Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kozmetika općenito: šminka i sve ostalo

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Kozmetika općenito: šminka i sve ostalo

PostPostao/la Branči dana pon tra 28, 2008 4:37 pm

Evo upravo se vratila iz dm i nakupovala hrpu meni nove, essence kozmetike.
Jeftini proizvodi i slatka pakiranja, baš me znaima dal će biti što dobro od toga.

Uzela sam:
Lash mania maskaru (ima debelu četku ko za odštopavanje wc-a, a ne za trepavice :D ) 22 kn
multi dimension 3 in 1 mliječno rozi lak 13kn
asia glam plosnatu četkicu za rumenilo ne sjećam se točno, ili 22 ili 29kn
mono sjenilo šampanj boje sa sjajnim česticama 13 kn

Javim kad isprobam :cheer:
Branči
Admin
Admin

Marketing:

Re: Essence kozmetika

PostPostao/la Studentica24 dana pon tra 28, 2008 4:39 pm

Koliko novaca???
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ness dana pon tra 28, 2008 4:52 pm

ja imam dva essence sjajila u onim malim tubicama, koštaju 9,90 kn i ja sam prezadovoljna, a imam i aceton u flomasteru, isto je super, a kozmetiku preporuča i cura koja mi radi nokte
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pon tra 28, 2008 5:06 pm

Studentica24 je napisao/la:Koliko novaca???

evo nadopisala sam gore, islim da sam dobro zapamtila.
samo je četkica bila nešto skuplja nego ostali proizvodi,a l već sad vidim da je odlična, točno takva mi je trebala (imala sam takvu istu plosnatu iz loreal rumenila).
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la arlenna dana pon tra 28, 2008 10:23 pm

ja sam isto počela kupovati essence proizvode..jeftini su a odlični...

mineral power-power pastel lak za nokte-nokti izgledaju onak ko umjetni nakon jednog mazanja..predivno- 13kn
mascara multi action (savjet od cura s foruma o maskarama)- predobra maskara-bolja od loreala-meni bar-oko 20kn
multi dimension zlatno sjenilo-predobro je..-ne sjecam se vise koliko kn..al mislim da je oko 15...

stvarno sam se iznenadila kako jeftino-a odlično!!
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Debeljucka dana uto tra 29, 2008 11:37 am

ja se skoro uopce ne sminkam.... doslovno sminkam se 2-3 puta godisnje.... tako da nisam jos imala prilike isprobati tu marku
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana uto tra 29, 2008 4:50 pm

Nessych je napisao/la:ja imam dva essence sjajila u onim malim tubicama, koštaju 9,90 kn i ja sam prezadovoljna, a imam i aceton u flomasteru, isto je super, a kozmetiku preporuča i cura koja mi radi nokte

Imam to sjajilo, vanilla shake i meni je grozno... neki čudan okus ima... :ne zna:
Imam i olovku za oči, onu koja se ne šilji i zadovoljna sam, a onaj set za obrve sa sjenilom i šablonama je fantastičan... sjenila su postojana i ne razmazuju se... :10od10:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana sri tra 30, 2008 10:34 am

Isprobala sam sve, evo ovak mogu reći:

maskara koju sam kupila je bez veze, niš posebno, ofarba trepavice ali niš ne diže niti produčjuje, i još sam si skoro sa ovom četkurinom oko iskopala. Sad mi je žao kaj nisam kupila ovu maskaru kaj je arlenna preporučila :roll:

Sjenilo je super, onako šampanj boje sa sitnim sjajnim česticama, kad se stavi na oko lagano se šljokavi i presijava, dosta je suho, ne skuplja se u naborima oka :10od10:

Lak za nokte je ok, Iako sam morala staviti tri sloja da bih dobila mliječni izgled kakav sam htjela.

