Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Restoran Inela, Belovar (blizu Sesveta)

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Restoran Inela, Belovar (blizu Sesveta)

PostPostao/la Isabella dana pon vel 01, 2010 3:16 pm

web site: http://www.inela.hr/

varaždinska 18, belovar, pored sesveta

pogledajte galeriju
ovo su meni-jevi http://www.inela.hr/ponuda/ponuda.htm

CJENIK SVEČANIH SVADBENIH MENU-a: 2011.

Broj uzvanika (Menü-1, Menü-2)

Do 120 (61,00 63,00)

121 - 160 (59,00 61,00)

161 -210 (50,00 52,00)

211 -240 (47,00 49,00)

241 -299 (46,00 48,00)

300 - 380 (44,00 46,00)

Napomena: cijene za petak ,nedjelju niže su za 4,00 Eur-a

Posebna ponuda ( uz nadoplatu, po osobi ):

- Bijele presvlake za stolice: 2,0 Eur

- Okrugli stolovi: 2,00 Eur po osobi,( moguće do maksimalno 300 uzvanika !!!)

- Toplo predjelo: špikana junetina,kuhana kokoš, umaci, rižota,tjestenine: 4,00 Eur

- Voće na ledu (servirano na švedskom stolu): 2,00 Eur

- Vino u buteljama: Jarec-Kure: 1,00 Eur, Vrhunska Graševina Kutjevo: 5,00 Eur nadoplata, ostalo na upit

- Strana žestoka pića: 1,00 Eur (samo kod dobrodošlice), 2,00 Eur ( neograničeno ).

- Led rasvjeta mladenačkog stola sa promjenama boje: 200,00 Eur-a

- Specijalna rasvjeta za unutrašnjost restorana, sa svjetlosnim efektima, te promjenama boje cijelog ambijenta, od 600.00 Eur-a, rasvjeta za vanjsko bojanje ulaza i pročelja restorana, od 350,00 Eur-a

- Cvijetni aranžman za mladenački stol: od 100,00 Eur-a (Aranžman za mladenački stol je u cijeni za svečanosti s više od 241 uzvanika uz okrugle stolove i presvlake )

- Cvijetni aranžmani za okrugle stolove (cvijetne kugle, plutajuće svijećice ..) od 15,00 Eur po komadu ( uključeni su u cijeni za svadbene svečanosti s više od 281 uzvanika na okruglim stolovima s presvlakama za stolice).

- svadbeni kolači ( od 1,00Eur po osobi/10 dkg)

- svadbena torta (šlag-torta, od 1,00Eur po osobi)

Posebna ponuda ( svadbe tijekom 12.mj.2010, te 1,2,3.2011.):

-okrugli stolovi po 1,00 Eur (uz presvlake za svečanosti s više od 211 uzvanika)

- led rasvjeta mladenačkog stola ( uz presvlake, za više od 211 uzvanika).

- svadbena torta gratis, bez obzira na broj uzvanika

- strana žestoka pića u aperitivu dobrodošlice, kao i vrhunske domaće rakije (Jägermeister, Ballantines,viljamovka, medica ,..)

meni se osobno čini jako skupo ako imate mali broj gostiju, 61-63E + navlake + okrugli stolovi, a još ako želite i kolače...
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: Restoran Inela

PostPostao/la Tasha dana pon vel 01, 2010 3:21 pm

Iskreno, meni to izgleda puno previse..ali to sam samo ja...

Na kraju to ispadne kao i moj meni u Antunovicu...sa svim tim nadoplatama...te presvlake, te stolovi, te vino..
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Isabella dana pon vel 01, 2010 3:23 pm

da, i meni se čini da je ipak previše
na drugom forumu kaže cura da su cijene bile puno manje za 2010g i da se onda isplatilo jer su bili povoljniji od konkurencije
morat će ih smanjiti ako žele ostat konkurentni
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tasha dana pon vel 01, 2010 3:42 pm

Mislim, to je svadba koja nije u Zagrebu..do nje trebas doci..i ne vidim gdje im je logika da tako nabijaju cijene...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tigerin dana pon vel 01, 2010 4:29 pm

ako i ja kazem da je ovo uzasno skupo hoce li 'ko opet dignuti kuku i motiku na moje misljenje :lol: :lol:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Isabella dana pon vel 01, 2010 4:38 pm

istina, a za cca 65E dobiješ svadbu u mimari :rofl:
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana pon vel 01, 2010 6:13 pm

ovo je preskupo za van zga... definitivno :kava:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Branči dana pon vel 01, 2010 8:35 pm

