Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Njega i uljepšavanje tijela

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Njega i uljepšavanje tijela

PostPostao/la sabriela dana uto svi 11, 2010 9:46 pm

istina,sta je je super ste,i ispricavam se sta cu malo offtopic ali stvarno ovdje ima puno korisnih savjeta bilo da se radi o ovoj ili nekoj dr temi,tako da hvala svih curama :grli: :grli:
sabriela

Marketing:

PostPostao/la tangerina dana sri svi 12, 2010 2:52 pm

eh da,... zaboravih napomenut, moje bademovo ulje košta punih 40kn :zubo: (afrodita) i može se kupit u više manje tim boljim parfumerijama :D (osim ako ne uletite ko i ja, pa ga ne uočite :lol: )
za sad je ok, znat ćemo za koji mjesec više :zubo:
tangerina

Re: Preparati za lice

PostPostao/la tigerin dana sri srp 14, 2010 8:58 pm

kupila sam si nekakvu kremu sa UV faktorom 30 koja je inace namjenjena za lice. ako valja za lice, valja garant i za rez od carskog. eto, jedinstvena sansa da se i ja jednom necim namazem... :roll:
Zadnja izmjena: Branči; čet srp 15, 2010 8:44 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: postovi premješteni u pripadajuću temu o TIJELU
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la black_magic dana sri srp 14, 2010 9:32 pm

ja sam kupila u ljekarni kad sam se tetovirala neku faktor 50+ od bioderme, to bi ti bilo super za rez, inace se koristi za oziljke. ja sam ju koristila samo za tetovazu da ne izblijedi, premasna mi je za lice, ali za takve stvari poput rezova dusu dalo
Zadnja izmjena: Branči; čet srp 15, 2010 8:44 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la tigerin dana sri srp 14, 2010 9:42 pm

i ja sam si nesto mislila dal da uzmem veci faktor... pa nisam pametna. nije pohvalno nimalo, al ja se inace po ljeti ne mazem nicim, al sva sreca pa ni ne gorim. ovo je ipak rez, pa ga ipak moram namazati :ne zna:
Zadnja izmjena: Branči; čet srp 15, 2010 8:45 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Makeup-Nena dana čet srp 22, 2010 4:03 pm

Ja sam carski rez mazala sa Contractubex gelom i kasnije kad sam išla na more...

Neka nova istraživanja su pokazala da svi faktori iznad 30+ proširuju pore,a pritom ne mislim na rane !!
Makeup-Nena

PostPostao/la Branči dana sub srp 24, 2010 9:52 am

Ja sada Contractubex koristim za jedan poveći ožiljak na leđima, koristila sam to i prije, samo treba biti uporan i utrljavati mjesecima. :thumbsup:

Vidjela sam da su neke curke spominjale i strije, moja mama ih je uspjela smanjiti za 50% sa dermoabrazijom - kod iste dermatologice kod koje ide na dermoabraziju lica. Prije su se baš jako vidjele na očigled, a ostajale su jako bijele kad bi pocrnila, a sada je to puno, puno blaže.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Lia dana sri ruj 08, 2010 6:23 pm

Koristi li netko dobru kremu za učvrščivanje kože?
Kako sam se ja naglo puno udebljala dobila sam strije. Sad kako mršavim ili sam dobila nove ili su stare pa ih do sada nisam vidila :lol: Ali time se toliko ne zamaram. Više me strah da će mi ostat višak kože na trbuhu kad smršavim. Znam da kreme neće nešto ludo pomoć, ali bar malo da pomogne ja sam sretna.
Naime, izgledam kao da sam upravo rodila nakon trudnoće u kojoj sam se udebljala 30 kila, 10kg je otišlo porodom, a ostalo treba skinuti :lol:
Uglavnom, treba mi preporuka za kremu za učvrščivanje tijela.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sri ruj 08, 2010 6:41 pm

kad smo kod njege tijela opcenito, zna li koja nesto o vaginaletama od kantariona? :huh: ima li se to gdje za nabaviti?
slika slika

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana čet ruj 09, 2010 8:45 am

Ja sam ih samo jednom uspila nabavit u biljnoj ljekarni u St i nikad više ih nisu dobili. Ako imaš koga u Bosni nek ti kupi. Po forumima sam čitala da ih se tamo može bez problema nabavit.
Ko alternativu, ja umocim tampon u kantarionovo ulje i držim 2-3 sata.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana čet ruj 09, 2010 9:11 am

ma odem ja cesto u bosnu pa nabavim.. e, al ovo je jos bolja ideja sa samim uljem.. mislim cak da moja stara toga ima jer je ona ga sama i napravila :idea:
slika slika

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la MarinaSincek dana uto srp 17, 2012 12:45 pm

Vidjela sam na kolektivi nude tretman protiv celulita (300kn), pa ako netko ima sa tim iskustva , bila bih mu jako zahvalna....

Moram priznati da sam malo skeptična po tom pitanju...
MarinaSincek

Marketing:

Prethodna

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.