Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Vjenčanje na brodu

Savjeti za bijeg od klasičnih okruženja i prostora.

Re: Vjenčanje na brodu

PostPostao/la Tasha dana pon stu 09, 2009 2:09 pm

Branči je napisao/la:Sjetila sam se još jedne varijante, neke klape znaju imati i instrument, dva, pa da pitate da li imaju možda dubrovačke mandoline, tako da vam sve bude po ps-u :D

Branci, sunce moje najdraze, nema dubrovackih, splitskih, zadarskih mandolina..mandoline su jedne jedine...(btw, imam jednu mandolinu doma na zidu...mama svirala).. :mig: :mig:

Moja frendica se udala u Dubrovniku i njima je pjevala klapa..s tim da je jedan decko svirao na gitari i to je tako lijepo zvucalo..ako hoces, mogu pitati koja je to klapa..
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la Lia dana pon stu 09, 2009 2:17 pm

Ja glasam za opciju broj 1. Ali koja god opcija bila definitivno treba ubaciti glazbe.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana pon stu 09, 2009 2:34 pm

Mischa je napisao/la:
Branči je napisao/la:Sjetila sam se još jedne varijante, neke klape znaju imati i instrument, dva, pa da pitate da li imaju možda dubrovačke mandoline, tako da vam sve bude po ps-u :D

Branci, sunce moje najdraze, nema dubrovackih, splitskih, zadarskih mandolina..mandoline su jedne jedine...(btw, imam jednu mandolinu doma na zidu...mama svirala).. :mig: :mig:

ne razmem se u materiju, jednom prigodom prije čula da je to netko tako spomenuo tj. imenovao. :ne zna:

enivej, da se vratim na temu, postoje klape i sa muzičkim intrumentima, to je bitno. :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la aurora dana pon stu 09, 2009 4:03 pm

Mischa , aj pitaj please...

Lijepo je ovo s mandolinama, razmišljala sam o tome...samo se dobro trebam raspitati koja klapa i svira....

Što se tiče opcije 1. i meni se sviđa ali nije isplativa..ako bi ja platila gotovo 3000 eura za 3 sata na brodu, a od toga 1 sat bila u Crkvi i slikavanju..nije financijski isplativo..radije iskoristiti sve sate :jig:

Treba to još posložiti.... ali u globalu.....tako nekako zamišljam....

Svakako bi htjela da otplešemo prvi ples..nebitno na brodu il plaži...neka se ipak neka simbolika održi :cerek:
aurora

PostPostao/la Branči dana pon stu 09, 2009 4:21 pm

a jel mora to biti na najmanje tri sata ili može i manje?

pitam radi toga jer je tri sata dosta dugo, dal će ti gosti ogladniti kroz to vrijeme?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la aurora dana uto stu 10, 2009 8:14 am

:rofl: a neće valjda ogladnit od ručka do 19h...pa jel kući jedu pet puta između ručka i večere.... :lol: Grickalice će biti svakako..mooooožda pršuta i sir..ali ne znam..budem vidila...
Brod može i na manje od 3 sata, ali ciejna je ista..pa nekako ipak bi iskoristila ta 3h za ovu cijenu..vidit ćemo.... :huh:
aurora

PostPostao/la Tasha dana uto stu 10, 2009 8:40 am

Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la aurora dana uto stu 10, 2009 8:44 am

Hvala ti :grli:
aurora

Marketing:

Prethodna

Natrag na Vjenčanja na alternativnim lokacijama diljem Hrvatske: vile, dvorci, šatori, brodovi...

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.