Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Jo-Lame Pisarovina

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Jo-Lame Pisarovina

PostPostao/la Princess0112 dana ned lis 18, 2009 7:22 pm

Evo da pohvalim salu Jo-Lame u Pisarovini.Vidi se s glavne ceste,došli danas nenajavljeni i cura Ana Marija (kćer vlasnika) je odmah došla,platila kavu,popričala s nama,i pokazala salu koja je nevjerojatna.Nešto ljepše nisam vidjela.Prima do 600 ljudi,cijena najskupljeg menija je 50 € + 2 € navlake za stolce.Strop je pun malih lampica pa imate osjećaj kao da ste pod zvjezdanim nebom,a mladenci i kumovi su na uzdignutom pa su u centru pozornosti i imaju uvid u sve što se događa.Dok sam sjedila za tim stolom osječala sam se kao kraljica.
Jedina zamjerka je to što je još u procesu gradnje pa je malo okoliš nesređen (nadograđuju parking,i rade sobe i još jednu salu na katu).
Princess0112

Marketing:

Re: Jo-Lame Pisarovina

PostPostao/la Branči dana čet lis 29, 2009 1:31 pm

Vidjeli smo ih na danima vjenčanja, raspitivali smo se za više stvari, pitali su nas za broj gostiju i rekli su da rade svadbe samo 150+ gostiju i tu je bio kraj komunikacije (ne sa naše strane jer smo mi bili zainteresirani no gospodin je izgubio interes kad je čuo da bi kod nas bilo 120-130 ljudi pa je praktički otišao usred razgovora). :D
Al na slikama sala izgleda lijepo, samo su i nama rekli da nemaju uređen okoliš npr. za primanje gostiju vani.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la katarinka dana čet lis 14, 2010 4:41 pm

Mi ćemo imat svadbu tamo 1.10.2011. pa bi bila zahvalna ako bi neko podijelio svoja iskustva s nama. Kakva je klopa, posluga itd.? Dosad sam čula samo pozitivne komentare. Inače, imat ćemo oko 250 ljudi, bili smo jednu subotu tamo kad je sala bila složena za 220 i izgleda fakat super. Mislila sam da će djelovat poluprazno pošto je sala stvarno velika, ali nije.
Ajde ako ima netko tko je tamo imao svadbu ili je bio tamo na nekoj svadbi, svaki komentar je dobrodošao! :D
katarinka

PostPostao/la Isabella dana čet lis 14, 2010 8:27 pm

sala je prekrasna. negdje sam mislim pisala da smo jednom išli za pisarovinu i ubili su me zavoji. ja ne podnosim dobro vožnju. al bit će, ako nije, uskoro izlaz za pisarovinu sa autoceste zg-ka, pa će bit ljepše doć do sale nego lokalno
facebook link
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la poisonivy dana uto vel 01, 2011 4:05 pm

Da li je netko skoro imao vjenčanje u Jo-Lame? Išli smo pogledati salu, prekrasna je, gazde su vrlo pristupačni i dragi ljudi.
Čula sam nekoliko dojmova, uglavnom su dobri, ali bilo je i nekih nezadovoljstava, npr. da je bilo užasno vruće i da je bilo premalo hrane.
Očekujem još neke dojmove ovdje (i dobre i loše:)). Hvala! :)
poisonivy

hotel JO-LAME

PostPostao/la little tinkerbell dana pet ožu 25, 2011 2:18 pm

Pozdrav svima!
Zanima me jel netko bio u hotelu Jo-lame u Pisarovini? Kakva su vam dojmovi?
hvala
Zadnja izmjena: Branči; sub ožu 26, 2011 1:45 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: tema spojena s postojećom
little tinkerbell

Re: hotel JO-LAME

PostPostao/la nami dana pet ožu 25, 2011 5:26 pm

Pozdrav!!

I mene bi isto zanimala friška iskustva, iako smo je već zakaparili za iduću godinu.
nami

PostPostao/la figica dana pon svi 16, 2011 9:09 am

I mene zanimaju vaša iskustva sa Jo-Lame? Imamo svadbu tamo u 9 mjesecu ove godine, pa pišite, molim vas
figica

PostPostao/la Sue0204 dana pon lis 10, 2011 9:50 pm

Bila sam tamo na svadbi prije točno mjesec dana!
Sala je jako velika, lijepa je samo se meni čini nekak presterilna,
malo mi fali boja...
Hrana mi nije baš bila nešto prefina i ne kužim zašto glavno jelo stavljaju
u dva slijeda jer ako nisi upoznat s tim malo se iznenadiš!
I konobari su malo zbunjeni, svtarno smo dugo znali čekat cugu kad smo
nešto naručili ili još gore tip koji je zadužen za cugu dosta dugo nije dolazio!
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la megi555 dana pet stu 25, 2011 12:45 pm

