Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lido-Jarun

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Lido-Jarun

PostPostao/la princessmo dana čet tra 24, 2008 12:12 pm

Naš izbor je restoran Lido na Jarunu.
Preuređen je i moja preporuka je otići tamo (nikako gledati slike na netu! :izivciran: ).
Imati ćemo oko 130 ljudi, meni smo samo izmišljali i kombinirali iz ponuđenog.
Cijena menija je 53 eura (za 2009.god), a uljučeno je SVE osim torte i kolača (hladno predjelo, toplo predjelo, juha, glavno jelo, kasno jelo, gulaš, piće, navlake i sve dekoracije koje restoran ima).
Za voditelja restorana imam posebne pohvale, kao i za klopu! :10od10:
U restoranu mogu biti i veće svadbe, a u tom slučaju se spajaju dva prostora.
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: Lido-Jarun

PostPostao/la Reina dana pon lip 09, 2008 10:45 am

taj je restoran dugo bio naš favorit. mi smo ga išli gledati prošle godine u ljeto, a čak smo se i zapisali za jedan datum, ali smo na kraju odustali. ali restoran je predivan i mislim da niste pogriješili! :mig:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana pon lip 09, 2008 10:52 am

Reina je napisao/la:taj je restoran dugo bio naš favorit. mi smo ga išli gledati prošle godine u ljeto, a čak smo se i zapisali za jedan datum, ali smo na kraju odustali. ali restoran je predivan i mislim da niste pogriješili! :mig:

Juuuuhuuuuuu! :ludilo: Kako mi je drago čuti pozitivne kritike! :10od10:
p.s.otvori temu za bon apetit!
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Reina dana pon lip 09, 2008 11:00 am

evo, taman jesam! :cerek:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana uto srp 01, 2008 8:38 am

Sad sam skužila da bih možda mogla ove fotke tu staviti...s tim da nisu više svijetle pločice na podu nego tamno smeđi (wenge) laminat...izgleda elegantnije i ljepše! Prvom prilikom ću pofotkati novo izdanje i staviti slike...
Zadnja izmjena: Tasha; pet ožu 27, 2009 9:09 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: Slike obrisane na zamolbu vlasnice istih..
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la amaly dana čet ruj 04, 2008 8:35 pm

Hej cure!
Trebam vašu pomoć. Mi smo danas bili u Lidu na dogovoru pa me nešto još zanima. S obzirom da nemaju tortu ni u jednom meniju dali naplaćaju rezanje torte? Također mi treba informacija o vinu. Nismo ga probali makar nas je gospodin ponudio, pa me zanima kakva su vina (crno i bijelo)? I dali možda znate ako imamo svoje vino dali i koliko naplaćuju otvaranje boce? Uglavnom čini mi se sve super samo me još te sitnice zanimaju.
Hvala vam unaprijed!
amaly

PostPostao/la Tasha dana pet ruj 05, 2008 9:32 am

Mislim da ne naplaćuju...

Btw, kaj fakat u Lido stane 300 ljudi??? Kaj su ga prosirili??
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana pet ruj 05, 2008 8:02 pm

Mischa je napisao/la:Btw, kaj fakat u Lido stane 300 ljudi??? Kaj su ga prosirili??

300 ljudi???????!!!!!!!!!!!!! :shock1: :shock1: :shock1: koliko ja znam....nisu ga proširivali...ali mi nismo dugo bili i baš se uskoro spremamo isprobati meni pa ću moći detaljnije o tome!mi planiramo imati 120-130 ljudi i to taman stane u veliku dvoranu!
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la amaly dana pet ruj 05, 2008 9:42 pm

lido u pravilu ima 2 sale, ona jedna do jezera i jedna unutra. znam da u ovoj unutra stane 130 ljudi, a tako negdje i u ovu do jezera, ili nesto manje. ali mogu se i spojit te dvorane, sto bas i nije nesto jer su gosti dosta odvojeni. ali onda mozda i stane 300 ljudi, samo mislim da bi to bilo bas puno previse.
amaly

PostPostao/la princessmo dana sri ruj 10, 2008 9:49 am

uh! 300 ljudi mi se čini jako puno i kad se spoje obje dvorane! :ha: ali to vam najbolje može reći voditelj restorana.
mi ćemo biti u velikoj dvorani i tamo već imaju otprilike raspored stolova (13 stolova za 10 osoba). :ne zna:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana pon stu 10, 2008 4:58 pm

