Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

ekstenzije za kosu

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: ekstenzije za kosu

PostPostao/la bilid dana uto lis 05, 2010 4:18 pm

** obrisana reklama, poštivati pravila o reklamiranju, korisniku izdano upozorenje
Zadnja izmjena: Anonymous; uto lis 05, 2010 4:43 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama, korisniku izdano upozorenje
bilid

Marketing:

PostPostao/la MAŠA dana pet lis 08, 2010 9:40 am

Željana je napisao/la:Mislim se za te ekstenzije... Možda na kraju ipak uzmem bar umetak "rep" pa nekako to uklopim u frizuru. Gledala sam baš danas u Splitu u jednom dućanu s perikama i umecima, ima taj umetak za kupit 250-500 kn. Nije skupo, isplativo skroz za određene prigode.

ja sam imala na svom vjenčanju umetak (rep), platila sam ga 500kn, a kupila u salonu u kojem sam radila vjenčanu frizuru. jedina stvar je što sam se morala i ofarbati jer nisam nikako mogla pronaći rep koji se točno slaže s mojom nijansom kose. ja sam imala onu vrstu repa na kopču (to je kao obična velika kopča za kosu) koja se samo pričvrsti na moj već svezani rep. tako da se dobro raspitaš je li to to što ti želiš. :mig:
da se sad udajem, dodala bih na tih 500kn još 1000kn i ugradila si trajne ekstenzije. :kava:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana pet lis 08, 2010 11:54 am

ja sam si narucila ekstenzije sa ebaya, od prave kose, klipse. mislim da se puno vishe isplate vani nego kod nas, u splitu sma gledala i dobijem dva reda za 500 kn, a ovako sam za 500 kn dobila kose koliko hoces. i frizerka je odusevljena mojim ekstenzijama, rekla je da bi i ona sebi takve narucila :thumbsup:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto vel 22, 2011 10:02 pm

Oluja je napisao/la:ja sam si narucila ekstenzije sa ebaya, od prave kose, klipse. mislim da se puno vishe isplate vani nego kod nas, u splitu sma gledala i dobijem dva reda za 500 kn, a ovako sam za 500 kn dobila kose koliko hoces. i frizerka je odusevljena mojim ekstenzijama, rekla je da bi i ona sebi takve narucila :thumbsup:

ej draga jel mozda znas sellera kod kojeg si uzela ekstenzije..ja sad gledam i ima hrpa svega i svacega i svakakvih cijena..
ne znam jel npr. ovo ista valja:
http://cgi.ebay.com/20-7pcs-CLIP-REAL-H ... 2eb2486c01
http://cgi.ebay.com/20-CLIP-REMY-HUMAN- ... 746b0cd8f8

koliko si ti komada dobila ?
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri vel 23, 2011 11:39 am

lunna probaj kod ovog sellera, ima super kosu a nije skupa http://myworld.ebay.co.uk/minihouse8888/
ovo su bile moje http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWNX:IT
gledaj ukupnu tezinu kose u gramima a ne koliko komada ima. kod mene je ovako: 1 red na 4 klipse, 2 reda na 3, tri reda na 2 klipse, i dva reda na jednu klipsu. tezina kose je 130 grama. sta duzu kosu oces, to triba vishe grama da lici na nesto, moje su duge 40-ak cm, ja sam mala, pa mi je to bilo dosta. imaj u vidu da obicno budu istanjene na vrhovima pa triba odrizat koji cenat (ja svoje jos nisam, al prvom prilikom ih nosim frizerki da ih sredi!!!) slobodno pitaj sta god te zanima, doktorirala sam tu temu :rofl: :rofl: :rofl:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri vel 23, 2011 1:09 pm

hvala draga :grli:
ma i ja sam mala pa mi ne triba kosa do dupeta :lol: ionako ce to biti skupljeno u neku frizuru,pa mi duzina nije tolko bitna...
znaci cca 130g mi treba :thumbsup:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri vel 23, 2011 3:38 pm

lunna je napisao/la:hvala draga :grli:
ma i ja sam mala pa mi ne triba kosa do dupeta :lol: ionako ce to biti skupljeno u neku frizuru,pa mi duzina nije tolko bitna...
znaci cca 130g mi treba :thumbsup:

ako ces imat skupljenu moze i 100grama, to je kao dosta za cilu glavu. viruj mi, ja ni ne stavljam sve :thumbsup: ovu najsiru klipsu vishe uopce ne nosim :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la martina_zg dana čet svi 12, 2011 11:43 pm