Iskreno, kad si ovo sve nabrojala, ja sam mislila da je to neka teška ekskluziva ili fensi, pa da su zato cijene takve.
Al bome, ništa me se na stranici nije dojmilo, restoran ko restoran, a cijene su im stvarno ogromne :ne zna:
Branči
Admin
Admin

Re: Restorani - prijedlozi i pitanja općenito

PostPostao/la marija.š dana uto ožu 02, 2010 8:06 pm

da li je netko bio na svadbi u sali u Ineli u Belovaru?
ako je, kako vam se čini; klopa? usluga?

tnx na odgovoru :bok:
Zadnja izmjena: Branči; pet ožu 05, 2010 10:18 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: prebačeno u postojeću temu
marija.š

Re: Restorani - prijedlozi i pitanja općenito

PostPostao/la ljutka dana pet ožu 05, 2010 1:10 am

marija.š je napisao/la:da li je netko bio na svadbi u sali u Ineli u Belovaru?
ako je, kako vam se čini; klopa? usluga?

tnx na odgovoru :bok:

ja sam bila u 10 mj , nije loše to je sve što ću komentirati
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

Re: Restoran Inela, Belovar (blizu Sesveta)

PostPostao/la miki maus dana sub svi 15, 2010 4:24 pm

Iskreno dragi moji i drage moje ja sam bila u tom restoranu prošle godine i bilo je ok, ništa posebno. a bila sam i ove godine i mogu reći da su se malo po pitanju hrane pokvarili. juha je bila slana, domaći kruh kukuruzni je bio tvrd, na tacnama baš nije bilo dosta mesa točno na mjeru, i to mi nema gorega ako ljudi već odluće platit i daju ti svoje novce pa daj im onda bar stavi malo više mesa na tacne a ne da se gostima odrede zalogaji. i po pitanju toga su se malo pokvarili. ja kad bi se udavala tamo nebi imala svadbu definitivno. :thumbsdown: :thumbsdown:
miki maus

PostPostao/la Plava bucka dana čet svi 27, 2010 8:34 am

Isabella, kao i svi ostali nadovezani komentatori na ovu postavku,

Moram Vam reći da sam u ozbiljnoj i detaljnjoj potrazi za Restoranom za svadbu za 2011, te da sam nedavno bila u Ineli, te da to što si postavila na forum NEMA VEZE S VEZOM !!!, kao ni svi daljnji komentari, pogledajte na www. inela.hr , riječ je o 4 različita menija, cijene na njihovoj stranici su sasvim drugačije od ovih na forumu !! A znatno se razlikuje i dodatna ponuda i nadoplate.
Neznam koliko imaju smisla svi ostali komentari nakon ove provjere !!
Inače Restoran prima do 400 uzvanika, ( 300 na okruglim stolovima), koji se NE NADOPLAČUJU !!! , i neznam kako bi izgledala u tako ogromnom prostoru svadba od 100 uzvanika !!??
Inače, njihovi meniju su po ponudi i po mojem najsvježijem istraživanju najbogatiji od svih u okolici ( u svim je uključena svadbena torta, te voćni stol, dok su u nekim uključeni i kolači ..). I ako uzmemo da je prosječan broj gostiju 200 ili više, u prosječnoj cijeni menija od 39- 45,00 Eur dobije se svadbena torta, voćni stol, te dodatni poklon od restorana .. Mislim da to nije skupo, uostalom zato i nemaju slobodnih subota u 5 i 6 mjesecu 2011., zato razmišljam prebaciti svečanost za 9 ili 10 mjesec 2011, no to ču još vidjeti kad stigne zaručnik iz inozemstva.
Nadam se da sam nekome pomogla.
Plava bucka

