Kozmetika općenito: šminka i sve ostalo • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kozmetika općenito: šminka i sve ostalo

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Kozmetika općenito: šminka i sve ostalo

PostPostao/la Satine dana pon vel 16, 2009 7:41 pm

Ja se bavim Avonom tako da većinom koristim njihove proizvode. I zadovoljna sam, a najdraži su mi maskara SuperShock (ne bi ju ni imala da ju nisam dobila gratis :zubo: ) i parfem Little Black Dress (božanstven :svakacast: )
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la malena82 dana uto vel 17, 2009 1:21 pm

ja sam se navukla na parfem Always iz trilogije! odličan mi je za proljeće i ljeto! :10od10:
slika
malena82

PostPostao/la pitura dana pon kol 24, 2009 6:09 pm

molim lijepo preporuku za neku dobru maskaru za oci. daklem, sve koje sam isprobala su mi bile koma... odnosno cetkice su mi bile full jadne jer mi nisu lijepo razdvajale trepavice ili kad sam stavila drugi sloj je to izgledalo katastrofalno tipa da su se stvorile grudice ili kao da imam 5 slojeva betona na trepavicama :shock1: :shock1:
ako neka od vas ima neku super maskaru s kojom je jako zadovoljna, molim da mi preporuci jer cu ja vise poludit. u zadnje vrijeme vise uopce ni ne stavljam maskaru jer mi je to ocito postao problem, a ja bas volim lijepo nasminkane okice i dugacke trepavice :D
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana pon kol 24, 2009 6:26 pm

meni mama sad prije ljeta kupila Maybelline neku noviju maskaru...u početku mi je bila koma..nakon par nanošenja-savršenstvo- konačno mi je svaka trepavica na svom mjestu..imaju lijep volumen..onako ne previše ni premalo..i lijepo su dugačke..ja sam oduševljena , makar sam se u početku razočarala, čak sam ju mami htjela dati da ju koristi :D

baš lijepo razdvaja trepavice i ne stvara grudice- što je meni najbitnije kod maskare!

slika
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la pitura dana pon kol 24, 2009 6:36 pm

arlenna je napisao/la:meni mama sad prije ljeta kupila Maybelline neku noviju maskaru...

ajde, dobro... probat cu i to cudo pa javim kad kupim kakvo je stanje. kud sve tud i jos ta jedna :D hvala lenic na preporuci :grli1:
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Satine dana uto kol 25, 2009 8:21 am

pitura, ja ti koristim od avona shock maskaru slika meni je najbolja koju sam do sada imala i ne mijenjam ju za ništa...a i kažu mi druge cure koje ju kupuju od mene da im je predobra...pa eto još jedan prijedlog :D
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana uto kol 25, 2009 8:47 am

ja sam do nedavno imala Avonovu Super FULL i isto mi je bila super...ali nije mi toliko razdvajala trepavice...što je meni najbitnije...jer gustoću imam..i dužinu...ali mi treba maskara koja lijepo naglasi sve to a razdvaja ih... :mig:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Satine dana uto kol 25, 2009 9:09 am

Ma meni su sve maskare dobre ali mi je najbitnija četkica, a ova ima dosta veliku četkicu ( kad sam ju prvi puta otvorila, mislila sam da ću oko iskopati s njom :rofl: ) i super mi je :thumbsup:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la pitura dana uto kol 25, 2009 11:55 am

i sta sad da radim??? koju na kraju da uzmem :ne zna: mislim da ste me jos vise zbunile nego sta sam bila zbunjena oko glupe maskare :rofl: :rofl: anyway, drugi tjedan kad mi prodje ispit kupim tu koju mi je lenica preporucila, ako mi ne bude valjala onda narucujem direktno od Satine tu iz avona :thumbsup:
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ness dana uto kol 25, 2009 4:17 pm

