Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Restorani -prijedlozi i pitanja opcenito

Županije: Zagrebačka, Sisačko-moslavačka, Karlovačka, Krapinsko-zagorska, Varaždinska, Međimurska, Koprivničko-križevačka, Bjelovarsko-bilogorska

Restoran Pyrus

PostPostao/la lilli1305 dana sri ruj 04, 2013 7:43 am

Pozdrav svima,
evo nova sam ovdje :bok:

Dragi i ja se odlučili da je došlo vrijeme da i mi uplovimo u bračne vode i biramo između nekoliko restorana među njima nas zanima i restoran Pyrus, ako je netko bio tamo na svadbi ili imao svoju, bila bih jako zahvalna na vašim dojmovima. Ispričavam se ako tema za ovaj restoran već postoji nisam ju našla.
Zadnja izmjena: maybelline; čet lis 24, 2013 7:40 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu!
lilli1305

Marketing:

Re: Restorani -prijedlozi i pitanja opcenito

PostPostao/la lilli1305 dana pet ruj 06, 2013 8:48 am

Ima li itko kakvo iskustvo s restoranom Pyrus?
lilli1305

PostPostao/la rose90 dana ned lis 27, 2013 6:09 pm

Bok svima!
Evo i ja sam friško zaručena :loveflag: pa sam počela polako pregledavat sve restorane. Ako ima netko iskustva s restoranima na istočnom dijelu Zagreba (Sesvete i okolica) molila bih da napišete dojmove :mig:
slika
rose90

PostPostao/la lilica dana pon lis 28, 2013 2:03 pm

cestitam na zarukama :cheer: :cheer: :cheer: pogledaj si hotel martini, prekrasna sala, simpaticno i susretljivo osoblje... apsolutno sve kako treba biti :cerek: mi imamo svadbicu tamo za 12 dana pa cu ti jos detaljnije moci reci detalje iz prve ruke, ali svakako preporucujem :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la rose90 dana pon lis 28, 2013 6:54 pm

lilica je napisao/la:cestitam na zarukama :cheer: :cheer: :cheer: pogledaj si hotel martini, prekrasna sala, simpaticno i susretljivo osoblje... apsolutno sve kako treba biti :cerek: mi imamo svadbicu tamo za 12 dana pa cu ti jos detaljnije moci reci detalje iz prve ruke, ali svakako preporucujem :mig:

Super, hvala ti! Javi se onda s dojmovima i detaljima poslije svadbe, držim fige da sve prođe super i veselo :vjencanje1:
slika
rose90

PostPostao/la lucky_girl dana sri lis 30, 2013 2:33 pm

Vjencanje je bilo u Lidu i sve je proslo savrseno! Konobari i osoblje, menadzer, hrana sve je bilo na razini :cheer: :10od10:
slika
lucky_girl

PostPostao/la tram11 dana uto svi 10, 2016 8:33 pm

pozz!
Evo ja sam nova pa pliz helpajte, jer bum poludila samo od potrage za prostorom -.-
dakle kraljev vrh mi je bio aaaaaa to hocu, dok nisam vidjela cjene, pa sad trazim neku alternativu( znam da nece biti isto al bar na tu foru)
A i malo mi je daleko jer ce vjencanje biti u markovoj crkvi, znaci gornji grad:
Pa ako ima ko kakav prijedlog, znaci bitno je da stane 150 ljudi bez naguravanja jer ce se puno plesati, a i voljela bi da je to neka sala koja ima barem malo zelenila gdje bi se moglo otic zapalit, a i bit ce dosta klinaca pa da i oni imaju di za protrcat.
problem je ui tom da ak mi se svida ne stane tolko ljudi il je predaleko.
Help pliz!!!! :shock1:
tram11

PostPostao/la lorena laura dana čet lip 09, 2016 11:13 am

Bok !