Četkica za rumenilo je mrak, mekana i plosnata, savršeno :10od10:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la arlenna dana sri tra 30, 2008 3:56 pm

Branči je napisao/la:Isprobala sam sve, evo ovak mogu reći:
Sjenilo je super, onako šampanj boje sa sitnim sjajnim česticama, kad se stavi na oko lagano se šljokavi i presijava, dosta je suho, ne skuplja se u naborima oka :10od10:
:

onda ti imaš isto sjenilo kao i ja?? makar sam jučer vidjela još jedno sjenilo-novo je isto ima tak neke lagane šljokice i izgleda mrak..i da još nešto..čula sam same pohvale o onom rozom rumenilu sa šljokicama ili kaj već ima..tak da ću si i to kupiti pa javim kakvo je...
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana sri tra 30, 2008 4:18 pm

ja imam jnihovo rumenilo, i olovku za oči i usnice i :10od10: :10od10: :10od10:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana sri tra 30, 2008 9:47 pm

arlenna je napisao/la:
Branči je napisao/la:Isprobala sam sve, evo ovak mogu reći:
:

onda ti imaš isto sjenilo kao i ja?? makar sam jučer vidjela još jedno sjenilo-novo je isto ima tak neke lagane šljokice i izgleda mrak..i da još nešto..čula sam same pohvale o onom rozom rumenilu sa šljokicama ili kaj već ima..tak da ću si i to kupiti pa javim kakvo je...

Ne znam jel ovo novo sjenilo, samo jedna je boja (mono) i piše samo essence eyeshadow. Niš drugo.
hahaha sad sam se nasmijala, okrenem ja otraga i piše naziv boje "23 - fashion victim" :rofl:

To rozo rumenilo su spomnale neke cure koje su prebirale po šminci dok sam ja isto gledala, al ga one nisu mogle naći.
Niti sam vidla onaj set za obrve kaj je bedača spominjala... al to nisam niti znala da ima.
Vidim ja da ću opet do dm-a preksutra :D (ionak moram kupiti maskaru koju inače koristim)
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la arlenna dana sri tra 30, 2008 9:57 pm

Branči je napisao/la:
Ne znam jel ovo novo sjenilo, samo jedna je boja (mono) i piše samo essence eyeshadow. Niš drugo.
hahaha sad sam se nasmijala, okrenem ja otraga i piše naziv boje "23 - fashion victim" :rofl:

To rozo rumenilo su spomnale neke cure koje su prebirale po šminci dok sam ja isto gledala, al ga one nisu mogle naći.
Niti sam vidla onaj set za obrve kaj je bedača spominjala... al to nisam niti znala da ima.
Vidim ja da ću opet do dm-a preksutra :D (ionak moram kupiti maskaru koju inače koristim)

onda nije sjenilo isto-na mom pise multi Dimension...onda ti imaš očito to novo koje ja mislim još kupiti...

a vidim da bum i ja opet u dm...joj ta šminka...a kaj najbolje skoro se ni ne šminkam..al za van tek toliko da se nađe...
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Branči dana čet svi 01, 2008 2:24 pm

arlenna je napisao/la:onda nije sjenilo isto-na mom pise multi Dimension...onda ti imaš očito to novo koje ja mislim još kupiti...

a vidim da bum i ja opet u dm...joj ta šminka...a kaj najbolje skoro se ni ne šminkam..al za van tek toliko da se nađe...

kaj je najgore, niti ja :rofl:
najviše što stavim preko dana je podloga tj. tekući puder (od avena) i malo rumenila - to je to.
maskaru i sjenila stavljam baš kad idem nekamo... tolko sam se navikla biti bez maskare da neki dan kad sam isprobala ovu gledam telku i protrljam oko, onak žestoko. ajme izgledala sam ko rakun :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Plavuša_90 dana sub sij 17, 2009 12:42 pm

sa essence kozmetikom možeš dobiti jako dobru šminku samo treba odabrati prave proizvode... Branči,ona makara je meni uništila leće jer sam se šminkala a pošto je četkica fakat ogromna nekako sam se piknula u oko i morala bacit leću... druge maskare su mi super! puder,rumenilo,sjajila, odstranjivaći šminke,korektori te sjenila su mi odlični. za male novce možeš dobiti brdo šminke koja je relativno dobra! ja sam zadovojna
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana sri sij 21, 2009 9:18 pm

ne znam jel sam ja malo smotana, ali pričate da te kozmetike ima u dm-u, a ja nisam naišla na nju.... :ne zna: možda nema u svakom dm-u? a i ja bih probala za tako malu cijenu....
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri sij 21, 2009 11:36 pm

Katriona je napisao/la:ne znam jel sam ja malo smotana, ali pričate da te kozmetike ima u dm-u, a ja nisam naišla na nju.... :ne zna: možda nema u svakom dm-u? a i ja bih probala za tako malu cijenu....

hehe,te kozmetike ima samo u većim dm-ima :thumbsup:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana pon sij 26, 2009 3:27 pm

