Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

ekstenzije za kosu

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: ekstenzije za kosu

PostPostao/la Merica dana sub lip 13, 2009 10:19 pm

Bok cure, vidim da ove ekstenzije na šivanje rade u Splitu, ali ja sam iz Osijeka, pa mi je to malo predaleko. Imate li za preporučiti još koji salon? Potegnuti ću i do Zagreba ako treba, ali ako netko zna za dobru frizerku u Osijeku ili okolici, bila bih vam zahvalna na pomoći. :bok:
slika
Merica

Marketing:

PostPostao/la ...aska... dana ned kol 30, 2009 7:04 pm

jeli mi neko moze reci koji to salon stavlja sivane ekstenzije u st-u?????
...aska...

PostPostao/la Plavuša_90 dana ned kol 30, 2009 10:33 pm

...aska... je napisao/la:jeli mi neko moze reci koji to salon stavlja sivane ekstenzije u st-u?????

http://www.beautyart.hr/index.php?option=com_contact&Itemid=3
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dupina dana sri ruj 02, 2009 12:22 pm

Što se tiče tog salona frizerka je super,ali je šefica katastrofa! ja sam se mjesec dana ranije naručila i dogovorila boju kose i ona je rekla da će je naručiti.a na kraju kad sam došla na šivanje kose, vidjela sam frizerku da suši kosu.pitala sam je zašto,a ona mi kaže da joj je šefica donijela plave(skoro pa bijele) ekstenzije i rekla joj da ih pofarba u smeđe.i kako je to na brzinu farbala,ostale su na pregibima plave ekstenzije.onda je došla šefica i ja sam joj se potužila jer sam se s njom dogovarala,a ona je rekla da nema to veze ,da će stavit još smeđi preljev(koji se nakon 1. pranja skoro cijeli isprao). tako da vam ja savjetujem da kupite kosu i idete na šivanje jer ovako vas dovedu na gotov čin.da mi nije to trebalo odmah,tražila bi negdje da kupim kosu pa onda išla na šivanje.eto,naučite na mojim greškama. :loveflag:
slika
Dupina

PostPostao/la ...aska... dana sri ruj 02, 2009 3:28 pm

Plavuša_90 HVALA...i jos jedno pitanje di mogu sama kupiti ekstenzije???
...aska...

PostPostao/la ...aska... dana sri ruj 02, 2009 3:32 pm

Dupina hvala na savjetu... :mig:
...aska...

PostPostao/la Dupina dana sub ruj 05, 2009 10:11 pm

imaš u zg trgovine koje opskrbljuju salone pa kod njih možeš kupiti kosu.znam da ima kod agronomskog fakulteta takva trgovina.ima i u splitu,al se ne mogu sjetiti gdje.proguglajte to malo,sigurno ćete naći. i nema na čemu,bilo bi mi žao da još nekoga prevare. :loveflag:
slika
Dupina

PostPostao/la Dupina dana pon ruj 07, 2009 2:46 pm

evo bit ću fer pa i ovo reći.u vezi one moje kose koju sam šivala.jako mi se počela petljati i izgledala je ko slama kad sam je raspetljala.i poludila sam i zvala frizerku koja mi je to stavljala.kako sam već rekla super je cura,pa je pitala šeficu da mi zamjeni kosu,i ova je pristala.valjda joj je ipak žao što mi je uvalila tu kosu.
tako da čim dođem u split ide po kosu,a vratit ću im ovu spetljanu i ispranu. eto,ipak ima Boga. :loveflag:
slika
Dupina

PostPostao/la Plavuša_90 dana pon ruj 07, 2009 4:31 pm

pa kosu možete kupiti i preko ebaya :cheer: :cheer: samo opet nikad nisi siguran za boju,a kolko sam čula za kvalitetu te kosa svi su bili zadovoljni. Ja bi radije sama kupila kosu,pa tek onda dala nekom da mi je sašije :ne zna:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la xtension dana ned lis 18, 2009 6:42 pm

Naručujem iz Azije ekstenzije (klasične keratinske - ljepilo, klipse, dugačke repove i najnovije micro loops koje se pomoću prstena stavljaju na kosu a ne ljepila)...

** obrisana reklama, za to postoji određena tema **
Zadnja izmjena: Anonymous; pon lis 19, 2009 7:26 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama
xtension

PostPostao/la Oluja dana sub pro 19, 2009 2:07 pm

malo da podignem temu :thumbsup:
dakle, nadobudno pustala kosu skoro godinu dana, i onda se odlucila osisat!! i skratila kosu do visine brade, nazad mi mrvu krace, a kosa mi je ionako tanka, tako da je to pustanje samo bilo mucenje i za mene i za kosu. najradje bi stavila klipse za vjencanje!!! gledala sam stranicu beauty arta, to mi je blizu faksa u st pa cu otic vidit. ako netko zna di ima kvalitetnijih, nek mi javi. ah, da, rado bi i rep umetak za jedno vjencanje sto se blizi :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sub pro 19, 2009 7:57 pm

evo odlicne stranice (iz splita inace) gdje ja kupijem stvari za nokte, ali imaju stvarno svega i svaceg,izmedju ostalog i ekstenzije i umetke za kosu...

http://socap.hr/shop/
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana sub pro 19, 2009 8:39 pm

tigerin je napisao/la:evo odlicne stranice (iz splita inace) gdje ja kupijem stvari za nokte, ali imaju stvarno svega i svaceg,izmedju ostalog i ekstenzije i umetke za kosu...