Bila mi prijateljica u subotu na svabi u Lidu. Došli u salu (samo gosti) nešto iza 18h,sala nije bila počišćena i do kraja dekorirana(cvjećarke tek bile na pola sa dekoriranjem)
Ostali malo šokirani...razlog iliti ga izgovor...imali u toj sali krstitke i ljudi ostali do 17h,pa stoga nisu mogli ranije početi sa rasporedom stolova i dekoriranjem,cvjećarke navodno bile ljute ko ris jel su morale sve nabrzinu izdekorirati da oni još mogu počistiti salu!!!! Večera je bila zakazana za 19h.
Hvala Bogu dok su došli mladenci sve je bilo spremno!!!

Eto jedno malo upozorenje budućim mladencima kaj bi im se eventualno moglo dogoditi!!!!
miss-djurdja

PostPostao/la princessmo dana pon stu 10, 2008 5:17 pm

Na svoj dan uopće ne želim znati kad su spremali i raspremali- važno je jedino da sve stignu pripremiti i da se drže dogovora, a koliko do sad znam-Lido s tim nema problema...
...a sad jesu li počeli spremati u 17h ili 18h ili 5 min prije-nevažno! :ne zna:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana pon stu 10, 2008 5:33 pm

Ja sam samo htjela upozoriti!!!!
Meni bi osobno bilo malo glupo da kao gost dođem u salu a da ona nije uređena i da stojim tamo i gledam kako je uređuju!!! :ne zna:
miss-djurdja

PostPostao/la Branči dana pon stu 10, 2008 6:34 pm

Princess, za tebe ima da je sve spremno prije nego što dođeš, inače će osjetiti gnjev udavača i portala vjenčanje snova :mir: :terminator:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la princessmo dana pon stu 10, 2008 10:39 pm

Tnx Branči...izgleda da ja to malo preosobno gledam.... :mig:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana uto stu 11, 2008 10:19 am

Evo, na drugom forumu se javio gospodin iz Lida koji je odgovorio (valjda ga smijem citirati) :
Prvo da se predstavim, pošto mi je ovo prvo javljanje na forumu.
Ja sam Darko iz Lida,pratim ovaj forum jer sam poslovno zainteresiran za teme koje se obrađuju, te jer iz njega dobijem koju korisnu informaciju o Vašim željama i interesima vezanim uz svadbenu večeru.
Nisam se dosad javljao, ni komentirao bilo što izrečeno o Lidu.
No sad ipak potpuna informacija za mladu damu zbog čijeg posta se javljam.
Ono što je ona saznala od prijateljice je uglavnom točno - pripreme za svadbu pri kraju, band tonska proba idr., jedino je trebala priupitati prijateljicu
šta joj piše na pozivnici - tj. koje je vrijeme navedeno kao početak svadbene večere. Nakon toga bi saznala da joj je prijateljica s još desetak gostiju uranila, i to dobrih sat vremena.
Konobari su ih uveli,posjeli, dali im piće i nastavili s svojim poslom.
Da se potrudila saznati vjerojatno ne bi pomalo brzopleto iznijela svoje viđenje iz druge ruke što joj ja opraštam.
:ne zna:
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto stu 11, 2008 10:56 am

Princess, napisala je gore miss đurđa da su gosti došli oko 18h, a da je večera bila zakazana za 19h, i da kad su došli mladenci da je bilo sve spremno.

Evo iskreno, po meni, ja mislim da bi restoran trebao biti pola sata prije zakazane večere spreman - jer treba uzeti u obzir da neki gosti ne dolaze u crkvu nego čekaju mladence u restoranu. Znači ak mladenci dolaze u 19h, moguće je da će gosti koji dolaze samo u salu doći prije 19h, kako bi dočekali mladence. Logično da neće čekati u autu na parkingu do 19.00.

S druge strane, mislim da netko tko je uranio sat vremena se nema baš previše razloga buniti, naravno ako tih sat vremena ranije sala stvarno nije izgledala kao da je u njoj bio rave party. Normalno da ćeš očekivati da ako dođeš tako rano da sala možda još nije spremna, da konobari i dekorateri rade završne pripreme. Ovo završne sam namjerno naglasila jer bi po meni (kao što sam rekla) sala trebala biti tip-top i spremna pola sata prije zakazanog vremena. Neka profesionalnost i ozbiljnost to nalaže, jel.