Ima li tko još kakvih novijih iskustava?
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
megi555

PostPostao/la little tinkerbell dana pet tra 20, 2012 12:25 pm

Ja sam tamo imala svoju svadbu i svaka, al apsolutno svaka pohvala!!!! :bravo: :bravo: :bravo:
Svi su nahvalili hranu i zbilja je bila super klopa. Posluga je bila odlična. kak se nekaj pojelo tak su dodavali, stalno su služili i punili stolove i uz to bili praktički neprimjetni. sve kaj smo tražili smo dobili tak da smo mi bili izuzetno zadovoljni. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
što se tiče klope možemo reći da ljudi imaju različite ukuse ali nama je puno ljudi došlo i sami od sebe su počeli hvaliti hranu. najviše pohvala dobio je pršut. poslije su se ljudi raspitivali gdje ga sala nabavlja
a to koliko je sala prekrasna nemoram valjda niti pričati :vauu: :vauu:
tako da :10od10: :10od10:
little tinkerbell

PostPostao/la MissChocolate dana pon tra 23, 2012 7:46 pm

Čini mi se da smo se mi odlučili za ovu salu. Još sutra idemo na razgovor pa ću vam sve prenijeti, ali skoro pa je to-to :)
Ako netko ima još informacija (i još i još) samo neka piše :cheer:
MissChocolate

PostPostao/la marinakatic dana ned kol 12, 2012 11:04 am

Dečko i ja smo bili tamo na svadbi. Oduševio me samo izgled. Klima nije radila ili ne postoji, a početak Srpnja, otišli plesat a podij sav mokar i klizav, večinu vremena smo proveli van sale (okoliš neuređen). Hrana okus tak-tak, a količina nikak (znali smo komadić prerezat na dva dijela da imaju svi za stolom) žicamo konobara repete, nema. Piće ok jedino se dugo čeka (koliko sam primjetila jedan konobar je dvorio cijelu salu s pićem). Konačno darivanje i odlazak. Sala definitivno otpada iz mojeg izbora. Osim izgleda sve ostalo je bilo razočaranje. Tražimo dalje!
marinakatic

PostPostao/la teta iz vrtića dana ned kol 12, 2012 2:29 pm

marinakatic je napisao/la:Dečko i ja smo bili tamo na svadbi. Oduševio me samo izgled. Klima nije radila ili ne postoji, a početak Srpnja, otišli plesat a podij sav mokar i klizav, večinu vremena smo proveli van sale (okoliš neuređen). Hrana okus tak-tak, a količina nikak (znali smo komadić prerezat na dva dijela da imaju svi za stolom) žicamo konobara repete, nema. Piće ok jedino se dugo čeka (koliko sam primjetila jedan konobar je dvorio cijelu salu s pićem). Konačno darivanje i odlazak. Sala definitivno otpada iz mojeg izbora. Osim izgleda sve ostalo je bilo razočaranje. Tražimo dalje!

Hmmmm...zaista mi je teško u ovo sve povjerovat. Imala sam tamo svatove 22.6. Od strane sale bilo je sve izvrsno i za svaku pohvalu. Hrana je zaista vrhunska, a plate su se konstantno nadopunjavale. Još mi je susjeda sa stola dovikivala "Ana, pa previše si ti toga naručila, oni samo nose", i hranu su također i ostali gosti na licu mjesta najviše hvalili...a koliko smo tek još zapakirano dobili. Ostalo je zbilja gro hrane. Tako da sorry al ovaj tvoj komentar mi totalno ne drži vodu.
A također i ovo sa konobarom :rofl: :rofl: :rofl: ne vjerujem da je bio samo 1. Ja sam uvjerena da si ti malo previše vremena provela ispred sale u promatranju okoliša pa ti je pola toga u sali promaklo :lol: :lol: :lol:
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la Marky333 dana pet lis 12, 2012 5:40 pm

Pozdrav svima!Molim pomoć... Ima li neko svježijih informaciji o ovoj sali? Planiram svadbu iduće godine, a prostor mi se čini prekrasan i cijena je prihvatljiva. Iako, malo sam skeptična jer ima par negativnih komentara, pa ne bi da mi gosti ostanu gladni ili nezadovoljni hranom.
Marky333

PostPostao/la teta iz vrtića dana sub lis 13, 2012 3:25 pm

Hranom ti sigurno gosti neće biti nezadovoljni, vjeruj mi. Hrana je predobra od juhe na dalje...ok i naresci također, da njih ne zaboravim navesti. Plate se konstantno nadopunjuju...sa hranom zbilja nikakve brige ;)
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la Marky333 dana sub lis 13, 2012 3:47 pm

