Mlada s cigaretom • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Mlada s cigaretom

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Mlada s cigaretom

PostPostao/la Dani 26 dana čet lip 26, 2008 4:27 pm

Studentica24 je napisao/la:Ne skrivam se ni od roditelja već 6 godina, a kamoli ću od rodbine i prijatelja...
Ne mislim pušiti u sali samo zato što ću skakati cijelo vrijeme, ali nakon jela - MORAM zapaliti... Moj dragi je lokomotiva, jedino čega se bojimo je zabrana pušenja na javnim mjestima - bude li tako, večera je na otvorenom!! :rofl: :rofl:

Zato sam se ja udala prije zabrane i birala datum prije pocetka prvenstva! Na sve sam ja mislila! :rofl: :rofl: :rofl:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la Iva dana pet lip 27, 2008 1:23 pm

Dani 26 je napisao/la:
Studentica24 je napisao/la:Ne skrivam se ni od roditelja već 6 godina, a kamoli ću od rodbine i prijatelja...
Ne mislim pušiti u sali samo zato što ću skakati cijelo vrijeme, ali nakon jela - MORAM zapaliti... Moj dragi je lokomotiva, jedino čega se bojimo je zabrana pušenja na javnim mjestima - bude li tako, večera je na otvorenom!! :rofl: :rofl:

Zato sam se ja udala prije zabrane i birala datum prije pocetka prvenstva! Na sve sam ja mislila! :rofl: :rofl: :rofl:

ne propagirajte pušenje :nene: :nene: :nene: :rofl: :rofl: :rofl:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana pet lip 27, 2008 1:25 pm

Iva je napisao/la:ne propagirajte pušenje :nene: :nene: :nene: :rofl: :rofl: :rofl:

Ovi bivši pušači su najgori... :rofl: :rofl:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Iva dana pet lip 27, 2008 1:28 pm

bedacha je napisao/la:
Iva je napisao/la:ne propagirajte pušenje :nene: :nene: :nene: :rofl: :rofl: :rofl:

Ovi bivši pušači su najgori... :rofl: :rofl:

živa istina kad sam pušila dvije kutije prvo bijelog a onda crvenog Marlbora dnevno, ovo mi ne palo napamet izjavit :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la pitura dana uto sij 20, 2009 7:56 pm

Ja mislim pusitii, iako mislim da necu imati vremena ni zapaliti, ali cu sigurno ukrasti koji dim kumi koja pusi ko lokomotiva :cerek:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Nessa87 dana ned stu 08, 2009 11:28 am

ja će pušit koliko stignem,osim naravno dok bude neka ceremojina ili slikanje,a ovako već imam frendice koje će se brinuti za to da ja popušim kad mi dođe,tj.da mi cigarete nose baš da ja ne šećem s kutijom po sali,jer kuma mi ne puši,ali sve sam ispanirala tako da ne brinem eh da i moja mama je strastveni pušać tako da i njoj mogu ukrast koju. :bravo: :bravo: eh da ne vidim razlog zašto bi se mi pušači morali skrivat ili da bi to bilo ružno za vidjet,ne.U crkvi neće nitko pušit a to je jedino bitno po mom mišljenju. :pop:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tigerin dana pon stu 09, 2009 10:42 am

ja sam prestala pusiti :D a sta ce moj dragi... e ne znam :D
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana pon stu 09, 2009 11:32 am

Nessa87 je napisao/la:ja će pušit koliko stignem,osim naravno dok bude neka ceremojina ili slikanje,a ovako već imam frendice koje će se brinuti za to da ja popušim kad mi dođe,tj.da mi cigarete nose baš da ja ne šećem s kutijom po sali,jer kuma mi ne puši,ali sve sam ispanirala tako da ne brinem eh da i moja mama je strastveni pušać tako da i njoj mogu ukrast koju. :bravo: :bravo: eh da ne vidim razlog zašto bi se mi pušači morali skrivat ili da bi to bilo ružno za vidjet,ne.U crkvi neće nitko pušit a to je jedino bitno po mom mišljenju. :pop:

