Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Fit do dana D - podrška pri mršavljenju

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Fit do dana D - podrška pri mršavljenju

PostPostao/la lilica dana pon stu 19, 2012 4:23 pm

ja sam prije 5 mjeseci prestala pusiti i kile su se popele brzinom svjetlosti.. al nisam dramatizirala nego sam krenula redovito u teretanu i u 2 mjeseca skinula 9-10 kila!! :cheer: :jig: al da ne bi bilo nesporazuma, nisam isla na nikakve drasticne dijete jer iz mog iskustva to nikad ne zavrsi dobro, nego sam samo izbacila kruh, krumpir i tjesteninu, secerne sokove zamijenila jamnicom i grickalice zamijenila narezanom jabukama ili nekim slicnim vocem. ali pristim si redovito cokoladu, u umjerenim kolicinama ali ne mislim si ju uskratiti nikako :mig: al eto, svejedno sam sve laksa, celulit skoro da mi se vise i ne vidi a koza mi je zategnutija nego ikad :bravo: moj savjet je da se ne ogranicavate previse jer cete kad tad poludit i utrpat u sebe sve i svasta.. ostavite si neki slatki (ili slani) grijeh koji cete si priustiti kad god zelite, samo pazite na kolicinu. i vjezbanje, puno vjezbanja i znoja, ali ja vam kazem da se isplati. nisam se ni okrenula, a vec mi padaju traperice samo od svih tih troskova oko vjencanja, trenutno nemam za nove :lol: ali ne odustajem jer jednom kad se pojave rezultati vjerujte da vam je to tolika motivacija da vam poslije nista nece biti tesko, jednostavno se naviknete na takav nacin zivota i kasnije vam je cudno ako preskocite trening. drage moje cure, drzim vam fige :grli:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la Vila dana pon stu 19, 2012 7:45 pm

ufff kako mi je ovo drago cut :) ja san protiv izgladnjivanja uvik... tocno sve ono sta si nabrojala... i super za tebe bravoo :) al ja iman problem cudne građe, tj. noge su mi cili zivot normalne, lipe, neman niti malo celulita iman tanke zglobove (zbog kojih moran smrsavit jer mi je neproporcionalna građa ) a iman puno viška :budala: i onda kad mrsavin uvik mrsavin u nogama i guzici a tu nema potrebe , i onda se izivciran ,jer 6 7 8 kila koje izgubin sve otiđe iz donjeg dijela a gori izgledan da nosin blizance . kad obucen haljinu stvarno cudno izgleda, noge i guzica normalne i onda gori BUM.. :ne zna: :ne zna: :ne zna: tako da vise neznan sta s tin .. nikako to nemogu rjesit ,a stvarno ne volin slatko niti patin za ikakvin cokoladama i slicno niti puno jeden :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
Vila

PostPostao/la lilica dana pon stu 19, 2012 9:45 pm

ja sam sigurna da postoji trening i za tebe, zato postoje iskusni treneri koji tocno znaju koje vjezbe sluze za koji dio tijela i kako postici ono sto nam treba. ima jedna cura na mom treningu koja ima slicne probleme, pa eto zadovoljna je za sad koliko ja znam :D ja ti kazem da se sve to da srediti, samo o tebi ovisi koliko imas volje i motivacije. ja sam se stalno nesto izvlacila od tjelovjezbe i smisljala razloge da ne vjezbam, a evo sad idem u pola 7 ujutro, po hladnoci i kisi i nista me ne moze sprijeciti :woot:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Vila dana pon stu 19, 2012 11:25 pm

znan znan, ja san inace malo lina XD
doktor mi je reka da nesmin trcat dok ne skinen prvih 10 kila :budala:
jer su mi zglobovi pod velikin pritiskon,pucaju pri hodanju. ja bi tribala svaki dan hodat po par sati, iman za to vrimena , treban se natirat.. nekako si mi dala sad motivacije :slon: :slon: :slon: :slon:
Vila

