Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lido-Jarun

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Lido-Jarun

PostPostao/la princessmo dana uto svi 26, 2009 10:29 am

Mislim da već svi znaju da je 3 dana prije našeg vjenčanja grom udario u Lido i da su pregorile sve instalacije i da je vjenčanje trebalo biti otkazano jer nije bilo šanse da se kuhinja osposobi do subote... :shock1: :shock1: :shock1:
Sva sreća da smo rezervirali Lido i da je sjajna ekipa iz Lida (na čelu s gospodinom Šikoronjom) uspjela prebaciti naše vjenčanje (i vjenčanje koje je bilo u četvrtak-nemam pojma kako su to stigli :svakacast: ) na imanje Marincel. Njihova profesionalnost, smirenost, snalažljivost i ljubaznost nisu dozvolile da nas ulovi panika, tako da u niti jednom trenutku nismo imali osjećaj da će nam vjenčanje biti loše organizirano, otkazano ili nešto drugo. Oni su uzeli imanje u najam, catering Lido je napravio svu klopu, uredili su prostor i svime time nas najmanje opteretili. Konobari su zaista za svaku pohvalu i hrana je bila izvrsna.
Naravno da mi je beskonačno žao što vjenčanje nije bilo u Lidu jer je to bio naš prvi izbor i restoran koji nam je po svemu odgovarao, ali mi je isto tako drago što smo odabrali ljude, koji su se u situaciji (na koju nitko nije mogao utjecati) izvrsno snašli. :10od10:
Zato svi moji glasovi i bodovi idu Lidu :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la Dani 26 dana uto svi 26, 2009 3:48 pm

Kapa do poda za cijelu ekipu iz Lida!
"Lidace" volimo jer su za nasu princezicu odradili odlican posao! :cheer: :cheer:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto svi 26, 2009 10:54 pm

Baš smo komentirali na kavi kako je zapravo pitanje da li bi neki drugi restoran ili sala organizirali tako kvalitetan premještaj, jer bi se svi mogli vaditi na "višu silu" i sve otkazati. Ali u svakom slučaju pohvale i vrlo profesionalno. :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la princessmo dana sri svi 27, 2009 9:21 am

Točno cure! Baš su profesionalci i pol! :bravo:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana sri srp 01, 2009 6:29 pm

malo pitanjce- jel Lido osigura parkirna mjesta za goste vjenčanja ili kako to ide? nikad nisam bila tamo na ručku, svadbi ili sl. pa me zanima?
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la aurora dana sri srp 01, 2009 6:37 pm

mislim da ne... samo par mjesta.. bar je tako bilo kad mi se kolega ženio....
aurora

PostPostao/la Reina dana sri srp 01, 2009 7:26 pm

samo_njegova je napisao/la:malo pitanjce- jel Lido osigura parkirna mjesta za goste vjenčanja ili kako to ide? nikad nisam bila tamo na ručku, svadbi ili sl. pa me zanima?

pa lido ima svoj parking. nije nešto velik, ali stane jedno 20 auteka. ja mislim...
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana čet srp 02, 2009 7:04 pm

Točno, Lido ima parking za goste...mislim da stane oko 40ak auti...uglavnom znam da naši svatovi ne bi trebali brinuti gdje će stati... :mig:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: Restorani - prijedlozi i pitanja općenito

PostPostao/la JANE DOE dana pon ruj 28, 2009 12:29 pm

PITANJCE....jel zna netko kako se kreću cijene u Lidu na Jarunu?? Čula sam da su tamo
dobre svadbe ali mislim da je dosta skupo....
JANE DOE

PostPostao/la samo_njegova dana pon ruj 28, 2009 12:32 pm

Jane- mislim da je naša princessmo trebala imati tamo svadbu pa bi ona mogla znati
Zadnja izmjena: samo_njegova; pon ruj 28, 2009 12:32 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana pon ruj 28, 2009 12:32 pm

i ja sam cula da je skupo, al ne znam koliko skupo :ne zna:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana pon ruj 28, 2009 1:19 pm

tigerin je napisao/la:i ja sam cula da je skupo, al ne znam koliko skupo :ne zna:

