Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

ekstenzije za kosu

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: ekstenzije za kosu

PostPostao/la Oluja dana pon ožu 19, 2012 11:55 am

MAŠA je napisao/la:http://www.ebay.com/itm/170740949526?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
ja sam si prije 2 tjedna naručila ove, pa javim kakve su kad stignu. uzela sam dark brown, imam dosta tamnu kosu, pa bumo vidli.

bit ce ti to malo za cilu glavu osim ako je tvoja kosa tu negdi pa da je samo progusti :ne zna: samo je 70gr, moje su toliko duge (ili 18" sad nisam vishe sigurna) i 130gr, i taman mi je to za cilu glavu a ja stvarno imam jadnu kosu (al je i dosta kratka, pa meni triba i za gustocu i za duzinu)
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la nata :) dana uto svi 01, 2012 8:34 am

caooo..treba mi Vasa pomoc..mislim da sam jedina cura koja je zaboravila da se udaje za manje od 3 mheseca I skratim kosu...a imam cijeli zivot dugu.. :budala: :neznamkakoti: a za frizuru zelim masnu..gledala sam masne na ebay-u I presjajne su..kuzi se da je umjetna..jel znate gdje bi mogla naci masnu da izgleda ok..ili imate sl ideja...pleaseeeee.. :ne zna: :huh:
nata :)

PostPostao/la maybelline dana uto svi 01, 2012 8:47 am

kolika ti je kosa ?
nemoras narucit masnu,mozes uzeti normalnu kosu(umetak/ekstenzijue ili kako od da se zvalo)
pa ti frizerka to lijepo umetne i onda od toga napravi masnu :thumbsup:

tu imas linkove odakle su cure narucivale
viewtopic.php?f=21&t=790&start=75#p307983
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la nata :) dana uto svi 01, 2012 10:15 am

nije ona toliko kratka koliko je isjeckana da kad se mota u masnu sve strsi..al kad bi imala primjer te umetke vjerovatno bi se moja kosa mogla zalakirati uz to...kosa je cca 5 cm ispod ramena najduzi dio I onda gore jos dva sloja...hvala tii puunoo pogledat cu stranicu jer samo bi masnu. :loveflag: :thumbsup: :D

PostPostao/la maybelline dana uto svi 01, 2012 10:48 am

nata :) je napisao/la:nije ona toliko kratka koliko je isjeckana da kad se mota u masnu sve strsi..al kad bi imala primjer te umetke vjerovatno bi se moja kosa mogla zalakirati uz to...kosa je cca 5 cm ispod ramena najduzi dio I onda gore jos dva sloja...hvala tii puunoo pogledat cu stranicu jer samo bi masnu. :loveflag: :thumbsup: :D

al ipak mislim da ti je onda bolje uzet ekstenzije,pa ak je frizerka dobra napravit ce i super masnu :thumbsup: :pop:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la nata :) dana uto svi 01, 2012 1:36 pm

Daaa..jeste studio koji je bas za sve..sam kad sam bila tam ona meni preporuca neku nisku spanjolsku pundju..a ja zabrijala za masnu..i htjela gore ravno prema iza zacesljano a ona savjetuje onako malo na stranu jer kaze da uvijek vezem rep pa da cu svima biti slicna kao uvijek..a ja nebi pundju jer svi imaju..neznam ni sama..hvala na savjetu.bas cu ju pitati..jer i ovako dan iza se sisam skroz na kratko nesto otkaceno.hhh..ispunjavam si zivotu zelju..pozz

PostPostao/la ayleen dana pon srp 16, 2012 2:07 pm

Curke moje, našla sam ekstenzije na češljiće od umjetne kose po 30kn (2 češljića)! :shock1: :cheer:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la mincika dana uto pro 17, 2013 2:48 pm

I ja si razmišljam o ekstenzijama. Našla sam stranicu na kojoj ima akcija i svega, čini mi se dobra ponuda. Je li tko već možda naručivao kod njih i kakva su iskustva? Stranica je http://www.ekstenzije.net/ .
mincika

PostPostao/la Jumanji1030 dana sri lip 03, 2015 10:41 am

Kako njegujete vase ekstenzije?

Marketing:

Prethodna

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.