Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Casablanca

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Re: Casablanca

PostPostao/la Michelle dana pon lis 19, 2009 2:43 pm

eh ipak nije moja......
iako smo se mi dogovorili da ćemo danas donjet novce, gazda je salu ipak dao nekom drugom za taj termin..... :izivciran: :izivciran:
al ajd, ne živciram se (bar ne više), srećom smo imali rezervu......tako da smo nju odmah kaparili (dvojka u kerestincu, napišem više o tome u njenom topicu)....
al uglavnom, razočaranje......
........jer jedno za drugo, mi smo stvoreni......11.09.2010. D+I
Michelle

Marketing:

PostPostao/la Branči dana uto lis 20, 2009 2:11 pm

Michelle je napisao/la:eh ipak nije moja......
iako smo se mi dogovorili da ćemo danas donjet novce, gazda je salu ipak dao nekom drugom za taj termin..... :izivciran: :izivciran:
al ajd, ne živciram se (bar ne više), srećom smo imali rezervu......tako da smo nju odmah kaparili (dvojka u kerestincu, napišem više o tome u njenom topicu)....
al uglavnom, razočaranje......

Čekaj, došli ste donijeti kaparu po dogovoru i termin je već bio rezerviran?
Nije vas niti nazvao da pita dal ste se predomislili? :ha:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Michelle dana uto lis 20, 2009 6:21 pm

ma da, dragi ga nazvao da vidi kad možemo doći, a on njemu onako fino hladno - pa ja sam termin već dao drugima.....kaže moj njemu al nas ste zapisali, pa dogovorili smo se, šta sad...a ovaj na to: pa ok, onda donesite novce........ :izivciran: i ko je tu lud???
Michelle

PostPostao/la Koala dana pet lis 23, 2009 2:04 pm

i kako je na kraju ta priča završila :neznamkakoti:
Koala

PostPostao/la Michelle dana pet lis 23, 2009 5:36 pm

a nikako.....naravno da mu nismo nosili nikakve novce, odustali smo od te sale, nazvali ga, rekli ne hvala i bok......ma mislim ako se već u startu pokazao takvim, ko zna šta bi bilo do vjenčanja još.....
Michelle

PostPostao/la Tea Nova dana pon stu 02, 2009 11:39 am

Bok cure :cheer:
Ja sam imala vjencanje 3.10.prosle godine u casablanci i jedino kaj mogu reci da je super kaj daju da si sami organizirate raspored stolova i stvarno sve super sloze. Hrana je velika katastrofa i posluga je spora. Mladence posluzuje glavni konobar-s kojim se dogovara za svadbu i on je dobar. Nama su gosti ostali gladni i nezadovoljni sto se tice osoblja i kuhinje! Sve ostalo je bilo ok!
Tea Nova

PostPostao/la PepicaB dana sub srp 31, 2010 4:25 pm

Pozdrav,
nova sam ovdje i vidim da ima tema o restoranu Casablanca. Ja i dragi smo kaparili salu tamo za sljedeću godinu, točnije, 04.06.
Sala nas je oduševila, a i cijena također i čovjek je bio super, čak smo se i s konobaricom skompali! :mig:
Vidim da je i katarina77 imala tamo svadbu pa me zanimaju njeni dojmovi!
Inače, za obavijest, vlasnik se promijenio od nedavno! Taj restoran inače drži neka firma i kolko sam skužila svi su neki frendovi i dosta su profesionalni po pitanju cijele organizacije i svega!
Znači cijena je 40 E po osobi, uključeno je sve...klopa, cuga u neograničenim količinama, uređenje sale...plača se servis konobara 50 E po satu poslje ponoći što nam nije predstavljalo neki problem...kapara je 2000 kn i čovjek nam je odma reko da se svadba plaća odma ujutro tak da smo odma i spremni na to!
PepicaB

PostPostao/la ozy dana sri vel 08, 2012 11:13 pm

I kak je prošla svadba?
ozy

PostPostao/la MissChocolate dana sub vel 18, 2012 3:21 pm

Pozdrav!