PostPostao/la zagorka dana uto stu 20, 2012 8:44 am

nisam već dugo pisala tu, trenutno sam na -7 kg od početka (2.8.). s tim da nisam baš pazila u zadnjih mjesec dana. ali možda i bolje da nije prenaglo... ne vježbam skoro pa ništa još uvijek :budala:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lilica dana uto stu 20, 2012 11:30 am

vila bas mi je drago sto sam te motivirala :cheer: :cheer: :cheer: a cure kaj da vam velim, sve smo mi lijene za te stvari i uvijek pocinjemo sijetu od sutra :D al moje je misljenje da vam vase kile ne smetaju dovoljno dok god nesto ne poduzmete po tom pitanju. ja sam se neko vrijeme zalila da ne stanem u traperice i uzasno su me smetali tudi komentari "kak si se zdebljala" ili "ima tebe dosta" ali to me ipak nije sprijecilo da se pretrpavam kaloricnim stvarima i uzivam u izlezavanju pod toplom dekicom s dragim uz filmove i grickalice, slatkise itd. i islo je to tako neko vrijeme, a imala sam iste izgovore ko i vi, da sam lijena, da je bolje da ide polako, da cu uskoro krenut u teretanu, ali sad nemam bas vremena, a ni novaca. i tako, sama sam sebi smisljala izgovore zasto ne bas sada. al onda mi je jedan dan stvarno doslo do glave kako koliko sam kila nakupila i da od tad na dalje mogu ic samo gore, a ako to ne zelim da je krajnje vrijeme da nesto poduzmem. eto, odat cu vam jos jedan trik, naime ja da sad imam normalnu clanarinu za teretanu, nema sanse da bi se tamo natjerala otic. svaki dan bi nesto drugo bilo, znam se, il bi mi bilo lose, il bi me kisa smetala ili hladnoca itd itd. mi smo zene bas uvijek znale smisliti takve izgovore :lol: e pa zato ja idem na treninge, gdje me ceka trener i drugi ljudi iz grupe i jednostavno moram doci. jer ako ne dodem oni ce taj trening odraditi a ja ga gubim. joooj koji je to osjecaj krivnje pred samim sobom. evo primjer, bilo je 6 ujutro i komarac me upiknuo u oko koje je nateklo. vani je padala kisa i bilo je jako zima a meni se uz to sve jos i spavalo. cak mi je i dragi rekao da ostanem spavati. i legnem ja u krevet, zatvorim oci.. al nemir me obuzeo neki, nema sanse da ostanem doma. i spremim se ja tako i odem vjezbati, bilo je tesko ali naravno poslije je osjecaj bio neopisiv :jig: ako vi u svojoj teretani nemate tu mogucnost ili je skupa, predlazem da nadete neku prijateljicu koja takoder zeli poraditi na sebi pa se tako medusobno motivirate i tjerate na trening. barem u pocetku dok vam to ne prede u naviku. al kasnije kad vam stvari pocnu padati i kad budete sve zadovoljniji odrazom u ogledalu i brojem na vagi, vidjet cete da cete dobiti jos vise energije za trening. a kaj se tice papice, moj savjet je da koristite mali tanjur. ja se ne sjecam kad sam zadnji put pojela nesto iz velikog tanjura ili s velikom zlicom i vilicom :rofl: mozda zvuci cudno, ali vjerujte da pali. jer kad si u takav tanjur stavite hranu i pojedete, shvatit cete da vam je bilo dovoljno. pa cak i ako taj mali tanjur natrpate, bit ce manje zlo nego da ste natrpale veliki, a vasim ocima ce se isto svidjeti izgled punog tanjura :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Vila dana uto stu 20, 2012 4:41 pm

ja teretanu stvarno nemogu priustit, nema sanse da cu svoje il The Only-a pitat za to, al to mi nije nikakav izgovor jer je meni Marjan udaljen od kuce 4 minute šepirenja :budala: al kad me moji tiraju na Marjan ja se izvlacin da ce me tamo neko zaklat . uzasna san :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
stvarno se moran pokrenit, tj danas san vec udrila uru ipo dvi nekog aerobik hoda . :rofl: :rofl: :rofl: . ljudi me gledali ka da san :jesilud: :jesilud: al briga me, bias se sad lipo osjecan, nesican se kad san zadnji put prije danas :woot: :woot: :woot: :slon: :slon: :slon:
Vila

PostPostao/la lilica dana uto stu 20, 2012 4:58 pm

ma bravo bravo, cure ja vam drzim fige :thumbsup: mozemo mi sve, mi smo zene :cagam:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Vila dana uto stu 20, 2012 10:52 pm

naravno da mozemo XD ( kaže Vila i otvori čips :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: )
Vila

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 8:22 am

Vila je napisao/la:naravno da mozemo XD ( kaže Vila i otvori čips :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: )

:rofl: :lol: :rofl: :lol:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Vila dana sri stu 21, 2012 10:37 am

Liliiii di siii jesi obavila trening vec danas? il ti je to posli? ja san bila jutros uru vrimena :slon: :slon: :slon: :woot: :woot: :woot: :woot:
Vila