Katriona je napisao/la:ne znam jel sam ja malo smotana, ali pričate da te kozmetike ima u dm-u, a ja nisam naišla na nju.... :ne zna: možda nema u svakom dm-u? a i ja bih probala za tako malu cijenu....

trebal bi biti, tamo gdje stoji she, deborah i slično.. inače imaš i u Mulleru :mig:
Branči
Admin
Admin

Oriflame i Avon kozmetika

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri vel 04, 2009 11:47 am

Ne znam koliko ste upoznati s ovim brandovima, nekome se sviđa, nekome ne, moja iskustva su odlična i podijelit ću ih s vama ako vas zanima.
Netko ne voli katalošku prodaju, ali ima ona i svojih prednosti. Iznenadila sam se nekim prozivodima!
Ako koristite ovu kozmetiku, bit će mi drago da izmijenimo iskustva i prokomentiramo neke stvari!

evo web stanica: 1. ttp://www.oriflame.hr/index.jhtml
2.http://www.avon.hr/PRSuite/home/home.jsp
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Re: Oriflame i Avon kozmetika

PostPostao/la tangerina dana sri vel 04, 2009 11:48 am

sa oriflame nisam zadovoljna, što god da sam njihovo imala, nije mi pasalo... ali s avonom se družim :cagam: i trenutno imam njihovo sjenilo na očima i mogu reć da sam zadovoljna. koristim i lakove za nokte, tako da :10od10: za avon
tangerina

PostPostao/la Plavuša_90 dana sri vel 04, 2009 11:56 am

od ove kozmetike ja imam užasno puno stvari a mogla bih izdvojiti njihove pudere koji su odlični,kreme za ruke,za tijelo... ima zaista puno proizvoda a najbitnije od svega je to što su vrlo pristupačni a kvalitete im ne nedostaje! zadnje što sam uzela od njih bila je Oriflame Beauty Power Curl Mascara (29 kn) te Lucia Eau de Toilette (167kn) i jako sam zadovoljna jer nisam očekivala da to bude nešto extra no jako me iznenadilo i imam sve pohvale!
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la pitura dana sri vel 04, 2009 2:32 pm

oriflame mi je bio totalna katastrofa od sjenila za oci do mlijeka za tijelo. znam da sam jednom imala njihovu maskaru kod koje su mi nakon par sati nanosenja oci bile ko sljive jer se sve razlilo :thumbsdown:
ali zato avon mi ima dobre stvari, ali koristila sam samo njihove kreme za tijelo, ruke, stopala i tako.... dekorativnu nisam ni narucivala iz razloga sto mi se dogodilo s oriflame-om. anyway, vise ne koristim niti jedno niti drugo jer sam izgubila kontakt od zenske koja je dilala avon :budala:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la malena82 dana sri vel 04, 2009 3:52 pm

evo ja koristim avon, posebno su mi odlične kreme za lice, sjenila, sjajila, lakovi za nokte su predobri (i boje i kvaliteta)! :thumbsup:
a o parfemima da ne pričam: ja sam ovisna o njima! :o :cagam: :cagam:
slika
malena82

Re: Kozmetika općenito: šminka i sve ostalo

PostPostao/la Linda dana čet vel 05, 2009 8:06 am

Ja koristim Avonovu maskaru i hranjivi serum za vrhove i taj serum je nešto fantastično..... :jig:
Mama koristi ruževe... A parfemi su super... :mig:
Jedva čekam 1.8.2009..... I found someone to take away the heartache, to take away the lonely nights....
slika
Linda

PostPostao/la arlenna dana čet vel 05, 2009 8:55 am

Moja mama je dobila Avonovu maskaru onu sa onim češljicem umjesto one okrugle četkice .. i dala ju je meni...meni u početku nije bila baš nešto, al sad mi je odlična! tako mi lijepo izduži trepavice-makar su dugačke, ali ih lijepo istakne :thumbsup:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana čet vel 05, 2009 10:25 am

jupi,ovo je moja tema! ja se obožavam šminkanti i uvjek sam dotjerana,bez obzira dal idem na predavnja,raditi ili na kavu... što se tiče orifflame kozmetike ja sam zadvoljna,nisam se nikad razočala u niti jednom proizvodu kao ni iz avona. a kako vam se sviđa s-he kozmetika? ja misim da se tak zove :budala: meni je i ona super,ima super olovčica za oći i dobri su aplikatori za sjenilo!
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.