Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Vjenčanje na brodu

Savjeti za bijeg od klasičnih okruženja i prostora.

Vjenčanje na brodu

PostPostao/la aurora dana čet lis 01, 2009 10:33 am

Drage forumašice,

dal ste imale iskustva sa vjenčanjima na brodu?

Naime, zbog određenih situacija dragi ija smo počeli razmišljati da odustanemo od Mimare i velikih svatova i smanjimo na max 20 ljudi, naj najuži i napravimo to na moru...u Dubrovniku....Vjenčanje u jednoj od Crkvica na Stradunu..zatim vožnja i večera dubrovačkim jedrenjakom po dubrovačkom akvatoriju...i elafitima...

ovo je brod kojim bi plovili www.tirena.com

Ovo me jako privlači...intimno i posebno.....

Ako imate bilo kakva iskusta i sugestije...bilo bi superrr
aurora

Marketing:

Re: Vjenčanje na brodu

PostPostao/la Branči dana čet lis 01, 2009 2:36 pm

Nemam iskustva, ali mislim da je to predivno vjenčanje!

Ono što jedino znam da s obzirom na cijenu morate biti spremni da ćete veliku većinu svadbe morati platiti sami (nećete se pokriti iz darova).
Ako ste prešli tu prepreku, onda go for it! :mig:

Ne može vam biti loše, sigurno jedno nezaboravno iskustvo i za vas, i za goste. :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la aurora dana pet lis 02, 2009 7:30 am

U globalu, ni ne računamo na darove jer bi bili samo moja obitelj, njegova i kumovi...toga smo svjesni od početka kad smo počeli razmišljati o nečem ovakom....
Nekako kad si smislim, nije mi žao za najbliže malo se i stisnut, samo da to bude onako kako nas dvoje istinski želimo....

Valjda će i bit tako....

Jedini problemčić je što je brod za cca 200 ljudi, a nas bi bilo 20 :rofl:
aurora

PostPostao/la spalato091 dana sub lis 17, 2009 6:39 pm

slažem se,zaista zvuči prekrasno..ideja je briljantna,ostavlja dojam jednog glamuroznog i intimnog događaja uz najbliže.. :vjencanje1: stvarno sam oduševljena čak sam se i sama bavila mišlju ali baš vjenčanja na pučini bosa sa vjenčićem u glavi :cheer:
stvarno mislim da se za takvo vjenčanje i najbliže isplati istrošit :kiss:
manuela
spalato091

PostPostao/la aurora dana pet stu 06, 2009 11:22 am

Cure drage...

evo mi smo definitivno zapeli za vjenčanje na dubrovačkom Stradunu, vožnja jedrenjakom i onda smo našli prekrasnu plažu malu za večeru, u stijenama, a gleda na Stari grad Dubrovnik.. a udaljenost mora i stolova je 1 metar ...presavršeno... čim nabavim slikicu pošaljem...mislim da je to to...moje vjenčanje iz snova.... :loveflag:
aurora

PostPostao/la spalato091 dana pet stu 06, 2009 5:02 pm

aurora :bravo:
zvuči perfektno...prekrasno... :cheer:
pošalji što prije fotku da se divim :bok:
hoće li meni biti riblji ili mesni :bok: ?ili kombinacija?
manuela
spalato091

PostPostao/la Branči dana sub stu 07, 2009 1:33 pm

aurora, kako ćete to organizirati, preko neke agencije ili ste sve sami?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la aurora dana sub stu 07, 2009 5:28 pm

Drage moje,

sve ćemo sami...nekako nemam povjerenje u nikoga, najbolje ja to sama...

