Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

umjetne trepavice

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: umjetne trepavice

PostPostao/la zekonja2312 dana pet lip 01, 2012 7:02 pm

ja ću imati umjetne trepavice parcijalne :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la samo_njegova dana pet lip 08, 2012 8:44 am

hm, mislim da ja ipak ne budem imala umjetne trepavice- inače su mi oči jako osjetljive, nisam ih nikad u životu imačla, malo me trta hoće mi smetati, inače nosim naočale, a taj dan ne budem pa mi je možda bolje da nemam nikaj osim šminke na očima :ne zna: a i tamo di mi je šminkerica rekla da kupim trepavice nemaju ih već duže vrijeme, tako da je to možda znak :D
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana pet lip 08, 2012 2:35 pm

i ja imam uzasno osjetljive oci (nosim lece) i prvi put sam imala umjetne trepavice na vjencanju - bojala sam se oce mi smetat al nisu nimalo i bile su predivne :svakacast: samo sta je meni sminkerica stavila svoje, neke od prirodne dlake, koje se mogu ponovo kasnije stavit (naravno ja ih sutnila u smece dok sam skidala sminku :neznamkakoti: ) nemam bas neke trepavice tako da sam bila odusevljena umjetnim :cerek:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la samo_njegova dana ned lip 10, 2012 4:42 pm

imala ih i preživjela, nije se ni kužilo da su umjetne.. svaka pohvala šminkerici :10od10: :10od10:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zekonja2312 dana sri lip 13, 2012 12:44 pm

ja sam ih imala, oduševljena sam bila :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Azizah dana pon lip 25, 2012 10:07 pm

Eto, imala sam i ja, cijele, stvarno su bile super (kupila u Inglotu) i uopće ih nisam ni osjetila. No moja kuma koja se inače ne šminka, njoj je šminkerica stavila parcijalne samo par njih na vanjski rub i izgledalo je fenomenalno! Ma kako god okrenete, lijepo to izgleda, blago onima koje prirodno imaju duge trepavice, no savjet ostalima: ako nemate iskustva sa stavljanjem trepavica, i niste navikle na njih, svakako prepoučam da ih stavi šminkerica (možda bolje pacijalne, ne osjete se), ili ako ćete samo, onda obavezno vježbajte prije vjenčanja i nosite ih npr kad idete van da vidite da li vam oko to podnosi ili ne. I nisu sve iste, možete imati osjećaj kao da imate "tendu" na očima pa vam to može smetati...u svakom slučaju treba prije probati :buket:
slika
slika
Azizah

PostPostao/la slatkica:) dana pon lip 25, 2012 10:44 pm

imala sam ih i ja na kraju :D
dogovrila sam se sa šminkericom da mi ih stavi pa ako se ne naviknem kroz pol sata,skinut će mi ih.
prvo mi je bio skroz čudan osjećaj ali nakon 10 min sam i zaboravila da ih imam :thumbsup:
stavila mi je najmanje,babies :lol:

ali sam ih bacila kad sam skidala šminku jer ih sama ziher nebum stavljala :raspa:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lilica dana uto sij 22, 2013 10:51 am

ja cu isto reci sminkerici da mi ih stavi, sigurna sam da uz malu nadoplatu to radi a s obzirom koliko ju placam bilo bi joj bolje da mi izdrze cijelu noc (toga me najvise strah, da mi u sred svadbe ne ispadnu) nisam nikad imala umjetne trepavice ali taj dan sam se odlucila pocastiti :raspa:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la zekonja2312 dana uto sij 22, 2013 10:58 am

umjetne trepavice su super pogotovo zbog fotki, oči predivno izgledaju :cerek:

meni je u početku bilo čudno s njima ali sam se priviknula s vremenom
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la InLove dana uto sij 22, 2013 11:52 am

lilica je napisao/la:ja cu isto reci sminkerici da mi ih stavi, sigurna sam da uz malu nadoplatu to radi a s obzirom koliko ju placam bilo bi joj bolje da mi izdrze cijelu noc (toga me najvise strah, da mi u sred svadbe ne ispadnu) nisam nikad imala umjetne trepavice ali taj dan sam se odlucila pocastiti :raspa:

Ja sam imala umjetne trepavice, na preporuku nase zajednicke sminkerice, i bile su prekrasne - uopce se nije vidjelo gdje su ljepljene i izdrzale su cijelu noc bez greske.
Slobodno se javi na pp pa ti posaljem slikicu.
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la teta iz vrtića dana uto sij 22, 2013 11:54 am

Oooo bez brige budi Lilica, Renatine nema šanse da ti se odlijepe ;) Meni je žao kaj sam ih čupala poslije svadbe...mislim nije da je njima kaj bilo, :rofl: :rofl: :rofl: one su i dalje cijele i spremne za još uporaba, al dobro da si nisam vlastite pokidala :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dakle meni plavushi očito od silnog umora uopće nije palo na pamet da bi se one možda mogle lakše skinut sa odstranjivačem šminke :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la lilica dana uto sij 22, 2013 12:03 pm

hahahhahah a bas si plavusa :rofl: :rofl: :rofl: super, znaci nemam brige oko trepavica :thumbsup:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la teta iz vrtića dana uto sij 22, 2013 12:10 pm

;) Ni najmanje :D
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

Marketing:

Prethodna