Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Makeup i frizure - Savjeti i preporuke (samo pitanja)

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Makeup-Savjeti,preporuke (samo pitanja)

PostPostao/la Katriona dana uto ožu 24, 2009 7:27 pm

Makeup-Nena je napisao/la:Da li ideš samo do vrata ili mažeš i dekolte...

tenkju! :buket: :grli:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la Makeup-Nena dana sri ožu 25, 2009 2:46 pm

Tisa-Iskra je napisao/la:Ja imam možda malo čudno pitanje, but..
Prvo - kakav puder da stavljam s obzirom da imam masnu kožu.. povremeno imam pokoji prištić (ali malo i najčešće za vrijeme pms). imam svijetlu kožu i plave oči i smeđu kosu (možeš me vidjeti na slici na Chateraju - istarska kavica) iii nosim naočale - šminka oko očiju? I problem mi je rumenilo - ja to osim što ne znam nanositi svaka boja mi zgleda ko da sam pocrvenila previše na suncu (preumjetno).
I treće pitanje - s obzirom da se trudim koristiti kozm.proizvode koji se NE testiraju na životinjama (npr. L'Oreal testira :nene: :thumbsdown: ) da li možda ima neki srednje kvalitetan proizvod koji bih mogla koristiti a da eto nije testiran na životinjama (npr. da li je Avon dobar?)..
Zahvaljujem na odgovoru

Proizvodi od avona u zadnje vrijeme su se pokazali jako dobro.Imaš njihove pudere baš za masnu kožu koji ti stvore mat podlogu.Rumenilo imaš od MAYBELLINE ,jako je kvalitetan i dugo traje isto tako su i puderi jako kvalitetni.A najviše nova linija Afinittone.Ti moraš nanjet sebi puder koji vuće na bež pošto kažeš da pocrveniš.Oko očiju možeš staviti olovke raznih boja siva,tamno plava,bež,smeđa...samo nemoj svjetlije nijanse pošto imaš plave oči.
Btw.Vidjela sam slikice i baš ste mi sve če če...super!
Makeup-Nena

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sub ožu 28, 2009 12:27 am

Makeup-Nena je napisao/la:
Btw.Vidjela sam slikice i baš ste mi sve če če...super!

Hvala ti :kiss: :bok:
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tasha dana sri tra 22, 2009 1:15 pm

Htjela bih samo zahvaliti Neni na sminkanju u subotu...dobila sam same pohvale..nazalost, ja glupaca sam se zaboravila uslikati, a iskreno se nadam da ce se vidjeti na profi fotkama...

Hvala ti jos jednom na vremenu i strpljenju... :grli: :grli: :grli: :grli:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Make up artist dana ned tra 26, 2009 7:04 pm

Što se tiče pudera koji nisu testirani na životinjama jako dobar mi se pokazao Absolutely Invisible, puder u kamenu od firme Too Faced. Jeste malo skuplji (oko 150 kn) ali je stvarno vrhunski.
Make up artist

PostPostao/la Lilla0901 dana uto tra 28, 2009 2:23 pm

Hej... :cheer:
evo imam pitance.....kako da se šminkom riješim podočnjaka?
imam dosta velike podoćnjake,ali to mi je genetski...sa njima izgledam ko da 20dana nisam spavala, kolko tolko uspijem malo pokriti ih sa puderom i korektorom...ali mi baš i nejde...
pomagaj...plizzzzzzzzzzzz kaj da radim.......
22.05.2010 moja jedina ljubav i ja reči će mo sudbonosno DA

slika
Lilla0901

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri tra 29, 2009 12:31 pm

eto imam ja jedno pitanjce,naime zanima me kako i što da stavim kao podlogu ispod pudera?
hvala :kiss:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ness dana sri tra 29, 2009 12:45 pm

Draga Nena, i ja imam jedno pitanjce?
Neko vrijeme koristim rumenilo od Collistara nijansu sogno dorato, sad mi je kutijica pri kraju i htjela bih promijeniti rumenilo jer mi je kao prvo postalo preskupo, a kao drugo na dosta fotki mi se uopće ne sviđa kako mi stoji ta boja rumenila........ Mislim da bi na moju boju tena bolje išla neka terracotta boja ili nešto tome slično....... Imaš li kakav prijedlog za mene što bi mogla isprobati?
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Make up artist dana sri tra 29, 2009 1:20 pm

Lilla0901 je napisao/la:Hej... :cheer:
imam dosta velike podoćnjake,ali to mi je genetski...sa njima izgledam ko da 20dana nisam spavala, kolko tolko uspijem malo pokriti ih sa puderom i korektorom...ali mi baš i nejde...