PostPostao/la Isabella dana čet svi 27, 2010 8:43 am

oprosti, ali ja se nisam izmislila. poslala sam mail i dobila to kao odgovor, proslijedim ga bilo kome da se uvjeri da ja ne lažem. no kako sam ja to slala prije 6mj, možda su nešto i mjenjali, ja to ne mogu znati. nama je svakako bilo preskupo tamo, pa smo ju odbacili odmah u startu. ako su smanjili cijene, što im je možda i pametnije, onda super za mladence koji se tamo odluče imati svadbu.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plava bucka dana čet svi 27, 2010 8:44 am

miki maus je napisao/la:Iskreno dragi moji i drage moje ja sam bila u tom restoranu prošle godine i bilo je ok, ništa posebno. a bila sam i ove godine i mogu reći da su se malo po pitanju hrane pokvarili. juha je bila slana, domaći kruh kukuruzni je bio tvrd, na tacnama baš nije bilo dosta mesa točno na mjeru, i to mi nema gorega ako ljudi već odluće platit i daju ti svoje novce pa daj im onda bar stavi malo više mesa na tacne a ne da se gostima odrede zalogaji. i po pitanju toga su se malo pokvarili. ja kad bi se udavala tamo nebi imala svadbu definitivno. :thumbsdown: :thumbsdown:

Oprosti na pitanju, dali slučajno govoriš o svadbi 15.5. na kojoj je bio gost i Miroslav Škoro ? ( ja sam bila slučajno na toj svadbi, i za razliku od tebe, bilo mi je savršeno ( Predjelo prefino, i nas 5 je svoju platu polovično ispraznilo, no začas je konobar, bez da smo ga tražili donio još pršuta, francuske ..) isto tako je bilo s juhom koju smo mi sami još dodatno solili i paprili,( no o tome nebih raspravljala), a za glavno jelo smo imali zagrebačke, svinjske šnicle, te teleće medaljone s pršutom i kaduljom, ( ubili smo se od hrane, a kad su na pladnju ostala 2 zagrebačka, konobar je donio još 2 komada, te novi pladanj s prefinim medaljonima u pršutu i kadulji ), Kruh je bio domaći bijeli i kukuruzni, te je normalno da ima koricu.
Odmah sam u ponedjeljak odjurila u Restoran po detaljnije informacije vezane uz termine, cijene ..), tako sam i saznala da ovo što se piše na ovom forumu baš i ne odgovara stvarnosti.
Plava bucka

PostPostao/la Isabella dana čet svi 27, 2010 8:49 am

a kada je vaš vjenčanje i koliko ćete imati gostiju? :kava:
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plava bucka dana čet svi 27, 2010 8:50 am

Isabella je napisao/la:oprosti, ali ja se nisam izmislila. poslala sam mail i dobila to kao odgovor, proslijedim ga bilo kome da se uvjeri da ja ne lažem. no kako sam ja to slala prije 6mj, možda su nešto i mjenjali, ja to ne mogu znati. nama je svakako bilo preskupo tamo, pa smo ju odbacili odmah u startu. ako su smanjili cijene, što im je možda i pametnije, onda super za mladence koji se tamo odluče imati svadbu.

OPROSTI, nisam mislila da ti LAŽEŠ ILI DA SI NEŠTO IZMISLILA, no ja sam se samo uključila s NAJSVJEŽIJIM INFORMACIJAMA, i iz razgovora u Restoranu upoznali su nas s time da oni NISU U MOGUĆNOSTI , kao neki restorani i hoteli pregraditi prostor i održavati nekoliko manjih svadbi, te su zato možda cijene za manje svečanosti nešto veće, no pogledaj npr. cijenu za preko 250 ili preko 300 osoba ? Neznam tko realan može reći da je to skupo, za ponudu koja se nudi ?
Plava bucka

PostPostao/la Isabella dana čet svi 27, 2010 8:54 am

pa meni ta ponuda ne treba kad imam 120 ljudi. meni je ona ponuda koju imaju za moj broj ljudi preskupa, jer smo našli hotel, nije u zgbu, ali je savršen za puno manje novaca. mnogi restorani imaju te cijene koje se povečavaju kako se broj gostiju smanjuje, nije to ništa čudno. kada sam ja dobila mail, nije se o restoranu pisalo na forumu pa sam stavila da možda nekome pomogne, npr onima koji imaju veliku svadbu. sala mi se čini lijepa, gledala sam slike sa jedne svadbe i odmah pitala gdje je to, te se informirala. nije ni tako daleko kada ideš npr od naše crkve.
samo eto, ne pregrađuju, to sam čula, pa im se ne isplati raditi manja svadba. što je opet njihov izbor.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plava bucka dana čet svi 27, 2010 8:56 am

