Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Casablanca

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Casablanca

PostPostao/la samo_njegova dana uto lip 16, 2009 1:15 pm

Našla sam restoran Casablanca na netu, njihova ponuda i prostor mi se čine vrlo zanimljivima pa me zanima je li netko bio tamo na kakvoj fešti, svadbi, ručku? Nalaze se u Chromosovom tornju na Vukovarskoj u Zagrebu..

http://www.restoran-casablanca.com/vjencanja.php

slikaslikaslika
slikaslikaslika
slikaslikaslika
slikaslika
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Re: Casablanca

PostPostao/la aurora dana uto lip 16, 2009 2:07 pm

Baš sam pogledala..i meni djeluje baš dobro.. bilo bi dobro poći i vidjeti to uživo, malo mi se čini usko...ali ako je na vrhu tornja to je pogled mrakača.. :bravo:
aurora

PostPostao/la Galatea dana sri lip 17, 2009 10:06 am

Zaručnik i ja smo bili tamo nedavno pošto smo u potrazi za salom za svadbu od stotinjak ljudi. Sam prostor je malo drugačiji od ostalih što se plesnog podija tiče- izdvojen je od ostatka sale, ali je i dosta prostran (tamo se održavaju nekakve plesne večeri). Vlasnik je bio korektan, doima se kao čovjek koji će izaći u susret i s kojim se može dogovarati. Cijena stolice je 40E, ali je spomenuo da će možda rasti za slijedeću godinu. Preporučam razgled prostora kada je uređen za vjenčanje, jer prazan izgleda bezveze. Imaju još jednu malu salu koja meni osobno, zbog zanimljivo izvedenog osvjetljenja na stropu izgleda puno bolje od velike. :o
E da, i nije na vrhu tornja nego u prizemlju...
Galatea

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri lip 17, 2009 10:30 am

meni izgleda predivno ovaj prostor,a i cjena je oke :cheer:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana sri lip 17, 2009 10:55 am

da, prostor stvarno izgleda prekrasno- čak sam i dragome pokazala slike (iako sam rekla da gledam za frendicu :) ) i rekao je da izgleda stvarno prekrasno, pogotovo ova sala sa neobičnim stropom :)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la katarina77 dana ned lip 28, 2009 8:19 am

mi idemo kaparit u subotu taj restac :vjencanje1: ... Vlasnik je ok cjena ok prostor ok .Sa vlasnikom se da dogovarat pregovarat. :cagam: ... meni mi je onak pravi svadbeni.... najvise me se dojmilo kad mi je tip reko da nema kugle izaa ugla..... otvoren je iskren..... Mi s nji mimamo dogovor ako sad zakaparimo da nam sa cjene skida zamp i konobare iza ponoci znaci da placamo samo cistih 40 eura....koliko sam skuzila i konobari su onak uvjek za salu :belj: ..jeftini su zato kaj su u opticaju tek od jedanaestog mjeseca znaci nekih sedam mjeseci.. Eto meni je restac onak supac romanrican moderan staromodan sve u jednom a to sam i trazila.... i nigdje necete nac jeftinije u zagrebu od casablance..ja pretrazila sve kaj je u zg ne okolica pa je onak najjeftiniji a zgleda ok sve ostalo se krece od 50 eura pa do 85 eura...eto to je to... ah da jedino kaj nemaju neki izbor boja za kombiniranje. Imaju samo bijelu i nadstoljnjaci su im samo crvene boje ok meni pase ali salvete i stoljnjaci su bjeli kao i navlake (imaju dvije vrste) jedne a druge su onak neke prljavo bijele ili ti kak vec se kaze..... za tu lovu se stvarno isplati tam imat svadbu jer koliko da platis uvjek se bude nekaj neocekivano zdesavalo...... :bravo:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la katarina77 dana ned lip 28, 2009 8:21 am

e da zaboravih da od jedanaestog mjeseca pa do sad su odradili 15-tak svadbi ,u prosjeku 2 svadbe mjesecno sto je po mom misljenju ok za restac koji je svjez u ponudi.....
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la Branči dana ned lip 28, 2009 11:26 am