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 12:27 pm

bravooooooooooooooo :bravo: ja bila na ovom u 7 i jos navecer imam 2 sata jer je to neki petotjedni izazov pa treba ici navecer na te neke programe. al super super :thumbsup:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Vila dana sri stu 21, 2012 12:52 pm

moja jedna susida smrsavila 16 kila s nekin programon vjezbanja Insanity. i ja isla uguglat tj jutubat , srca ti sta je to, ono bas napor, nije ni cudo sta je smrsavila, a jela sve i svasta XD ko god ima volju moze uspit :bravo: :bravo:
Vila

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 1:04 pm

naravno, meni je najvaznije da mogu jesti sto pozelim, da ne moram sliniti dok moj dragi uziva u sladoledu a ja da moram glodati mrkvu :rofl: ali ipak one najgore (cips, kruh, tjestenina) treba ipak izbjegavati a ak ih ne mozes izbaciti skroz onda barem smanjiti. al da se zakidamo za sve sto je fino, pa to nikako ne moze biti dobro. meni jedna prijateljica isto zabrijala na vjezbanje i mrsavljenje, prica ona meni kako je bila na jednom krstenju i kako se iskontrolirala i pojela samo jedan kolac. a ja bila na vec 3 okupljanja i prejela se kolaca da nisam mogla disati. a evo sretnem ju u teretani neki dan, cudi se ona meni kao "ajme kako si smrsavila, pa prepolovila si se doslovno" a ja si mislim heheheheheh ti bas i nisi, pa cemu onda ta zrtva s kolacima. a da ne pricam o tome da si svaki dan popapam neku cokoladicu :mig: samo je vazno trositi vise nego sto unesemo, i to je to, tu je sva mudrost
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Vila dana sri stu 21, 2012 1:16 pm

lilica je napisao/la:naravno, meni je najvaznije da mogu jesti sto pozelim.. samo je vazno trositi vise nego sto unesemo, i to je to, tu je sva mudrost

ovo je meni jedan nutricionist rreka :mig: a ona moja ssusida isto tako je jela sve, znala je i topli sendvic pojist, i kolače, ono jela je sta je tila, dobro nije se prizderavala ,al daleeeko od izgladnjivanja :cagam:
imala je vrimena 3 sata dnevno svaki dan za vjezbu , osin nediljon i kad ima stvari :jig:
Vila

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 1:21 pm

eto vidis, i nema nikakvog problema :mig: ma mozes ti to, ja sam uz tebe, ako zagusti slobodno se javi pa cu ti dati dozu motivacije i podrske :grli:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Vila dana sri stu 21, 2012 1:43 pm

:buket: :grli1: ka da san znala, poslala san ti PM prije nego san vidila ovo :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
p.s. samo mi ne pokazuje jesan li uspjesno poslala il ne :ne zna:
Vila

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 1:49 pm

nije mi nista doslo :ha: sad sam ja tebi poslala pa provjeri
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Vila dana sri stu 21, 2012 2:04 pm

vidila san.. sad san ti poslala , piše mi da je poslano. javi mi tamo ako nije, da ode ne oftopikarimo :jig:
Vila

PostPostao/la bettybop dana ned stu 25, 2012 2:04 pm

bok curke!

negdje u 10.mj prošle godine sam odlučila da želim smršavit i počela sam brojat kalorije. odredila sam si da ću unašat do 1300 kcal dnevno i vježbati. S vježbom sam zapravo započela tek u 4 mjesecu i to nakaon što sam prestala pušit jer me ulovila panika da će mi sad teže ići s kalorijama. tad sam prestala brojat kalorije al nisam se baš prežderavala al sam bila 45 min dnevno na orbitreku i tako svaki dan. Onda sam u 6 mj. kupila bic i svakodnevno vozila oko 20 km. I tako sam skinula cca 5-6 kg (inače jako teško skidam kile :(), i bila sam zadovoljna al naravno onda sam poslije ljeta prestala s tim i skoro sve se vratilo.. Sad opet pazim šta jedem jedino nisam još krenula na orbitrek al moram i to podhitno. Usput pijem dnevno litru i pol žutog čaja i nadam se da ću uspjet skinut svojim zacrtanih 8 kg do svadbe koja je 08.06.2013. :) napominjem meni strašno teško i lagano kg idu dolje tako da ponekad i izgubim volju jer nikako da dobim rezultate al nadam se da ću uspijeti! :D
bettybop

PostPostao/la lilica dana ned stu 25, 2012 2:53 pm

bettybop je napisao/la:bok curke!