Obrisana reklama!
Zadnja izmjena: maybelline; pet svi 13, 2011 8:59 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama,izdano upozorenje!
martina_zg

PostPostao/la Dale dana uto srp 05, 2011 8:32 am

Evo i mojeg iskustva: uzela sam ekstenzije na češljiće i to preko oglasa na njuškalu jer su imali puno povoljnije cijene od dućana s perikama a super izbor boja.

Kosa je prirodna, sve upakirano kao i u dućanu, donesu doma da pogledate bez obaveze za kupnju. Sad imam 16 češljića za 350kn i to u mojoj boji kose koje onda nosim na probnu frizuru da se dogovorim s frizerkom kako će mi ih staviti. A najbolje od svega što ih mogu poslije iskoristiti kad poželim - probala sam ih i lako se stavljaju i čvrsto drže iako imam jako tanku kosu :cheer: :cheer:
Dale

PostPostao/la Eli dana uto kol 02, 2011 1:32 pm

Nakon probe 6 frizura zaključila sam da mi sve izgleda "jadno" jer iako puštam kosu već zadnje 2 godine i doista je narasla, jako je tanka i za bilo koju frizuru je je premalo. Pa sam isto kupila "rep" umetak tu u Zagrebu u dućanu s frizerskim priborom, oko 230 kuna je bilo i imat ću jednostavno rep. Ja imam smeđu kosu, a ovaj je isto smeđi (ali s mrc crvenkasto-brončanim odsjajem) pa ću ja malo pofarbat svoju kosu da budu isti...

I da rep je bio na kopči (taj je ravan), ima i na gumici ali je malo nakovrčan pri dnu, pa sam ja kopču skinula, kupila gumicu u Nami i prošila je kroz tu mrežicu na kojoj je kosa. I onda od svoje kose napravim pundžu i stavim tu mrežicu i učvrstim i to je to, rep je tu :cheer: I sad sam happy jer imam puuuuuuno koseeeee!!!! :)
slika
Eli

PostPostao/la MAŠA dana sri kol 03, 2011 10:51 am

Eli je napisao/la:Nakon probe 6 frizura zaključila sam da mi sve izgleda "jadno" jer iako puštam kosu već zadnje 2 godine i doista je narasla, jako je tanka i za bilo koju frizuru je je premalo. Pa sam isto kupila "rep" umetak tu u Zagrebu u dućanu s frizerskim priborom, oko 230 kuna je bilo i imat ću jednostavno rep. Ja imam smeđu kosu, a ovaj je isto smeđi (ali s mrc crvenkasto-brončanim odsjajem) pa ću ja malo pofarbat svoju kosu da budu isti...

I da rep je bio na kopči (taj je ravan), ima i na gumici ali je malo nakovrčan pri dnu, pa sam ja kopču skinula, kupila gumicu u Nami i prošila je kroz tu mrežicu na kojoj je kosa. I onda od svoje kose napravim pundžu i stavim tu mrežicu i učvrstim i to je to, rep je tu :cheer: I sad sam happy jer imam puuuuuuno koseeeee!!!! :)

da, super je rep, imaš od njega ful dosta kose. ja sam imala tako nekakvu zurku kavu ti opisuješ. premda ja nisam skidala kopču
http://imageshack.us/photo/my-images/508/dsc3995.jpg/
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Isabella dana sri kol 03, 2011 11:34 am

i ja sam se odlučila za ekstenzije, nisam bila na frizuri duže od 20min što mi je bilo super. nisam imala živaca taj dan dugo sjediti na stolcu.