Nisam tamo nikada bila, no mogu reći da je informacija da je to sala u prometu za vjenčanja tek 7 mjeseci nije točna:
taj restoran je reklamirao svoju ponudu za vjenčanja još na sajmu u 10.mj. 2007. godine, tako da rade vjenčanja barem od tada... dapače, znam i neke curke koje su tada bile u razgledavanju sale, a i gledala sam slikice s jednog vjenčanja iz 6.mj. 2008.
Tako da ne znam zašto bi ti rekli tako nešto da posluju tako kratko? :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Ninna dana ned lip 28, 2009 8:01 pm

Prvi restoran koji smo dragi i ja posjetili kada smo tražili restoran za svadbu je bio Casablanca, to je bilo u 2.mj ove godine. Na slikama koje sam našla na netu restoran je izgledao super, ali kad smo došli tamo sam vidjela da ima dosta mali plesni podij i da je strop dosta nizak, ostalo je bilo sve ok. Tada je cijena bila 45 eura + plaćanje konobara iza ponoći 50 eura po satu.
Jedna stvar koja mi se nije svidjela kod vlasnika je bila kad sam mu rekla da bi svadba bila u 5mj 2010, on je prasnuo u smjeh, i rekao 2010 godine??????? pa di je to još, ko živ, ko mrtav, a mi smo samo bili došli da razgledamo i da se raspitamo.......pa mislim da je to bilo bezobrazno i mene je to odmah odbilo, a i mislim da je to znak da nisu baš traženi, iz kojeg razloga neznam, a i vidim da su snizili cijenu nedavno...ali takvo ponašanje i stav mi se nije nikako svidjelo.
Osim toga je rekao da je to obiteljski restoran i da se već dugo time bave i da su iskusni što se tiče svadbi, tako da ovo da je to novi restoran nikako nije točno.
slika
Ninna

PostPostao/la katarina77 dana pon lip 29, 2009 10:36 am

ma dajte nemojte me... kaj stvarno i kaj sad da delam.... sva sreca da ste vi tu .... :svakacast: aleluja nis morat cu sa dragim razgovarat ponovo.... kaj da sad napravim kaparu nismo dali ali nam imaju zapisano ime i prezime :upitnik:
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la Branči dana pon lip 29, 2009 12:27 pm

Katarina, ne znam koliko su ti te informacije bitne.
Bitno je kakva im je klopa (ne znam dal si bila kad tamo na svadbi) i općenito odnos prema gostima na svadbi (da svega ima, da su konobari na usluzi itd.).

Ti buš se tamo udavala, ne mi, tak da sama moraš razlučiti koliko ti je koja informacija važna, a koja ne.
Ako si tako bila oduševljena, tak svejedno što mi kažemo, ionako nismo imale svadbu tamo pa da možemo reći nešto sa tog aspekta kakva je konkretno usluga.

Poslat ću ti na pp par informacija gdje bi još mogla pogledati, a da su isto cijene povoljnije, da ne budem offtopic na ovoj temi.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la katarina77 dana pon lip 29, 2009 12:57 pm

hvala ti draga na pp-u ... dragi kaze da svejedno odemo tam pogledat u subotu prije svadbe da vidimo kako to izgleda slozeno za svadbu... jos jedno pitanjce ... da probam njihovu klopu dal im se ja moram najavit za rucak il sam banem tam i narucim ono neznam recimo becki il tak nekaj.....
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la Branči dana pon lip 29, 2009 1:02 pm

hm, svakako bi bilo dobro da se ne najaviš nego samo odete na klopu jedan dan (ručak ili večeru) jer ak se najaviš, postoji ti uvijek šansa da će se posebno potruditi da vas impresioniraju, a ne znam koliko ćeš dobiti realno stanje :ne zna:

ja ih ne mogu preporučiti jer nisam bila, al ova cura što je imala svadbu u 6.mj. je bila zadovoljna sa klopom, nikakve primjedbe nije imala.
poslati ću ti jednu slikicu na pp da vidiš kako sala izgleda dekorirana, ne mogu staviti ovdje jer je to ipak njena privatna slika sa vjenčanja.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la katarina77 dana pon lip 29, 2009 1:17 pm

