Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija

PostPostao/la maybelline dana pet lip 01, 2012 9:27 am

marija2m je napisao/la: Iskustvo i dobar materijal su najvažniji kod vizažista, zato i obavezno morate ići na probu da se uvijerite da je dobar vizažist kojeg birate.
Preporuke su ok no bez probe nemojte birati vizažista.

A zasto se obavezno mora ici na probu,ne zelim sad biti gruba ali nista se ne mora,osim umrijeti :kava:
ja sam otisla na sminkanje na blef,bez preporuke,bez probe..
dosla sam 3 dana prije svadbe kuci i nisam ni imala kad otici na silne probe svega :kava:

marija2m je napisao/la:Ja razumnijem da ima nekih vizažista koji loše rade a skupo naplačuju. Zato se i ide na probu draga.
No ja također znam da sva kozmetika koja je u DM/BIPI...itd dostupna se ne koristi za HD slike i video (a sve danas je u HDu) jer zna dati izgled: bljede, masne, šljokaste ...itd mlade. To je šminka za dnevni makeup.

Neovisno sad o HD tehnologiji, imas brdo cura koje taj dan ne zele izgledati kao lutke,ne zele cak ni puder,samo maskaru,sjajilo i eventualno rumenilo
jednostavno zele lagani make-up i biti ono sto su one svaki dan :kava: pa makar i to bio dnevni make-up

ja sam jednom isla na profesionalno sminkanje i to za svadbu,iako i to sam si razmisljala dali ici ili da me sestra nasminka,sto mi je radila masu puta i uvijek sam bila zadovoljna
a ona nije vizazist :raspa:

s ovime sam htjela reci da se nista ne mora,a najmanje ici na probno sminkanje,probnu frizuru,probno ovo,probno ono
uskoro ce se nametnuti i probna svadba :roll: :lol:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la slatkica:) dana pet lip 01, 2012 9:44 am

maybelline je napisao/la:
s ovime sam htjela reci da se nista ne mora,a najmanje ici na probno sminkanje,probnu frizuru,probno ovo,probno ono

u americi ima probna večera
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ja ću ić na probnu frizuru ali samo zato jer još nisam sigurna kaj bi s kosom :roll:
a na probno šminkanje neću ić. em hoću nekaj jednostavno em ak i ne budem zadovoljna lako ja skinem pa se našminkam sama. istina,sva moja kozmetika je iz dm-a ali izdrži mi na tuđim svadbama cijelu noć pa zašto nebi i na mojoj :thumbsup:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la cimetina dana pet lip 01, 2012 10:26 am

Ja nemam probnu šminku jer to M. Butković ne radi.

Probnu frizuru imam, čisto zato jer imamo fotografiranje tjedan dana ranije s fotografima, pa ću tad ići ina frizuru.

A šminkerica za fotografiranje će mi biti različita, i nimalo se ne brinem oko toga. Ne može i ne mora sve biti savršeno. Bitno da se ljudi zabave, da bude veselo. Sve ostalo na kraju ispadne manje bitno; sve mi mlade želimo da sve bude savršeno, ali to ne može biti.
slika
cimetina

PostPostao/la samo_njegova dana pet lip 01, 2012 10:29 am

ja isto nemam ni probnu šminku ni probnu frizuru.. vjerujem svojim uređivačicama za taj dan :cerek:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la marija2m dana pon lip 04, 2012 1:38 pm

Obrisan je dio posta koji ne pripada u ovu temu,ovo je tema o uljepsavanju i raspravlja se o tome,a ne o probama cvijeca,vjencanice...,stoga te molim da se dalje drzis teme
maybelline je napisao/la:A zasto se obavezno mora ici na probu,ne zelim sad biti gruba ali nista se ne mora,osim umrijeti :kava:
ja sam otisla na sminkanje na blef,bez preporuke,bez probe..dosla sam 3 dana prije svadbe kuci i nisam ni imala kad otici na silne probe svega :kava:

Probno šminkanje se radi tako da se ustanovi kakvu šminku želiš na da vjenčanju, koliku prekrivenost, koje boje...itd.

maybelline je napisao/la:Neovisno sad o HD tehnologiji, imas brdo cura koje taj dan ne zele izgledati kao lutke,ne zele cak ni puder,samo maskaru,sjajilo i eventualno rumenilo
jednostavno zele lagani make-up i biti ono sto su one svaki dan :kava: pa makar i to bio dnevni make-up

HD šminknaje ne znači da će ti šminka izgledati ko da nosiš masku. To je krivo! I tko god misli da HD šminkanje i šminka stvara izgled lutke je totalno krivo :rofl: i ako te tko tako našminka loš šminka :thumbsdown:
Vizažist te našminka da naglasi tvoju prirodnu ljepotu bez da izgledaš ko lutka ili ko da nosiš masku.