Ima netko novih vijesti iz Casablance? Mi razmišljamo o ovom restoranu prvenstveno zbog cijene i lokacije, ali nam je malo čudno kako je samo 40€ jer je praktički nemoguće naći salu ispod 60€...

Bilo kakve informacije su dobrodošle...
MissChocolate

PostPostao/la PIJUN dana sri tra 18, 2012 11:03 am

pozdrav,

i mi smo kaparili salu u Casablanci za 8.mjesec. i nas bi zanimali dojmovi noviji od ljudi koji su tamo imali svadbu. usluga,hrana, itd. prostor nam se čini jako lijep i urede ga super. ako netko ima svježije dojmove naka objavi.

HVALA!
PIJUN

PostPostao/la sunqueen dana pon lis 22, 2012 3:17 pm

svi vi koji ste kaparili, platili i odradili svadbu u Casablanci ove godine - može noviji dojmovi??
hvala unaprijed :bok:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la maja0403 dana uto sij 29, 2013 10:58 pm

može ako je netko bio na svadbi u Casablanci dojmovi
maja0403

PostPostao/la arlyin dana sub tra 06, 2013 7:21 pm

maja0403 je napisao/la:može ako je netko bio na svadbi u Casablanci dojmovi

Bok, ja sam bila 2012. krajem 4. mjeseca. Imaju okrugle stolove, a pozornica je na skroz do kraja sale što se mnogima nije svidjelo. Pod je isto tako nekak čudan ispred pozornice. Sala je prekrasno uređena, ali konobari su bili nekak čudno obučeni i totalno izmoreni, ko da su večer prije imali svadbu. Do jutarnjeg jela, vajgulaša, išli su sa jednim loncem okolo po sali tako da oni koji su plesali uopće nisu dobili jelo, a ovi se više nisu vratili ponuditi. Općenito, hrana je bila grozna. Onak, bezokusna... Ne znam kak im je to uspjelo.
I na kraju, nisam puno popila, nekoliko pića tokom tih 8 sati, ali ujutro sam povraćala ko mila majka.... :( Mislim da je bilo od odojka, ali ne mora biti...
Žao mi je što pišem ovo, ali naravno, nisu mladenci krivi što je to tako sve ispalo. Možda im se to samo taj put dogodilo, ali družimo se s ljudima sa svadbe i svi su komentirali da je hrana bila užas i tak...
arlyin

PostPostao/la jelenko49 dana sri tra 17, 2013 5:35 pm

Bok curke, ja i dragi smo prošle godine u 11.mj. odabrali Restoran Casablanku za našu svadbicu. Mogu samo uputiti riječi pune hvale za restoran, hranu i osoblje i ono najbitnije cijena je stvarno odlična za ponudu koju smo imali. Svi gosti su nam se ugodno osjećali i stvarno smo se lijepo proveli. Uglavnom preporučam vam od srca ovaj restoran. :cheer:
jelenko49

PostPostao/la malecka22 dana sri tra 17, 2013 10:52 pm

Dobar dan eto zahvaljujem Jele na divnoj svadbi prosle godine u 11mj.Iskreno bila sam odusevljena izborom koji ste odlucili.Svaka cast. toliko ljudi izbor hrane,zadovoljstvo ljudi .Toliko ljudi na tako lijepoj svadbi sa divnim komentarima na salu restorana,izboru hrane pristojnosti konobarice.Srdacnos pristojnost dobra cijena za najdivniju vecer nema sto sve pohvale.Neki dan sam navratila na kavu i vidjela da su salu prosirili steta sto sad ove godine nemas svadbu.Bilo bi odlicno Preporucam svima koji se uskoro udaju i zene :cheer: :bok:
malecka22

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.