Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lido-Jarun

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Lido-Jarun

PostPostao/la InLove dana čet kol 18, 2011 10:43 am

Hej curke... Evo, i mi smo kaparili Lido, za 26.5.2012. Za sada imam samo pohvale za njih jer djeluju jako ljubazno i profesionalno.
Nas je primila mlada dama koja se zove Tonka, i posvetila nama i nasim pitanjima i kombinacijama sat i pol vremena. Bila je vrlo profesionalna i prenjela nam je puno iskustava sa drugih svadbi. Sa sugestijama je bila vrlo umjerena i nije djelovalo kao da nam zeli nesto prodat, nego vise, kao da nam zeli dati ideju kako da poslozimo stvari.

Kada smo dosli kapariti salu, gospodin koji je glavni tamo nam se pridruzio, odgovorio na par zaostalih pitanja i sve u svemu, uvjerio nas svojim nastupom da im zelimo povjeriti nasu svadbu.

Eto, svakako cu postati novosti, dogovorili smo se da dodjemo pogledati salu jednom kad je pripremljena za vjencanje, pa cu ukrasti koju slicku i poslati vam.

E da, cijena menija koji smo izabrali je 55€, sa janjetinom na kojoj moja snaznija polovica inzistirala, 60€. Svo pice osim zestica je ukljuceno, a za zestice nam je gdja. Tonka rekla da mozemo donjeti svoje. U cijenu su ukljucena i toplo (juha) i hladno predjelo, glavno jelo, pecenje i gulas na kraju.
Kolace imaju svoje, ici cemo ih isprobati za koji mjesec, pa javim :)
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la princessmo dana pon kol 22, 2011 11:57 am

s njima niste fulali! :svakacast: :svakacast: :svakacast: mi smo uzeli i njihove kolače, bili su super, malo drugačiji od klasike-neki od njih u čašicama, fora. :10od10:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tonkicapalonkica dana uto stu 22, 2011 10:00 am

princessmo je napisao/la:s njima niste fulali! :svakacast: :svakacast: :svakacast: mi smo uzeli i njihove kolače, bili su super, malo drugačiji od klasike-neki od njih u čašicama, fora. :10od10:

:thumbsup: :thumbsup:
slazem se, kolači su im :10od10:
tonkicapalonkica

PostPostao/la petricazg dana sub sij 21, 2012 1:10 pm

Nadam se da ja mogu tu napisati,ovak kaparili smo za 26.5 sale Šestine. Catering je Lido cijena je 50eura,sa svime i kolači i torta,janjetina,gulas.. Švedski stol ce biti i nadam se da ce biti dobro :) . Sala je za 200ljudi mi cemo imati oko 100,joj jedva cekam.
petricazg

PostPostao/la jaju dana ned vel 12, 2012 6:10 pm

bila sam prošli vikend na svadbi u lidu na jarunu pa evo moji dojmovi, hrana :10od10: savršena, usluga isto tako savršena, meni se tamo samo nesviđa to što sala je u obliku slova T tako da neki gosti ostanu pomalo izolirani... inače lijep, ugodan i moderan ambijent
slika
jaju

PostPostao/la MissChocolate dana pon ožu 12, 2012 9:02 pm

Ima li još kakvih informacija o Lidu?
Za sada nam je ovo prvi izbor...
MissChocolate

PostPostao/la InLove dana pon ožu 12, 2012 10:23 pm

@MissChocolate: ja jos uvijek nemam dojmova - jos su uvijek u "pending" fazi - ali sva komunikacija s njima do sada i sve sto sam imala nedoumice ili trebala pomoc su m i pomogli.
Toplo preporucam da odete do njih i cujete sto nude i kako stvar izgleda/djeluje. Ako zatrebas kontakt, vici. :)
A ja ti napisem dojmove za nesto manje od tri mjeseca :lovestruck: :lovestruck: :lovestruck:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la MissChocolate dana sri ožu 14, 2012 8:27 pm

Svakako javi kako je bilo :)

Bili smo mi na razgovoru, ja se malo dvoumim jer mislim da možda možemo u neki hotel za te novce. Ipak, čini se jako lijepo i profesionalno, jedino se gospodinu D. jako žurilo pa je stvarno nabrzaka obavio razgovor s nama
MissChocolate

PostPostao/la InLove dana pon ožu 19, 2012 7:45 am

MissC: TO mu stvarno nije na cast :nene: :nene:
Nas njegova pomocnica svaki pun saslusa, pomogne, odgovori na mail... ma sve ... ako ima jos ista sto te zanima, javi se na pp pa ti dam njen kontakt :)
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la jedna dana pon tra 23, 2012 9:08 am

bok cure, do sad sam vas samo čitala :kava:
sada se i aktivno priključujem ;)
sviđa mi se Lido, ambijentom i lokacijom.
i meniji mi se čine ok (ovako kad ih vidim na papiru), ali ako netko ima novijih iskustava biti ću zahvalna!
baš bih htjela tamo :vjencanje1:
jel bio netko nedavno tamo - kakva je hrana, ima li je dovoljno? jel vino ok? kakva je posluga?
jedna

