Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Restoran TERME TUHELJ

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Restoran TERME TUHELJ

PostPostao/la malanana dana pon sij 11, 2010 3:49 pm

Drage moje,
mene zanima kakav vam se cini restoran u Termama Tuhelj (ne mislim na dvorac Mihanovic), jeste li bili tamo na nekoj svadbi, kakav je ambient, posluga, cijene,... kakvi su vaši dojmovi o doticnom restoranu? Bila sam tamo na jednoj svadbe prije 15 godina, pa vjerujem da se dosta toga promjenilo, a i ne sjecam se vise detalja.
malanana

Marketing:

Re: Restoran TERME TUHELJ

PostPostao/la Tasha dana pon sij 11, 2010 3:58 pm

Ja bila prije 2 godine...i bilo je odlicno...

Stolovi su bili slozeni u riblju kost...podij je bio ogroman i dovoljno velik za sve goste...nije bilo zagusljivo...jedino po meni malo krivi polozaj mladenaca, ali da se to ispraviti...zraka je bilo i vise nego dovoljno...nije bilo zadivljeno...

Klopa je bila ok, ne mogu se pozaliti,...konobari su bili usluzni...

Sve u svemu dobar odabir..
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la malanana dana uto sij 12, 2010 2:03 pm

...super :thumbsup: sjecas se mozda koliko je blo gostiju cca? Koliko se ja sjecam to je ogromna dvorana pa se bojim da cemo se svi pogubit u njoj. Nas ce biti oko 150 (+-10). E da... a kako se ulazi u tu salu da li ima poseban ulaz ili se prođe kraj bazena?
malanana

PostPostao/la Tasha dana uto sij 12, 2010 2:07 pm

malanana je napisao/la:...super :thumbsup: sjecas se mozda koliko je blo gostiju cca? Koliko se ja sjecam to je ogromna dvorana pa se bojim da cemo se svi pogubit u njoj. Nas ce biti oko 150 (+-10). E da... a kako se ulazi u tu salu da li ima poseban ulaz ili se prođe kraj bazena?

Ima poseban ulaz, tamo pored recepcije, ako se dobro sjecam...

A bilo je cca 300 ljudi na svadbi..ako se ja dobro sjecam
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la malanana dana uto sij 12, 2010 2:24 pm

hmm.... da toga sam se i "bojala" mozda je to ipak prevelika sala za 150 ljudi... najbolje da to odemo pogledat pa cu onda bit pametnija.
Hvala :mig:
malanana

PostPostao/la malanana dana sri vel 03, 2010 11:59 pm

...bila, vidjela i rezervirala :cagam:
ma sve je super, ja sam oduševljena! restoran mi je taman... prostran, dolje tamniji parket, jedna stijena u staklu, prekrasni okugli stolovi,... i kad se dekorira izgledtat će baš romantično. možeš se dogovoriti sve, ali baš sve, surađuju sa svima i mogu organizirat sve tako da nemoram prstom mrdnut ako ne želim (ali naravno da ja želim), otvoreni su za svaku ideju i super mi je kaj imaju i svoju slastičarnu pa mogu kod njih uzeti i tortu da je ne vozičkamo sim i tam...
a to kaj sam se bojala da će mi biti preveliki prostor za 150 ljudi nema straha jer se može restoran pregradit :thumbsup:
...kaj da velim... mrak!
malanana

PostPostao/la alcora86 dana uto lip 15, 2010 8:27 pm

eto i meni je zapela ta sala za oko i za sada mi se najviše sviđa... samo ja ću imat veću svadbu oko 280 ljudi... zanima me koliku si kaparu dala i koliko te ispada po čovjeku??!!! :o
alcora86

PostPostao/la malanana dana čet lip 17, 2010 12:53 pm

sory, nije me duuugo bilo na forumu...
...da, sala je stvarno lijepa i baš je onak prijatna, nije mračna, nije presvjetla... mi smo ostavili 2000 kn kapare, a meni cijena ti zavisi od jelovnika od 180 pa do 370 kn, piće mislim da nije uračunato u cijenu nisam sigurna, ali ako imaš svoje onda ti je 40kn po osobi da poslužuju vaše piće.
A kada se udaješ?
malanana