evo kako je to izgledalo:
http://img835.imageshack.us/img835/9633 ... 3small.jpg

bilo je jako jednostavno a na kraju mi nije bilo ni vruće niti sam puno potrošila vremena sjedeći da mi ju naprave
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Eli dana sri kol 10, 2011 5:30 am

MAŠA je napisao/la:
Eli je napisao/la:Nakon probe 6 frizura zaključila sam da mi sve izgleda "jadno" jer iako puštam kosu već zadnje 2 godine i doista je narasla, jako je tanka i za bilo koju frizuru je je premalo. Pa sam isto kupila "rep" umetak tu u Zagrebu u dućanu s frizerskim priborom, oko 230 kuna je bilo i imat ću jednostavno rep. Ja imam smeđu kosu, a ovaj je isto smeđi (ali s mrc crvenkasto-brončanim odsjajem) pa ću ja malo pofarbat svoju kosu da budu isti...

da, super je rep, imaš od njega ful dosta kose. ja sam imala tako nekakvu zurku kavu ti opisuješ. premda ja nisam skidala kopču
http://imageshack.us/photo/my-images/508/dsc3995.jpg/

to je vise manje to, s tim da cu malo dic taj rep u zrak. :)
slika
Eli

PostPostao/la mala_21 dana ned kol 28, 2011 10:03 pm

Bok, cure.. evo iman jedno pitanje..znaci, planirala san staviti ove ekstenzije na ljepljenje (skin weft) , malo san citala o tom i cini se da najmanje ostecuje kosu..imala san godinu dana ove klasicne keratinske "na lemljenje" ali ne bi to vise..mislila san kosu narucit preko neta,pa ako znate nekog iz ST-a ko to stavlja pliiizz javite..ili iz ZG, nije mi problem otic...
mala_21

PostPostao/la lunna dana pon kol 29, 2011 8:53 am

mala_21 je napisao/la:Bok, cure.. evo iman jedno pitanje..znaci, planirala san staviti ove ekstenzije na ljepljenje (skin weft) , malo san citala o tom i cini se da najmanje ostecuje kosu..imala san godinu dana ove klasicne keratinske "na lemljenje" ali ne bi to vise..mislila san kosu narucit preko neta,pa ako znate nekog iz ST-a ko to stavlja pliiizz javite..ili iz ZG, nije mi problem otic...

Babai ti ima i frizerski salon pa mozda to rade ili Pil,Mladen,Urban...neko od ovih "razvikanih" :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mala_21 dana pon kol 29, 2011 10:11 pm

lunna je napisao/la:
mala_21 je napisao/la:Bok, cure.. evo iman jedno pitanje..znaci, planirala san staviti ove ekstenzije na ljepljenje (skin weft) , malo san citala o tom i cini se da najmanje ostecuje kosu..imala san godinu dana ove klasicne keratinske "na lemljenje" ali ne bi to vise..mislila san kosu narucit preko neta,pa ako znate nekog iz ST-a ko to stavlja pliiizz javite..ili iz ZG, nije mi problem otic...

Babai ti ima i frizerski salon pa mozda to rade ili Pil,Mladen,Urban...neko od ovih "razvikanih" :ne zna:

Ok, thnx..provjerit cu..al radije bi kad bi nasla neku curu koja to radi onako "sa strane" sa mojom kosom jer zapravo je jako jednostavno, mozda nekih pola sata posla, gledala san youtube postupak..al opet triba precizno to namistit tako da se ne bi usudila sama stavljati da ne bude :budala:
nista, iden ipak provjerit salone....
mala_21

PostPostao/la zekonja2312 dana pon lis 17, 2011 12:51 pm

Pozdrav!