Hvala na odgovoru! Još ću se malo informirati o drugim salama, al zasad mi je ova prvi izbor. Možeš mi još molim te reći jel se može jelovnik nadograđivati. Imaju objavljen svadbeni jelovnik na stranici, al mojima se iz nekog razloga ne sviđa :huh: I bilo koja druga informacija je dobrodošla, budući da nemam pojma što sve trebam pitat i na što trebam obratiti pozornost :ha:
Marky333

PostPostao/la teta iz vrtića dana pon lis 15, 2012 5:12 pm

Naravno da možeš raditi svakakve kombinacije menu-a. Mi smo uzeli menu onaj najjeftiniji od 37 eura al smo još u njega dodali štrukle od sira i jabuka i to su nam računali euro više. Ako želiš navlake na stolicama one su ti još 2 eura. Uglavnom nas je menu na kraju izašao 40 eura što je dakako puno prihvatljivija cifra od bilo kojeg restorana u Zagrebu. Za druge stvari se ne moraš posebno brinut jel ti ništa neće naknadno što prethodno nije ugovoreno naplatiti. Znači ne moraš brinut o bilo kakvom ZAMP-u ili pak cijeni posluge nakon ponoći. Onako kako potpišeš u ugovoru i dogovoriš tako će ti na kraju i računati. Isto tako ne naplaćuju ti "stolicu" za djecu do 5 godina. Mogu ti preporučit "zimsko" vjenčanje jel tad nude dodatnih 15 % popusta na menu-e, a i bit će hladno pa ti bar ljudi neće toliko izlazit iz sale :P :D a i prije će ti past mrak pa će ti noć duže trajati. :D Kako god...sretno s pripremama i ako te još što zanima samo pitaj ;)

Pozz
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la zrina1985 dana čet lip 27, 2013 8:37 pm

jel ima tko kakvih svjezijih iskustava sa jo lame? svaka pomoc dobrodosla :bok:
zrina1985

PostPostao/la domac385 dana sub lip 29, 2013 7:00 pm

zrina1985 je napisao/la:jel ima tko kakvih svjezijih iskustava sa jo lame? svaka pomoc dobrodosla :bok:

Pozdrav!

mene bi isto interesiralo ima li netko novijih saznanja o ovoj sali? čak sam na internetu naletio na informacije da propadaju i da ne posluju dobro. Bili smo jučer tamo pogledati, meni je sala ko sala super, samo mislim da je jako malo toga do sale, a ostalo je do usluge, klope, cuge i sl.

bili smo pogledati jučer i onak, ne mogu reć da sam na prvi dojam oduševljen. Nismo pričali sa Anamarijom, nego s njenim ocem...
domac385

PostPostao/la tom_iva dana uto srp 30, 2013 11:51 am

domac385 je napisao/la:
zrina1985 je napisao/la:jel ima tko kakvih svjezijih iskustava sa jo lame? svaka pomoc dobrodosla :bok:

Pozdrav!

mene bi isto interesiralo ima li netko novijih saznanja o ovoj sali? čak sam na internetu naletio na informacije da propadaju i da ne posluju dobro. Bili smo jučer tamo pogledati, meni je sala ko sala super, samo mislim da je jako malo toga do sale, a ostalo je do usluge, klope, cuge i sl.

bili smo pogledati jučer i onak, ne mogu reć da sam na prvi dojam oduševljen. Nismo pričali sa Anamarijom, nego s njenim ocem...

Ne vjeruj takvim komentarima jer nisu istiniti...
Sala je predivna (ima par sitnica za popravit - zidovi zamazani, staklo napuknuto, mladenački stol tj tepih ispod njega zamijenit i pofarbat taj povišeni drveni dio), a usluga kao i klopa i cuga isto tako (čuli smo od dosta ljudi koji su tamo imali vjenčanje).
Jedino si možda trebao porazgovarati sa Ana-Marijom jer je ona glavna koliko ja znam, ona bi ti puno toga objasnila i sa njom se lako dogovoriš oko svega pa i sitnih detalja. Nama je stvarno izašla u susret i bila je korektna.
slika
tom_iva

PostPostao/la mlad dana pon lip 29, 2015 2:58 pm

Pripremam vjenčanje iduće godine i jo lame je u principu naš prvi izbor mada je čovjek uvijek skeptičan kad čuje svakakve komentare. Poznajem dečka koji ima svadbu tamo u 9mj.ove godine pa ću imati inf.iz prve ruke o cjelokupnom dojmu,dečko djeluje jako uvjereno da je to prava sala bez puno filozofiranja. Uglavnom mene bi zanimale svježe informacije od nekoga tko je bio tamo na svadbi unazad 2,3mj.ako ima takvih. Salu idem gledati negdje za dva tjedna. Unaprijed zahvaljujem...
mlad

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.