Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

ekstenzije za kosu

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: ekstenzije za kosu

PostPostao/la Ana_Split dana pet vel 06, 2009 6:50 pm

slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika
evo drage moje tako to izgleda,moja kosa prijelaz moje i ekstenzija,ne vidi se nista ni kada je pokupim.To vam je jeftinija varijanta sa cesljicima a iste ove su bile sivene na meni i potpuni isto izgleda ako je siveno i sa cesljicima koje trenutno imam.Uzmite u obzir da je bila malo mokra kada sam je slikala i neisfenirana.Nadam se da sam bila od pomoci :cerek:
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la tangerina dana pet vel 06, 2009 6:54 pm

fora fora fora :svakacast: stvarno su zakon!!!
tangerina

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet vel 06, 2009 9:09 pm

wow Ana,i ja bi takvu kosu :thumbsup: prekrasne su ekstenzije. samo te nisam razumjela koje su ti ekstenzije šivane? ove na češljiće ja nemam namjeru stavljati... zapela sam za šivanje i eto :rofl: :rofl:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ana_Split dana sub vel 07, 2009 2:41 pm

te koje vidis na slici su sivane pa sam ja skoro nasila cesljice na njih,mogu da skinem cesljice i nasijem ih ponovo
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Lilla0901 dana sub vel 07, 2009 4:57 pm

ana kosa ti je zakon :bravo:
jako mi se sviđa... :vau:
morat ću provjerit gdje ima tog u zagrebu...
puno si mi pomogla...a i drugim curama.... :cagam:
hvala ti...... :kiss:
22.05.2010 moja jedina ljubav i ja reči će mo sudbonosno DA

slika
Lilla0901

PostPostao/la mala zaggy dana pet ožu 06, 2009 10:48 pm

jooj..ma super ja bi isto trebala ekstenzije jer već godinama želim ovakvu frizuru na vjenčanju :bleso: :bleso: :bleso:
kad sam prije dosta godina vidjela ovaj spot..rekla sam si: "takvu ću ja frizuru imati kad ću se udavati!!!! i još me nije pustilo :jesilud: :jesilud:
http://www.youtube.com/watch?v=ZtRztQXz ... re=related
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ana_Split dana sub ožu 07, 2009 2:26 pm

stvarno je :vau: :vau: :vau: :vau:
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Plavuša_90 dana sub ožu 07, 2009 2:59 pm

mala zaggy je napisao/la:jooj..ma super ja bi isto trebala ekstenzije jer već godinama želim ovakvu frizuru na vjenčanju :bleso: :bleso: :bleso:
kad sam prije dosta godina vidjela ovaj spot..rekla sam si: "takvu ću ja frizuru imati kad ću se udavati!!!! i još me nije pustilo :jesilud: :jesilud:
http://www.youtube.com/watch?v=ZtRztQXz ... re=related

pa ljepa je ta njena kosa. a jel si već pronašla salon koji će ti ugraditi ekstenzije?
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mala zaggy dana sub ožu 07, 2009 3:35 pm

a nisam..nemam pojma...ima još vremena..
inače meni ekstenzije baš ne rade lijepo tu kod nas...kad gledam recimo slavne vani i ove naše..na našima mi se ponekad baš kuži da imaju ekstenzije..mislim da je stvar u količini kose koja se stavlja...sad sve ovisi kolko je netko spreman platiti..
ali znam da je antonija šola rekla da ih je dobila na poklon od salona renata, pa mi baš nije jasno zašto joj nisu onda stavili malo više kose da se ne kuži prijelaz, kad su već htjeli da ih reklamira...to je bilo prije par godina...što trenutno šola ima na glavi, svoju kosu ili ekstenzije stvarno ne znam :D
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana pon ožu 16, 2009 2:05 pm

ja sam narucila cesljice, 4 komada, idem u srijedu po njih, pa cu za dva tjedna na probnu frizuru, stavim vam fotke
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la neodlučna dana uto ožu 17, 2009 5:38 pm

Plavuša_90_ izgleda da ćeš ti meni u puno stvari pomoći, hvala ti za haljinu, a sad imam jedno drugo pitanje. da li si ti stavljala te ekstenzije na šivanje mene isto zanimaju i voljela bi ih staviti, ali bi se prije toga dobro informirala o njima da ne bude da sam bezveze lovu bacila... :bok:
neodlučna

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri ožu 18, 2009 8:13 am

neodlučna je napisao/la:Plavuša_90_ izgleda da ćeš ti meni u puno stvari pomoći, hvala ti za haljinu, a sad imam jedno drugo pitanje. da li si ti stavljala te ekstenzije na šivanje mene isto zanimaju i voljela bi ih staviti, ali bi se prije toga dobro informirala o njima da ne bude da sam bezveze lovu bacila... :bok:

nažalost ja još nisam imala prilike saviti takve ekstenzije. za njih je najbolje kupiti kosu i onda otići u salon da ti je sašiju jer jeftinije ispadne. kolko znam,takve informacije imam-šivanje kose rade samo u salonu u splitu. ovo je link http://www.beautyart.hr/index.php?option=com_contact&Itemid=3 pa vidi.
p.s drago mi je da mogu pomoći :mig:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la neodlučna dana sri ožu 18, 2009 1:09 pm