negdje u 10.mj prošle godine sam odlučila da želim smršavit i počela sam brojat kalorije. odredila sam si da ću unašat do 1300 kcal dnevno i vježbati. S vježbom sam zapravo započela tek u 4 mjesecu i to nakaon što sam prestala pušit jer me ulovila panika da će mi sad teže ići s kalorijama. tad sam prestala brojat kalorije al nisam se baš prežderavala al sam bila 45 min dnevno na orbitreku i tako svaki dan. Onda sam u 6 mj. kupila bic i svakodnevno vozila oko 20 km. I tako sam skinula cca 5-6 kg (inače jako teško skidam kile :(), i bila sam zadovoljna al naravno onda sam poslije ljeta prestala s tim i skoro sve se vratilo.. Sad opet pazim šta jedem jedino nisam još krenula na orbitrek al moram i to podhitno. Usput pijem dnevno litru i pol žutog čaja i nadam se da ću uspjet skinut svojim zacrtanih 8 kg do svadbe koja je 08.06.2013. :) napominjem meni strašno teško i lagano kg idu dolje tako da ponekad i izgubim volju jer nikako da dobim rezultate al nadam se da ću uspijeti! :D

mi ti drzimo fige i vjerujemo da ces uspjet :cheer: :cheer: :cheer: mozes ti to, ako ne odustanes (a vjerojatno neces jer nema bolje motivacije od svadbice :D ) imas dovoljno vremena do 6.mjeseca :thumbsup: obavezno javi jesi uspjela :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Vila dana ned stu 25, 2012 3:09 pm

Bety naravno da ces uspit, samo se nastavi kretat, i pokusavaj potrosit vise nego sta uneses :) mislin da je najbitnija volja :) mozemo mi to :grli1: :grli1: :grli1:
Vila

PostPostao/la bettybop dana ned stu 25, 2012 3:22 pm

daaa! i ja se nadam! :D izvještavati ću vas!
znam da ne bude lako jer stvarno stvarno teško gubim kg, al mislim da budem uspjela.
ne bi htjela prenaglo da mi se ne vrate, nego polako i trajno! sad sam na 68 kg, a do svadbe bi htjela imat 60. Visoka sam 170 cm, tako da mislim da bi to bilo ok.
inače prije nisam napisala, još uz to šta ću vježbat na orbitreku, idem 3 puta tjedno na vibro plate po 20 min (to je slično kao power plate),i mažem se lipodrtiftom svakodnevno za pomoć kod rješavanja celulita i smanjenja obujma (http://www.laper.hr/bes-t/), tako da kad još ubacim orbitrek ili trčanje bit će super! samo moram krenuti, ne smijem više odgađati! :budala:
bettybop

PostPostao/la lilica dana ned stu 25, 2012 6:05 pm

bettybop je napisao/la:daaa! i ja se nadam! :D izvještavati ću vas!
znam da ne bude lako jer stvarno stvarno teško gubim kg, al mislim da budem uspjela.
ne bi htjela prenaglo da mi se ne vrate, nego polako i trajno! sad sam na 68 kg, a do svadbe bi htjela imat 60. Visoka sam 170 cm, tako da mislim da bi to bilo ok.
inače prije nisam napisala, još uz to šta ću vježbat na orbitreku, idem 3 puta tjedno na vibro plate po 20 min (to je slično kao power plate),i mažem se lipodrtiftom svakodnevno za pomoć kod rješavanja celulita i smanjenja obujma (http://www.laper.hr/bes-t/), tako da kad još ubacim orbitrek ili trčanje bit će super! samo moram krenuti, ne smijem više odgađati! :budala:

ma super, samo daj. dobra je to kombinacija, makar nema za celulit boljeg od orbitreka i trcanja, ja ga genetski imam puno, a uz takvo vjezbanje mi je u 2 mjeseca skoro pa skroz nestao, i to ne kazem ja nego mi je puno ljudi reklo. s kremama ga se trenutno sakrije ali nema do istrenirane i zategnute koze bez celulita :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la bettybop dana pon stu 26, 2012 8:58 am

lilica je napisao/la:
bettybop je napisao/la:daaa! i ja se nadam! :D izvještavati ću vas!

ma super, samo daj. dobra je to kombinacija, makar nema za celulit boljeg od orbitreka i trcanja, ja ga genetski imam puno, a uz takvo vjezbanje mi je u 2 mjeseca skoro pa skroz nestao, i to ne kazem ja nego mi je puno ljudi reklo. s kremama ga se trenutno sakrije ali nema do istrenirane i zategnute koze bez celulita :mig:

sad još više imam volju! jučer naravno niš od mog vježbanja :( radije sam radila pozivnice...
al danas budem sigurno! :D javim kaj sam odvježbala! :D
bettybop

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.