:amen:
mi oboje pusimo, al ne znam jos dal ce se u nasoj sali smit pushit, mislim da ipak ne, tribat ce se izac na aperitiv za to. necu se skrivat, pa svi znaju da pushim.
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la >Ivy< dana sri lis 13, 2010 12:47 pm

Moj dragi je meni vec obznanija da ce sa sobom u salu pripremiti jedno 2-3 kutije duvana ! Brige njega hoce li ga ko vidit, ionako svi znaju da fuma ka turcin! :rofl: Ja cu svoj ipak malo skrivati jer mi je glupasto vidit mladu kako pusi.... A sta cu sad? Ja mogu malo izdrzat, nisam bas krizasica, ali kad zapalim ,onda nek me puste na miru ! :lol: :lol:
Moja kuma takoder pusi, tako da cu njoj moc dati da pridrzi ako me ko dode snimat,ili nes sl. A i kum pripali njih ohoho ! Ma nakraju, malo cu se strpiti da vecer odmakne, jer kad svi malo popiju, ko ce gledat moj duvan :rofl: :rofl: :jig:
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la Nessa87 dana ned pro 05, 2010 2:04 am

da ja opišem kako je to prošlo....hehehe...nosila sam cigarete u grudnjaku tj.između vjenčanice i grudnjaka,jer nisam imala gdje drugdje i gosti to skužili pa je svima to bilo jako znimljivo,u biti fora je isplao! :rofl: :rofl:
Pušila sam svaki čas vani na terasi ili pak u apartmanu kad se u sali nije smjelo zbog zakona,nitko mi nije prigovarao.ali me kamerman nije smio snimiti s cigaretom u ruci.
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Oluja dana ned pro 05, 2010 11:25 am

kod nas se u sali smilo pusiti, jer jer inace hotel vec zatvoren u to vrime, tako da ja nisam imala problema s tim. cigarete su bile u vrecici zajedno sa rezervnim cipelama i takvim stvarima, pod nasim stolom. iskreno, bas me briga i ako su me snimili sa cigaretom :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana ned pro 05, 2010 1:15 pm

mlada s cigaretom meni osobno i nije nesto strasno, ali trudnica s cigaretom... e sorry, al to bih stapom tukla da si ruke ne zaprljam :izivciran:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana pet pro 10, 2010 3:24 pm

tigerin je napisao/la:mlada s cigaretom meni osobno i nije nesto strasno, ali trudnica s cigaretom... e sorry, al to bih stapom tukla da si ruke ne zaprljam :izivciran:

Kidam na lijevo :crta:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tigerin dana pet pro 10, 2010 6:01 pm

Dani 26 je napisao/la:
tigerin je napisao/la:mlada s cigaretom meni osobno i nije nesto strasno, ali trudnica s cigaretom... e sorry, al to bih stapom tukla da si ruke ne zaprljam :izivciran:

Kidam na lijevo :crta:

ma kad te ja uFatim :tuc: :tuc: :tuc:
:D
slika slika

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maybelline dana sub pro 11, 2010 9:16 am

drzite se teme molim lijepo :kava:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la **Anchy** dana čet svi 19, 2011 10:58 pm

UF UF UF UF tema kao stvorena za mene :rofl: :rofl:
Inace i dragi i ja pušimo,situacija je sljedeča:
-dragi puši,njegovi starci znaju ali ne puši pred njima,a niti pred mojim starcima
-ja pušim,ali moji starci uopce neznaju,a neznaju niti starci od dragog

Kako da ja to sve skupa izvedem??? pojma nemam :ne zna: :ne zna:
Moja kuma puši ko lokomotiva pa sam joj rekla da ce imati u svakom uhu po jednu cigaretu i jednu svoju u ustima :rofl: :rofl: (kad si tu scenu zamislim pišam od smijeha) :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ako tko ima pametniju ideju neka se javi :D :D
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana čet svi 19, 2011 11:07 pm

anci1987 je napisao/la:UF UF UF UF tema kao stvorena za mene :rofl: :rofl:
-dragi puši,njegovi starci znaju ali ne puši pred njima,a niti pred mojim starcima