čula sam i ja za taj salon u Splitu al ne znam kakve im je kvalitete kosa. sinoć sam se čula sa jednom djevojkom koja garantira da joj je kosa koju prodaje 100% prirodna bez ikakvih dodataka pa bi od nje možda uzela kosu al ne znam da li bi ovi u Splitu htjeli da mi je stave pošto nije u njih kupljena... (ona živi u Srbiji pa bi mi baš bio problem doći do nje, koliko mi je god i Split daleko bliže mi je nego Srbija :mig: )
neodlučna

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri ožu 18, 2009 1:19 pm

neodlučna je napisao/la:čula sam i ja za taj salon u Splitu al ne znam kakve im je kvalitete kosa. sinoć sam se čula sa jednom djevojkom koja garantira da joj je kosa koju prodaje 100% prirodna bez ikakvih dodataka pa bi od nje možda uzela kosu al ne znam da li bi ovi u Splitu htjeli da mi je stave pošto nije u njih kupljena... (ona živi u Srbiji pa bi mi baš bio problem doći do nje, koliko mi je god i Split daleko bliže mi je nego Srbija :mig: )

pošalji im mail,al ja mislim da nema veze dal je kosa njihova il tvoja.
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la neodlučna dana sri ožu 18, 2009 1:26 pm

tnx :grli:
neodlučna

PostPostao/la Ana_Split dana pet ožu 20, 2009 1:05 pm

ja sam u Splitu jos danas sutra navece putujem u Srbiju ....ako bilo sta mogu da pomognem i pitam u Beogradu ili u Splitu pisite mi danas pokusacu da pomognem :D
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Ana_Split dana pet ožu 20, 2009 1:14 pm

Sigurna sam da ima kosa prava da se kupi tamo i kosta 100eura a cesljici su vam oko 5 kn po komadu tamo.Poslala sam poruku ovima iz slona ciji ste link stavili gore jos mi ne odgovaraju pitala sam da li rade sivanje ako ja vec imam kosu,ako ne odgovore odo ja kod njih :zmaj:
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Ana_Split dana pet ožu 20, 2009 2:17 pm

evo me opet :cheer: rade sa vasom kosom sivanje ekstenzija kosta 600kn
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet ožu 20, 2009 5:03 pm

Ana_Split je napisao/la:evo me opet :cheer: rade sa vasom kosom sivanje ekstenzija kosta 600kn

da a s njihovom kosom je oko 2000 kn :D
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la seni001 dana uto ožu 24, 2009 6:53 pm

Postoje i tkz "hladne ekstenzije" - ugooglajte pa će vam sve biti jasnije :bok:
seni001

PostPostao/la neodlučna dana čet ožu 26, 2009 4:38 pm

čuj 100 eura???????????? meni cura sinoć kaže ako bi od nje naručivala kosu ( ja bi metar kose dužine 60 cm ) da bi bila oko 250 eura??? :shock1: to je prevelika razlika, ne mogu vjerovati... mogu li se igdje naručiti te ekstenzije od 100 eura??? tnx :bok:
neodlučna

PostPostao/la mia_m dana čet ožu 26, 2009 4:47 pm

ja sam uzela 4 komada na cesljice, i ful sam zadovoljna, 250kn svaki komad. a to mi dosta za podignuti kosu

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la neodlučna dana čet ožu 26, 2009 7:21 pm

jao, ja ne mogu vjerovati, slala sam mail ovima iz beauty art-a koliko bi bilo kod njih šivanje kose ako bi ja donijela svoju kosu, netko je od vas isto rekao da im je slao mail i da su rekli 600 kn, e drage moje meni su rekli 1000 kn... zar to nije previše???? zato molim sve vas drage djevojke ako ijedna od vas zna gdje bi drugdje mogla otići da mi samo ušiju kosu( ali da to kvalitetno urade) nek mi se javi, to može biti bilo gdje u Hrvatskoj ili još bolje u BiH... hvala vam velika, a za ovo mislim da je stvarno veliki bezobrazluk :izivciran: .... spasite me moram ih staviti do 6mj :idea:
neodlučna

PostPostao/la venona dana pet ožu 27, 2009 10:20 am

mia_m je napisao/la:ja sam uzela 4 komada na cesljice, i ful sam zadovoljna, 250kn svaki komad. a to mi dosta za podignuti kosu

je l mi mozes reci gdje ima kupiti tih ekstenzija na cesljicima ? ja isto ne bi trajne ekstenzije jer me strah da mi se ne osteti kosa a vec dugo je 'uzgajam' pa ne bi htjela sve unistiti produzavanjem za jednu priliku... :mig:
slika
venona

PostPostao/la mia_m dana pet ožu 27, 2009 10:26 am

venona ja sam to narucila u frizerskom salonu Frizeraj. moja frizerka iz Zd mi je dala broj tih distributera i onda me ta zena poslala u Frizeraj jer oni tamo imaju nijanser pa da vidim koja mi boja pase, s tim da se to moze farbati. i onda mi je to Petra iz tog salona narucila i zvala me kad je stiglo.

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.