Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Uljepšavanje za dan vjenčanja + diskusija

PostPostao/la jaju dana sri vel 22, 2012 9:28 pm

imam još vremena pa ću razmislit dobro :-), ali meni je isto palo na pamet to da mi netko pomogne od njih ako budem živčana, što će vjerojatno i bit tako, hehe
slika
jaju

Marketing:

PostPostao/la plavuša :-) dana čet vel 23, 2012 12:17 am

....Preporučam odličnu vizažisticu ***obrisano ime*** koja je radila make up za moje vjenčanje. Mene je oduševio njen rad.: Topla je i iznimno profesionalna osoba s kojom se sve možete dogovoriti. Ja sam bila dugo u potrazi za šminkericom i frendica mi je preporučila. Šminkala je mene, moju kumu i mamu, i sve smo bile oduševljene. Make up je izdržao cijelu noć, iako je vani bila opaka vručina :-)
dolazi i doma, i što se tiče cijene stvarno je povoljna, izneneđujuče, s obzirom na ostale...Ima profil na ***obrisana reklama*** , ako vam zatreba.

Pozdrav svima :buket:
Zadnja izmjena: vrazichka; čet vel 23, 2012 10:53 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: dio reklame obrisan
plavuša :-)

PostPostao/la Luna22 dana ned vel 26, 2012 6:18 pm

Curke,ja se unaprijed ispricavam sto cu vas ovo pitati jer vjerujem da sve pise u ovoj temi,al imam malu bebu i ne stignem toliko citati :-PP

Uglavnom,imamo vjencanje za manje od 2mj,i gledam vec sad malo tko bi me sminkao kako gdje..imate li kakve preporuke? Iz Zg-a.Mene i mamu da nasminka,i naravno,neke brutalne cijene ne dolaze u obzir.. koliko god dobro sminkali...Da li svi oni mogu doc doma sminkati? Jer ovako nema sanse stic,prvo na frizuru,pa onda jos na sminkanje,morala bi se probudit u 5ujutro -.- haha.

Vidim da plavuša :-) ima nekog dobrog za preporucit al je izbrisano ime.
Luna22

PostPostao/la vrazichka dana pon vel 27, 2012 1:00 pm

ja sam jako zadovoljna sa svojom sminkericom. 250 kn po osobi. dolazi doma i ja sam bila super zadovoljna :svakacast:
ime i broj na pp..
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la wanna-bee dana sri ožu 07, 2012 11:32 am

Pozdrav svima!
Dakle zanima me jel ima netko za preporučiti cure ili dečke koji rade frizuru i šminkanje i da dolaze kući?
wanna-bee

PostPostao/la CandyBaby dana sri ožu 07, 2012 11:36 am

vrazichka je napisao/la:ja sam jako zadovoljna sa svojom sminkericom. 250 kn po osobi. dolazi doma i ja sam bila super zadovoljna :svakacast:
ime i broj na pp..

podebljavam istu preporuku :thumbsup: od srca
8. 10. 2010. Feels like I'm on the way back where I belong...
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la bubito dana pet ožu 30, 2012 6:09 pm

Cure :bok:
molim vas broj Antonije Guć u inbox... :raspa:
slika
bubito

PostPostao/la jaju dana sri tra 04, 2012 9:52 am

koliko ranije bi trebalo rezervirati se za šminkanje i frizuru? i jel tko ima kakve preporuke za istok zagreba?
slika
jaju

PostPostao/la InLove dana sri tra 04, 2012 12:38 pm

jaju je napisao/la:koliko ranije bi trebalo rezervirati se za šminkanje i frizuru? i jel tko ima kakve preporuke za istok zagreba?