PostPostao/la alcora86 dana uto lip 22, 2010 10:24 am

to sam i ja saznala da piće nije u cijenu uračunato ali nema veze, nije mi to važno, ionako moram uzimat za doma... ako bude sve po planu onda iduće godine. kada ti??? zanim me dal je i sala bukirana???
alcora86

PostPostao/la malanana dana pet srp 02, 2010 10:26 am

i ja isto sljedeće godine- 30.7. :cheer:
Možeš imat i svoju hranu ako imaš mogučnosti nabaviti je jeftinije ili imate doma možda.
malanana

PostPostao/la alcora86 dana uto srp 13, 2010 8:19 pm

aaaaaa, na moj rođendan!!!!! zanima me još dali je sala bukirana ili ima još dosta slobodnih termina??!!

koliko će tebe ispast po stolcu??? ne znam dali si mi već napisala!
alcora86

PostPostao/la malanana dana uto srp 20, 2010 11:01 am

...mi smo bukirali salu već na početku godine i onda nije bilo neke gužve za 2011, a nismo ni pitali. Cijena se kreće od 180 do 370 kn po stolcu, zavisi od menija + 40 kn/osobi da toče tovoje piće + 25kn/stolcu ako želiš okrugle stolove i navlake za stolce (bez pića, torte i kolaća)....previše! A kad dođe vrijeme složit ću neki klasičan zagorski meni pa budemo pitali kolika bi bila cijena za to, a možda ćak uzmem svoju hranu ak mi se bude više isplatilo.
...kaj se za djecu računa puna cijena menija ili?
malanana

PostPostao/la alcora86 dana sub srp 24, 2010 1:24 pm

malo su pretjerali sa cijenom. ja sam mislila da nije važno dali su okrugli stolovi ili ne. ali očito da je važno. ja ću ić početkom 9 mjeseca tamo pa ću vidjet. iako mi se jako sviđa tamo!!!
alcora86

PostPostao/la malanana dana ned srp 25, 2010 10:04 pm

slažem se... čitam na forumu da su za te novce neki imali i piće i kolaće i tortu uračunatu. Mi smo se odlučili za tuheljske jer nam se sviđa i gosti su nam iz Zagreba i Zagorja pa je to negdje na pola puta... ajde obavezno javi kaj su rekli i cijene...
malanana

PostPostao/la sneha dana sri sij 04, 2012 12:43 pm

Možda bi trebalo otvoriti novi topic, ali mislim da može i ovdje.
Dakle, dal je ko bio na vjenčanju u Dvorcu Mihanović, ili još bolje, dal se koja udala tamo? Gledala sam malo cijene i više manje su iste ko i u hotelu, ali me prvenstveno zanima koliko realno tamo ljudi stane? Kakva je klopa, i kako to sve skupa izgleda kad sala uredi za vjenčanje uredi. Mi planiramo oko 100 gostiju...
Svaka informacija je dobrodošla....
Hvala
sneha

PostPostao/la kikic dana pon sij 16, 2012 5:41 pm

Da li netko ima informaciju kako se sada kreću cijene menija, i da li primaju hranu od doma.
kikic

PostPostao/la tanjichica dana čet stu 22, 2012 8:06 am

ej drage moje...

evo pratim vas već neko vrijeme, onako čisto informativno :) a sad je došlo i moje vrijeme da se uključim u organizaciju i pripremu svadbice :)

uglavnom, jako smo zainteresirani za restoran u Termama Tuhelj, ali malo me brine što ne mogu naći nikakve komentare koji bi mi olakšali odabir :/

pa eto, bilo tko sa iskustvima u Termama Tuhelj puno bi mi pomogao da napiše dojam o organizaciji, osoblju, kuhinji....

hvala,, šaljem :cubice: svima
tanjichica

PostPostao/la InLove dana pet stu 23, 2012 10:07 am

:bok:
Mislis li pod terme tuhelj ustvari na Dvorac Mihanovic, koji je odmah pored hotela?
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la tanjichica dana pet stu 23, 2012 12:34 pm

ne, imaju u novo uređenom hotelu Well salu koja je kapaciteta 500 osoba, renovirana je i stvarno prekrasna.
ali bilo kakva informacija vezana uz vjenčanja u Tuheljskim mi je dobro došla pošto imaju tim koji se bavi organizacijom vjenčanja, a i kuhinja im je pretpostavljam ista, neovisno o sali.
tanjichica

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.