Moja kuma puši ko lokomotiva pa sam joj rekla da ce imati u svakom uhu po jednu cigaretu i jednu svoju u ustima :rofl: :rofl: (kad si tu scenu zamislim pišam od smijeha) :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Mislim da je pravo vrijeme da vas starci vide s cigaretom :zubo: Drugog savjeta nazalost nemam :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la **Anchy** dana čet svi 19, 2011 11:14 pm

Dani 26 je napisao/la:
anci1987 je napisao/la:UF UF UF UF tema kao stvorena za mene :rofl: :rofl:

Mislim da je pravo vrijeme da vas starci vide s cigaretom :zubo: Drugog savjeta nazalost nemam :ne zna:

Neznam koliko je to baš pametno,poznavajuci svog starog zatukao bi me na dan vjenčanja :rofl: :rofl: :rofl:
ne želim ga isprobavat :rofl:
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana čet svi 19, 2011 11:17 pm

anci1987 je napisao/la:
Neznam koliko je to baš pametno,poznavajuci svog starog zatukao bi me na dan vjenčanja :rofl: :rofl: :rofl:

A joj... a nista, onda moras pripazit! Nebi bilo zgodno da ti muz ostane udovac odmah prvi dan :lol: :lol: :lol: Salu na stranu, nebudes ni pusila bas pretjerano na svadbi jer jednostavno nemas vremena za to :zubo: Pogotov zato kaj se sad nesmije pusiti u sali pa moras ic van... a uz ples i cijelu ceremoniju, ni nestignes razmisljati o cigareti :D
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la **Anchy** dana čet svi 19, 2011 11:22 pm

Dani 26 je napisao/la:
anci1987 je napisao/la:

A joj... a nista, onda moras pripazit! Nebi bilo zgodno da ti muz ostane udovac odmah prvi dan :lol: :lol: :lol: Salu na stranu, nebudes ni pusila bas pretjerano na svadbi jer jednostavno nemas vremena za to :zubo: Pogotov zato kaj se sad nesmije pusiti u sali pa moras ic van... a uz ples i cijelu ceremoniju, ni nestignes razmisljati o cigareti :D

hahahahahhahahahaha :rofl: vjerojatno cu pušit ko luda prije nego kaj me pokupe,al na svu srecu pa ce samo kuma biti samnom u stanu :D a poslije kako bude,nadan se da necu niti pomisliti na cigaretu.Valjda cu i taj dan preživjeti bez pušenja.. poslje cemo mi to sve nadoknadit :D :D :D :D
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mercedes dana ned lip 19, 2011 7:53 pm

heheh... i ja sams e skrivala od svojih godinama :P
i bez brige, tvoji starci znaju da pušiš :) tako to ide :)

ja sam pušač i dragi i pušit ću kad god mi se prohtije, haman me svatovi čekali!! 3.9. je moj dan i ne dozvoljavam da mi ga itko kvari...
i tako će svi do ponoći biti na podu pa će svima biti svejedno, a kome god bude smetalo moje pušenje neka na svojoj vlastitoj svadbi ne puši :cheer: :cheer:
ljubav se zove tvojim imenom...
mercedes

PostPostao/la lilica dana sri stu 21, 2012 12:58 pm

ja sam prije par mjeseci prestala pusiti ali jos uvijek nije proslo dovoljno dugo da postanem aktivni zagovornik nepusenja. tako da ne bi zamjerila mladoj da ju vidim s cigaretom, meni osobno to ne izgleda lijepo ali mlada je ta koja odlucuje jer je, na kraju krajeva, to NJEN dan pa ako joj se pusi, neka pusi brate mili. al drago mi je sto ja s tim necu imati problema jer da sam jos uvijek pusac jako bi me to mucilo, lako je meni sad pricat :D
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.