Ja sam nasla sminkericu koja dodje doma, i u petak kad sam je zvala (30.3.!) je jos imala slobodan termin za 26.5. Jedan jedini, ali je imala :D
Ne preporucam da se kockas kao ja sa cekanjem momenta nakon zadnjeg.
Ja sam isto na istoku grada i rekla mi je da nema nikakvih problema.
Ako te zanimaju detalji, slobodno se javi na pp :)
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la zaručnica dana sri svi 16, 2012 2:25 pm

situacija je dramatična , naime, mjesec dana do vjenčanja nemam vizažisticu...jer se ne mogu odlučiti :neznamkakoti: nikada prije nisam bila na profi šminkanju i jako me strah kako će to sve skupa ispasti, a nemam sada love za neka probna šminkanja nažalost. uglavnom, htjela bi izgledati ko iz časopisa, pošto se svakodnevno šminkam cilj mi je izgledati bolje nego inače, a ne kao svaki dan. za šminku mi nije bed dati više love ako ću stvarno biti zadovoljna.
molim vas svježa iskustva sa boljim vizažistima na području zagreba i cijene. zanima me simona antonović-koliko košta , ivana hotti, ana rajić, pamela elekeš, marija butković? ili netko deseti?nije važno, samo da vrhunski šminka. da li koja dolazi doma jer mi treba i za mamu,sestru, kumu i poželjno bi bilo da dolazi doma? koga bi vi preporučile? zna li netko tko je vizažist na rtl-u jer mi se jako sviđa kako je antonija mandić svaki put našminkana u svojoj emisiji studio 45 , iako tko zna da li ta vizažistica šminka i mladenke?!

pročitala sam ovu temu već 5 puta u dalje ne znam koga da izabrem, a kako vrijeme odmiče neću ni moć birati :budala:

i ni frizera nemam :neznamkakoti: hoću raskošne kovrče kakve imaju manekenke iz victoria secreta. možda mijo iz glamura? niada bila tamo, samo čula za njega. jel zna tko cijene probne firzure? bankroirat ću :neznamkakoti:
zaručnica

PostPostao/la slatkica:) dana sri svi 16, 2012 2:55 pm

zaručnica je napisao/la:situacija je dramatična , naime, mjesec dana do vjenčanja nemam vizažisticu...jer se ne mogu odlučiti :neznamkakoti: nikada prije nisam bila na profi šminkanju i jako me strah kako će to sve skupa ispasti, a nemam sada love za neka probna šminkanja nažalost. uglavnom, htjela bi izgledati ko iz časopisa, pošto se svakodnevno šminkam cilj mi je izgledati bolje nego inače, a ne kao svaki dan. za šminku mi nije bed dati više love ako ću stvarno biti zadovoljna.
molim vas svježa iskustva sa boljim vizažistima na području zagreba i cijene. zanima me simona antonović-koliko košta , ivana hotti, ana rajić, pamela elekeš, marija butković? ili netko deseti?nije važno, samo da vrhunski šminka. da li koja dolazi doma jer mi treba i za mamu,sestru, kumu i poželjno bi bilo da dolazi doma? koga bi vi preporučile? zna li netko tko je vizažist na rtl-u jer mi se jako sviđa kako je antonija mandić svaki put našminkana u svojoj emisiji studio 45 , iako tko zna da li ta vizažistica šminka i mladenke?!

pročitala sam ovu temu već 5 puta u dalje ne znam koga da izabrem, a kako vrijeme odmiče neću ni moć birati :budala:

i ni frizera nemam :neznamkakoti: hoću raskošne kovrče kakve imaju manekenke iz victoria secreta. možda mijo iz glamura? niada bila tamo, samo čula za njega. jel zna tko cijene probne firzure? bankroirat ću :neznamkakoti:

mene će šminkati morana pereža. cijena je 350kn sa umjetnim trepavicama i dolazi doma. imaš ju na fejsu :thumbsup:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ayleen dana sri svi 16, 2012 4:45 pm