A meni ni sama ne znam..mislim da bi neka kombinacija bila najpametnija :ne zna:

evo slikice
slika
aurora

PostPostao/la spalato091 dana ned stu 08, 2009 1:11 am

prekrasan prirodan ambijent.... :loveflag: savjetujem riblji meni,ali da imaš nešto i mesnoga ako netko nevoli tj.da se raspitaš ako će vas manje biti jedu li svi ribu i riblje proizvode.na ovakvom mjestu imaš velike mogućnosti za sve od jela preko baklji pa do uređenja i dekoracija,vatrometa ako voliš itd :kiss:
manuela
spalato091

PostPostao/la aurora dana ned stu 08, 2009 8:37 am

Slažem se s tobom, obzirom da je dragi Slavonac, nisam sigurna da se njegova obitelj može najesti od ribe :rofl:
Stavila sam jednu od ponuda ribljih menija u Podtemu Hrana i piće - Svadbeni menu, pa pogledaj, da čujem sugestije...

Meni je ovo mjesto prekrasno...kako će biti predvečerje bilo bi puno baklji i svijeća...ne bi stavljala puno cvijeća, nekako bi mi bilo prekičavo...to se tiče vatrometa on je u Dubrovniku zabranjen...osim u dane kad to Gradski glavari odluče ( Ljetne igre, Nova godna..)..ali naći ćemo nešto mi....
S lijeve strane ove laže je Stari grad pa je samim tim položaj i pogled neprocjenjiv....

Još sam mislila uzet neku klapu pa da nas dočeka na plaži i lagano otpjevaju koju pjesmicu....tako bi eventualno dragi i ja mogli zaplesati jedan ples..koji bi ispunio i tradiciju za prvim lesom....

Baš sam zapela za ovakvu vrstu vjenčanja.... :cheer:
aurora

PostPostao/la spalato091 dana ned stu 08, 2009 4:53 pm

aurora,pogledala sam tvoj jelovnik,odličan je.harmonično su obuhvaćeni svi aspekti ribljih delicija,redosljed je izvrstan i mislim da je sve napravljeno kulinarski vrlo smisleno i ukusno.ja bi jedino dodala neku finu tortu parfe ili npr neki ljetni kolač koji će biti točka na i svemu ostalom tipa ledeni vjetar ili neki lagani kremasti voćni...tortu svakako savjetujem,to je jedan upečatljiv moment svadbene svečanosti i ostaje u lijepom sjećanju.tu imaš veliki izbor od marcipna pa do neke morske teme.
baklje bi bile izvrstan izbor i svijeće na stolovima,poneki cvijetić,ja bi ti savjetovala svjećnjake na temu mora sa školjkicama i neke jednostavne svijeće da sve nekako zaokružiš i povežeš,a od cvijeća stavi nešto elegantno i neutralno..jesi razmišljala o slavoluku iza stola od mladenaca? to se da lijepo uklopit u prostor.
klapa definitvno da,izvrsna je klapa mljet to znam.
a uz meni uvijek možeš ponuditi tj imat u rezervi pohano meso s šunkom i sirom,neki prilog i slično.makar su slavonci gurmani a jelovnik ti je vrhunski. :jig:
manuela
spalato091

PostPostao/la aurora dana pon stu 09, 2009 8:39 am

Svakako bi htjela tortu..mora bit simbolično....ipak je to vjenčanje... :jig:
Bijelo cvijeće...nisam razmišljala o slavoluku iskreno...bojim se da bi bilo too much...htjela bi decentno, a upečatljivo...bojim se da ne pretjeram od svega...

Što se tiče menija, svakako sam mislila ubacit nešto mesno..a sad moram vidit..dal na neki pladanj donijeti "mesne delicije" ili se dogovorit prije s gostima (jer bi nas max 20 trebalo biti) da izaberu menu i tako naručit koji dan prije vjenčanja......budem vidila...