joj draga puno puno puno puno ti hvala to mi je trebalo sad kad znam ovak nekee stvari mislim da je to to ... ako mlada dama kaze da je klopa ok nemam se kaj premisljat :cagam: jos samo kakva joj je posluga bila
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la Ninna dana pon lip 29, 2009 2:08 pm

meni je vlasnik rekao da oni inače preko tjedna rade kao menza, za ove poslovne ljude...pa možda da ipak nazoveš i pitaš da li se može doći na večeru, ali ne kažeš kada...ili da samo jedan dan navratite tamo i vidite na licu mjesta
slika
Ninna

PostPostao/la katarina77 dana pon lip 29, 2009 3:19 pm

ma znam da je menza bila tamo u razgledavanju.... samo me interesiralo jer se moras narucit ili sam mozes banut u taj restac gdje bi bili svatovi..... idem u subotu tamo pa cu malo proskicat koja je fora za to da se proba njihova klopa.....
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la katarina77 dana sub srp 04, 2009 6:00 pm

:svakacast: :cagam: sala rijesena juppiii..... 19.6.2010 samo moja
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la Reina dana sub srp 04, 2009 6:08 pm

katarina77 je napisao/la::svakacast: :cagam: sala rijesena juppiii..... 19.6.2010 samo moja

čestitam!
i koja je cijena po osobi?
kakav je meni?
kolika je kapara?
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la katarina77 dana sub srp 04, 2009 7:35 pm

cjena stolice- 40 eura po osobi
ZAMP- 120 eura
kapara-1000 eura
konobari iza ponoci za svaki sat - 50 eura

MENI

sunka domaca,prsut,sir,kulen,francuska salat
juha govedska sa domacim rezancima , govedina sa hrenom
teletina ispod peke,pecena purica,becki,rizi-bizi,mlinci,restani krupir,zelena salat
odojak i janjetina,mladi luk,rajcica
vinski gulas

KOKTEL DOBRODOSLICE( fakat naprave nekakav koktel)
domaci aperitiv(loza trava pelin konjak lavov)

NEOGRANICENA CUGA
bjelo vino grasevina , crno vino cuvee krauthaker, cola fanta gusti juice domaca piva mineralna i kava....

eto moja klopica na svadbi kaj bu bila.... meni sve mljac...

ah da u cjenu je jos ukljuceno biranje svjecnjaka ili vaza i navlake......
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la katarina77 dana sub srp 04, 2009 7:38 pm

iskreno curke mene je oborila onak pokosila s nogu..... kad je sloze kaj bomboncek je...... treba fakat ic je pogledat sat dva prije nek kaj imaju neku svadbu......
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la Branči dana sub srp 04, 2009 8:26 pm

katarina, jesu ti onda skinuli cijenu ZAMP-a i konobara iza ponoći, kako su obećali?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Koala dana sub srp 04, 2009 8:39 pm

i mi smo bili...guba

samo sto je gospon nama rekao da ne naplaćuju zamp..

to valjda on ovako šaca od oka i slaže uvjete na licu mjesta za savkog posebno :D
Koala

PostPostao/la katarina77 dana ned srp 05, 2009 12:42 pm

nema zampa nema placanja konobara iza ponoci .... bas odsaca covjeka opa ko mu se ne svidi njemu naplati obpje...
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la Koala dana sri lis 07, 2009 11:05 am

Jel možda netko imao/bio na svadbi tamo i kako vam se čini?
Koala

PostPostao/la Michelle dana ned lis 18, 2009 2:35 pm

I moja je 4.9.2010. :cheer:
gazda je super bio, izašao nam je u susret sa svime i čini se da se da s njima sve dogovoriti..... npr. meni ćemo dosta izmjeniti bez problema.....
eto, veliki dio obavljen....JUPIIIIIII!
........jer jedno za drugo, mi smo stvoreni......11.09.2010. D+I
Michelle

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.