Makeup i frizure - Savjeti i preporuke (samo pitanja) • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Makeup i frizure - Savjeti i preporuke (samo pitanja)

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Makeup i frizure - Savjeti i preporuke (samo pitanja)

PostPostao/la Isabella dana sri vel 16, 2011 9:59 am

naravno da ima načina, ali teško bez pudera.
koristi se obično fiksator.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la lunna dana sri vel 16, 2011 10:09 am

Isabella je napisao/la:naravno da ima načina, ali teško bez pudera.
koristi se obično fiksator.

mislim da to nije tesko..i Dani nije imala puder pa je bila predivna :10od10: :10od10: :10od10:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Isabella dana sri vel 16, 2011 10:33 am

ne znam nisam vidjela slike :D
meni se osobno rastopi, i onda još koža sve upije. ja sam za sjenila prvo stavljala jako masnu kremu kao podlogu, kad se to dobro upilo onda sam se šminkala. to je trajalo jedno vrijeme, no ne i cijelu noć kak spada. inaće ne koristim pudere kad se sama šminkam. no za velike fešte odem na šminkanje. samo sa fiksatorima mi je šminka izdržala i znoj i vručinu i moju problematičnu kožu lica. a i za to sam saznala tek nakon zaruka, na forumu. ugl vjerujem da će joj šminkerice s foruma reč što bi joj bilo najbolje.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana sri vel 16, 2011 4:36 pm

Isabella je napisao/la:ne znam nisam vidjela slike :D
meni se osobno rastopi, i onda još koža sve upije. ja sam za sjenila prvo stavljala jako masnu kremu kao podlogu, kad se to dobro upilo onda sam se šminkala. to je trajalo jedno vrijeme, no ne i cijelu noć kak spada. inaće ne koristim pudere kad se sama šminkam. no za velike fešte odem na šminkanje. samo sa fiksatorima mi je šminka izdržala i znoj i vručinu i moju problematičnu kožu lica. a i za to sam saznala tek nakon zaruka, na forumu. ugl vjerujem da će joj šminkerice s foruma reč što bi joj bilo najbolje.

:skandal: Sram te bilo! Nisi vidjela moje slike :neznamkakoti: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Ovak, ja nisam pobornik pudera pa ga tako nisam ni koristila na dan vjencanja... Sminkala me sestricna. Dakle, ja sam stavila od Nivee kremu u boji (savrsena stvar!), dovoljna je da bi ublazila eventualno nekakvo crvenilo a opet, nevidi se da ju imas! Na ocima sam imala sjenilo i maskaru a na usnama sjajilo (koje sam pojela u roku od 3 sekunde). Kupila sam fiksator od art decoa (u prahu), nanijeli ga sa onim velikim kistom i sminka je izdrzala cijelu noc :svakacast: :svakacast: :svakacast: Inace imam dosta spustene kapke pa je malo veci problem sa sjenilom jer se uredno skupi na jednom mjestu pa bude ona ruzna crta :roll: al sa fiksaotor je to sve stajalo kako treba :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
slika slika
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Crvenkapica dana sri vel 16, 2011 5:03 pm

Dani, bas mi je drago sto ima nekoga tko kao ni ja ne zeli sve te gluposti po licu! :) Mislim da cu napraviti sve isto kao i ti.. Daj mi samo tocno kazi sta si sve kupila.. tj, kakva je to niveina krema za lice, kakav fiksator, i sve detaljno sta si stavljala, jer cu napravit bas istu stvar kao i ti! :) Kad je to vec provjereno! :cagam: Jedino sto cu se ja bas sama sminkati, a vidim da je tebe sestricna.. :raspa: :) Joj, bas sam happy sto ipak ima nacina! :cheer: :cheer: Gdje bi mogla vidjeti malo vise tvojih slikica, jer citam kao da je puder ful bitan, da se pod blicom sve vidi..itd,itd!. E pa izgleda da ipak nije tako, ali se ipak zelim uvjeriti! :cheer:
I ja isto imam problema s tom crtom na kapcima.. Ali sad vjerujem da ce sve biti ok.. :D E, da, ja sam mislila stavljati sjenilo na oci - ono u kamenu ili kako se to vec zove, sta si ti isto tako napravila, ili? I koje si kupila? Jer ona masna sjenila ne volima, tek tamo mi se crta radi.. :ne zna:
Uh, koliko pitanja imam! :rofl:
Crvenkapica

