Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Mali Raj

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Mali Raj

PostPostao/la thinkblue dana pon kol 24, 2009 8:05 pm

Evo, nedavno smo bili u Malom Raju na svadbi i bilo nam je super! Klopa je bila preprefina i mladenci su bili zadovoljni. Cijena im je bila 40 i nesto sitno eura (kapareno prosle godine). Jedino sto je meni kao promatracu ispalo malo glupo je to sto su mladence ujutro poslije svadbe trazili novce, a dogovor je bio da se to rjesava dva dana nakon svadbe. :ha: Al na kraju su i mladenci rekli da im je to ispalo bolje, jer poslije nisu imali briga s tim.

http://maliraj.hr/
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: Mali Raj

PostPostao/la Plavuša_90 dana sub stu 07, 2009 4:58 pm

ja sam tamo bila nekoliko puta na ručku i na svadbi i hrana mi se jako dopala. prostor je jako ljep,konobari su ok. a i nije nešto prenapuhano :mig:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ninna dana sub stu 07, 2009 7:04 pm

Imam sa sajma njihovu ponudu...cijena im je sada 50€ po osobi
slika
Ninna

PostPostao/la Michelle dana sub stu 07, 2009 9:04 pm

Mi smo isto tamo išli gledati...sala stvarno predivno izgleda, novija je i prostrana, okrugli stolovi.... nama je rekao 52€ a s našom janjetinom bi bilo 47.....to nam je bilo malo preskupo......kad smo pitali za pušenje rekao je da nema problema, da mi samo nešto potpišemo i to je to - vjerojatno da preuzimamo odgovornost ako dođe inspekcija.....nije mi to baš ok, bolje da se ne smije pušit i bok nego da on nama udovolji pod svaku cijenu.....jedino mi se ne sviđa to što baš i nema parkinga..... eto.... :)
........jer jedno za drugo, mi smo stvoreni......11.09.2010. D+I
Michelle

PostPostao/la thinkblue dana sub stu 07, 2009 10:02 pm

Pa parkinga ima dosta tamo iza kioska :ha:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la udavača dana ned stu 08, 2009 12:13 pm

Pozdrav cure!

Mi smo jučer bili u Malom Raju! Prostor mi se dopada, da se urediti, cijene su mi prihvatljive a gospođa s kojom smo razgovarali je jako profesionalna. Zanima me, da li koja od cura ima kakvog iskustva sa klopom i konobarima? Naime, ne bi htjela da se desi da hrana nije ukusna ili da je ima nedovoljno a gosti bi hjeli papat još!! Isto tako za konobare i njihovu uslužnost?? Molila bi ako netko ima nekakve informacije iz prve ruke!!

Hvala
udavača

PostPostao/la Ameli dana ned stu 08, 2009 12:44 pm

Baš sam sinoć pičala sa dečkom koji je imao tamo svadbu,i kaže da je prezadovoljan sa svim :10od10: :10od10: ,jedino što je ona velika sala bila malo prevelika za 120 ljudi,pa su morali u zadnji čas kad su ljudi došli širit stolove,da ne bi izgledalo prazno.Valjda nisu mogli ocijenit dok je bila prazna za koliko je ljudi,al čudi me kako to nije neko iz restorana predvidio,jer su im 2 tjedna ranije javili točan broj gostiju.A hrana i ostalo odlično,i mi smo išli tamo pitat ,al nisu imali termin.A za svadbe od oko 100 ljudi imaju manju salu ,a u velikoj rade za od 120-200.
Ameli

PostPostao/la Michelle dana ned stu 08, 2009 1:59 pm

thinkblue je napisao/la:Pa parkinga ima dosta tamo iza kioska :ha:

ma kod kioska imaš nekih 10ak mjesta, a za ostale se snalazi....oko crkve, kod groblja, na travi okolo.....ma mislim, da se tu naći parking, al mi ćemo imat i jedan veći bus :budala: pa nama treba malo više mjesta.......... :o
........jer jedno za drugo, mi smo stvoreni......11.09.2010. D+I
Michelle

PostPostao/la udavača dana ned stu 08, 2009 3:54 pm

Cure ne morate se brinut za parking jer najnovije informacije govore da će u skoro vrijeme parking plac biti osiguran. 100 m od samog restorana.
udavača