Nisi napisala jesi li svjetlije ili tamnije puti, ali probaj nešto užasno nelogično - možda se iznenadiš: probaj tamijim korektorom pokriti podočnjake, a ne onim najsvjetlijim. To samo vrijedi ako imaš tamniju put, a brijem da imaš ako su ti podočnjaci jako izraženi. Pretpostavljam da želiš prekriti boju podočnjaka, a ne vrećice ispod očiju, pa probaj ovo s malo tamnijim korektorom ili umješaj u korektor malo svoje podloge. Možeš probati i Touche eclat (od YSL-a, Chanela= ali oni su ti dosta prozračni i nisu gusti - ovisi koliko su ti izraženi podočnjaci.
Make up artist

PostPostao/la malena82 dana sri tra 29, 2009 9:01 pm

imam i ja jedno pitanjce... :raspa:
naime, već davno me zaintrigirala ona kozmetika sheer cover i sad se opet počela reklama (bolje rečeno prodaja) vrtjet na tv-u. jel to kaj valja? ima tko kakvih iskustva s tim? naglašavam da imam izuzezno suhu kožu. hvala unaprijed! :cubice:
slika
malena82

PostPostao/la Lilla0901 dana čet tra 30, 2009 10:55 am

Make up artist je napisao/la:
Lilla0901 je napisao/la:Hej... :cheer:

Nisi napisala jesi li svjetlije ili tamnije puti, ali probaj nešto užasno nelogično - možda se iznenadiš: probaj tamijim korektorom pokriti podočnjake, a ne onim najsvjetlijim. To samo vrijedi ako imaš tamniju put, a brijem da imaš ako su ti podočnjaci jako izraženi. Pretpostavljam da želiš prekriti boju podočnjaka, a ne vrećice ispod očiju, pa probaj ovo s malo tamnijim korektorom ili umješaj u korektor malo svoje podloge. Možeš probati i Touche eclat (od YSL-a, Chanela= ali oni su ti dosta prozračni i nisu gusti - ovisi koliko su ti izraženi podočnjaci.

Svjetlije sam puti, a podočnjaci su mi tamni, nevjerovatno ali istinito.....a za vrečice ispod opččiju sam probala sve moguče kreme i niš.....
22.05.2010 moja jedina ljubav i ja reči će mo sudbonosno DA

slika
Lilla0901

PostPostao/la Makeup-Nena dana pon svi 04, 2009 9:09 am

Haj draga,

evo mene konačno...sorry sorry sorry

Ja ti isto imam nekoliko Cillistar-ovih rumenila,a najdraži mi je bronzer...alo ono što ti kažeš SKUPO...

Nedavno sam bila u Parizu na nekim predavanjima i bili su stručnjaci iz raznih koz.kuća.Ugodno me iznenadijo Maybelline,njihova rumenila su nas oduševila.53 sweetheart,57 peach,a najbolji mi je 62 rosewood (boje mesa) taj me oduševijo i odmah sam si kupila i koristim na sebi.

Pa možeš probat Maybelline,a ako ti se on neće svidjeti probaj Art deco...mada mislim da je bolji Maybelline...

Probaj ,pa javi...

P.S.Nadam se da ce uskoro biti organizirana opet neka kavica,pa se vidimo...
:bok:

Ness je napisao/la:Draga Nena, i ja imam jedno pitanjce?
Neko vrijeme koristim rumenilo od Collistara nijansu sogno dorato, sad mi je kutijica pri kraju i htjela bih promijeniti rumenilo jer mi je kao prvo postalo preskupo, a kao drugo na dosta fotki mi se uopće ne sviđa kako mi stoji ta boja rumenila........ Mislim da bi na moju boju tena bolje išla neka terracotta boja ili nešto tome slično....... Imaš li kakav prijedlog za mene što bi mogla isprobati?
Makeup-Nena

PostPostao/la Satine dana pon svi 04, 2009 9:43 am

Nena, postoji li kakav preparat za lice protiv znojenja :upitnik: Neka baza ili nešto? Ja se po ljetu jako znojim po licu (čelo, iznad usana..) i stalno moram nosati maramicu i brisati, a za dan D mi se nikako to neda.....šta ti kažeš????
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Makeup-Nena dana pon svi 04, 2009 9:58 am

Draga,postoji baza od Chanela...ali mislim da je malo pre skupa...600,oo kn

Ako ce te šminkat netko profi,taj bi trebao imat tu bazu...inače ta baza nije za svaki dan...suši koži i otvara pore...

Najbolje riješenje su puderi u prahu i compaktni puderi...