PostPostao/la MissChocolate dana pon tra 23, 2012 7:44 pm

Evo samo da kažem da smo mi odustali od Lida. Jedan od razloga je to što je gospodin bio stava "mi smo najbolji, vaše vjenčanje će biti super, nemojte mi više trošiti vrijeme".
Ipak, vjerujem da su stručnjaci i da bi sve bilo savršeno organizirano te mislim da nitko tko se odluči vjenčati u Lidu neće pogriješiti. Osobno želim neku ljudsku dimenziju u svemu tome... Iznenađuje me što NITKO, ali NITKO kod kog smo bili na razgovoru nije rekao jedno jednostavno "Čestitam na zarukama".

Drugi razlog je cijena... Shvatili smo da nema šanse da se pokrijemo sa stolicom od 60€ pa smo se odlučili za okolicu Zagreba..
MissChocolate

PostPostao/la just_love dana sri tra 25, 2012 9:12 am

Što te točno brine oko Lida?

Cijene su od 55eura (menu bez janjetine) - iskreno ne znam tko to uzima, a janjetina je još 5 eura po osobi.... pa se penju do preko 70 eura. S time da tu nisu uračunati kolači i torta - dakle i to još diže cijenu dosta.

U Zagrebu je toliki izbor restorana da zaista nema potrebe sada tu voditi rasprave da li pretjeruju cijenama ili ne.

Imaju odličnu uslugu, lokaciju, ambijent, vrhunsku hranu - pa tko može, sigurno će ih si priuštiti :thumbsup:
just_love

PostPostao/la InLove dana sri tra 25, 2012 9:30 am

just_love je napisao/la:Što te točno brine oko Lida?
U Zagrebu je toliki izbor restorana da zaista nema potrebe sada tu voditi rasprave da li pretjeruju cijenama ili ne.
Imaju odličnu uslugu, lokaciju, ambijent, vrhunsku hranu - pa tko može, sigurno će ih si priuštiti :thumbsup:

Potpisujem. :pop:

Ne znam nista o iskustvu sa vlasnikom, ali nas je Tonka svaki put vrlo uljudno primila i posvetila nam vremena koliko god je nama trebalo, i ni cime nije odavala dojam bahatosti, neprofesionalnosti ili na bilo koji način pretjeranosti.

Mislim da su just_love i princessmo imale iskustva sa gospodinom, pa pretpostavljam da ce one napisati i svoje dojmove, a ja cu final review sigurno napisati negdje izda 26.5.

pred-dojmovi sa nase strane su za sada :10od10:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la blab dana sri tra 25, 2012 9:35 am

MissChocolate je napisao/la:Evo samo da kažem da smo mi odustali od Lida. Jedan od razloga je to što je gospodin bio stava "mi smo najbolji, vaše vjenčanje će biti super, nemojte mi više trošiti vrijeme".
Ipak, vjerujem da su stručnjaci i da bi sve bilo savršeno organizirano te mislim da nitko tko se odluči vjenčati u Lidu neće pogriješiti. Osobno želim neku ljudsku dimenziju u svemu tome... Iznenađuje me što NITKO, ali NITKO kod kog smo bili na razgovoru nije rekao jedno jednostavno "Čestitam na zarukama".

Drugi razlog je cijena... Shvatili smo da nema šanse da se pokrijemo sa stolicom od 60€ pa smo se odlučili za okolicu Zagreba..

meni je jako žao ako je ovo jedan od kriterija da bi mi se netko zamjerio?! :ha: i da bih po tome osudila restoran. po tome puno restorana nebih ni pogledala :zubo: pogotovo iz razloga što većinu moraš sam zivkati i pitati itd itd itd.
na kraju krajeva, mi se nismo ni zaručili da bi mi netko na tome čestitao. prije bih mu rekla :jesilud:
:D
a s obzirom na iskustva, već godinama, ovdje na forumu, vidim da Lido ima same pohvale :10od10: :10od10:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la MissChocolate dana sri tra 25, 2012 3:24 pm

Niti u jednom trenutku nisam rekla da nekome drugome neće u Lidu biti dobro. NEMA ŠANSE da ja nekog zivkam i molim ili da se, nedaj Bože, osjećam krivom jer trošim nečije vrijeme. Prilikom biranja restorana, zaručnik i ja smo kupci koji troše 5-6 tisuća eura na nešto i želim da me se tako tretira.
No, to je naše stajalište i jedan od razloga zbog čega se nismo odlučili za Lido i mislim da imam apsolutno pravo iznijeti svoje mišljenje.

