informaciju.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la slatkica:) dana sub srp 09, 2011 10:23 pm

mi smo se odlučili za hotel Aristos :cerek: ! cijene više-manje iste kao u Antunoviću(špansko) ali meni osobno je sala puno ljepša :mig:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la thermojetics dana čet srp 14, 2011 12:43 pm

Meni je najljepša sala Beethoven u Antunović Špansko :thumbsup:
thermojetics

PostPostao/la zaručnica dana uto lis 04, 2011 8:53 am

:bok: cure, može li malo friških dojmova za antunović špansko :cagam:

mi smo rezervirali dvoranu...ali mene muči hrana...izbor menu-a je dosta meni nezadovaljavajuć. jedino švedski ima dobar izbor, ali dragi bi rađe posluživanje.imati ćemo preko 100 ljudi (cca 120) i mislim da to nije previše za švedski? :ne zna:
uglavnom, molim sve cure koje su se udavale tamo ili bile kao gost da mi se jave, da probam lakše odlučiti vezano za te menije. možda mi se na papiru čini hrana bezveze, a zapravo je dobro pripremljena i ukusna ...tako da, ajde se javite cure sa vašim iskustvima.
zaručnica

PostPostao/la Tasha dana uto lis 04, 2011 10:34 am

zaručnica je napisao/la::bok: cure, može li malo friških dojmova za antunović špansko :cagam:

mi smo rezervirali dvoranu...ali mene muči hrana...izbor menu-a je dosta meni nezadovaljavajuć. jedino švedski ima dobar izbor, ali dragi bi rađe posluživanje.imati ćemo preko 100 ljudi (cca 120) i mislim da to nije previše za švedski? :ne zna:
uglavnom, molim sve cure koje su se udavale tamo ili bile kao gost da mi se jave, da probam lakše odlučiti vezano za te menije. možda mi se na papiru čini hrana bezveze, a zapravo je dobro pripremljena i ukusna ...tako da, ajde se javite cure sa vašim iskustvima.

i ja sam htjela mijenjati nas meni, na kraju me razuvjerili i dobro da jesu, jer je hrana bila SAVRSENA!!!!!!!!!! Svi su bikli odusevljeni hranom..btw, imali smo meni 1 (iako vidim da je to sad meni 3)
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zaručnica dana uto lis 04, 2011 2:23 pm

čekaj,jel to ovaj menu koji ima kombinaciju posluživanja i švedskog? jer za iduću god, menu 3 ima taj i samo švedski. kažeš, savršena...uh! koje olakšanje...ne mogu ti reći. stalno se bojim da je hrana preobična, ne treba mi pohana piletina na svadbi...malo bi nešto posebnije...pa cijelo vrijeme mislim kako će to ispasti.jer moram priznati da rijetko na kojem vjenčanju mi je hrana fina. evo,na zadnjoj svadbi di sam bila je bilo super sve, ali hrana :neznamkakoti: nisam se najela. i to se nekako pamti ,iako naravno nije najvažnije...ali da je važno,je.
ajde drago mi je da si zadovoljna sa antunovićem. btw, ako imaš kakav savjet vezano za njih (antun.),pliz javi.
zaručnica

