Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija

PostPostao/la australis dana sri ožu 30, 2011 8:33 pm

Meni je druga nekak romantičnija.. A opet prva praktičnija, pošto mi kosa čim našnjofa vlagu postane nemoguća, bojim se da bi mi šiškice splahnule do sale :( Al neš u tom điru bih svakak htjela imati :)
slika
australis

Marketing:

PostPostao/la Dani 26 dana sri ožu 30, 2011 9:56 pm

Meni je i dalje prva :vauu:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la miaaa dana uto svi 17, 2011 1:24 pm

Hej nova sam ovdje i molila bi za pomoć ako netko zna dobru šminkericu za vjenčanja na području zapadnog dijela Zagreba ili čak da dolazi doma al da nije preskupa? unaprijed hvala! :)
miaaa

PostPostao/la lunna dana uto svi 17, 2011 1:46 pm

miaaa je napisao/la:Hej nova sam ovdje i molila bi za pomoć ako netko zna dobru šminkericu za vjenčanja na području zapadnog dijela Zagreba ili čak da dolazi doma al da nije preskupa? unaprijed hvala! :)

procitaj malo unatrag po ovoj temi cure su vec raspravljale o tome... :mig:
a mozes i Neni poslat pp,ona sigurno nekoga zna...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ivancica dana uto svi 17, 2011 3:52 pm

miaaa je napisao/la:Hej nova sam ovdje i molila bi za pomoć ako netko zna dobru šminkericu za vjenčanja na području zapadnog dijela Zagreba ili čak da dolazi doma al da nije preskupa? unaprijed hvala! :)

Naša Nena je super, dolazi doma, predobro šminka. Tako da je slobodno kontaktiraš :thumbsup:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana ned svi 22, 2011 5:20 pm

ivancica je napisao/la:
Naša Nena je super, dolazi doma, predobro šminka. Tako da je slobodno kontaktiraš :thumbsup:

meni je šminkerica otkazala mjesec dana prije nego sam bila sad vjenčana kuma...i brzo sam kontaktirala našu Nenu, ona je imala još jedan termin slobodan i ja sam presretna što mi je ova otkazala, nakon što me Nena bila našminkala...

rekla sam joj da joj se prepuštam u ruke, s time da sam uz sebe imala komadić tkanine od haljine koju sam kasnije imala, i s tom bojom je naglasila malo oči :)

svi su bili oduševljeni mojim make-up-om :lovestruck:

tako da Nenu preporučam svakako :D
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la dalmašica dana čet lip 09, 2011 10:55 am

Šminkerice za područje Splita??? Guić i Spajić zauzete već?
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana čet lip 09, 2011 11:03 am

Može ipak na pp broj od Antonije Guoć ako ga ima ijedna? ( jer nisam osobno provjerila da je zauzeta, več mi je rečeno od treće osobe) ? Thenxić
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mercedes dana ned lip 12, 2011 11:23 am

molim vas molim pomoć.... frizura i šminka u Puli..... ???
pitala sam jednu frizerku i jednu šminkericu kako bi to izgledalo.. NI JEDNA NE NUDI PROBU!! morala sam se trgat da im dokažem da je proba poželjna ali mislim da nema smisla da mi onda naplate duplo... :(

na kraju ću se morati šminkati sama... meni to stvarno dobro ide, imam velike plave oči i kad me neko drugi šminka(nitko profesionalno) svi ih uspiju zanemariti, gube na izražaju... i to onda nisam ja...
ali evo mog problema, imam jako svijetli ten i suhu kožu i iako ju tretiram kraljevski i koristim max factorovu šminku puder mi lako pomrljavi na licu... zato sam thjela da me šminka netko tko to zna..al eto... :(
šta da radim? :(
ljubav se zove tvojim imenom...
mercedes

PostPostao/la maybelline dana ned lip 12, 2011 11:29 am

mercedes vjerovatno ti onda treba novi puder :ne zna:
neznma koji imas od max factora, ja sam imala ovaj prije i bio mi je :svakacast: http://www.google.hr/imgres?imgurl=http ... x=99&ty=77
kasnije sam si uzela http://www.google.hr/imgres?imgurl=http ... 20&bih=689 i s njim nisam zadovoljna :ne zna:
nevjerujem da je kod tebe problem da ne razmazes dobro,to se moze desiti 2-3 puta kad smo u zurbi ali ako ti uvijek ostanu mrlje vjerovatno je problem u puderu

mozda da odes u neku parfumeriju i trazis savijet tamo :thumbsup:
a i trazi testere da ti daju pa si mozes tako isprobat :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la mercedes dana uto lip 14, 2011 4:06 pm

probala sam oba i ni jedan mi ne šljaka :ne zna:
ovaj prvi ajde može proći, ali mi prebrzo nestaj s lica... a drugi daje nekakav čudan rozi ton mojoj koži...
ići ću u parfumeriju :bravo:, vidiš nikad mi nije trbalo za nešto bitno pa o tome nisam ni razmišljala :budala:

a opet mi treba frizura...i da.. imam velike jako jako plave oči i do sada je uglavnom crna olovka broj 1, ali mi se to čini da i nije nešto za svadbu! a imati ću ljubičastu temu i cipele, pa sad kombiniram kako bi mi stajalo ljubičasto... :huh: nisam baš presretna.... :)
ljubav se zove tvojim imenom...
mercedes