Odite na stranicu Restoran Lido - mislim da ima posebno otvoren topic - pa si pogledajte. Tamo vjerojatno sve piše.. Ili tamo di su meniji - tamo je princesmo pisala koliko je platila svoj meni.
A možete i na stranice restorana - tamo imaju neke tradicionalne menije sa cijenom napisane. Evo link: http://www.lido.hr/restaurant-vjencanja/
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Isabella dana pon pro 14, 2009 10:01 pm

jel netko imam kakvih novih informacija za lido?
rang cijena ili još bolje, novijih slikice sale (svadbe)?
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la aurora dana pet lip 25, 2010 9:57 pm

Ej..jel imate kakvih novijih info o Lidu? Kakve s cijene?
aurora

Re: Lido-Jarun cijene menija

PostPostao/la Branči dana sub lip 26, 2010 9:52 am

evo ja mogu napisati što su meni odgovorili na mail krajem ožujka ove godine:

Svadbeni menu 1 (sve standardno uračunato, ima odojka, ali nema janjetinu) - 55€ po osobi

Svadbeni menu 2 (ima i toplo predjelo iza juhe, janjetina i odojak i općenito je hrana malo drugačija od standardne) - 62€ po po sobi

Svadbeni menu 3 (ovaj menu ima desert svježe voće iza gl.jela, nema janetinu, ima odojak) - 59€ po osobi

Ima i jedan ekskluzivniji menu, koji ima i desert i svježe voće (ili kako oni pišu sviježe voće), janjetina i odojak i buteljirana vina - 70€ po osobi

Ima i švedski stol - 62€ po osobi, bez juhe odojka i janjetine, za juhu je nadoplata 1€ po osobi, za odojak 2€, a za odojka i janjetinu 5€ po osobi

E da, ima i neki tanjur menu, sa dvije vrste glavnog jela - iz naziva pretpostavljam posluživanje na tanjurima umjesto na ovalima, u njemu su i neke butelje (Graševina Lido i Plavac matuško) - 66€ po osobi.

Dobije se noćenje za mladence u njihovom apartmanu, naravno svo piće je uračunato.

Eto nadam se da je štogod pomoglo, barem da stekneš uvid kakve su cijene okvirno... za menije nema smisla da ih kopiram u cijelosti ovdje, to sve možeš dobiti na mail.
:bok:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la aurora dana pon lip 28, 2010 8:56 am

Hvala ti... slala sam im mail pa mi poslali menije....

jesi se ti odlučila za tamo ili?

kako ti se tamo čini?

ja sam stvarno unutra jela prije par godina, nisam u novije vrijeme išla pa ni nemama pojma ....
aurora

PostPostao/la Song dana pon lip 28, 2010 10:45 am

I mene zanima kako je unutra, nisam bila dugo...
Ako je netko bio neka napiše. :thumbsup:
Song

PostPostao/la Tasha dana pon lip 28, 2010 10:54 am

Ja nisam bila ove godine unutra, ali sam prolazila prije cca 2 tjedna, buduci da sam setala po Jarunu...

E sad, ono sto se dogodilo je meni prestrasno i iz tog razloga je Lido vrlo brzo bio prekrizen s moje liste...svako malo se netko zaljepio za staklo i zujao kaj se unutra dogadja...da ne pricam da su se klinci glupirali drito iza ledja mladenaca...

Kad su oni zastori navuceni nije to to..a opet, nije to to ni kad vas tak hrpetina ljudi promatra (barem meni nije)..

Inace, koliko znam, klopa im je super (tjedan dana sam kod njih isla na rucak..poslovno smo imali)..osoblje je bilo ljubazno i znam da su vise manje svi bili zadovoljni organizacijom same svadbe..

Ponavljam mene su svi ti silno nepristojni ljudi udaljili od tog prostora..
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Song dana pon lip 28, 2010 11:20 am

Mischa je napisao/la:Ja nisam bila ove godine unutra, ali sam prolazila prije cca 2 tjedna, buduci da sam setala po Jarunu...

E sad, ono sto se dogodilo je meni prestrasno i iz tog razloga je Lido vrlo brzo bio prekrizen s moje liste...svako malo se netko zaljepio za staklo i zujao kaj se unutra dogadja...da ne pricam da su se klinci glupirali drito iza ledja mladenaca...
Kad su oni zastori navuceni nije to to..a opet, nije to to ni kad vas tak hrpetina ljudi promatra (barem meni nije)..