Problem je u tomu što vidim po komentarima da puno Vas cura ovdje ima krivu ideju o tomu kako profesionalni vizažist šminka ili ste srele "vizažiste" koje jako loše šminkaju i stavljaju na Vas kilu nepotrebne šminke. Kada te našminka vizažist za vjenčanje ta šminka treba biti prirodna i ljepa, bez da je osjećaš tu šminku, bez kilu šminke na licu a da ti stoji cijelu većer na licu.

Koliko god se vi ne slagali ja smatram da postigneš ono što želiš moraš sjesti sa vizažistom i frizerom tjedan dana prije i dogovoriti se oko toga što želiš. Ako smatrate da vas je vizažist loše našminkao a niste bili na probnom šminkanju onda se nemojte iznenaditi, iskreno.
Zadnja izmjena: maybelline; pon lip 04, 2012 3:48 pm; ukupno mijenjano 13 put/a.
Razlog: obrisan dio koji je offtopic!
marija2m

PostPostao/la marija2m dana pon lip 04, 2012 1:50 pm

cimetina je napisao/la:Ja nemam probnu šminku jer to M. Butković ne radi.

A koliko te Marija naplačuje?
marija2m

PostPostao/la cina dana pon lip 04, 2012 1:59 pm

mene ce sminkati seka :lovestruck:
ona to uvijek napravi profesionalno :)

ja nisam jedna od onih cura koje vole satima visiti po salonima..vec me muka hvata jer cu morati zbog frizure :(
slika
cina

PostPostao/la marija2m dana pon lip 04, 2012 2:04 pm

thinkblue je napisao/la:.... gdje sam radila nokte ponudili da me besplatno nasminka kcer od vlasnice koja je par tjedana prije zavrsila neki tecaj. bila sam zadovoljna rezultatom........
kao trece, na svadbi se nisam nijednom sjetila ici pogledati kako izgledam i dali trebam popraviti sminku.

Par stvari, šminkala te vizažist.
Drugo to kako izgledaš tijekom vjenčanju tj. da li što trebaš popraviti isključivo ovisi koliko ti je to bitno tijekom večeri.
Ja znam sebe i meni je moj izgleda a pogotovo šminka jako bitno. :loveflag: To sam ja.
No također postoje cure koje ću zaboraviti na šminku tu večeri jer im to ovako onda nije bitno.
Što je također ok. :thumbsup:
marija2m

PostPostao/la marija2m dana pon lip 04, 2012 2:06 pm

cina je napisao/la:
ja nisam jedna od onih cura koje vole satima visiti po salonima..vec me muka hvata jer cu morati zbog frizure :(

Vizažist te neće satim šminkati
marija2m

PostPostao/la Rally_MO dana uto lip 05, 2012 7:10 am

Ja sam išla na probnu frizuru, jer smo morali vidjet može li frizura izdržati cijeli dan s obzirom da mi je kosa jako teška i živa, teško se ukroti...
Na probnu šminku ne samo da nisam išla, tražila sam šminkericu 10 dana prije svadbe jer je moja morala ić na operaciju... Nisam imala druge nego zatvorit oči i prepustit se ženi u ruke... Na kraju sam bila zadovoljna rezultatom... Jer, vidjela sam sebe u ogledalu, a ne Audrey Hepburn
I da još samo napomenem, mi smo sljedeći dan išli na slikanje, ne samo da mi nije palo na pamet ponovo ić na frizuru i šminkanje, nego sam prespavala s već postojećom frizurom i šminkom, i sutra samo onih par pramenova što je stršilo uturila u kosu... I obrisala crno oko očiju (još sam zaboravila ponjet šminku svoju da je popravim :rofl: :rofl: :rofl: )
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la cimetina dana uto lip 05, 2012 8:52 am

marija2m je napisao/la:
cimetina je napisao/la:Ja nemam probnu šminku jer to M. Butković ne radi.

A koliko te Marija naplačuje?