Mene će šminkati Marija Butković (500kn), i mislim da bi te svatko trebao našminkati kako ti želiš, pogotovo kad toliko plaćaš. Isto za frizuru, ja istu takvu želim (kao Gisele Bundchen :D) i mislim da ni to nije neka filozofija. Nemoj se toliko sikirati :)
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la lunna dana sri svi 23, 2012 3:20 pm

evo ako netko trazi za ZG,cini se OK ponuda,a kakav je salon :ne zna:
http://www.megapopust.hr/53-popusta-na- ... to-850-kn#
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la zaručnica dana sri svi 23, 2012 6:26 pm

slatkice- morana je zauzeta za moj datum.čini mi se da imamo isti datum :mig:

ayleen- ma ja sam ti takva,sve hoću da je savršeno pa se previše opterecujem...marija je odlična!
zaručnica

PostPostao/la cimetina dana čet svi 24, 2012 8:46 am

Mislim da je Marija Butković zauzeta, ja sam ju rezervirala mjesecima unaprijed za svoj datum, a imala je samo dva termina slobodna taj dan.
slika
cimetina

PostPostao/la jaju dana pet svi 25, 2012 11:38 am

ja sam isto uzela mariju i skoro 4 mjeseca ranije taj dan je imala već ih 5 što ja znam, jedna mladenka uz sebe i familiju rezervirala, tako da me šokiralo koliko sve se ranije za vjenčanje mora rezervirati. :shock1:
odlučila sam se ići i kod frizera ipak, pa sam i to već ugovorila, odgovorili su me od kućne frizure :D , čisto zbog nervoze taj dan, nadam se da ću biti zadovoljna jer dosad nikad nisam bila, bolna točka mi je ići u frizera i izići s zacementiranom frizurom iz salona :ha:
slika
jaju

PostPostao/la ms.mares dana pet svi 25, 2012 12:45 pm

pozdrav ekipa..... trebam vašu pomoć riba mi šminkerica... provjerena a ako je moguče ne preskupa . pir je kraj lita i bitno mi je da se ne rastopim! :D plizić prijedloge
ms.mares

PostPostao/la ivancica dana pet svi 25, 2012 1:05 pm

ms.mares je napisao/la:pozdrav ekipa..... trebam vašu pomoć riba mi šminkerica... provjerena a ako je moguče ne preskupa . pir je kraj lita i bitno mi je da se ne rastopim! :D plizić prijedloge

Koji grad?
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mia_m dana pet svi 25, 2012 8:39 pm

Simona je mene par puta sminkala, i odlicno sminka. ona je ucila Ivanu hotti, nju znam privatno ali me nije nikad sminkala ali neke oko mene je i dobro je bilo

rtl ima vise vizazista, marijana gluic je tamo radila i sad isto nekad sminka i super radi
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ms.mares dana pon svi 28, 2012 9:50 am

ivancica je napisao/la:
ms.mares je napisao/la:pozdrav ekipa..... trebam vašu pomoć riba mi šminkerica... provjerena a ako je moguče ne preskupa . pir je kraj lita i bitno mi je da se ne rastopim! :D plizić prijedloge

Koji grad?

najbitnije sam zaboravila naravno ... Split , za Split mi treba
ms.mares

PostPostao/la marija2m dana čet svi 31, 2012 8:22 am

Ja srećom nemam ovih problema ;)
Bitno da kojeg god izabrali da Vas slušaju i da šminkaju kako vi hočete no također je bitno da Vam preporuče što bih ljepo na Vas izgledalo.
Cijena treba biti najmanje bitna stvar jer ipak je bitno kako izgledaš i ne želiš da ti se na video snimci topi šminka :shock1:
Tako da cure radije štedite na cvijeću nego na make-up
Moj skromni profesionalni savjet :loveflag:
marija2m

PostPostao/la thinkblue dana čet svi 31, 2012 9:20 am

marija2m je napisao/la:Ja srećom nemam ovih problema ;)
Bitno da kojeg god izabrali da Vas slušaju i da šminkaju kako vi hočete no također je bitno da Vam preporuče što bih ljepo na Vas izgledalo.
Cijena treba biti najmanje bitna stvar jer ipak je bitno kako izgledaš i ne želiš da ti se na video snimci topi šminka :shock1:

Sori, ali moram :roll: :roll: Sa svih strana smo bombardirani sa "cinjenicama" da ak je nesto jeftino, da ne valja; a najcesca recenica koju ljudi izgovaraju je "Jest malo skuplje, ali vrijedi..." Meni je jedna sminkerica prije svadbe rekla "Pazi da se sama ne sminkas, pa da ne budes kao mnoge cure koje su pozalile zbog toga!" A ja ne znam ni jednu curu koja se sama sminkala i pozalila zbog toga, a znam ih par koje su sminkane kod profesionalaca i nije im ispalo kako su htjele, a platile skupo. Tak da je stvarno vec iritantno kad te profesionalci idu uvjeravati da ces samo ako platis posteno bit zadovoljan :roll:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la marija2m dana čet svi 31, 2012 10:52 am

thinkblue je napisao/la:
marija2m je napisao/la:Ja srećom nemam ovih problema ;)

Sori, ali moram :roll: :roll: Sa svih strana smo bombardirani sa "cinjenicama" da ak je nesto jeftino, da ne valja; a najcesca recenica koju ljudi izgovaraju je "Jest malo skuplje, ali vrijedi..." Meni je jedna sminkerica prije svadbe rekla "Pazi da se sama ne sminkas, pa da ne budes kao mnoge cure koje su pozalile zbog toga!" A ja ne znam ni jednu curu koja se sama sminkala i pozalila zbog toga, a znam ih par koje su sminkane kod profesionalaca i nije im ispalo kako su htjele, a platile skupo. Tak da je stvarno vec iritantno kad te profesionalci idu uvjeravati da ces samo ako platis posteno bit zadovoljan :roll:

Problem #1 je kada ti vizažist totalni promjeni izgleda lica. To sam i sama vidila gdje nisam prepoznala mladu jer je vizažistica totalno promjenila njen karakter lica :thumbsdown: :thumbsdown: to je loš makeup po meni. Trebaš naglasti njenu prirodnu ljepotu, a ne ju promjeniti. To je pravi beauty wedding makeup. :kava:

Ja razumnijem da ima nekih vizažista koji loše rade a skupo naplačuju. Zato se i ide na probu draga.
No ja također znam da sva kozmetika koja je u DM/BIPI...itd dostupna se ne koristi za HD slike i video (a sve danas je u HDu) jer zna dati izgled: bljede, masne, šljokaste ...itd mlade. To je šminka za dnevni makeup.
Iskustvo i dobar materijal su najvažniji kod vizažista, zato i obavezno morate ići na probu da se uvijerite da je dobar vizažist kojeg birate.
Bez probe nebih išla nikom čak i ni kod sebe :rofl:
Preporuke su ok no bez probe nemojte birati vizažista.

Nitko ti ne brani da se sama šminkaš :thumbsup:
No smatram da na taj jedan poseban dan u tvom životu je ipak bolje da te netko našminka tko to radi profesionalno i koristi profesionalnu šminku. Dobar profesionalan vizažist te našminka ko da si iz hollywood izašla, loš vizažist to nemože. Jedna manje briga na taj dug naporan dan. Vjeruj, imat češ dosta drugih briga taj dan sve dok ne dođe janjetina na stol :rofl: i zadnja stvar što želiš, barem po meni, je da si konstantno popravljaš šminku. Želiš je staviti na lice i zaboraviti na nju cijelu večer a izgledati jako svježe i ljepo. :cheer:
marija2m

PostPostao/la bird_on_the_wire dana čet svi 31, 2012 1:55 pm

moram i ja komentirati :roll: :roll:
Kada sam birala fotografa za vjenčanje, svaki kod kojeg sam bila me uvjeravao da su fotografije najvažnije, jer mi one, kao ostaju - isplati mi se uložiti u to, a štediti na ostalom; kad sam birala glazbu, svi bendovi su me uvjeravali da je ipak to najvažnija stavka jer bend stvara atmosferu i bit će propalo vjenčanje ako bude loše - pa mi se isplati uložiti "malo" više i bit zadovoljna, a uštediti na ostalom; kad sam razgovarala sa cvjećarkom, uvjeravala me gospođa da je cvijeće ipak najvažnije jer stvara atmosferu i romantiku pa mi ona zato definitivno preporuča da cvijećem okitim ne samo kuću i salu nego i da utrošim u crkvu, jer kao bit će ljepše fotografije i tek će tada biti savršeni dojam.