Ponavljam, vjerujem da su apsolutni profesionalci i da će svakom tko se odluči za vjenčanje u Lidu tamo biti super.
MissChocolate

PostPostao/la jedna dana čet tra 26, 2012 12:49 pm

just_love je napisao/la:Što te točno brine oko Lida?

Cijene su od 55eura (menu bez janjetine) - iskreno ne znam tko to uzima, a janjetina je još 5 eura po osobi.... pa se penju do preko 70 eura. S time da tu nisu uračunati kolači i torta - dakle i to još diže cijenu dosta.

meni s odojkom i janjetinom je 62 EUR. čak i s njihovim kolačima to se može napraviti za nešto manje od 70 (cca 68) EUR po osobi.
meni osobno ne treba ni janjetina ni odojak; nešto naravno mora biti, pa ajde. čak mislim da ćemo ostati na samom odojku... meni se to ne čini baš toliko važnim, važnija su mi sva ostala jela a i kolači :jig:
ma brinulo me jer sam od nekih ljudi čula da porcije i nisu baš dovoljme. ne znam je li to samo napuhivanje ili je stvarno tako...
ipak, ne vjerujem da bi jedan lido na tako nečemu štedio :roll:
jedna

PostPostao/la InLove dana čet lip 14, 2012 3:50 pm

Haaaj! :bok:
Evo jednog friskog iskustva iz Lida
Ocjena: :10od10: da im mogu dati 50/10 dala bih, al nema smajlica koji podrzavaju tu opciju. Nadmasili su SVA moja ocekivanja.

Hrana: Hrana je bila mrak. Mi smo imali onaj najjeftiniji menu, 55€ + 5€ janjetina, Za predjelo smo imali one nareske - sve je bilo svjeze i jako fino. Za juhu smo dogovorili da umjesto govedske uvedemo pola govedsku a pola juhu od sumskih gljiva. TO je bio pun pogodak. Svi su bili odusevljeni. Glavno jelo su bile piletina, svinjetina s povrcem i teletina u umaku od vina i gljiva sa prilozima i salatom. Sve je bilo IZVRSNO. Svega je bilo prefino, svjeze pripremljeno i izgledalo je genijalno. Kasno jelo, odojak i janjetina, su bili genijalni. Ja nisam poznavatelj, ali ljudi koji se razumiju u dobru i nedobru janjetinu je nisu prestali hvaliti. Kasno jelo, gulas, je bio oko 4 ujutro, konobar je doslovno isao od grupice do grupice gostiju pitati jesu li za gulas ili bi nesto kasnije.... Sve u svemu, kako bi se neki pladanj ispraznio cca 85%, zamjenio ga je novi. Dok su ljudi jeli, stizala je nova hrana. Sve je bilo frisko, svim gostima su ispunjavali sve zelje ako je netko htio vise necega a manje neceg drugog - donjeli bi za tog gosta posebno. Uz to je bio njihov in-house peceni kruh koji je bio genijalan. Sve to nismo nigdje ranije spominjali niti posebno odobravali ili trazili. Dodatno, za moje vegetarijance, bez nekih posebnih doplata, prije svakog jela su otisli do njih i dogovorili sto bi oni jeli. Imali su isti broj obroka kao i svi ostali. Oni su takodjer, bili pre pre presretni sa hranom ali i pristupom.

Usluga:Usluga u restoranu je bila pregenijalna. Uigrani tim konobara je pazio na svaki moguci detalj, za sve odluke koje nisu bile definirane unaprijed su diskretno pitali mene ili muza sto da naprave i sve je islo kao po spagi. Kada je vecer zavrsila, konobari su zvali taksije svima koji su ih zamolili i u nekim slucajevima sa mojim prijateljicama cekali taksije pred restoranom, da ne budu same.
Prije povlacenja u apartman, glavni konobar nas je pozvao sa strane i pripremio nam dvije boce vina, colu i janu - da imamo :) G. Darko, koji inace radi na vjencanjima u Lidu, je bio s nama cijelu noc, kontrolirao situaciju i brinuo za to da sve bude tip top. Pred jutro u pol 6 je dosla Tonka, u 6. mj. trudnoce, koja nam je vodila organizaciju cijele svadbe, provjeriti je li sve bilo ok.
Jedan od primjera genijalne usluge, je da smo pola protokola dogovarali s konobarima usput, i oni su bili nas komunikacijski kanal sa bendom i kuhinjom, kao i onaj besmrtni - da je mene konobar lovio po sali da nesto pojedem jer se bojao da sam gladna. :svakacast: :svakacast: I da, zeznula sam popis gostiju skroz, decki iz sale su SVE preslozili i uredili dok je trajao koktel dobrodoslice - diskretno, brzo i bez ijedne rijeci.