Gdje si kupila tajk rep? U kojem dućanu? i ja bi si ga htjela kupiti :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la InLove dana sri stu 30, 2011 2:30 pm

Oluja je napisao/la:lunna probaj kod ovog sellera, ima super kosu a nije skupa http://myworld.ebay.co.uk/minihouse8888/
ovo su bile moje http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... K:MEWNX:IT
gledaj ukupnu tezinu kose u gramima a ne koliko komada ima. kod mene je ovako: 1 red na 4 klipse, 2 reda na 3, tri reda na 2 klipse, i dva reda na jednu klipsu. tezina kose je 130 grama. sta duzu kosu oces, to triba vishe grama da lici na nesto, moje su duge 40-ak cm, ja sam mala, pa mi je to bilo dosta. imaj u vidu da obicno budu istanjene na vrhovima pa triba odrizat koji cenat (ja svoje jos nisam, al prvom prilikom ih nosim frizerki da ih sredi!!!) slobodno pitaj sta god te zanima, doktorirala sam tu temu :rofl: :rofl: :rofl:

Draga doktorice Oluja :)
Prema tvom receptu,nasla sam sto mi otprilike treba:
http://www.ebay.co.uk/itm/18-Clip-Remy- ... 33651e6d68 ili http://www.ebay.co.uk/itm/18-Deluxe-Cli ... 5645188e5a ili pak ovo http://www.ebay.co.uk/itm/20-8pcs-HUMAN ... 3ca2d167a6
Mislim imati nekakvu podignutu frizuru, tako da nisam sigurna, jel mi ovih 130g taman ili mi je ovih 85g dovoljno, i koja je razlika izmedju deluxe i nedeluxe kose :)

Svi savjeti su mi i vise nego dobrodosli jer sam ja potpuna tuka po tom pitanju... :)
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Oluja dana sri stu 30, 2011 2:48 pm

evo ovako: ja ne znam kakva je tvoja kosa, pa ne znam bili ti 85 gr bilo dovoljno :ne zna: ako ti je to samo za popunit tvoju kosu, mozda bi ti i 85 gr bilo dovoljno za punđu, kad mi je frizerka radila dignutu frizuru nije mi stavljala ovaj komad sa najvishe kose jer je bilo nepotrebno :kava:
ove minijeve su ti skorz ok :thumbsup:
moram iskopat di sam gledala njihovu paletu boja, jer su mi cure rekle da im boje nisu bile vjerne, tj ovo dark brown je stvarno tamna, a ne ko na ovoj slici :thumbsup:
najbolje bi ti bilo da selleru posaljes svoju sliku, pa da ti on preporuci koja boja bi ti bila ok
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri stu 30, 2011 8:53 pm

i obavezno uzmi prirodnu kosu,ja sam se zaj*** i uzela umjetnu-ne izgleda uopce toliko umjetno pogotovo ne u pundzi,ali je boja bila totalno drugacija nego na slici i na moju kosu se ta boja nije mogla dobiti,a umjetne ekstenzije ne mozes bojati jer je to plastika :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la bubito dana pon vel 13, 2012 7:07 pm

I ja planiram naruciti ekstenzije s cesljicima s neta.. cim se ohrabrim :cerek:
slika
bubito

PostPostao/la bubito dana pet ožu 16, 2012 8:12 pm

Puno hvala Oluji!!! :buket:
Zahvaljujuci njoj imam prekrasne ekstenzije koje sam narucila preko ebay-a i prezadovoljna sam :jig:
slika
bubito

PostPostao/la Oluja dana pet ožu 16, 2012 8:13 pm

bubito je napisao/la:Puno hvala Oluji!!! :buket:
Zahvaljujuci njoj imam prekrasne ekstenzije koje sam narucila preko ebay-a i prezadovoljna sam :jig:

sad ocemo i slikicu :naklon: :naklon: :naklon:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la bubito dana pet ožu 16, 2012 8:21 pm

Slikica ce doc kad ih malo sredim (obojam, skratim).. sad im se samo divim :cagam:
slika
bubito

PostPostao/la MAŠA dana pon ožu 19, 2012 9:05 am

http://www.ebay.com/itm/170740949526?ss ... 1423.l2649
ja sam si prije 2 tjedna naručila ove, pa javim kakve su kad stignu. uzela sam dark brown, imam dosta tamnu kosu, pa bumo vidli.
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.