Sad je, eto šminka toooliko važna. bez uvrede, ali nisam još vidila niti jednu mladenku kojoj se topila šminka na video snimci, a znam ih nekoliko koje su se zbog uštede šminkale same. mislim da svi koji sudjeluju na neki način u vjenčanju guraju svoje jer, naravno od toga zarađuju. mislim novac često nije mjerilo kvalitete! i stvarno stvarno ne želim više čut: "uloži u mene jer je uber važno i propast će ti vjenčanje". ma naravno. :roll:
slika
žena, majka, UDAVAČA :raspa: 21.07.2012. :lovestruck:
bird_on_the_wire

PostPostao/la thinkblue dana čet svi 31, 2012 4:08 pm

marija2m je napisao/la:Problem #1 je kada ti vizažist totalni promjeni izgleda lica. To sam i sama vidila gdje nisam prepoznala mladu jer je vizažistica totalno promjenila njen karakter lica :thumbsdown: :thumbsdown: to je loš makeup po meni. Trebaš naglasti njenu prirodnu ljepotu, a ne ju promjeniti. To je pravi beauty wedding makeup. :kava:

Ja razumnijem da ima nekih vizažista koji loše rade a skupo naplačuju. Zato se i ide na probu draga.
No ja također znam da sva kozmetika koja je u DM/BIPI...itd dostupna se ne koristi za HD slike i video (a sve danas je u HDu) jer zna dati izgled: bljede, masne, šljokaste ...itd mlade. To je šminka za dnevni makeup.
Iskustvo i dobar materijal su najvažniji kod vizažista, zato i obavezno morate ići na probu da se uvijerite da je dobar vizažist kojeg birate.
Bez probe nebih išla nikom čak i ni kod sebe :rofl:
Preporuke su ok no bez probe nemojte birati vizažista.

Nitko ti ne brani da se sama šminkaš :thumbsup:
No smatram da na taj jedan poseban dan u tvom životu je ipak bolje da te netko našminka tko to radi profesionalno i koristi profesionalnu šminku. Dobar profesionalan vizažist te našminka ko da si iz hollywood izašla, loš vizažist to nemože. Jedna manje briga na taj dug naporan dan. Vjeruj, imat češ dosta drugih briga taj dan sve dok ne dođe janjetina na stol :rofl: i zadnja stvar što želiš, barem po meni, je da si konstantno popravljaš šminku. Želiš je staviti na lice i zaboraviti na nju cijelu večer a izgledati jako svježe i ljepo. :cheer:

Draga, moja svadba je odavno prosla, zato i mogu govoriti iz iskustva. Kao prvo, nisam se sama sminkala, iz jednog jedinog razloga sto su mi u salonu gdje sam radila nokte ponudili da me besplatno nasminka kcer od vlasnice koja je par tjedana prije zavrsila neki tecaj. Pristala sam jer mi je bilo u glavi da ako mi se ne svidi, uvijek mogu doci doma, skinuti to i sama se nasminkati. Al bila sam zadovoljna rezultatom. Kao drugo, dok sam jos mislila da cu se sama sminkati, nasminkala sam se jedan dan probno i cijeli dan ludirala, trcala i izvodila gluposti i nisam trebala popravljati sminku, iako je sve ono sto koristim iz DM-a/Bipe i sl. :roll: I kao trece, na svadbi se nisam nijednom sjetila ici pogledati kako izgledam i dali trebam popraviti sminku.
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.