PostPostao/la Snrsn dana ned stu 06, 2011 7:24 pm

Pozdrav, eto udala sam se 19.08.2011 i pošto sam našla pregršt korisnih informacija na forumu odlučih nešto "vratiti" i možda pomoći nekome sa svojim iskustvom.
Naše vjenčanje je bilo u Hotelu Antunović Špansko i moram reći da smo bili prezadovoljni svime...sve što smo mislili da ćemo dobiti i sve što je bilo dogovoreno izvršeno je u potpunosti...a to je i najbitnije...od dočeka gostiju i nas kao mladenaca (bilo je zgodno što nas je uz izvršnog direktora Gdina Šimića dočekala i hrpa stranih penzionera u predvorju hotela koji su na engleskom uz pljesak uzikivali :"beautiful bride!", zezala sam se da idu toliko daleko sa uslugom da plačaju statiste da plješću i čine ulazak još ljepšim i dojmljivijim...), aperitiva , sale, rasvjete, hrane, nadopune pladnjeva, doljevanja pića gostima, do obilaska šefa sale svih stolova sa dobrodošlicom, pitanjima jesu li zadovoljni i da li nešto treba....do dostupnosti sitnih stvari kao što su igla i konac (naravno da sam si zapela petom o vjenčanicu koja se odrubila i stalno sam se spoticala o nju :budala: ) i tableta protiv glavabolje i zvanja taxija ujutro gostima kojima je to bilo potrebno...
Odlično je što mladencima poklanjaju boravak u jednoj od njihovih soba sa doručkom u sobi...a dobro dođe za odnjeti darove, ostaviti razne stvari...a osim toga poslije svadbe ne moraš nigdje "putovati" autom nego se fino popneš u sobi i uživaš uz posluženi šampanjac u svome prvom bračnom jutru... :grli1:
Eto to je moje iskustvo...u pripadajućim topicima ću podjeliti i ostala iskustva koja su bitna za proslavu vjenčanja...ako neko ima pitanja...ne oklijevajte...
Snrsn

PostPostao/la marina23 dana pet pro 16, 2011 9:48 am

Curke, mi smo rezervirali Antunović - Špansko.
Za sad smo zadovoljni ponudom. Osoblje ljubazno, prostor lijep.
A vidjet ćemo kako će sve proći.
Ja njima vjerujem.. :)
marina23

PostPostao/la thermojetics dana sri sij 11, 2012 5:32 pm

Frendica ima svadbu u Antunović Špansko za 10 dana i dobila 10% popusta na sve i kolače i tortu a kolači su im mmmmm mrak :klopa:
thermojetics

PostPostao/la zaručnica dana čet sij 19, 2012 1:25 am

kak to da je dobila popust?
zaručnica

PostPostao/la thermojetics dana pon sij 23, 2012 10:32 am

zaručnica je napisao/la:kak to da je dobila popust?

Sve svadbe u 11,12,1 i 2 mj dobiju popust.
thermojetics

PostPostao/la svibanj dana pon vel 27, 2012 9:10 pm

Curke zanima me ako se koja udavala u Westinu ili hoće, jel znate da li oni njihove vaze iznajmljuju ili ih daju da se u njih stavi vaš aranžman za stolove??
svibanj

PostPostao/la MissChocolate dana pet ožu 02, 2012 12:06 am

Cure, ima li kakvih svježih vijesti iz westina što se tiče cijene, kvalitete, osoblja?
MissChocolate

PostPostao/la kreso01 dana ned ožu 11, 2012 9:44 am

Ima li neko novije informacije o hotelu Phoenix u Sesvetama?
kreso01

PostPostao/la arlenna dana sri ožu 21, 2012 11:56 pm

Konačno da i ja napišem kako je prošlo naše vjenčanje u hotelu Westin

Oduvijek mi je Kristalna dvorana bila :cerek:

Htjeli smo nešto bajkovito, a to smo i imali zahvaljujući cijelom osoblju Hotela Westin, a posebno Direktoru prodaje gosp. Šušku, gđici Petri, Šefu sale gosp. Ivici, te Šefu kuhinje gosp. Čukelju!

Godinu dana unaprijed smo potpisali ugovor, dogovorili sve okvirno sa gđicom Petrom, a kako smo još imali vremena Petra nam je rekla da nam na vrijeme bude poslala mail sa svim mogućim detaljima vezanim uz salu i njihov organizacijski dio! Tako da stvarno nismo morali brinuti kad se trebamo javiti u hotel i sl.

Cca 3mj. prije vjenčanja, dobili smo na mail katalog torti, pa smo bili pozvani na kušanje nekoliko okusa i tako smo se odlučili za fenomenalnu Trifl tortu, koja nas je oduševila upravo zbog toga što nikada nešto takvo nismo probali-a ja sam inače veliki sladokusac i obožavam sve vrste torti i kolača, te sam željela nešto što do sada nisam probala, nešto skroz novo!

Petra nam je poslala na mail i neke od Menija, pa smo na kraju u razgovoru sa šefom kuhinje i uz njegove prijedloge složili naš bogat Meni, kombiniran sa raznim Hrvatskim specijalitetima!