E totalno sam se zaljubila u ovu plažu :cheer:
aurora

PostPostao/la spalato091 dana pon stu 09, 2009 10:28 am

ako će vas biti 20 lako ti je ispitati što tko jede i želi jesti,tako apsolutno možeš svima pogoditi ukus.slavoluk bi super izgledao na takvom mjestu,još bi se više dobilo na formi,s bjelim ružama :cheer:
sa stručne strane ti to kažem :bok:
mjesto je zaista divno :mig:
manuela
spalato091

PostPostao/la Branči dana pon stu 09, 2009 11:35 am

aurora, držim fige da sve bude točno onako kako si to zamislila... :thumbsup:
a da vratim temu na temu vjenčanje na brodu: koliko će vas izaći taj jedrenjak, kako se to plaća?
jel će vas on samo voziti do te plažice ili kako ste to zamislili
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la aurora dana pon stu 09, 2009 11:48 am

ej...

jedrenjak košta 2600 eura...samo iznajmljivanje, te 8 eura po osobi dalmatinske grickalice (orasi, bademi, smokve....).. ili 3500 eura ako želimo i večeru na njemu. Naravno menu se posebno plaća...

Ja sam prvo htjela večeru, a onda kad sam vidila ovu plažu u koju sam se totalno zaljubila , odustala sam...Postoje 2 opcije za jedrenjak:
1.) ili će nas voziti od mog mjesta do Stare gradske luke na vjenčanje na Stradun, pa nakon vjenčanja bi se vozikali po dubrovalkom akvatoriju...pa na večeru..
2.) ili ćemo nakon vjenčanja na jedrenjak i u vožnjicu 2-3 sata po elafitima i onda nas vrati u luku, odnosno do te plaže koja je blizu luke...

Moram još razraditi dobro :huh:

prijedlozi?
Zadnja izmjena: aurora; pon stu 09, 2009 11:58 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
aurora

PostPostao/la spalato091 dana pon stu 09, 2009 11:56 am

glasam za 2.opciju :belj:
manuela
spalato091

PostPostao/la aurora dana pon stu 09, 2009 11:59 am

:cheer:

znaš što me samo muči - što ćemo nas 20 raditi na brodu za 200 ljudi, 2-3 sata...da to ne ispadne kao neka turistička ruta? :ne zna:
aurora

PostPostao/la tangerina dana pon stu 09, 2009 12:00 pm

uzmi neku harmoniku, neka vam zasvira :ne zna: ili uzmi opciju za koju smatraš da će bolje pasat :ne zna:
tangerina

PostPostao/la spalato091 dana pon stu 09, 2009 12:07 pm

meni to izgleda baš romantično,vas 20,pričat ćete,družit se,uživat u panoramskoj vožnji bilo bi super da imaš muziku neku na brodu,kao što branči kaže
manuela
spalato091

PostPostao/la aurora dana pon stu 09, 2009 12:16 pm

Znate što mi pada na pamet... na brodu muška klapa, na plaži ženska..il obrnuto :cheer:
aurora

PostPostao/la Branči dana pon stu 09, 2009 12:18 pm

nije branči nego blablaća, ali uzela mi je riječ iz usta... definitivno muzika, neka klapa ili tamburaši, samo neka je veselo :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la tangerina dana pon stu 09, 2009 12:20 pm

klapa :dani: savršeno :cheer: :cheer: ili možeš, da ti ne bude preskupo, na plaži klapa, a na brodu harmonika ili tamburica, pa da bude za svakog ponešto :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la aurora dana pon stu 09, 2009 12:31 pm

Nema kod nas tamburaša :neznamkakoti:

Ah,,,skombinirat ćemo nešto....

hvala vam cure na savjetima...super ste.... :bravo:
aurora

PostPostao/la spalato091 dana pon stu 09, 2009 1:54 pm

mislim da će ti vjenčanje biti orginalno i prekrasno,nimalo šablonski i to mi je divno... :cagam:
manuela
spalato091

PostPostao/la Branči dana pon stu 09, 2009 2:00 pm

Sjetila sam se još jedne varijante, neke klape znaju imati i instrument, dva, pa da pitate da li imaju možda dubrovačke mandoline, tako da vam sve bude po ps-u :D
Branči
Admin
Admin

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Vjenčanja na alternativnim lokacijama diljem Hrvatske: vile, dvorci, šatori, brodovi...

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.