(ovo je moje mišljenje za općenito restorane, ne samo za Lido)
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la princessmo dana uto stu 11, 2008 11:14 am

Slažem se, naravno! :thumbsup: mi smo dogovarali večeru za 20h, ali bi svakako napravili prijem gostiju od 19.30...ako bude lijepo vrijeme, vani uz baklje, ako ne onda unutra...
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la miss-djurdja dana uto stu 11, 2008 3:14 pm

Eto potaknuta sa svima ovime malo sam priupitala svoju susjedu cvjećarku kada oni idu dekorirati sale tj.koliko prije večere!!!
Dobila sljedeći odgovor...3 do 4 sata prije večere,ovisi koliko stolova ima,a ponekad to obave i u ranim posljepodnevnim satima!!!! Mislim da sve ovisi od restorana do restorana.
Smatram da bi sala sat vremena prije trebala biti sređena!!!!
Osobno sam bila na jako puno svadbi...i na neke sam znala doći direktno u salu i više od pola sata ranije,sve su bile spremne!!!
miss-djurdja

PostPostao/la miss-djurdja dana uto stu 11, 2008 3:31 pm

princessmo je napisao/la:Slažem se, naravno! :thumbsup: mi smo dogovarali večeru za 20h, ali bi svakako napravili prijem gostiju od 19.30...ako bude lijepo vrijeme, vani uz baklje, ako ne onda unutra...

Princessmo,nisam mislila ništa loše o Lidu.
Samo sam htjela da oni koji će imati tamo svadbu,obrate pažnju na to!!!!

Držim ti fige za lijepo vrijeme i baklje!!!! Sretno s pripremama!!! :cheer: :cheer: :cheer:
miss-djurdja

PostPostao/la Dani 26 dana uto stu 11, 2008 3:38 pm

Ja mislim da to ovisi od restorana do restorana. Neki imaju npr. u podne nekakvu promociju ili domjenak a navecer svadbu. Mogu shvatiti da je ponekad goste tesko "istjerati". Nemam nikakve veze s lidom (stovise, nisam nikada ni bila tamo) al mi se ovo ne cini kao neki veliki propust. Bitno da je bilo sve spremno kada je i trebalo biti. Ako je netko dosao ranije, mogao je i ocekivati da nece sve biti spremno. "Tragedija" bi bila da u 19h nije sve bilo spremno :ne zna: Eto, moje misljenje je kao i od branci, da bi sala trebala biti spremna cca pol sata ranije al nevidim razloga da se to slaze 5 sati ranije :ne zna: Uostalom, njih je tamo puno, pa salu posloze za cas... Nije da jedan covjek slaze oa da mu treba cijeli dan. :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la princessmo dana sri vel 18, 2009 11:19 am

U subotu smo bili u Lidu na večeri i ako netko ostane gladan na našem vjenčanju, ja ću ga u Vrapče smjestiti! :belj: Klopa je izvrsna i stvarno je preobilna!konobari su iznimno uljudni i profesionalni i stvarno ih za sad mogu samo hvaliti!
Evo slikice-prostor se uređivao za neko vjenčanje...pa da vam malo dočaram-molim obratite pozornost na pod koji je laminat (nisu pločice-hvala Bogu!)...
stol od maldenaca-njih je bilo 5, nas će biti 6 i detalj sa stola mladenaca
slika
slika
stolovi gostiju
slika slika
Ovo je pogled s podija na stolove
slika
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri vel 18, 2009 11:22 am

ovo je divno! slika jedino me muči ta "zavjesa" iza stola za mladence... :neznamkakoti: nekako ti stolovi za mladence ne izgledaju naj naj (bar po mome)
tangerina

PostPostao/la princessmo dana sri vel 18, 2009 11:27 am

Kaj te muči sa zavjesom? Iza nje su ti vrata koja povezuju/odjeljuju veliku dvoranu od restorana...
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Reina dana sri vel 18, 2009 1:18 pm

meni ovo super izgleda!
hoće li i kod vas biti ovakav raspored?
stol od mladenaca je decentno uređen, ali ja bi ubacila malo boje. sve mi se nekako utopilo u toj bež nijansi. roza bi recimo to jako lijepo podigla. ili koju već boju planiraš imati kao glavnu.
vidim da je podij dosta velik. i to je plus. ljudi se mogu načagati! :lovestruck:

i sviđa mi se što imaju tako tamne podove. tako je i u našem restoranu bilo.
na pločicama slomiš kuk samo tako. :thumbsdown:

i da, veliki plus za okrugle stolove! :thumbsup:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.