vidim da si na sto muka glede potrage za salom za vjenčanje ... eto možda mogu biti od pomoći ili barem ti prenijeti svoja iskustva ...
Ja sam nedavno imala vjenčanje i to sam odlučila otići van grada Zagreba, prvenstveno kako bi se maknula iz uštogljenih sala i otišla na neko drugačije mjesto, koje je ujedno cijenom puno povoljnije i atraktivnije, a kvalitetom hrane, lokacijom i profesionalnošću na vrlo visokom nivou, parirajući vrhunskim restoranima i hotelima u Zagrebu. Naime, prošla sam dosta toga i vidjela svašta, ali izabrala sam jednu predivnu lokaciju u Duga Resi (tamo sam došla zahvaljujući mojoj frendici iz tog kraja) i to u Motelu Roganac u prekrasnom ambijentu, u kojem je smješten sam hotel, na jednom brežuljku iznad grada sa kojeg puca predivan pogled na grad, daleko od gradske vreve i buke, sa vlastitim velikim parkiralištem, prostranom terasom na kojoj smo se svi okupili nakon našeg vjenčanja, gdje nas je dočekao vrhunski catering sa probranim jelima i posebno dekoriranom terasom, nakon toga smo otišli na slikanje na predivnu lokaciju rijeke Mrežnice u Mrežnički Brig, obavili fotkanje, a kasnije se pridružili ostalim gostima na vjenčanju u hotelu. Okrugli stolovi u prostranoj dvorani, navlake za stolice, profesionalna rasvjeta sa projekcijom imena mladenaca, slikama iz naše mladosti koje su se projicirale tijekom večeri (sve je to gratis) plus ljubazno osoblje, fantastična hrana, a uz sve to i sobe gdje gosti koji u jutarnjim satima ne žele voziti do Zagreba, mogu slobodno prespavati i to po vrlo pristupačnim cijenama. Naime cijena menija kreće se već od 36 EUR po stolici ... sve ostalo je nadogradnja i stvar dogovora, pa sada ako usporediš cijene u Zagrebu sa ovim, razlika je drastična, a kvaliteta vrhunska ...
Sve to možeš vidjeti na www.mreznica.hr, pa klikneš na Motel Roganac, ili posjetiš njihovu facebook stranicu. S obzirom da je moje vjenčanje bilo veliko i raskošno, odlučila sam se upravo za Motel Roganac, a ukoliko želiš neko intimnije i romantično vjenčanje, u njihovom sklopu posluje i Motel Dobra, restoran uz samu rijeku Dobru ... divna priroda, lokacija, dobra hrana, ljubaznost na nivou, a i isto tako raspolažu i sa vlastitim sobama... to bi bio moj izbor za manje ljudi ...
Eto nadam se da samm bila barem malo od pomoći ... za bilo kakva pitanja sa tvoje strane, tu sam ... :kiss:

Evo ja sam nova pa pliz helpajte, jer bum poludila samo od potrage za prostorom -.-
dakle kraljev vrh mi je bio aaaaaa to hocu, dok nisam vidjela cjene, pa sad trazim neku alternativu( znam da nece biti isto al bar na tu foru)
A i malo mi je daleko jer ce vjencanje biti u markovoj crkvi, znaci gornji grad:
Pa ako ima ko kakav prijedlog, znaci bitno je da stane 150 ljudi bez naguravanja jer ce se puno plesati, a i voljela bi da je to neka sala koja ima barem malo zelenila gdje bi se moglo otic zapalit, a i bit ce dosta klinaca pa da i oni imaju di za protrcat.
problem je ui tom da ak mi se svida ne stane tolko ljudi il je predaleko.
Help pliz!!!! :shock1:[/quote]
lorena laura

PostPostao/la ~M&M~ dana uto lip 21, 2016 8:43 am

Ja isto tek počinjem planirati, još sam k tome odselila u Englesku. :budala:

Ima li itko friških dojmova iz Pyrusa - brine me što su im torta i kolači Kašnar koji nemaju uvijek dobre recenzije. Sviđa mi se i novi Ivić Loft, ako imate ikakvih info pomagajte.
Gledala sam Jo Lame, malo mi je daleko budući da su moji u Velikoj Gorici, a imati ću i gostiju iz Eng, pa je transport problem, nedavno sam čula da se cesta prema Jo Lame zna "urušiti" što god to značilo. :ne zna: Gledala sam i Phoenix nešto izvan Gorice, ali nekako nisam oduševljena. Slušam sve prijedloge!
~M&M~

PostPostao/la tram11 dana ned lip 26, 2016 5:52 pm

lorena laura je napisao/la:Bok !

vidim da si na sto muka glede potrage za salom za vjenčanje ... eto možda mogu biti od pomoći ili barem ti prenijeti svoja iskustva ...
Ja sam nedavno imala vjenčanje i to sam odlučila otići van grada Zagreba, prvenstveno kako bi se maknula iz uštogljenih sala i otišla na neko drugačije mjesto, koje je ujedno cijenom puno povoljnije i atraktivnije, a kvalitetom hrane, lokacijom i profesionalnošću na vrlo visokom nivou, parirajući vrhunskim restoranima i hotelima u Zagrebu. Naime, prošla sam dosta toga i vidjela svašta, ali izabrala sam jednu predivnu lokaciju u Duga Resi (tamo sam došla zahvaljujući mojoj frendici iz tog kraja) i to u Motelu Roganac u prekrasnom ambijentu, u kojem je smješten sam hotel, na jednom brežuljku iznad grada sa kojeg puca predivan pogled na grad, daleko od gradske vreve i buke, sa vlastitim velikim parkiralištem, prostranom terasom na kojoj smo se svi okupili nakon našeg vjenčanja, gdje nas je dočekao vrhunski catering sa probranim jelima i posebno dekoriranom terasom, nakon toga smo otišli na slikanje na predivnu lokaciju rijeke Mrežnice u Mrežnički Brig, obavili fotkanje, a kasnije se pridružili ostalim gostima na vjenčanju u hotelu. Okrugli stolovi u prostranoj dvorani, navlake za stolice, profesionalna rasvjeta sa projekcijom imena mladenaca, slikama iz naše mladosti koje su se projicirale tijekom večeri (sve je to gratis) plus ljubazno osoblje, fantastična hrana, a uz sve to i sobe gdje gosti koji u jutarnjim satima ne žele voziti do Zagreba, mogu slobodno prespavati i to po vrlo pristupačnim cijenama. Naime cijena menija kreće se već od 36 EUR po stolici ... sve ostalo je nadogradnja i stvar dogovora, pa sada ako usporediš cijene u Zagrebu sa ovim, razlika je drastična, a kvaliteta vrhunska ...
Sve to možeš vidjeti na http://www.mreznica.hr, pa klikneš na Motel Roganac, ili posjetiš njihovu facebook stranicu. S obzirom da je moje vjenčanje bilo veliko i raskošno, odlučila sam se upravo za Motel Roganac, a ukoliko želiš neko intimnije i romantično vjenčanje, u njihovom sklopu posluje i Motel Dobra, restoran uz samu rijeku Dobru ... divna priroda, lokacija, dobra hrana, ljubaznost na nivou, a i isto tako raspolažu i sa vlastitim sobama... to bi bio moj izbor za manje ljudi ...
Eto nadam se da samm bila barem malo od pomoći ... za bilo kakva pitanja sa tvoje strane, tu sam ... :kiss:

Hvala ti puno na savjetu. Ovo sto si rekla stvarno stoji sve kaj je malo dalje ima cjene 10-20eura nize nego ove u Zgu. I ovo je ptekrasno i znam da je sigurno bilo jako super kaj ste se makli od grada, ali malo mi je predaleko :(
Ali posto starci placaju rekli su da se njima kraljev vrh jako dopada i da buju oni platili da nije to tak strasno, pa ak oni hoce neka plate :p hehe a ja bum se portudila spustuz cjenu kolko mogu ;)
tram11