pitura je napisao/la:i sta sad da radim??? koju na kraju da uzmem :ne zna: mislim da ste me jos vise zbunile nego sta sam bila zbunjena oko glupe maskare :rofl: :rofl: anyway, drugi tjedan kad mi prodje ispit kupim tu koju mi je lenica preporucila, ako mi ne bude valjala onda narucujem direktno od Satine tu iz avona :thumbsup:

ja isto glasam za maybelline onu ljubičastu šta je arlenna stavila, ja ju neko vrijeme već koristim i super sam zadovoljna
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto kol 25, 2009 8:50 pm

ja imam od max faktora neku novu :ne zna: meni odlična
tangerina

PostPostao/la Studentica24 dana uto ruj 01, 2009 11:21 am

Meni je osobno najbolja maskara:
http://picnicb.ciao.com/it/10250899.jpg

Probat ću i ja lenninu pa javim dojmove!
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana pet ruj 04, 2009 9:40 pm

pošto nikud nejdem osim na kave koje uključuju mame,babinjače i ine,
ne da mi se trošit lovu na šminku,iu koz,mu kupila neku essence maskaru(ima roznog po sebi) i essence baznu maskaru...
ima isti efekt ko neke diorove i collistarove koje sam probalaa,a hvala bogu 200 kn jeftinija,pa svakak preporučam :10od10:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la arlenna dana pet ruj 04, 2009 11:33 pm

5rich je napisao/la:pošto nikud nejdem osim na kave koje uključuju mame,babinjače i ine,
ne da mi se trošit lovu na šminku,iu koz,mu kupila neku essence maskaru(ima roznog po sebi) i essence baznu maskaru...
ima isti efekt ko neke diorove i collistarove koje sam probalaa,a hvala bogu 200 kn jeftinija,pa svakak preporučam :10od10:

imala sam ju ja prije par mj. odlična je ali ipak mi je ova koju sad imam bolja.. tako da su obje :thumbsup:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Studentica24 dana pet ruj 04, 2009 11:57 pm

Kupila i ja danas Maybelline maskaru, nema se za Collistar :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ! Javim vam dojmove kad je isprobam! :mig: :mig:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana sub ruj 05, 2009 9:36 am

Studentica24 je napisao/la:Kupila i ja danas Maybelline maskaru, nema se za Collistar :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ! Javim vam dojmove kad je isprobam! :mig: :mig:

isprobala sam većinu tih skupih...i razočarale su me... tako da jedna Maybelline koja me koštala 50kn je puno bolja od ovih skupljih :D
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana sub ruj 05, 2009 5:27 pm

Studentica24 je napisao/la:Kupila i ja danas Maybelline maskaru, nema se za Collistar :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ! Javim vam dojmove kad je isprobam! :mig: :mig:

ja sam i collistarovo rumenilo zamijenila sa maybellinovim...... na preporuku naše nene, sve od maybellina mi je super što sam u zadnje vrijeme kupila, a cijene su skroz prihvatljive......
jedino sam na poklon dobila od collistara olovku za oči i od shiseida olovku za usta koja se koristi i kao ruž :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: pa malo s tim guštam :raspa: :raspa:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana sub ruj 05, 2009 8:07 pm

baš ste povele priču o maskari kad si trebam kupiti novu.. :D :jig: ja nekako imam čudnu naviku - koristim max factor, probam neku drugu marku pa se opet vratim na max factor, onda opet kupim novu... :D :D budući da sam sad koristila l'orealovu onu dvostruku zlatnu, mislim da ću se opet vratiti na max factor, lijena sam mazati trepavice dva puta.. :zubo: iako, stvarno nije bila loša..nije mi doduše baš razdvajala trepavice koliko bih ja htjela...maybelline sam probala (ne sjećam se koju) i uopće mi nije bila dobra... :ne zna:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Studentica24 dana sub ruj 05, 2009 8:29 pm