PostPostao/la Dani 26 dana sri vel 16, 2011 5:40 pm

Crvenkapica je napisao/la:Dani, bas mi je drago sto ima nekoga tko kao ni ja ne zeli sve te gluposti po licu! :) Mislim da cu napraviti sve isto kao i ti.. Daj mi samo tocno kazi sta si sve kupila.. tj, kakva je to niveina krema za lice, kakav fiksator, i sve detaljno sta si stavljala, jer cu napravit bas istu stvar kao i ti! :) Kad je to vec provjereno! :cagam: Jedino sto cu se ja bas sama sminkati, a vidim da je tebe sestricna.. :raspa: :) Joj, bas sam happy sto ipak ima nacina! :cheer: :cheer: Gdje bi mogla vidjeti malo vise tvojih slikica, jer citam kao da je puder ful bitan, da se pod blicom sve vidi..itd,itd!. E pa izgleda da ipak nije tako, ali se ipak zelim uvjeriti! :cheer:
I ja isto imam problema s tom crtom na kapcima.. Ali sad vjerujem da ce sve biti ok.. :D E, da, ja sam mislila stavljati sjenilo na oci - ono u kamenu ili kako se to vec zove, sta si ti isto tako napravila, ili? I koje si kupila? Jer ona masna sjenila ne volima, tek tamo mi se crta radi.. :ne zna:
Uh, koliko pitanja imam! :rofl:

E ovak, idemo redom!
Nivea krema u boji, postoje 2 nijanse (procitas na poledjini sto ti vise odgovara)
http://www.aukcije.hr/upload/0/00/000/0 ... 144326.jpg

Sjenilo je bilo ovo od Deborah (kombinirale smo boje)
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... ym8QOA&t=1 http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... uLJj2w&t=1

A fiksator od Art Deco-a u prahu
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... uABAAT&t=1 http://makeupandmore.net/wp-content/upl ... 00x296.jpg

Sve sam kupila u DM-u...

I na kraju, slike s vjencanja mozes vidjet ovdje...
viewtopic.php?f=7&t=229
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Isabella dana sri vel 16, 2011 6:11 pm

Ipak si koristila fiksator, bila sam uvjerena da je to vrsta pudera. Zato sam rekla da tesko da ce sminka izdrzat bez njega, al uz fiksator bude.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Crvenkapica dana sri vel 16, 2011 6:15 pm

Super, sutra odmah u shopping pa da odmah isprobam kako ce to ispasti! :rofl: Salim se..ali definitivno cu isprobat prije dana D! Prvo cu s kremicom pocet..pa da vidim da li ce odgovarati mojoj kozi.. :) Javit cu svaki moj korak! :rofl:
Hvala Dani! :cerek:
Crvenkapica

PostPostao/la Dani 26 dana sri vel 16, 2011 7:53 pm

Isabella je napisao/la:Ipak si koristila fiksator, bila sam uvjerena da je to vrsta pudera. Zato sam rekla da tesko da ce sminka izdrzat bez njega, al uz fiksator bude.

Ja neznam pod kaj to spada al meni definitivno ne izgleda kao puder nego vise kao neka bezbojna emulzija koja drzi sminku :rofl: :rofl: :rofl: Uglavnom, ne oboja lice :zubo: i nevidi se :zubo:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana sri vel 16, 2011 7:54 pm

Crvenkapica je napisao/la:Super, sutra odmah u shopping pa da odmah isprobam kako ce to ispasti! :rofl: Salim se..ali definitivno cu isprobat prije dana D! Prvo cu s kremicom pocet..pa da vidim da li ce odgovarati mojoj kozi.. :) Javit cu svaki moj korak! :rofl:
Hvala Dani! :cerek:

:thumbsup:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Isabella dana sri vel 16, 2011 8:33 pm

Dani 26 je napisao/la:
Isabella je napisao/la:Ipak si koristila fiksator, bila sam uvjerena da je to vrsta pudera. Zato sam rekla da tesko da ce sminka izdrzat bez njega, al uz fiksator bude.

