Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija

PostPostao/la vjeverica dana sub svi 04, 2013 12:01 pm

Cure, je li netko mozda bio na sminkanju kod Sase Jokovica i jeste li bili zadovoljni? Znate li koliko naplacuje pravo, a koliko probno sminkanje? Puuuno hvala :)) :loveflag:
vjeverica

Marketing:

PostPostao/la Rita09 dana pon srp 15, 2013 4:48 pm

Ja sam bila kod Jokovica i iskreno nisam bila pretjerano odusevljena, a uzeo mi je 700kn.. Ne kazem da je bilo lose, ali nije bilo nista posebno.. Dok me jedna zenska iz gajnica nasminkala puuno bolje, a 150kn mi uzela samo! Tako da mislim da se jokovicu nije ni dalo potruditi jer sam ja nepoznata :lol: dok se ova zenska potrudila i bila toliko ljubazna da sam joj ostavila jos 50kn za kavu :jig:
Rita09

PostPostao/la lilica dana čet kol 15, 2013 2:38 pm

cure, moram pohvaliti Renatu Brezak!!! do nje sam dosla po preporuci cura s foruma i dobro sam odlucila. dakle, zena odlicno radi, na probnom je sminkanju odmah shvatila tocno ono sto sam si zamislila, moram priznati jos i bolje jer je odmah znala sto mi stoji a sto ne. kad sam se pogledala u ogledalo ostala sam bez rijeci i nisam se mogla prestat gledati. i moj dragi je odusevljen kao i svi ostali koji su me vidjeli, stvarno me savrseno nasminkala i sada se mogu opustiti jer znam da cu izgledati besprijekorno na svoj veliki dan :cheer: uglavnom, sve preporuke!!!
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la iinnaa.t dana čet kol 15, 2013 6:34 pm

lilica je napisao/la:cure, moram pohvaliti Renatu Brezak!!! do nje sam dosla po preporuci cura s foruma i dobro sam odlucila. dakle, zena odlicno radi, na probnom je sminkanju odmah shvatila tocno ono sto sam si zamislila, moram priznati jos i bolje jer je odmah znala sto mi stoji a sto ne. kad sam se pogledala u ogledalo ostala sam bez rijeci i nisam se mogla prestat gledati. i moj dragi je odusevljen kao i svi ostali koji su me vidjeli, stvarno me savrseno nasminkala i sada se mogu opustiti jer znam da cu izgledati besprijekorno na svoj veliki dan :cheer: uglavnom, sve preporuke!!!

Vidjela! :-)
SAVRSENO!!!
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la InLove dana ned kol 18, 2013 8:54 am

iinnaa.t je napisao/la:
Vidjela! :-)
SAVRSENO!!!

Potpisujem! :10od10:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana pon kol 19, 2013 7:11 am

hvala vam cure :grli:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la tanrag dana čet lip 04, 2015 4:13 pm

Kratki komentar na frizera Ivicu Palinića i vizažisticu Marijanu Gluić. Mjesec dana prije vjenčanja rezervirala sam termin kod njih dvoje (i osobno se s njima dogovorila) u salonu DermaCare u Teslinoj 12 u Zagrebu gdje rade i na dan vjenčanja niti jedno se nije pojavilo! Krajnje neprofesionalno. Trebali su raditi mene i kumu. Vlasnica je onda išla u potragu za novom vizažisticom koja je ipak odradili dobro svoj posao, a frizure su nam radili neko dvoje zaposlenika čiji su redovni klijenti onda morali čekati. Kao negdje su zapeli. Ako su imali drugi dogovoreni posao onda nisu trebali uzimati nas. Sve da se nešto i zakompliciralo mogli su kasniti, barem se pojaviti bilo kad. Uglavnom jako su me razočarali i napravili nepotrebni stres na taj dan.
tanrag

PostPostao/la HappyAlice dana pon srp 20, 2015 11:42 am

lilica je napisao/la:cure, moram pohvaliti Renatu Brezak!!! do nje sam dosla po preporuci cura s foruma i dobro sam odlucila. dakle, zena odlicno radi, na probnom je sminkanju odmah shvatila tocno ono sto sam si zamislila, moram priznati jos i bolje jer je odmah znala sto mi stoji a sto ne. kad sam se pogledala u ogledalo ostala sam bez rijeci i nisam se mogla prestat gledati. i moj dragi je odusevljen kao i svi ostali koji su me vidjeli, stvarno me savrseno nasminkala i sada se mogu opustiti jer znam da cu izgledati besprijekorno na svoj veliki dan :cheer: uglavnom, sve preporuke!!!

Moram se složiti sa ovim! Ja sam tražila po internetu i slučajno naišla na Renatu i odmah nazvala. Otišla na probno šminkanje i također ostala u pozitivnom šoku kad sam se vidjela. Žena radi čuda i stvarno zna svoj posao. kroz razgovor samnom je shvatila moj stil, tako da ništa nisam ni morala objašnjavati!! Žena je čudesna, topla i ugodna i preporučujem je svakome! Udajem se za 2 i pol tjedna i nemam nikakvih briga i nervoze po pitanju šminkanja!! Svaka kuna koju naplati je vrijedna njezinog rada!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :vau: :vau: :vau: :kiss: :kiss: :loveflag: :loveflag:
HappyAlice

PostPostao/la Elerva28 dana pon ruj 05, 2016 11:38 am

Hvala svima na savjetima :)

Marketing:

Prethodna

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.