Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Restoran - gostionica Palfi

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Restoran - gostionica Palfi

PostPostao/la Michelle dana uto lis 06, 2009 11:44 am

Bok svima!
da li netko zna kako je u restoranu Palfi, na zagrebačkoj cesti? sve što znam je da stane 220 ljudi....
i da li je netko bio u bistrou Turist na žitnjaku?
tnx.... :mig:
........jer jedno za drugo, mi smo stvoreni......11.09.2010. D+I
Michelle

Marketing:

Re: Restoran - gostionica Palfi

PostPostao/la Branči dana uto lis 13, 2009 8:00 pm

Michelle je napisao/la:Bok svima!
da li netko zna kako je u restoranu Palfi, na zagrebačkoj cesti? sve što znam je da stane 220 ljudi....

evo što ti ja znam: imaju 3 klasična svadbena menija koji su po 45€, moguće su izmjene uz nadoplatu.

broj od 220 ljudi je za standardnu postavu stolova, nemaju okrugle stolove, mogu ih složiti u kocke za manji broj ljudi.

na letku im piše da poklanjaju svadbenu tortu ako imate više od 100 gostiju.

vani imaju kao neki parkić ili vrt, zgodno izgleda.

nije puno informacija, al nadam se da sam pomogla :bok:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Michelle dana sri lis 14, 2009 6:29 pm

e super, hvala.....
ići ćemo pogledati sutra, prekosutra...
javim detalje.....
Michelle

PostPostao/la zmaja dana sri stu 18, 2009 2:10 pm

Michelle, jesi li išla pogledati Palfi? Imaš li kakve detalje?
zmaja

PostPostao/la Michelle dana sri stu 18, 2009 7:04 pm

joj, zaboravila odgovorit na ovo.... :crvenise:
išli smo i tu. nekih više detalja i nemam, meni (imaju 3) je 45€. nama su rekli da nemaju okrugle stolove, nego samo one dugačke koje mogu smanjiti pa da bude malo intimnija atmosfera. inače je prostor jako lijep, vjerujem da super izgleda kad se sredi. meni se najviše sviđa taj parkić vani, imaju i neku fontanicu i paunovi šetaju okolo, jako je lijepo, kao da nije u sred grada......super bi bile slike sigurno.... :D
Michelle

PostPostao/la gabrijela dana ned pro 06, 2009 2:00 pm

:raspa: Ima kakvih novosti za Palfi ? Kakva je posluga , do koliko se smije ostati u sali ?
gabrijela

PostPostao/la Iva dana pon ožu 15, 2010 7:20 pm

moja kuma ima tamo svadbu u 10-om mj.Sala mi je predivna, osoblje ljubazno, a hrana je predobra, menu 45 E.

mislim da je usluga u skladu sa cijenom :10od10:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la gabrijela dana uto ožu 16, 2010 9:38 pm

Mi kaparili Palfi za 5.6. :cheer: :cheer:
gabrijela

PostPostao/la Branči dana uto ožu 16, 2010 11:01 pm

gabrijela je napisao/la:Mi kaparili Palfi za 5.6. :cheer: :cheer:

super :thumbsup:

jel imaš neke dodatne informacije, jel se što nadoplaćuje iza ponoći, dal se plaća zamp, jesu li presvlake uključene....
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la gabrijela dana sri ožu 17, 2010 11:15 am

Hej ,
navlake nisu uračunate u cijenu , meni je 45 € /osoba , nemaju svoje navlake , već su mi dali letak od neke firme kaj surađuje sa njima , tak da su navlake 1,5€ ,.
Ali ako si bila u sali , mislim da navlake i nisu potrebne na takav ambijenat , a i imaju sve iste stolice .
Zamp se ne plača .
Jedino kaj mi se nije svidjelo , pa smo se zbog toga i dvoumili , al smo se dogovorili sa gazdom - to ti je da su nam na početku rekli da muzika može svirat do 4 -
Ali eto i to je dogovoreno -
Također je tako bilo i za konobare , tako da što se konobara tiče - poslije 4 ih plačamo 100 kn/ h - jednog , ali plačaš ih onoliko koliko ih ostane,
na 30 ljudi - 1 konobar .
Mislim možda mi ljudi i neće dugo ostat , ali do sada gdje god sam bila , bili smo otprilike do 4- 5.30 ujutro , a bilo je i ekstremnih slučajeva do 11 ujutro . :budala:
Tortu ti daju gratis ako imaš preko 100 ljudi , te u ponudi imaju 3 menija , ali možeš si konbinirat - meni je ok , čisto solidan .
gabrijela

PostPostao/la Isabella dana sri ožu 17, 2010 12:22 pm

ljepše izgleda sa navlakama, ali sala je svakako lijepa
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la gabrijela dana sri ožu 17, 2010 12:41 pm