PostPostao/la Isabella dana pet sij 01, 2010 11:35 pm

neki dan sam zvala mali raj te su mi rekli da se cijene menija kreću oko 50E
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sub sij 02, 2010 11:59 am

kaj nije to malo puno? :huh: :roll:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Isabella dana sub sij 02, 2010 2:04 pm

i meni se čini :neznamkakoti:
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivana1924 dana uto srp 13, 2010 7:19 pm

Curke, nova sam ovdje. kaparili smo mali raj. Meni je sala predivna, još kad se stavi light show... :shock1: Vlasnici su jako ljubazni, sve s može s njima dogovoriti, a parkin će imati preko puta roto dimanico ili kak se to već zove, velika livada di stane puno automobila. Klopa je fantastična bili smo na ručku tamo i sigurno nebum za svadbu ostala gladna. :D
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ivana1924

PostPostao/la vrazichka dana uto srp 13, 2010 9:22 pm

sory sto moram primjetit..zivim skoro pa preko puta malog raja i zanima me di su oni tebi rekli da cete parkirat automobile?? onak na livadu,ta livada nije njihovo vlasnistvo pa se ipak malo bolje raspitaj o tome da ne bi kasnije imala problema..
i taj roto dinamic ima svoj parking tako da mi se cini da ti oni prodaju maglu, naravno ako su ti to oni rekli, ako si sama dosla do tog zakljucka.. :thumbsdown:
ima veliki parking iza zgrada i malo dalje pa mislim da je to bolje rjesenje od livade :ne zna: :ne zna:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la ivana1924 dana uto srp 13, 2010 9:38 pm

ta livada je vlasništvo grada, a oni su dobili odobrenje od njih. i ta informacija je provjerena s više strana. i nisam mislila na parking od rota. livada je samo jedna od opcija mogućeg parkinga. na mojoj svadbi nebu baš bilo tolko ljudi da neće bit mjesta za parking. a i mogućnost je da se sparkira preko puta bolonje pa pješke kroz pothodnik. da se kasnije izbjegne policija. :D
slika
[/url]
ivana1924

PostPostao/la nami dana uto vel 01, 2011 1:17 pm

Ima li tko novih informacija u vezi Malog Raja?? Planiram tam uskoro ići kapariti sala za iduću godinu :loveflag:

Pa me zanimju friške informacije? Hrana? Posluga? Ozvučenje? i tako to..
nami

PostPostao/la ivana1924 dana pet vel 04, 2011 12:07 pm

nami je napisao/la:Ima li tko novih informacija u vezi Malog Raja?? Planiram tam uskoro ići kapariti sala za iduću godinu :loveflag:

Pa me zanimju friške informacije? Hrana? Posluga? Ozvučenje? i tako to..

Hrana je odlična! S vlasnicima se možeš sve dogovorit. Samo se probaj cijenkati za cijenu stolca. Možeš ju spustiti za koja 2 eura ako ćeš uzimati veliku salu. Kapara je oko 1000 eura. Za poslugu znam da se ne plaća iz ponoći. Dobijaš uređeni prilaz, apartman za mladence i navlake za stolce. U cijenu stolca ti ide neograničeno pića i jela, meni možeš sama slagati. Jednino se nadoplaćuju strana žestoka pića i butelje vina. Još moram pitati da li se na plačuje slaganje kolača po stolovima ali misli da se ne naplaćuje, jer kad smo pitali šta se još mora nadoplatiti rekli su ništa. Pa neznam da li su i na kolače mislili. Ako te još nešto zanima slobodno pitaj, a i mislim da su ti na sajmu vjenčanja u Areni ovaj vikend! :D
slika
[/url]
ivana1924

PostPostao/la nami dana pet vel 04, 2011 12:42 pm

Planiramo ić sad za vikend pa sam se i nadala da će biti ovaj vikend na sajmu. Planiramo uzet veliku salau jer mi stavrno prekrasno izgleda i lokacija nam paše, uskoro ćemo valjda i na dogovor. Koj datum ste zakaparili? Vidla sam na meniu da imaju domaće vino, sumnjam baš da je loše pa ću butelje preskočit, a žestice ne mogu sama donjeti?? Pa ko oće nek si uzme za na stol.. :huh:
nami