500 kuna
slika
cimetina

Frizra i šminka (Split)

PostPostao/la put ljubavi dana ned lip 17, 2012 8:02 am

Zdravo udajem se za 3 miseca i vrime je za frizuru i šminku pa me zanima ako ima dalmatinki na forumu da mi daju neku preporuku frizerke i šminkerice! Fala unaprid!!!
Zadnja izmjena: maybelline; ned lip 17, 2012 8:51 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu!
put ljubavi

Re: Frizra i šminka (Split)

PostPostao/la osma putnica dana ned lip 17, 2012 8:19 am

ja sam frizuru radila u urbana u gradu i bila preprezadovoljna..dosla taj dan popricala sa zenskom pokazala vjencanicu na slici ona mi sugerirala sta bi bilo najbolje i tako napravila..i bome mi frizura izdrzala cili dan i noc :D
A sminku sam radila u jedne zene doma po preporuci muzeve prijateljice i isto sam bila jako zadovoljna i niko me nije pripozna (inace se nasminkam svake pristupne i to minimalno) :thumbsup:
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la jaju dana sri ruj 19, 2012 10:28 pm

mariji butković dajem čistu desetku za šminku, to je bilo to, a što se tiče frizure bila sam u m&m u sesvetama kod željezničkog kolodvora, jer mi je bilo blizu i nisam imala pojma di drugo ići u tom djelu grada i iskreno nisam baš bila prezadovoljna, imala sam prejednostavnu frizuru, a 10 puta sam joj morala objašnjavati kako da je napravi i prepravi, srećom nisam bila živčana mladenka :-).....
slika
jaju

PostPostao/la iglica dana čet ruj 27, 2012 6:35 pm

moja se kuma pobrinula za šminku.
šminkat će nas njena poznanica (150 kn po osobi)
nema probe, ipak ja vjerujem svojoj kumi :lovestruck:
a i iskazala se do sad u svemu tak da me uopće nije strah.

na frizuru ću morat i probnu i pravu, jer sam naravno frizerki tak bedasto objasnila kaj hoću na glavi, da me zamolila da dođem na probu. :D
iglica

PostPostao/la lilica dana uto pro 04, 2012 1:00 pm

jel se te probne frizure i sminkanje isto naplacuju? ako da, jel po istoj cijeni kao i na dan vjencanja?
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la iinnaa.t dana uto pro 04, 2012 2:07 pm

Koliko je meni poznato, to ti sve naplate utoj konacnoj frizuri.
Ali ne mora biti, vjerujem da se i to razlikuje od frizera do frizera.
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la slatkica:) dana uto pro 04, 2012 2:23 pm

ja sam probnu frizuru napravila kad i pramenove- tjedan dana prije vjenčanja. naplatila mi je 50 kn. :D
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lilica dana uto pro 04, 2012 2:30 pm

hmmm sad jos samo treba naci kvalitetu po povoljnoj cijeni :D
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana pet sij 04, 2013 6:59 am

evo, ja sam se odlucila za renatu brezak. jako mi se svida nacin na koji sminka i nije mi zao dati 500 kn za savrsen make up. probno je kod nje besplatno a i kuma mi ima popust pa placa 300. sta sad, to je jedan dan, treba se malo raspistoljiti :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la InLove dana pet sij 18, 2013 2:00 pm

lilica je napisao/la:evo, ja sam se odlucila za renatu brezak. jako mi se svida nacin na koji sminka i nije mi zao dati 500 kn za savrsen make up. probno je kod nje besplatno a i kuma mi ima popust pa placa 300. sta sad, to je jedan dan, treba se malo raspistoljiti :mig:

Odlican izbor :thumbsup:
Si isla vec na probno?
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana pet sij 18, 2013 2:58 pm

nisam, rekla je 3 mj prije svadbe da je probno.. al sigurna sam da ce izgledat svjetski, skroz mi se svida kako radi :thumbsup: to mi je najbitnije, da znam da sam taj dan u rukama profesionalca i da cu izgledat bas onako kako zelim, bez nepotrebnih problema i komplikacija. a stvarno mi se cini da ce kod nje tako i biti :o javim se nakon probnog sminkanja i stavim slikice naravno :cheer:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Laetitia101 dana ned vel 03, 2013 9:07 pm

Cure drage, meni treba preporuka za vizažista koji me može doći našminkati doma. Gradovi VŽ, KC, KŽ i okolica... Hvala!
slika
Laetitia101

PostPostao/la ivancica dana čet ožu 07, 2013 2:13 pm

Mene će šminkat naša Nena i ne namjeravam ići na probno jer me već par puta šminkala i vjerujem joj 100% :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Još moram odlučit kakvu frizuru želim :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la slady8 dana čet ožu 14, 2013 4:15 pm

Jeli netko ima iskustva sa Sekom Kožul ?
slady8

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.