Isabella je napisao/la:a kada je vaš vjenčanje i koliko ćete imati gostiju? :kava:

Planirali smo 5, ili 6 mjesec 2011 ( 21.5.2011. nam je bio cilj, budući da je to 2 godišnjica veze), a alternativa je bio 25.06. ( zaručnikov rođendan), a na popisu imamo 320 gostiju, ups (330 zaboravila sam na nas, i muziku,fotografa ..), no tamo nemaju slobodnih termina, nude nam 3 mjesec ( 10% jeftinije, ili 7 mjesec, ) Neznam, gladala sam još Lagunu, nešto su skuplji, no nesviđa mi se podrum, i diskoteka iznad, Zovko mi je super, no malo preskup za moje financijske prilike, a zaručnik je jako škrt, tako da od toga vjerojatno neće biti ništa.
Plava bucka

PostPostao/la tangerina dana čet svi 27, 2010 8:59 am

**curke, molim da se držite teme i ne spominjete ostale restorane.
višak selim u off topic**
tangerina

PostPostao/la Branči dana čet svi 27, 2010 9:14 am

Plava bucka, a da ti slučajno ne radiš u tom restoranu ili si vlasnica, kad si se tako uvrijedila na postove ovdje? :misli:

Jer ono što je Isabella pisala bilo je točno tada kada je to stavila, a sada ako su oni promijenili cijene u međuvremenu, Isabella nije kriva za to i svakako nije zaslužila da ju napadaš, niti je potrebno nastupati takvim tonom i naglašavati svaku drugu riječ.

Naravno da ovdje želimo točne podatke, no oni se mijenjaju i nema razloga za uzbunu ako nešto nije aktualno. :mig:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Plava bucka dana čet svi 27, 2010 1:24 pm

Branči,
Nemam nikakve veze s Inelom, osim što mi se svidjela na prvi pogled, nisam se na ništa uvrijedila, već iznenadila na kontradiktorne podatke do kojih sam došla, isto tako nadam se da nisam nikoga uvrijedila, niti je to bio cilj, a velikim sam slovima Isabelli napisala kako bih upravo naglasila to da nemislim da laže, a što se tiče navođenja drugih restorana, iskreno, nisam znala da se to na ovom forumu nesmije, budući da je to normalna komunikacija na ostalim forumima.

Pozdrav, gladna sam , idem nešto pojesti. :bok: :bok:
Plava bucka

PostPostao/la Isabella dana čet svi 27, 2010 1:40 pm

zapravo može se, al u njihovim temama
sve ok, ja se ne ljutim, moguće je da su oni snizili kriterije ako im je bila loša posječenost i interes za sljedeću godinu :ne zna:
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maja 1984 dana pet lis 01, 2010 9:12 am

:loveflag: evo da i ja velim svoje mišljenje o ineli
:10od10: :10od10: :10od10: :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
g-din Dražen vlasnik to je ljudina od čovijeka al baš ljudina, mi imamo tamo svećanost u trećem mjesecu 2011 za cca 150 ljudi i stolica nam je 45 eura sa svadbenom tortom kolaćima presvlakama za stolice nadstoljnjacima boja po želji diplomatska postava stola, nijhova cuga i klopa (sve njihovo) :10od10: :10od10: a da ne prićam o interijeru restorana koji je :10od10: :10od10: ma savršen
ja toplo preporućam Inelu :vau: :vau: :vau: :vau:
slika
maja 1984

PostPostao/la australis dana sri pro 08, 2010 11:50 am

Njihova je torta, ili? Jer sad baš gledam ponudu i piše da ne nude kolače/torte. A dragi je oduševljen tom salom, iako meni nije niš posebno po slikama :ne zna:
slika
australis

PostPostao/la maja 1984 dana sri vel 02, 2011 3:05 pm

australis je napisao/la:Njihova je torta, ili? Jer sad baš gledam ponudu i piše da ne nude kolače/torte. A dragi je oduševljen tom salom, iako meni nije niš posebno po slikama :ne zna:

Mi imamo sve njihovo tortu kolaće cugu klopu al mi smo salu kaparili ima 9 mjeseci pa smo sve to dobili a sad sam vidla da nema dosta toga .
slika
maja 1984

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.