Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kozmetika općenito: šminka i sve ostalo

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Kozmetika općenito: šminka i sve ostalo

PostPostao/la samo_njegova dana pon ruj 14, 2009 7:36 am

ja sam dugo vremena koristila samo Maxfactor 2000 Calories :10od10: , a nedavno sam prešla na Maybelline 100% volume i stvarno mi je super! :10od10:
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la pitura dana pon ruj 14, 2009 10:00 am

arlenna je napisao/la:nadam se da će ti sljedeći puta biti bolje :mig:

ja se isto nadam da ce biti bolje drugi puta.... javim kako ce se ponasati kad ''ishlapi malo'' kako kaze Satine :D
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mala zaggy dana pon ruj 14, 2009 10:49 am

evo bas prije par dana sam kupila loreal dubble extension...obozavam tu maskaru...iako voli ponekad sljepit trepavice..pogotovo sad kad je nisam dugo koristila pa se moram naviknuti opet na mazanje s onim bijelim...
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana pon ruj 14, 2009 12:07 pm

rekoh, pituro, da kupiš max factor, nema nikakvih grudica, bar ne meni.. i čak ako i stavim više slojeva da budu veeeeeeeeelike trepke :cerek:
tangerina

PostPostao/la pitura dana pon ruj 14, 2009 3:37 pm

blablaca je napisao/la:rekoh, pituro, da kupiš max factor, nema nikakvih grudica, bar ne meni.. i čak ako i stavim više slojeva da budu veeeeeeeeelike trepke :cerek:

drugi puta max factor definitivno... ova mi je i nakon drugog puta koma :neznamkakoti:
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Lia dana pon ruj 14, 2009 4:40 pm

samo_njegova je napisao/la:ja sam dugo vremena koristila samo Maxfactor 2000 Calories :10od10: , a nedavno sam prešla na Maybelline 100% volume i stvarno mi je super! :10od10:

Ja sam prije koristila Maybelline (crni, debeli :D ). Sad već neko vrijeme koristim Maxfactor 2000 Calories i super mi je.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la pitura dana pet ruj 18, 2009 8:18 am

daklem, ova maskara mi sve bolja i bolja tako da se ispricavam sto sam ju u prijesnjim postovima kritizirala :D
a sada opet imam pitanjce.... daklem, nikako da nadjem neki ruz za usta ili sjajilo koje je postojano. znaci, da mi ostane na usnama barem dva sat :roll: u biti ja to sve uvijek ''pojedem'' u roku odmah... ne znam vise da li je to zbog tih glupih ruzeva ili zato sto se ja stalno (da tako kazem) igram sa svojim usnicama :ne zna: :roll: zato molim, da mi netko da savjet za neke isprobane dugotrajne ruzeve za usta. hvala, hvala !
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mary dana pet ruj 18, 2009 9:33 am

Ja volim sjajila više nego ruževe..tako da sada imam jedno od Artdecoa i super je, ali nije dugotrajno...i imam od Maxfactora Lipfinity i to je odlično... dugo traje...
slika
Zadnja izmjena: mary; pet ruj 18, 2009 10:31 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana pet ruj 18, 2009 9:53 am

Ja sam si kupila sad na aerodromu macovo sjajilo za usta...i mogu vam reci da je to najbolje sjajilo koje sam ikada kupila, a kostalo je 9 funti (nesto manje)..to je cca 80kn
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la pitura dana pet ruj 18, 2009 10:09 am

maxfactor, kazes? hmm..... jednom sam imala davno maxfactor sjajilo i opet sam ga znala pojest u roku odmah :izivciran: ali to je bilo davno, prije par godina pa su mozda sad unaprijedili forumulu protiv jedenja istog :idea: probam i to sad pa javim kak mi je. hvala na savjetu :grli:
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ness dana pet ruj 18, 2009 8:20 pm

pa ne bi ti mi pitura bez veze preporučile maskaru :raspa: :raspa:
a ovaj lipfinity od maxfactora šta mary preporuča ti nije klasično sjajilo, nego ti je s jedne strane baza u boji koja ti nešto kao fiksator, ide na čiste usnice i stegne ih onako i bude mat, a onda s drzuge strane imaš sjajilo koje mažeš preko te bazne boje
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la pitura dana ned ruj 20, 2009 4:39 pm

