Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Solarij, špricanje...

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Solarij, špricanje...

PostPostao/la pitura dana pon ožu 09, 2009 5:40 pm

ja bi isto morala krenuti na solariji... do vjencanja je jos mjesec i pol... valjda cu nesto uloviti boje :D
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la arlenna dana uto ožu 10, 2009 4:19 pm

Reina je napisao/la:
zbog higijene, jel.

gle...svaki salon koji ima solarij, nakon svakog sunčanja bi obavezno trebao očistiti ležeći solarij- cijeli, pa i stojeći, tamo di se drže ruke!

u nekim salonima-imaš da te upozore da prije svakog sunčanja si sama još prebrišeš tim alkoholom- taj dio di ležiš, za svaki slučaj ako im ne vjeruješ da su oni očistili, ili ako ti ne kažu, onda znaci da su očito oni očistili... to tako mora biti i to je obavezno da rade u svim salonima!

S time da je ta tekućina posebni alkohol koji dezinficira sve-i onda nema nikakvog problema sa time da nije higijenski!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Makeup-Nena dana pon tra 06, 2009 1:35 pm

Joj tak sam si važna.Bila sam tri puta u solariju i moram priznat da već imam boju.Inače sam jako bijela ali zato brzo potamnim.Mislim da zato kaj pijem Betatene kapsule na prirodnoj bazi beta i alfa karoten+C+E vitamin.Mislim da je to rezultat brze i lijepe boje...
Makeup-Nena

PostPostao/la Satine dana pon tra 06, 2009 2:35 pm

Ja sam išla prošlo ljeto u solarij par puta i dobila sam lijepu i ravnomjernu boju..nisam nikakve dodatke pila...nisam ni znala da postoje :o a ovoga ljeta ću si kupiti neke kapsule ili nešto pa da dobijem što ljepšu boju do vjenčanja :raspa:

Inače, ja preferiram ležeći solarij jer si fino legnem, uključim glazbu, ventilator i mogla bih tako ležati cijeli dan :lol: Ne brinem se previše za tu higijenu što svi govore jer ljudi pred mojim očima obrišu aparate...a i nevjerujem da netko ide neznamtikoliko prljav u solarij... :kava:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la taja.dj dana uto tra 07, 2009 7:46 am

I ja sam bila već par puta i kako sam jako svjetle pute, polako se i prima, još 3,4 puta i mislim da bude dovoljno :-D
1.5.2009.
taja.dj

PostPostao/la prinči dana sri tra 20, 2011 4:56 pm

Nitko ne piše ovdje godinamaa :pop:
A ja baš jučer išla u soalrij, to mi je bio treći put..uvijek idem po 8 minuta.Imam malo boje već,primjeti se al nije dovoljno..tako da sad idem jednom sedmično isto po 8 minuta i tako do početka jula..Mažem se s kremicom koju sam kupila u kozmetičkom salonu u kojem idem u solarij,a daje bronzanu boju kože..to je too :cagam:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri tra 20, 2011 5:52 pm

principessa ja sam nekidan bas napisala al eto izbrisalo se :zubo:
prvi put sam u solariju bila prije vjencanja :o kuma i ja smo otisle dva puta po 10 min. inace brzo primam boju, i vec misec dana hodam okolo ka rakun zbog suncanih naocala, tako da sam i kad sam bila u solariju suncala lice samo par minutica, jer mi lice najbrze i najprije prima boju.
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 1:10 pm

ja fino poslije ljeta odmah u solarij i tako jednom u 2 tjedna (to mi je provjereno dovoljno) pa skroz do 11. mjeseca. necu cesce prije svadbe jer mi stvarno nije potrebno a i ne zelim izgledati zagoreno. ali opet, to je ipak individualno, svi mi imamo drugaciju put pa se treba prilagoditi prema tome. al ako ne znate kako vam koža reagira, moj savjet je da probate nekoliko mjeseci prije da ne bi bilo nekih šokova pred svadbu :shock1:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.