http://socap.hr/shop/

nije bas da hvale njihovu kosu po forumima...al rep bi moga proc. uostalom, ne vidim da imaju klipse uopce? :ne zna:
znam di im je ducan, kad krenem u potragu za vjencanicama, i tu cu povirit. jel im dostava ok?
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sub pro 19, 2009 8:51 pm

da, ja si narucila rep kod njih (bilbao) i dosao je odmah sutradan na adresu, bez problema. tak isto i gelovi za nokte mi stizu
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri pro 30, 2009 6:20 pm

meni hvala bogu ne trebaju ekstenzije...imam i ovako predugu kosu... :cerek: ali da nemam,vjerovatno bi ih stavila... meni je sestrična frizerka pa ona to radi...u biti radila je,neznam dali još uvijek,nisam dugo vidila... tako da...
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Željana dana čet sij 07, 2010 8:25 pm

Mislim se za te ekstenzije... Možda na kraju ipak uzmem bar umetak "rep" pa nekako to uklopim u frizuru. Gledala sam baš danas u Splitu u jednom dućanu s perikama i umecima, ima taj umetak za kupit 250-500 kn. Nije skupo, isplativo skroz za određene prigode.
slika
Željana

PostPostao/la extenzije dana uto sij 26, 2010 5:53 pm

*reklama obrisana*
Zadnja izmjena: arlenna; uto sij 26, 2010 6:59 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: izdano upozorenje zbog reklame!
extenzije

PostPostao/la Veronica dana pet vel 12, 2010 6:32 pm

Halo cure! Samo da vam kažem da ja sam ja imala ekstenzije na sebi DVIJE GODINE!! I NE, NIJE MI UNIŠTILO KOSU I DA! LAKO SE ODRŽAVAJU!.. znam da je ova tema vezana uz vjenčanje, ali eto svim curama bi preporučila ako pate i žele taj dan imati lijepu dugu frizuru, svakako ih stavite!! I sigurna sam da ćete ih i poslije vjenčanja zadržati :thumbsup: , pogotovo zato jer su dosta skupe, ali ako netko ima novaca i želi samo za taj dan zabriljirati, bez problema se skidaju.. :lovestruck:
Ako ti nešto ne ide po planu - PROMIJENI PLAN!!
Veronica

PostPostao/la extenzije dana ned vel 21, 2010 6:43 pm

...aska... je napisao/la:jeli mi neko moze reci koji to salon stavlja sivane ekstenzije u st-u?????

***obrisana reklama***
Zadnja izmjena: vrazichka; ned vel 21, 2010 6:46 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
extenzije

PostPostao/la extenzije dana ned vel 21, 2010 6:45 pm

Veronica je napisao/la:Halo cure! Samo da vam kažem da ja sam ja imala ekstenzije na sebi DVIJE GODINE!! I NE, NIJE MI UNIŠTILO KOSU I DA! LAKO SE ODRŽAVAJU!.. znam da je ova tema vezana uz vjenčanje, ali eto svim curama bi preporučila ako pate i žele taj dan imati lijepu dugu frizuru, svakako ih stavite!! I sigurna sam da ćete ih i poslije vjenčanja zadržati :thumbsup: , pogotovo zato jer su dosta skupe, ali ako netko ima novaca i želi samo za taj dan zabriljirati, bez problema se skidaju.. :lovestruck:

***obrisana reklama***
Zadnja izmjena: vrazichka; ned vel 21, 2010 6:46 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama, korisnici izdano upozorenje
extenzije

PostPostao/la extenzije dana ned vel 21, 2010 6:46 pm

Oluja je napisao/la:malo da podignem temu :thumbsup:
dakle, nadobudno pustala kosu skoro godinu dana, i onda se odlucila osisat!! i skratila kosu do visine brade, nazad mi mrvu krace, a kosa mi je ionako tanka, tako da je to pustanje samo bilo mucenje i za mene i za kosu. najradje bi stavila klipse za vjencanje!!! gledala sam stranicu beauty arta, to mi je blizu faksa u st pa cu otic vidit. ako netko zna di ima kvalitetnijih, nek mi javi. ah, da, rado bi i rep umetak za jedno vjencanje sto se blizi :kava:

***obrisana reklama***
Zadnja izmjena: vrazichka; ned vel 21, 2010 6:48 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
extenzije

PostPostao/la Branči dana ned vel 21, 2010 7:30 pm

Ovo napasno i iritantno reklamiranje neće biti tolerirano, "extenzije" dobiva trajno isljučenje sa foruma.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la MAŠA dana ned vel 21, 2010 7:59 pm

tigerin je napisao/la:da, ja si narucila rep kod njih (bilbao) i dosao je odmah sutradan na adresu, bez problema. tak isto i gelovi za nokte mi stizu

ja sam od njih naručivala umjetne trepavice, kao i pripadajuće ljepilo, stvarno sam zadovoljna.. :thumbsup:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ekstenzije dana pon vel 22, 2010 9:31 am

Ana_Split je napisao/la:Ja ih imam nisam ih uzela u Hrvatskoj nego u Njemackoj ali mogu da ti dam par savjeta oko toga ja ih nosim vec 2 god... samo prvo jedno pitanje koliko para mozes da izdvojis za ekstenzije( razlika ti je velika u kvaliteti) pa da se raspisem :D

***obrisana reklama***

korisnici izdano trajno isključenje s foruma zbog klonova
Zadnja izmjena: vrazichka; pon vel 22, 2010 9:36 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: obrisana reklama, korisnici izdano trajno isključenje
ekstenzije

PostPostao/la kosa dana pon vel 22, 2010 9:55 am

** obrisana reklama, korisnica trajno isključena s foruma radi klonova**
Zadnja izmjena: Anonymous; pon vel 22, 2010 9:59 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama, korisnici izdano trajno isključenje
kosa

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.