PostPostao/la mia_m dana uto lip 14, 2011 4:31 pm

mouda ti samo treba dobar primer (baza) ili fiksator
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana sri kol 24, 2011 7:52 pm

Drage pomažite...stavit ću vam vjenčanicu i tri friza koja su mi zasad ok..pa mi kažite koji vam ide na haljinu...

slika

Uploaded with ImageShack.us

slika

ili

slika

ili

slika

slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri kol 24, 2011 8:34 pm

meni su sva tri friza super... ne znam koji bi izabrala :ne zna: prvi mi je bas elegantna pundja, a druga dva su mi veselije i opustenije varijante pa zavisi na koju varijantu bi ti isla. takodjer, koliko vidim samo na trecoj slici je kosa skroz odmaknuta od lica pa zavisi i kako ti vishe volis tj sta mislis da ti bolje stoji :ne zna:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana sri kol 24, 2011 8:37 pm

Ma ne znam ni sama...kad buden išla na probnifriz onda ću probat sa šiškama puštenim na lice i skroz dignutim...ja sam zapela za prvi friz..al ne znam jel baca na starinski štih ovaj cuf( ne znam kako se književni zove ;) ) ovako zalizan...eee
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri kol 24, 2011 8:43 pm

dalmašica je napisao/la:Ma ne znam ni sama...kad buden išla na probnifriz onda ću probat sa šiškama puštenim na lice i skroz dignutim...ja sam zapela za prvi friz..al ne znam jel baca na starinski štih ovaj cuf( ne znam kako se književni zove ;) ) ovako zalizan...eee

a meni se bas svidja ta prva frizura - bas je retro :thumbsup:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana sri kol 24, 2011 8:52 pm

I meni je ona prva upala u oči :)
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ayleen dana čet kol 25, 2011 9:07 am

Prva je jako lijepa, ali mi druga bolje ide uz vjenčanicu. :)
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la prinči dana čet kol 25, 2011 10:28 am

Meni je treća stavrno :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: :10od10: :10od10:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la satea dana čet kol 25, 2011 10:59 am

dalmašica je napisao/la:Ma ne znam ni sama...kad buden išla na probnifriz onda ću probat sa šiškama puštenim na lice i skroz dignutim...ja sam zapela za prvi friz..al ne znam jel baca na starinski štih ovaj cuf( ne znam kako se književni zove ;) ) ovako zalizan...eee

kad sam vidjela ovu prvu odmah sam vidjela tebe :vau: :vau: :vau: mislim da ti je ta savršena :10od10:
slika

slika

I am condemned to love you, and that is my salvation. I shall have to live for ever in the shadow of your eyes, accept the fact that everything your hand touches arouses the best in me. All that I know is your love, nothing else interests me.
satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Nessa87 dana čet kol 25, 2011 12:16 pm

Prvaaaaaaaaaa mi je :vau: :vau: :vau: :vau: :vau:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la **Anchy** dana pon ruj 05, 2011 9:41 pm

evo da i ja kažem svoje :D naručila sam se za šminku i frizuru,zapadni dio Zg.,šminka u kozmetičkom salonu 150kn,nisam išla na probnu šminku jer mi je žena rekla da nema potrebe i da mi je lice ok,da ce biti lako našminkati,ali samo da moram najprije ici na frizuru pa prema tome mi radi šminku.. u istoj zgradi vrata do mi je frizerski i frizura je 200kn..tak da sam ja zadovoljna cijenom,a nadam, se da cu biti zadovoljna i uslugom. javim poslje svadbe :lol:
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Makeup-Nena dana čet ruj 08, 2011 11:30 am

Meni je druga favorit,baš je onak... lepršava...(mali savjet za ove frizure, moliti šminkericu da ti više naglasi oči ...a ne usta i to u nekim zemljanim tonovima)

Pusa

dalmašica je napisao/la:Drage pomažite...stavit ću vam vjenčanicu i tri friza koja su mi zasad ok..pa mi kažite koji vam ide na haljinu...

slika

slika

ili

slika

ili

slika

Makeup-Nena

PostPostao/la šljokica. dana pet ruj 09, 2011 9:43 am

sve 3 frizure su savršene budimo realni :cerek:
ali zbog torbice i vjencanice mislim da ce najbolje pasati prva..
al to je samo moje misljenje :ne zna:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana pet ruj 09, 2011 10:57 am

Hvala vam drage...idem na probnu frizuru u ponedjeljak pa ću probat prvu i drugu..
Šljoki- neću imat ovu torbicu na vjenčanju
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.