Ja neznam pod kaj to spada al meni definitivno ne izgleda kao puder nego vise kao neka bezbojna emulzija koja drzi sminku :rofl: :rofl: :rofl: Uglavnom, ne oboja lice :zubo: i nevidi se :zubo:

ne bi ni smio, jer onda ti ne bi trebala šminka :D
doduše, gledala sam na tvu profesionalnu vizažisticu na discoveryju i ona je fiksator stavljala samo na obraze, bradu i čelo, kao da fiksira - puder. sjenilo i ruž uopće nije fiksirala. nemam pojma.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mala zaggy dana sri vel 16, 2011 9:23 pm

postoji ovo..kao neki korektor,puder, kaj vec, a to je ustvari podloga za sjenilo..s tim bi sjenilo trebalo drzati i boje bi trebale biti ljepse, intenzivnije....kazem trebalo jer nisam probala, ali vjerojatno je tak :zubo:

http://img197.imageshack.us/i/adbaza.jpg/
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana sri vel 16, 2011 10:07 pm

mala zaggy je napisao/la:postoji ovo..kao neki korektor,puder, kaj vec, a to je ustvari podloga za sjenilo..s tim bi sjenilo trebalo drzati i boje bi trebale biti ljepse, intenzivnije....kazem trebalo jer nisam probala, ali vjerojatno je tak :zubo:

http://img197.imageshack.us/i/adbaza.jpg/

Vidis, ovo bi moglo biti zgodno! To bi ja trebala kupit bas zbog tih mojih spustenih kapaka jer se meni sjenilo uvijek skupi na jednom jestu pa to zgleda nikak! Budem ja pitala sestricnu jel to kaj valja :idea:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Isabella dana sri vel 16, 2011 10:15 pm

i ja imam taj problem + koža mi upije dosta toga
savjetovali su mi neku podlogu od artdecoa i da se to spriječi i da je vrlo učinkovito
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la nina1905 dana uto ožu 08, 2011 6:05 pm

Hey!! Ja sam ovdje potpuno nova :jig: ... Prvo Vas želim sve pozdraviti :cheer: .. Naime imam jedan veliki problem..hmm..
udajem se u sedmom mjesecu aa najveci problem mi je frizura.. zanima me dali bi mi tko mogao preporučiti neku dobru frizerku ili salon!!
živim na području sesveta ..pa ko neke dobro zna u Zagrebu nam nek mi javi!!! :mig:
Pogledaj kako drhtim kada gledam te, i kao da si poslijednji na svijetu nedam te....
nina1905

PostPostao/la ayleen dana uto ožu 08, 2011 10:39 pm

nina, ja sam zadovoljna sa venezijom na poljanicama, a i nije ti tak daleko :) Zadnji put kad sam bila na frizuri baš sam komentirala kako je uvijek sve što je vjenčano, automatski duplo skuplje, pa su mi tete rekle da je ista cijena - svečana frizura je svečana frizura ;)
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la Crvenkapica dana uto tra 19, 2011 9:41 pm

Eej! Evo mene nakon malo dužeg vremena... Nisam nis stigla prije.. :)
Ovako, kupila sam tu toniranu kremicu, i ja nikako ne mogu postici da mi se ne vidi prijelaz na vratu. Ne znam da li ce mozda biti bolje kad pocrnim na ljeto, ali ne vjerujem bas.
Dani, jesi ti tu kremu koristila samo na licu, ili si ju sve do vjencanice mazala. Mene je to strah, jer mislim da ce mi ostati fleke na vjencanici.