PostPostao/la ivana1924 dana pet vel 04, 2011 11:12 pm

nami je napisao/la:Planiramo ić sad za vikend pa sam se i nadala da će biti ovaj vikend na sajmu. Planiramo uzet veliku salau jer mi stavrno prekrasno izgleda i lokacija nam paše, uskoro ćemo valjda i na dogovor. Koj datum ste zakaparili? Vidla sam na meniu da imaju domaće vino, sumnjam baš da je loše pa ću butelje preskočit, a žestice ne mogu sama donjeti?? Pa ko oće nek si uzme za na stol.. :huh:

Nažalost nisu na sajmu, danas sam bila i nema ih :huh: ! Kaparili smo za 8.10. To i ja moram pitat da li mogu donesti žesticu, ali mislim da neće bit problema s tim.
slika
[/url]
ivana1924

PostPostao/la nami dana pet vel 11, 2011 12:33 pm

I mi smo išli u nadi da će biti tamo, ali ništa :ha:
U ponedjeljak ćemo ići snimiti salu pa ću se možda nešto i dogovoriti, moram si popis pitanja sastaviti :D hehe
nami

PostPostao/la Azizah dana ned ožu 20, 2011 10:07 pm

Ciao, nova sam ovdje...
Ima li kakvih novosti o vezi ove sale? Nije mi jasno, na stranici im piše da se cijene meni-ja kreću od 37 - 50 eura....pa da li stvarno postoji meni od 37 eura (sa navlakama)? Ako je tako, onda bi to uistinu bio raj u pravom smislu :D
slika
slika
Azizah

PostPostao/la ivana1924 dana pet ožu 25, 2011 11:27 am

Azizah je napisao/la:Ciao, nova sam ovdje...
Ima li kakvih novosti o vezi ove sale? Nije mi jasno, na stranici im piše da se cijene meni-ja kreću od 37 - 50 eura....pa da li stvarno postoji meni od 37 eura (sa navlakama)? Ako je tako, onda bi to uistinu bio raj u pravom smislu :D

Ta cijena od 37 eura ti je za prostor u samom restoranu, nažalost, ali možeš se dogovarati za cijenu u onoj velikoj sali koja je odvojena od restorana.
slika
[/url]
ivana1924

PostPostao/la Enna dana pet tra 01, 2011 11:32 am

Mi smo kapariili salu za 02.07. i prezadovoljni smo jel su vlasnici,osoblje,i najvaznije hrana predobri...Mozete birati izmedju 4 bogata menia,i sve se da dogovoriti.. :lovestruck: :lovestruck:
Uzeli smo najvecu salu koja je jako lijepa sama po sebi,i netreba joj puno dodatnih sadrzaja,sama po sebi je savrsena..,nije kao u vecini restorana da su plesni podiji mali,nego ga ima sto je najbitnije. :jig: :jig:
Prilaz takodjer uredjen,soba,navlake i konobari koji se ne placaju dodatno poslije ponoci,to je tesko naci,i stvarno se isplati.. :jig: :jig: :jig:
Enna

PostPostao/la ivana1924 dana pet tra 01, 2011 8:41 pm

[quote="Enna"]Mi smo kapariili salu za 02.07. i prezadovoljni smo jel su vlasnici,osoblje,i najvaznije hrana predobri...Mozete birati izmedju 4 bogata menia,i sve se da dogovoriti.. :lovestruck: :lovestruck:
Uzeli smo najvecu salu koja je jako lijepa sama po sebi,i netreba joj puno dodatnih sadrzaja,sama po sebi je savrsena..,nije kao u vecini restorana da su plesni podiji mali,nego ga ima sto je najbitnije. :jig: :jig:
Prilaz takodjer uredjen,soba,navlake i konobari koji se ne placaju dodatno poslije ponoci,to je tesko naci,i stvarno se isplati.. :jig: :jig: :jig:[/quote

Ti si kao i ja, naprosto oduševljena sa salom i Malim rajem! :jig: :jig: :jig: :jig:
slika
[/url]
ivana1924

PostPostao/la zfistri dana ned tra 03, 2011 9:35 am

nigdje na njihovim stranicama ne vidim dal imaju popust 50% za djecu i do koliko god. je za djecu besplatno... :ne zna:
zfistri

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.