Pice: U cijenu menija je bilo ukljuceno Vino, Pivo, domace zestice, sokovi i kava. Vino im je bilo GENIJALNO. imaju svog dobavljaca, ne toce nekakvo smece nego stvarno fino stolno vino. Od istog dobavljaca imaju likere i rakije... Sve je stvarno, iskreno, pregenijalno.

Eto, ako sam nesto preskocila - i za sve koje nesto dodatno zanima - pitajte :D
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la didi@@ dana uto srp 17, 2012 4:39 pm

InLove, sve napisano - potpisujem! :-) udala sam se tamo prije mjesec dana! nisam tip koji se pre-oduševljava, ali Lido i ljudi tamo su me stvaaaarno oduševili!
najviše me nasmijala rečenica: da je mene konobar lovio po sali da nesto pojedem jer se bojao da sam gladna! ista stvar je bila i u mom slučaju!
uglavnom, lido iz vlastitog iskustva ima kod mene :10od10: Majstori u svom poslu!
didi@@

PostPostao/la just_love dana sri srp 18, 2012 12:45 pm

:bok:

Lido je bio i naš izbor i jedino što imam za reći je :svakacast: . Hrana, usluga, konobari, organizacija... SVE :10od10:

Zaista su profesionalci i gosti su hvalili sve, a to mi je na koncu najvažnije :grli:

Tako da sve buduće mladenke koje žele cijenu opravdati uslugom - uzmite Lido :mig:
just_love

PostPostao/la M&M dana sri kol 15, 2012 12:35 pm

Pozdrav! :bok:

Mi smo odlučili ovdje napisat naše iskustvo u Lidu jer smo upravo na ovom forumu dobili ideju da tamo napravimo svadbenu večeru.

Svadbenu večeru smo imali krajem srpnja. Uvijek smo željeli manje vjenčanje, samo za obitelj, gdje bi naše najmilije počastili ko kraljeve, dakle naglasak je bio na finoj hrani u posebnom ambijentu.
Tražili smo prostor koji nije sala za svadbe, istovremeno da nije preobičan. Tako nas je ovaj forum podsjetio na Lido!

Našli smo se s gdinom. Darkom i uz njegove iskusne sugestije sve dogovorili. Moj dragi je sastavio ekstra fini menu koji je između ostalog uključivao salatu od hobotnice, njihov biftek chef, janjetinu i svašta fino (što inače bude na njihovim svadbenim menu-ima).
To nam se svidjelo - da smo mogli kreirat po svojoj želji i sve se dogovoriti bez problema.
Probali smo vina i odlučili se za njihova (i crno i bijelo) jer su stvarno odlična.

Torte smo također uzeli kod njih jer smo htjeli sve riješit na jednom mjestu a i ekstra su fine. Izabrali smo cheesecake sa šumskim voćem i alcazar (čokoladna).
Osim toga smo imali i slatki stol s desertima u čaši jer je to nešto stvarno posebno (i vizualno i okusom).

Bilo nas je 24 i stol nam je bio formiran u obliku slova U tako da su svi mogli međusobno pričati, nismo htjeli razdvajanje ljudi u grupe. Dekoraciju stola nam je radila Margareta iz Balon grupe (cvijeće ružičaste hortenzije s ružama, svijećnjaci, latice…) i stol je izgledao impresivno. Atmosfera je bila odlična, topla, svi su se zabavili. Hranu su svi ishvalili.

Usluga je bila vrhunska, kao što su svi već napisali (pažnja na detalje, pristup svakom gostu, duhovitost, konzultiranje s našim željama…). Osoblje su im pravi profesionalci, sve pohvale. U jednom momentu smo se nešto šalili da kuma želi koktel ali u velikoj čaši i stvarno su joj donijeli u velikoj. Na kraju večeri su nam pomogli odnijet stvari u apartman.

Uglavnom realizacija je nadmašila sva naša očekivanja i planiranja te možemo reći da je bilo čarobno. :10od10:
M&M

PostPostao/la RufiDoby dana čet sij 10, 2013 1:04 pm

Pozdrav svima,

može li mi netko reći kolika je kapara sada u Lidu? Pretražila sam temu ali nisam vidjela da je netko napisao iznos ...
Hvalaaa :svakacast:
RufiDoby

PostPostao/la InLove dana sri sij 16, 2013 11:08 am

RufiDoby je napisao/la:Pozdrav svima,

može li mi netko reći kolika je kapara sada u Lidu? Pretražila sam temu ali nisam vidjela da je netko napisao iznos ...
Hvalaaa :svakacast:

Bok :)
Nisam 100% sigurna, fakat je bilo jako davno, ali sigurno nije bilo vise od 10% pretpostavljenog troska.
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.