I imam jos jedno pitanje, sta bi se desilo kad bi samo fixsator stavila na lice - da fiksira - NISTA :budala: , bi to mozda omogucilo da mi se lice ne sjaji. :budala: Ne koristim to inace, pa sam najvjerojatnije postavila najgluplje pitanje na svijetu.. ali neka.. :lol:
Crvenkapica

PostPostao/la mia_m dana uto tra 19, 2011 9:53 pm

ja imam primer tj bazu i za lice i za kapke i to mi je super stvar.nisam vizazist ali smatram da puder uvijek treba staviti nakon kreme ili primera. meni super drzi i zadovoljna sam. e i za trepavice imam primer.a za usta (iako to rijetko sminkam) fiksator.

a puder ako primjetim da mi je malo tna boja npr pocetkom zime kad pobijelim dok ne kupim 'zimski' puder,onda znam pomijesati tekuci sa kremom za lice pa bude malo svijetliji.

takodjer odkad nanosim puder kistom puno bolje drzi,bez obzira jel stavljam tekuci ili compact.
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana uto tra 19, 2011 10:42 pm

Crvenkapica je napisao/la:Eej! Evo mene nakon malo dužeg vremena... Nisam nis stigla prije.. :)
Ovako, kupila sam tu toniranu kremicu, i ja nikako ne mogu postici da mi se ne vidi prijelaz na vratu. Ne znam da li ce mozda biti bolje kad pocrnim na ljeto, ali ne vjerujem bas.
Dani, jesi ti tu kremu koristila samo na licu, ili si ju sve do vjencanice mazala. Mene je to strah, jer mislim da ce mi ostati fleke na vjencanici.

I imam jos jedno pitanje, sta bi se desilo kad bi samo fixsator stavila na lice - da fiksira - NISTA :budala: , bi to mozda omogucilo da mi se lice ne sjaji. :budala: Ne koristim to inace, pa sam najvjerojatnije postavila najgluplje pitanje na svijetu.. ali neka.. :lol:

Hmmm a koji si ton uzela? Mozda ti je pretaman :ne zna: Meni se crta nikad nije vidjela... I kako si nanosila? Ja ti to nanosim doslovno kao kremu. Stavim na dlanove, razmazem po njima i onda razmazem po licu ko kremu :rofl: I kak razmazivam, tak si malo razmazem po vratu (tak i kremu stavljam :zubo: )... I nikad nisam imala nikakvu crtu :ne zna: Doduse, ja sam imala vjencanicu koja je imala cipku skroz do vrata (kopcala se oko vrata) pa nisam ni imala potrebu mazati dekolte :ne zna: Iako sam imala na vratu, nije se nista vidjelo na vjencanici :ne zna:
A kaj se tice fiksatora, to ti nebih znala reci dali bi on sprijecio sjaj... Mislim da nebi :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la cuty2 dana pet svi 20, 2011 8:36 pm

Bok cure ima koja šminkerica za područje oko Petrinje, Glina da bi došla doma zna ko ?
cuty2

PostPostao/la **Anchy** dana čet svi 26, 2011 4:06 pm

cuty2 je napisao/la:Bok cure ima koja šminkerica za područje oko Petrinje, Glina da bi došla doma zna ko ?

:bok: hmmm ja sam iz gline i fakat neznam ni jednu šminkericu,al cu se raspitati pa javim
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zara01 dana pon svi 30, 2011 6:15 pm

Kupila sam si mac fix+.kuma sam na svadbi i planiram se sama šminkati.Zanima me kad njega stavljam na početku ili na kraju?Kaj to je baš fiksator ili termalna voda-meni tak izgleda...
zara01

PostPostao/la LANA ŽUNA dana pon srp 11, 2011 7:47 am

Poštovani,

trebala bih preporuku za frizera za vjenčanje 24.09.2011.g. na Dugom Otoku, dakle nekoga tko bi iz Zadra došao u Veli Rat na dan svadbe.
Bitno je da frizer dođe k meni. (frizuru ne bih radila samo ja, već imam grupu zaineresiranih cura.
Pozdrav
LANA ŽUNA

Re: Probno šminkanje i probne frizure forumašica

PostPostao/la Rubi dana čet srp 14, 2011 9:07 pm

Ima li možda netko iskustva sa radom Renate Brezak (make up)?
Zadnja izmjena: maybelline; ned srp 17, 2011 9:09 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu!
05.05.2012.

slika
Rubi

Re: Probno šminkanje i probne frizure forumašica

PostPostao/la zagorka dana pet srp 15, 2011 12:02 pm

mislim da je ona šminkala moju kolegicu, prekrasno ju je našminkala i bila je jako zadovoljna :thumbsup:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.