Dogovorili smo i njihove velike svijećnjake, koje je naša cvjećarka dekorirala!

Na našem vjenčanju je bilo otprilike 200 ljudi, stolovi su bili za 8 ljudi, posloženi točno tako da nitko nikome ne smeta, što nam je bilo bitno-da naši gosti imaju komfor!

Što se tiče dana vjenčanja, tu je sve bilo besprijekorno! Šef sale je držao sve pod kontrolom, a za konobare smo dobili toliko pohvala zbog njihovog velikog angažmana kroz cijelu noć.

Hrana je bila odlična, svega je bilo u izobilju, mi smo imali još jednog kuhara koji je bio u predvorju i cijelu noć je rezao pršut i sir, to se goste posebno dojmilo!

Imali smo i dva stola sa svježim voćem, na svakom stolu sa voćem je bila jedna ledena skulptura :lovestruck:

Na kraju bih napomenula da se svaki detalj može s njima dogovoriti, svaki meni izmijeniti!

Što se tiče cijena, neke od menija imate na njihovoj web stranici http://www.hotelwestinzagreb.com/dvorane/2-vjencanja

Na poklon smo dobili noćenje u predsjedničkom apartmanu te doručak u sobu :D

Mogu slobodno reći da je sve prošlo savršeno, stvarno smo imali vjenčanje iz snova :cerek: :cerek: :cerek:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la thinkblue dana sub tra 21, 2012 3:06 pm

Nisam procitala dal se pricalo o hotelu Dubrovnik :ne zna: Uglavnom, moj dojam kao gosta je :thumbsdown: Ne znam, priznajem da sam seljak koji dolazi jest na svadbu, i nisam vecerala doma prije, i kako sam dosla gladna, tako sam se i vratila kuci (jedva sam cekala doci kuci da se posteno najedem). A mojih 55 kg stvarno nije tesko nahraniti. :ne zna: Uglavnom mi je mala pojela sve sto sam dobila na tanjur. A sumnjam da je i ona bila sita poslije toga. Tak da, mogu oni biti fensi i skupi i sta ja znam, al od mene dobivaju veliki minus :thumbsdown:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivana0205 dana sri tra 25, 2012 9:29 pm

zna li netko koja je sada cjena za Antunovic u Spanskom?
ivana0205

PostPostao/la tigerin dana sri tra 25, 2012 10:22 pm

thinkblue je napisao/la:Nisam procitala dal se pricalo o hotelu Dubrovnik :ne zna: Uglavnom, moj dojam kao gosta je :thumbsdown: Ne znam, priznajem da sam seljak koji dolazi jest na svadbu, i nisam vecerala doma prije, i kako sam dosla gladna, tako sam se i vratila kuci (jedva sam cekala doci kuci da se posteno najedem). A mojih 55 kg stvarno nije tesko nahraniti. :ne zna: Uglavnom mi je mala pojela sve sto sam dobila na tanjur. A sumnjam da je i ona bila sita poslije toga. Tak da, mogu oni biti fensi i skupi i sta ja znam, al od mene dobivaju veliki minus :thumbsdown:

isti slucaj kao sa phoenixom iz 2009.

ima li tko kakva iskustva sa holidayem? kumovi smo tamo u 9.mj
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la slatkica:) dana ned lip 24, 2012 3:51 pm

mi smo imali svadbu u hotelu aristos i sve što mogu reći je :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:

bilo je odlično,sve su napravili kako smo tražili i zamislili.
dvorana je bila prelijepa,konobari brzi,uslužni i neprimjetni :10od10:
mijenjali su piće na stolu konstantno da bi sve bilo hladno i nijednom nisam primjetila da su odnjeli praznu bocu :thumbsup:
hrana je bila odlična a kolači i torta :dani:
dragi je već najavio da ćemo tamo dolazit malo češče po torte :lol:

tokom cijele večeri gosti su nam prilazili i pitali kako smo našli taj hotel i kako je dvorana predivna i sve fino :D
zaista nitko nije imao niti jednu primjedbu :cerek:

da možemo sve ponovit opet bi se za njih odlučili :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.