I to usred Zagreba , a i cjena ok .
gabrijela

PostPostao/la cvita rad dana ned lip 26, 2011 6:14 pm

gabrijela je napisao/la:Hej ,
navlake nisu uračunate u cijenu , meni je 45 € /osoba , nemaju svoje navlake , već su mi dali letak od neke firme kaj surađuje sa njima , tak da su navlake 1,5€ ,.
Ali ako si bila u sali , mislim da navlake i nisu potrebne na takav ambijenat , a i imaju sve iste stolice .
Zamp se ne plača .
Jedino kaj mi se nije svidjelo , pa smo se zbog toga i dvoumili , al smo se dogovorili sa gazdom - to ti je da su nam na početku rekli da muzika može svirat do 4 -
Ali eto i to je dogovoreno -
Također je tako bilo i za konobare , tako da što se konobara tiče - poslije 4 ih plačamo 100 kn/ h - jednog , ali plačaš ih onoliko koliko ih ostane,
na 30 ljudi - 1 konobar .
Mislim možda mi ljudi i neće dugo ostat , ali do sada gdje god sam bila , bili smo otprilike do 4- 5.30 ujutro , a bilo je i ekstremnih slučajeva do 11 ujutro . :budala:
Tortu ti daju gratis ako imaš preko 100 ljudi , te u ponudi imaju 3 menija , ali možeš si konbinirat - meni je ok , čisto solidan .

Bok, Gabrijela - kako je na kraju prošlo u palfi-ju? Jel muzika svirala do kad je bilo gostiju ili do kad je gazda dopustio? :ha:

btw, ima li tko kakvih novijih informacija / iskustava?
cvita rad

PostPostao/la Engelica30 dana sri vel 13, 2013 9:41 am

Pozdrav, evo da i ja podijelim friška iskustva s Palfijem :thumbsdown: Nikako ga ne bih preporučila za vjenčanje, zamjerili su mi se po svemu, nisu ispoštovali dogovor kako spada (a još smo imali i "vezu", poznanika koji je s njima poslovao) i neprofesionalni su. Pa, da krenem redom: vani je bilo iznimno vruće, klime nisu radile ni prije dolaska gostiju (da se prostor rashladi), a ni tijekom samog slavlja, unatoč našim stalnim zahtjevima da ih se upali. Usred fešte u objektu je nestalo struje na cca sat vremena, a način na koji su nama, mladencima i kumovima, poslužili glavno jelo bio je tragikomičan; žao mi je što nemam fotografiju, riječima je to teško opisati, četiri male porcije svakog od obroka koji su gostima posluženi na većim "tacnama" pa su imali mogućnost birati što će staviti na tanjur, za razliku od nas. Nekoliko mi je gostiju reklo da su konobari samo jednom nadodavali hranu (uključujući kolače koji nisu iz njihove ponude), kao i da su ih konstantno morali dozivati kad bi na stolu ponestalo pića (što bi pravi konobar trebao sam uočiti - tu radim usporedbu sa svim drugim salama u kojima sam bila na vjenčanju kao gošća). Kad sam već spomenula kolače, ostalo ih je jako, jako mnogo, no mi ih više nismo vidjeli (kao ni ostatak hrane koju smo platili i preplatili). Da ne spominjem kako neki gosti nisu dobili svoj komad svadbene torte, čiji je ostatak također završio u rukama osoblja ili u smeću. Što se tiče čistoće WC-a (vidjela sam da je netko to prije spomenuo), vodim se ocjenama gostiju koje i nisu baš pozitivne.
Priznat ću da sam možda trebala biti "agresivnija" i zahtijevati ono što smo i platili (50 eura po osobi + zakuska prije obreda), no nisam željela provesti večer u nervozi (taj dio je odradio suprug pa sam se više fokusirala da njega umirim), već riješiti stvari idući dan. Međutim, Palfi ne radi nedjeljom, a i poslovođa je jedva čekao da nas skine s one stvari, tako da je sve završilo prilično... jadno. Za razliku od samog slavlja koje je, zahvaljujući odlično raspoloženim uzvanicima i bendu Koala, bilo nezaboravno :10od10:
Engelica30

PostPostao/la arlyin dana sub tra 06, 2013 7:11 pm

Bila sam u Palfiju na vjenčanju sada u prosincu i mogu reći da je bilo stvarno super :) Konobari su bili odlično raspoloženi, ljubazni, zezali se s nama i svašta. sala je divna, stolovi su bili u kockama jer je bilo oko 100 ljudi i nikakvi okrugli stolovi nisu nedostajali. Bile su lijepe presvlake i mala pozornica, a piće dobrodošlice je bilo u manjoj prostoriji pored sale, pa su tamo odmah fumali pušači, na samo par metara od sale da se ne moraju toliko šetati.
Istina, wc j bio daleko i malo je bio smazan već usred večeri, jbg, puno ljudi puno svega, ali kad usporedim to sa našim noćnim klubovima vani, ovo je bilo ništa..
Hrana je bila super, oduševljena sam bila Zagrebačkim odreskom jer je sve bilo tako friško i fino napravljeno da je sir još curio van kad se prerezao... jao... hrana za 10! Ali se plate nisu nadopunjavale, mislim da se to trebalo posebno dogovoriti.
Ne znam kako je mladencima bilo, nisu se bunili ništa naknadno, samo su iskomentirali da eto, nisu morali pretjerano platiti (u usporedbi sa vjenčanjima inače) te da su dali više para za ostale elemente svadbe. S obzirom na salu i sve, pošteno razmišljam da se i sama tamo jednog svečanog dana zabavim :grli:
arlyin

Marketing:

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.