Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Hotel Lavica, Samobor

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Hotel Lavica, Samobor

PostPostao/la Isabella dana sri svi 18, 2011 10:25 am

evo friških informacija iz lavice, cijene su digli za jedan euro, te su sada menijevi 37,40 i 43E.
uspjeli s njima dogovoriti doček na terasi, bit će posluženo hladno predjelo i aperitivi vani. unutra se kreće sa juhom i tjesteninom... sve što smo tražili su nam omogučili, nadam se da će do kraja biti fer, jer svadba je za točno mjesec dana.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la dalmašica dana sri svi 18, 2011 7:35 pm

Ja sam bila prije godinu dana tam an svadbi i...hm...sala mi je djelovala nekako hladno, ali mislim da prvenstveno zato što je od dekoracija bila svega jedna ruža na stolu, i puno bi mi ljepše bilo da su bile navlake. e u sjećam se da kad je naš stol tražio repete hranu ( tražili njoke) , onda je konobar izbrojio koliko nas je z astolom i toliko ih stavio na platu....no ako se sredi sala mislim da može biti veoma lijepa...i također mladencima koji su se odlučili za lavicu preporučam da zaprijete za hranu.
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Isabella dana sri svi 18, 2011 7:50 pm

hvala ti. jedna djevojka se udavala 30.4 i rekla je da je hrane bilo dosta. sala je bila super uređena, baš za poželjeti. imamo navlake, iz romantike. nismo uzeli one koje lavica iznajmljuje i salona vjenčanica jer uopće ne pristaju stolcima.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Isabella dana pon lip 27, 2011 12:21 pm

evo me! :D

sala prekrasna, hrana prefina, al zbilja...sve smo dobili doma, jelo se još danima poslije, djelilo se susjedima, prijateljima, rodbini. konobari su nas salijetali i sve radili u dogovoru s nama. imali smo dogovoren raspored, ali smo kasnili dosta pa smo sve rješavali u toku. nismo htjeli na torti nikakve prskalice, pa su konobari od nekud izvukli plutajuće svijećice, ljubičastei stavili ih oko torte :rofl: al snašli su se brzo. hvala im svima.
meni je bio 40E, digli nam 1E od prošle godine, ali nije nam žao, da su digli i 5E sve je bilo savršeno.
predjelo je bilo vani, ljudi su uživali na njihovoj terasi, u njihovim foteljama udobno zavaljeni, sve je bilo super aranžirano...neka cuga se naplaćuje u sali, ali nam nisu naplatili ništa ekstra, bar nije bilo na računu ujutro :D
stvarno sve pohvale za hotel, iznenadili su nas. čuli smo da hrana nije baš nešto, ali je bila izuzetno fina. čak su nam ljudi koji su sređivali bojanje sale rekli da je gulaš bio najbolji u zadnjih godinu dana kaj su jeli po svadbama... sve u svemu mrak! preporučamo svakako.

p.s. nama su djecu naplatili punu cijenu jer nismo rekli da za njih želimo dječji meni, no bilo ih je samo par komada pa nije problem, ionako smo sve dobili za doma.
kada stignu neke profi fotkice, stavljam.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kreso12345 dana ned lis 30, 2011 6:22 pm

Bok,

vidim da ovdje ima ljudi koju su imali svadbu u Lavici,
imamo jedno pitanje vezano za menu.
Da li je zestoko pice ukljuceno u cijenu cijelu vecer ili samo kao apertiv?
Ima li netko iskustva da se dodatno piche naplacivalo i ako da po kojoj cijeni.
Jos jedno pitanje za one koji su spominjali podizanje cijene menua,
da li ste potpisivali ugovor te kad su vas obavijestili o drugoj cijeni.

Lijep pozdrav
kreso12345

PostPostao/la Zack dana pet ožu 09, 2012 1:37 pm

Mi smo imali vjenčanje u Lavici i pre pre zadovoljni smo. Klopa je bila izvrsna i u tolikim količinama da smo vozili doma i dijelili...
Što se tiće osoblja, moram reći da su vrhunski odradili posao. Preporučio bi ih svakome.
Zack

PostPostao/la Lilly07 dana pon ožu 26, 2012 7:57 am

Nova sam na ovoj temi, ali evo i moje iskreno mišljenje za Lavicu. Moja seka se udala prošle godine, i bilo je savršeno, od moje savršene seke :raspa: pa do ambijenta u onom njihovom parku, koji je savršen za fotke :lovestruck: i ja ću tamo imati svoju svadbu iduće godine! :vjencanje1: Oni su sami radili popis po stolovima, na recepciji su dobili plan sale i sami složili tko gdje sjedi. Imali su većinom okrugle stolove u kombinaciji sa ravnim, 200 ljudi je bilo na svadbi i uopće nije bilo gužve, tako da su mladenci sami krivi ako naguraju sve ljude dole. Menu su birali između njih 8 (mogli su i kombinirati nešto svoje, cijena je 37-42 Eur, ovisi o meniu). Konobari su bili savršeni, ljubazni, brzi i donjeli su nam sve što smo tražili, kasnije su nam pomogli utrpat stvari u auto. Sala je bila super uređena, navlake su uzeli iz Donne, po 15 kuna i lijepo su upotpunile ugođaj, bez navlaka prostor izgleda prazno. Parkinga je bilo dovoljno, iza hotela ima jedan još parking na katu ali mene je bilo strah gore sa autom :D pa su me sparkirali u neko dvorište (isto njihovo), ali na taj gornji parking stane 70-ak automobila navodno. I da, čula sam od konobara da je ta recepcionerka bila nova,nije se snašla najbolje, ali ona više i ne radi tako da...
Na njihovom facebooku i webu imate popis slobodnih termina u sali, pa možete tamo povjerit ako je Vaš datum slobodan. Hrana je bila super, topla, fina konobari su nosili kad se pojelo tako da je sve uvijek bilo puno, a i napunili smo za doma 3 auta, i podjelili okolo :D . Morate napomenuti koliko imate odrslih osoba, a koliko mjesta za stolom, odnosno koliko menua želite (mala djeca ne plaćaju menu, naravno, a malo veća djeca mislim da imaju 50% tako su barem njima računali) ali morali su to napomenuti prije da se zna u kuhinji koliko se menua priprema, jer oni toliko i naplate. Piće se naravno ne naplaćuje, a seka je mogla uzet i svoj aperitiv + njihov pa se i to moglo popit na šanku, i da piće je uključeno bilo cijelu noć, neograničeno. A što su donjeli od svoje cuge, a nije se popilo, uredno su vratili. Akontacija je bila 500 Eur, i mogli su platiti čak i u nekoliko rata. I da ... potpisali su sporazum kad su plaćali akontaciju, i nije bilo nikakvog dizanja cijene! Eto tolko od mene...uf baš sam se raspisala, a moju preporuku svakako imaju!!! :thumbsup: Pogotovo odkad sam našla muhu u Vilinskim jamama, u čaši konobar se nije niti ispričao !!!! :neznamkakoti:
Lilly07

PostPostao/la Buduća Štefica dana uto kol 11, 2015 12:56 pm

Bok curke, nadam se da će se javiti neka koja je imala ili je bila na svadbi u Lavici nedavno. Mene jako zanima dali su se poboljšali, pogoršali? Dali je moguće da 150 ljudi bude u prizemlju, a da nije gužva? I dali je klopa još uvijek super tamo? Iako smo iz Zagreba, strašno volimo Samobor i voljeli bi da iduće godine imamo tamo svadbu... No nisam vidjela nikakve nove recenzije o njoj ove godine pa me to brine...
Buduća Štefica

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.