Došla sam vam samo napisati da ova maskara nije baš dobra... Inače su mi sve te "jeftinije" maskare nakon par sati ostavljale crne tragove ispod obrva (trepavice su mi uvijene prirodno pa dodiruju obrve), a ova mi je ostavila ogromno crnilo...
Nisam uopće zadovoljna, ali kupila sam je čisto zato što si to trenutno mogu priuštiti, 100 kuna je jeftinija od one koju inače koristim... No, nikad više! :nene: :nene: :nene: :nene: :nene: :nene:
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Reina dana sri ruj 09, 2009 9:08 am

vidim da ste tu raspravljale o maskarama.
Ja vam mogu preporučiti, meni najbolju, maskaru koju sam ikad imala.
Malo je skuplja, ali se zaista isplati.
Mislim da je cijena oko 190 kuna, ne sjećam se točno, kupila sam je prije pola godine već po drugi put, ali sam zaboravila točnu cijenu.

Sa ovom četkicom možete zahvatiti i one najmanje trepavice u kutu očiju bez da se ne zaflekate i izgledatekao rakun. :thumbsup:

slika
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la pitura dana sri ruj 09, 2009 2:30 pm

arlenna je napisao/la:meni mama sad prije ljeta kupila Maybelline neku noviju maskaru...

ja danas konacno kupila ovu maskaru sta je lenica preporucila.jos ju nisam isprobala, ali bitno je da sam ju kupila tako da javim kakva mi je kad se ispraksiram s njom :cerek:
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la pitura dana ned ruj 13, 2009 7:12 pm

dakle, isprobala ja tu maskaru i moram reci da mi nije dobra... prvo full mi se neke grudice stvore na trepavicama i nikako to ne mogu maknuti sa tom cetkicom. a cetkica mi je katastrofa...sva nekako ''cudna''. meni nikako ne odgovara...jos je sva onako savitljiva pa mi je jos teze s njom baratati. mozda treba samo malo prakse, ali za sada mi nije nesto... probam jos koji puta da vidim kako ce se stvari odvijati :D :lol:
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana ned ruj 13, 2009 7:17 pm

Studentica24 je napisao/la:Došla sam vam samo napisati da ova maskara nije baš dobra... Inače su mi sve te "jeftinije" maskare nakon par sati ostavljale crne tragove ispod obrva (trepavice su mi uvijene prirodno pa dodiruju obrve), a ova mi je ostavila ogromno crnilo...

meni isto nekada znaju dodirnuti to ispod obrva..ali s ovom maskarom mi se to još nije dogodilo...isto kao što se kod nekih maskara zna dogoditi crno ispod očiju nakon nekoliko sati nošenja..dok mi s ovom maskarom je sve :thumbsup:

baš mi je žao da ti se to događa :neznamkakoti:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana ned ruj 13, 2009 7:20 pm

pitura je napisao/la:dakle, isprobala ja tu maskaru i moram reci da mi nije dobra... prvo full mi se neke grudice stvore na trepavicama i nikako to ne mogu maknuti sa tom cetkicom. a cetkica mi je katastrofa...sva nekako ''cudna''. meni nikako ne odgovara...jos je sva onako savitljiva pa mi je jos teze s njom baratati. mozda treba samo malo prakse, ali za sada mi nije nesto... probam jos koji puta da vidim kako ce se stvari odvijati :D :lol:

isprobaj još par puta!

meni se to događalo u početku s Avonovom maskarom... sa ovom nemam nikakvih problema, niti sa grudicama niti mi je četkica kao što si ti opisala-savitljiva :ne zna:

nadam se da će ti sljedeći puta biti bolje :mig:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Satine dana pon ruj 14, 2009 7:33 am

ma meni ni jedna maskara nije dobra kad ju tek otvorim, nego nakon nekog vremena kad se malo "osuši"..ovak novu ju samo namažem i ništa mi ne podigne trepavice, samo ih ofarba u crno..a kad malo izhlapi onda mogu fino oblikovati trepavice :raspa:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.