E da... kad sam imala taj od maxfactora meni je smetalo to sto kad sam stavila taj dio gdje je boja mi je uvijek onako isusilo usnice i kad sam stavila to sjajilo-fixator preko tako da mi je u biti bilo koma to sto sam stalno imala osijecaj da su mi suhe usne. jel me kuzite sta hocu reci? bas sam imala osjecaj kao da ce mi usnice popucati od te ''suhoce'' :neznamkakoti: :o
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ness dana ned ruj 20, 2009 5:43 pm

ja sam davno isprobavala jedan mamin lipfinity, a svoj nisam imala nikada tako da ni ne znam kako bi ga podnosila, jedino što sam imala fiksator kojeg mi je vizažistica stavila i isto sam dosta često trackala sjajilom jer to radim i inače, ne podnosim da mi usne nisu podmazane
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mary dana pon ruj 21, 2009 12:12 pm

Eh, pitura, jesi komplicirana... :D
da, ovo je sjajilo u dva dijela...kad namažeš usnice sa bojom, ona se i treba osušiti na usnama (sačekaš par sekundi), jer je onda boja postojana i onda premažeš sjajilom....meni se ne suše usne...nakon nekog vremena bacim još jedan sloj sjajila, ali nije da moram stalno mazati...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana uto ruj 22, 2009 8:53 am

Meni maxfactor lipfinity uopće nije dobar, jako mi zateže usne i nakon nekog vremena mi se stvore grudice/nakupine ruža po usnama i to mi je grozno... :neznamkakoti:
Od postojanih ruževa meni je najbolji guerlain kiss kiss, al on je dosta skup.... kao i lancome sjajilo (la laque fever)... to dvoje jedino mi ostaje na usnama.. nažalost još nisam našla nešto jeftinije, a postojano.... :o

A maskare - trenutno sam na essence, baza i multiaction maskara... s obzirom na cijenu fantastična kombinacija... :cerek: inače, najbolja maskara po meni je Dior blackout... :svakacast: :svakacast: jedina mana joj je cijena... :rofl:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la impuls1 dana uto ruj 22, 2009 10:08 am

pitura je napisao/la:.... daklem, nikako da nadjem neki ruz za usta ili sjajilo koje je postojano. znaci, da mi ostane na usnama barem dva sat :roll: u biti ja to sve uvijek ''pojedem'' u roku odmah... ne znam vise da li je to zbog tih glupih ruzeva ili zato sto se ja stalno (da tako kazem) igram sa svojim usnicama :ne zna: :roll: zato molim, da mi netko da savjet za neke isprobane dugotrajne ruzeve za usta. hvala, hvala !

Meni je ruž jedan od najboljih, vrlo trajan, a nježan, nemaš osjećaj da su ti presuha usta od Avona perfect wear kolekcija.
impuls1

PostPostao/la pitura dana uto ruj 22, 2009 12:34 pm

bedacha je napisao/la:Meni maxfactor lipfinity uopće nije dobar, jako mi zateže usne i nakon nekog vremena mi se stvore grudice/nakupine ruža po usnama i to mi je grozno... :neznamkakoti:

fala Bogecu da netko ima problem tog zatezanja usnica kao i ja. Mary, nisam ja komplicirana nego mene stvarno taj dio sa bojom od maxfactora zateze i bas mi budu suha usta koliko god si ja namazem s fixatorom preko toga ili sa sjajilom tako da od mene MF ima :thumbsdown: jednostavno mi ne odgovara :ne zna:
bedacha ja bi isto taj guerlain kiss kiss, ali bas da dam tolike novce za ruz za usta :o mislim da ce to pricekati bolje dane :D
impuls1 je napisao/la:Meni je ruž jedan od najboljih, vrlo trajan, a nježan, nemaš osjećaj da su ti presuha usta od Avona perfect wear kolekcija.

jedino da mozda probam taj od avona. avon nije preskup i za to mi nece biti steta baciti novce ako mi ruz ne bude valjao. a ne znam vise ni sama sta cu :rofl: :lol:
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Lia dana uto ruj 22, 2009 10:14 pm

Ovaj maxfactor stvarno traje (ja sam imala neku tamniju nijansu i jedva sam je skinula jednu večer), ali kao što je vec napisano, totalno osuši usne pa sve zateže. I nekako se baš vidi na usnama da su totalno suhe, nije to samo osječaj.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Makeup-Nena dana uto sij 19, 2010 1:25 pm

Ja koristim već dvije godine isti ruž boje mesa Loreal ,onu mat liniju 233,234,237...i oduševljena sam...

pitura je napisao/la:daklem, ova maskara mi sve bolja i bolja tako da se ispricavam sto sam ju u prijesnjim postovima kritizirala :D
a sada opet imam pitanjce.... daklem, nikako da nadjem neki ruz za usta ili sjajilo koje je postojano. znaci, da mi ostane na usnama barem dva sat :roll: u biti ja to sve uvijek ''pojedem'' u roku odmah... ne znam vise da li je to zbog tih glupih ruzeva ili zato sto se ja stalno (da tako kazem) igram sa svojim usnicama :ne zna: :roll: zato molim, da mi netko da savjet za neke isprobane dugotrajne ruzeve za usta. hvala, hvala !
Makeup-Nena