Inace, koliko znam, klopa im je super (tjedan dana sam kod njih isla na rucak..poslovno smo imali)..osoblje je bilo ljubazno i znam da su vise manje svi bili zadovoljni organizacijom same svadbe..

Ponavljam mene su svi ti silno nepristojni ljudi udaljili od tog prostora..

Vidiš o tome uopće nisam razmišljala, na pameti mi je bio samo predivan pogled na jezero.

Tenks na prosvjetljenju, ne bi baš da mi netko stalno bude nakeljen na staklo... :ne zna:
Song

PostPostao/la Branči dana pon lip 28, 2010 3:25 pm

aurora je napisao/la:Hvala ti... slala sam im mail pa mi poslali menije....

jesi se ti odlučila za tamo ili?

kako ti se tamo čini?

ja sam stvarno unutra jela prije par godina, nisam u novije vrijeme išla pa ni nemama pojma ....

Mi smo njih imali kao jednu od solucija za plan B, jer smo tražili restoran koji ima vani lijep okoliš i mogućnost da se vani (u slučaju lijepog vremena :moli: ) održi primanje gostiju. Budući da nam je upalila solucija A iliti Divlje vode (a i povoljniji su nam po cijeni onog bogatijeg menija + prekrasan okoliš) onda Lido više nismo razmatrali.
Jela sam par puta u Lidu (ne na svadbi) i klopa im je super!
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Angie85 dana uto lip 29, 2010 10:01 am

Halo svi zajedno,

vidim da pisu stvarno lijepe stvari o Lido.

Meni je malo teze trazit Lokaciju za nase svatove jer sam iz Njemacke, tako da mi sada samo ostaje mogucnost Interneta, da sam pripremljena kada dodem u HR.

Imala sam vec Kontakt preko emaila sa Lido. ali sam i cula da je Hrana dobra samo da je mala kolicina. jer mi netko moze nesto reci o tome.
jer imaju oni i Terassu, di bi se i moglo slavit na otvorenom?

Zahvalna sam na svaki odgovor.

Hvala puno
Angie85

PostPostao/la princessmo dana uto lip 29, 2010 12:04 pm

Mi smo tamo planirali imati vjenčanje (više o tome zašto nismo ovdje viewtopic.php?f=7&t=976 ), često smo tamo na ručku, večerama i proslavama i slavili smo nedavno tamo krštenje našeg Malog Princa... Hrana je prefina i količine su ne dovoljne nego preobilne! Ni najveće izjelice iz našeg društva nisu tamo uspjeli utamaniti cijelu porciju! :thumbsup:
Najbolje ti je mailom sve ispitati, sigurna sam da ćeš dobiti detaljne informacije...
Ono što je nas oduševilo je kaj ti je u tu cijenu sve uračunato-od navlaka za stolce, svi postojeći ukrasi u restoranu, ne naplaćuje se rasd konobara poslije ponoći posebno i ne znam kakve sve izmišljotine! :mig:
Mischa ja do sad nikad nisam primjetila da se netko keljio po staklu i blejao unutra... :ne zna: a tamo smo fakat često! Uostalom, ovisi koliko ljudi imaš-u kojem je dijelu restorana svadba...
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Angie85 dana pon srp 05, 2010 10:42 am

Super,

hvala ti na odgovoru to mi je puno pomoglo, sad jedva cekam da dodem dole i da vidim ja to sve sama!!!!!
Najezila me je tvoja prica, to kaj je u Lido udario grom! Stvarno svaka im cast!!!!

Hvala!!
Angie85

PostPostao/la just_love dana ned ožu 20, 2011 9:09 pm

Ima li tko kakvih novijih saznanja?
just_love

PostPostao/la ayleen dana uto srp 12, 2011 8:21 am

Bila sam nedavno u lidu na vjenčanju; sala je jako mala, a gostiju bilo 180 :shock1: , klima slabo radi, svi smo se preznojavali cijelu večer,iako je mladencima bilo obećana "hladovina". Što se tiče hrane; bila je fina, jedina zamjerka je što za predjelo stave par šniti pršuta i šunke na nas 10. Konobari uslužni. :mig:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.