PostPostao/la marta_mala dana čet lis 06, 2016 11:11 am

Nadovezala bi se na post ranije. Slažem se s opcijom da se mankeš od centra nekoliko km i prođeš puno jeftinije. Isto je bilo i u mojem slučaju. Naime, kako sam iz Varaždina planirali smo vjenčanje u istom gradu. Opcije su bile hotel turisti i hotel lagus. Kako je hotel turist u samom centru i dosta poznat cijene su puno veće, pa je odluka pala na hotel lagus koji je udaljen nekih 5km od Varaždina i ima prilagođen restoran za svadbe i to vjenčanja na otvorenom i ta opcija mi se jako dopala. Na kraju smo odabrali jeftiniju opciju (ne u centru) i dobili vjenčanje iz snova jer mi vjenčanje na otvorenom uopće nije bilo u planu. Stoga, cure širom otvorite oči kada tražite smještaj jer ambijent daje cjelokupnu atmosferu i to je podloga za sve ostalo. A s duge strane, možete puno uštediti ako odabirate lukavo ;) Isto tak, lakše ti je kad se makneš iz centra zbog gužvi i svega. Evo da vidite o čemu tono pričam, stavljm poveznicu https://www.hotel-lagus.hr/index.php/hr/vjencanja da vidite kako izgleda vjenčanje na otvorenom :loveflag: :loveflag: :loveflag: Sretno svima s traženjem smještaja! Volim vas cure :vau: :vau:
marta_mala

PostPostao/la veselapaprika dana uto lip 13, 2017 9:15 am

Drage moje mladenke,
s obzirom da mi uskoro imamo svadbu mogu vam podijeliti svoje iskustvo.. Najprije smo se odlučili za restoran Maksimir baš u parku Maksimir i čak smo gledali i datume i sve je bilo skoro dogovoreno. I onda smo imali još jednu obiteljsku feštu i odlučili smo tu feštu imati baš u Restoranu Maksimir. Komentari sa foruma su mi ipak ostavili zrnce sumnje.. I napravili smo najbolji mogući potez. Uglavnom sve skupa sam bila jako razočarana sa poslugom, konobara uopće nije bilo, čak su našim roditeljima rekli da si sami otvorimo boce, doslovno si trebao ići po njih u drugu prostoriju da ti posluže piće. Torta kad se rezala su gosti nosili tortu a ne konobari!!!! Plus što smo mi platili neograničene menije, dakle konobari su trebali obilaziti goste i pitati da li žele šti popiti, ali je njima očito bilo u interesu da se što manje popije. Vrhunac je bio pred kraj dana kad sam ja otišla po konobara i rekla da nam donesu pića jer nema ništa na stolu, i on za stol sa 10 ljudi dolazi sa 1 bocom vina!!!!!SRAMOTA!Naravno tokom dana nisam to ni primjećivala nego su mi kasnije gosti rekli.. Voditelj restorana je vrlo neprofesionalan, povisio je ton na neke moje najnormalnije zahtjeve, a kad je odlazio nije se udostojio niti nas pozdraviti. Hrana- katastrofa! Hladna, bijedni komadi mesa, juha hladna.. sve skupa jedan veliki fjasko..
Sada smo se odlučili za Imanje Kraljev vrh i vjerujem da će biti jedno jako lijepo iskustvo. O njima sam čula stvarno sve najbolje, i Rozalija mi se čini profesionalna, hrana ukusna, a o ambijentu da ni ne govorim..kao iz bajke...

Sretnoo svima nama i pišite iskustva. :loveflag: :loveflag: :loveflag: :)
veselapaprika

Marketing:

Prethodna

Natrag na Restorani, hoteli i sale - Zagreb i središnja i sjeverna Hrvatska

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.