PostPostao/la tigerin dana sub sij 23, 2010 1:55 pm

evo cure, da se pohvalim (ovaj put s necim dobrim za promjenu hihi); nasla sam tu u kvartu (Malesnica) dobar salon. zove se "Andrea" i sminkanje je 200 kn skupa s probnim, naravno! sve mi se cini da cu u ponedjeljak dojahati do teta pa nek me "isprobaju" :D
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lealina dana sri ožu 31, 2010 2:19 pm

Ja sam do sada dogovorila i osmislila sve u vezi vjenčanja, ostala mi je još samo haljina za poslije, odabir make-up stila i frizure!
Jučer sam započela sa šminkom..... za početak kupila sam si Burjois tekući puder Healty mix sa breskvom, dinjom, jabukom i đumbirom, predivno miriše :lovestruck: i to mi je jako važno kod pudera- da mi uljepša dan!! Uzela sam najtamniju nijansu Light bronze i iznenadila se kako se stopila sa tenom (koji i nije jako taman), a lice izgleda odmorno i zategnuto :cheer: !
Inače obožavam Bourjois, njihove mirise sjajila, rumenila i pudera (imam onaj Apres 10 hours sleeping, i uvijek me iznova usreći i uljepša. Lagan je i topljiv na koži, gotovo neprimjetan. Da nije izašao Healty mix koristila bih ovaj! Za sve sa čistom kožom kojoj ne treba teško prekrivanje-PREPORUČUJEM!)

Htjela bih si pronaći sjajilo srednje gustoće sa šljokicama koje su malo krupnije i vidljivije... (kakvo se često moglo vidjeti na Simoni Gotovac, čije se svjetlucave čestice vide i preko kamere). Ako netko zna čije bi to sjajilo bilo neka napiše!! :kiss:
slika
29.05.2010.!!!!!!!!!!!
lealina

PostPostao/la impuls1 dana uto tra 13, 2010 2:53 pm

Lealina-možda bi mogla probati od Art decoa sjajilo Glam star (ako ga imaju u parfumerijama), vrlo je sjajno i fino miriše!
impuls1

PostPostao/la Nanaelle dana sri tra 14, 2010 4:52 pm

:bok: Curke drage, imam problema sa pronalaskom pravog tekućeg pudera i/ili pudera u kamenu za svoj da "D"... :neznamkakoti: :neznamkakoti:

Naime, nemam većih problema s tenom, osim što mi se u vrijeme pms-a zna dogoditi koji prištić, i lice mi nekako bude neujednačenije tih dana u mjesecu..Ko za ne faliti, upravo 24.04 očekujem najkritičniji pms, dakle, moram se oboružati dobrim puderom koji će me najsigurnije riješiti muka...

Lice mi je klasično mješovito ( "T" masnija zona), stoga bih voljela da mi preporučite neki puder koji dobro prekriva, a nije kao maska žbuke na licu...također, ukoliko bi u istom dobila i prevenciju neuglednog sjaja kji izbije nakon nekoliko sati nošenja, bilo bi super....

Sama nisam s puderima baš na "ti" jer oduvijek koristim isti...koji je antibakterijski. I nije ništa "wow"...A za taj dan bih ipak nešto more fancy...

Molim vas, ukoliko koja dijeli moj problem, a zna rješenje...da mi pripomogne, jer pir mi je drugu subotu :shock1: :shock1: I trebam brzu pomoć!

p.s. cijena nije bitna ( drugim riječima, dala bih i tisućicu kada bi znala da će odraditi posao kak spada :D )
slika
Nanaelle

PostPostao/la black_magic dana čet tra 15, 2010 1:31 am

ne bih ti mogla preporuciti odredjeni puder, ali svakako uzmi i tekuci i u kamenu/prahu - ovisno sto ti bolje odgovara kozi, jer za slikanje treba imati jako dobru podlogu zbog blica, inace se svaka i najmanja nepravilnost vidi... a na "dan d" ce te slikati i fotografi koje za to platis a sigurno ce uletit i netko od prijatelja i rodjaka sa svojim foticima
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mary dana čet tra 15, 2010 7:43 am

Nanaelle, da li će te šminkati profesionalna šminkerica na dan D ili?
pa mislim da ti će ti ona onda dati najbolji savjet...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.