Satine je napisao/la:Nena, postoji li kakav preparat za lice protiv znojenja :upitnik: Neka baza ili nešto? Ja se po ljetu jako znojim po licu (čelo, iznad usana..) i stalno moram nosati maramicu i brisati, a za dan D mi se nikako to neda.....šta ti kažeš????
Makeup-Nena

PostPostao/la Satine dana pon svi 04, 2009 10:52 am

Makeup-Nena je napisao/la:Draga,postoji baza od Chanela...ali mislim da je malo pre skupa...600,oo kn

Ako ce te šminkat netko profi,taj bi trebao imat tu bazu...inače ta baza nije za svaki dan...suši koži i otvara pore...

Najbolje riješenje su puderi u prahu i compaktni puderi...

thanx :D
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la corina dana sri svi 06, 2009 6:09 pm

Hej i meni bi trebao netko tko dobro šminka u Zadru za 30.05 ako neko nekog zna neka mi please javi.
hvala ub+naprijed
corina

PostPostao/la Makeup-Nena dana čet svi 07, 2009 8:40 am

Poslala sam ti na pm...

Pusek
corina je napisao/la:Hej i meni bi trebao netko tko dobro šminka u Zadru za 30.05 ako neko nekog zna neka mi please javi.
hvala ub+naprijed
Makeup-Nena

PostPostao/la Tasha dana čet svi 07, 2009 9:20 am

Btw, Nena, onaj lorealov puder kaj si mi preporucila..je mrak....uopce nemam osjecaj da ga imam na faci...super...hvala ti :grli: :grli:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana sub svi 09, 2009 3:21 pm

Makeup-Nena je napisao/la:Nedavno sam bila u Parizu na nekim predavanjima i bili su stručnjaci iz raznih koz.kuća.Ugodno me iznenadijo Maybelline,njihova rumenila su nas oduševila.53 sweetheart,57 peach,a najbolji mi je 62 rosewood (boje mesa) taj me oduševijo i odmah sam si kupila i koristim na sebi.

Kupila Ness rosewood, i oduševljena sam..... cijena 50 kn, za razliku od collistara 220 kn :shock1: :shock1: :shock1:
postojan, super mi stoji baš sam oduševljena, mislim da ću u neko skoro vrijeme kupiti i peach tako da mogu još i više kombinirati boje!!
Hvala ti Nena, ja sam isto zadovoljna sa maybellinom u zadnje vrijeme, kupila sam maskaru, onu ljubičastu sa gumenom četkicom i eyeliner, sve mi je super i nije jako skupo....... i linija lakova za nokte colorama mi je odlična!!!

Pusa teti šminkerici :kiss: :kiss:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana ned svi 10, 2009 10:02 am

I meni treba novo rumenilo, ajde baš ću i ja pogledati za taj maybelline.
Jel će i meni za moju svijetlu put pasati taj rosewood?
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Makeup-Nena dana pon svi 11, 2009 2:49 pm

Ness je dosta tamnija od tebe,ti probaj 53 sweetheart rose... :thumbsup:

Branči je napisao/la:I meni treba novo rumenilo, ajde baš ću i ja pogledati za taj maybelline.
Jel će i meni za moju svijetlu put pasati taj rosewood?
Makeup-Nena

PostPostao/la mia_m dana uto svi 12, 2009 11:53 am

Dobila sam na poklon bazu od Sisleya i super sam zadovoljna, stavila je ispod pudera neki dan i iako je bilo jako vruce na licu se nije vidilo! pa svaka preporuka, naravno osim za cijenu!
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tasha dana uto svi 12, 2009 12:30 pm

Nenna, a koje rumenilo da si ja kupim??

Vidjela si mi lice, vidjela si mi podlogu, kaj bi meni odgovaralo?? :grli:

Puder je bio pun pogodak :thumbsup: :thumbsup:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Makeup-Nena dana pet svi 15, 2009 8:55 am

Za onu svadbu sam ti stavila 53 sweetheart rose...najbolje da probaš u dučanu tester 53 i 62,al mislim da prije 53... :thumbsup:

Mischa je napisao/la:Nenna, a koje rumenilo da si ja kupim??

Vidjela si mi lice, vidjela si mi podlogu, kaj bi meni odgovaralo?? :grli:

Puder je bio pun pogodak :thumbsup: :thumbsup:
Makeup-Nena

PostPostao/la 5rich dana čet svi 21, 2009 2:35 pm

Draga Nena,za mjesec dana sam kuma i već vidim da nema teoretske šanse da odem na šminkanje,ali budme probala,
ali u slučaju da ne stignem, imala budem haljinu od krem satena i čokoladnosmeđeg muslina, a puti sam kao Dani, plave oči,smeđa kosa prošarana s plavim pramenovima...uglavnom..kak da se našminkam?
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.