Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Preparati i njega lica

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: Kremice za lice

PostPostao/la Tasha dana pon vel 16, 2009 4:16 pm

bedacha je napisao/la:Prije nisam ni ja koristila nikakve kremice, ali mi se lice strašno pokvarilo prije godinu i pol pa sam se bacila na sređivanje toga.... sad sam ovisna o kremicama i svemu kaj se tiče lica, za oko očiju, za lice, hidratantno, protiv prišteva, serumi, emulzije, pilinzi, maske... svega čuda imam.... :rofl: sad si ni nemrem zamisliti kak sam živjela prije bez toga......... :D

Kakva ti je ona krema??
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la bedacha dana pon vel 16, 2009 4:21 pm

Odlična.... :thumbsup: baš je hidratantna, a to mi i treba....
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana pon vel 16, 2009 7:04 pm

ja sam sad sve za bebu kupila becutan...prekrasno miriši,da nemam tak probleatičnu kožu koju treba održavat,i ja bi to koristila

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: Ja se inace vodim onim, ak je dobro za bebice, mora bit dobro i za mene :zubo: a becutan mi je mrak :lol: Bas lijepo mirisi i koza mi bude bas mekana! Kazem, kad se sjetim namazat a to je jako rjetko :neznamkakoti: Nist, kad dodje beba, onda bu se i mama malo lickala :lol: Malo po bebinoj guzi, malo po maminom licu :lol:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la pitura dana uto vel 17, 2009 8:49 am

meni je becutan dobra kad opali bura ovdje, ali inace mi je premasna za moju kozu. inace, koristim kreme samo za hidratizaciju, kakvo ucvrscivanje u 30 godini ili nekoj manjoj dobi?? za ucvrscivanje koze cu poceti koristiti negdje oko 35-40 godina prije nema sanse :nene: vichy mi odlicno odgovara, od kremica za oci do losiona za tijelo :D nekome vichy ne pase, ali moja koza je prezadovoljna :cheer: :cheer:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la samo_njegova dana uto vel 17, 2009 8:52 am

ja nikad nisam koristila kremice za lice.. imam sreće da imam mješovitu kožu pa nemam problema ni s aknama ni sa suhoćom ni s borama.. :)
inače, mama mi koristi Rosalovu od badema i jako je zadovoljna :)
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la midva dana sri vel 18, 2009 5:54 pm

nuxe nirvanesque :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
za prve borice odlična stvar, a koža je prekrasno baršunasta kad se namaže :o
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana ned vel 22, 2009 1:46 pm

midva je napisao/la:nuxe nirvanesque :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

midvice, jel to kremica za moju dob? ma kad bi vidjele moju kožu, sve bi vam bilo jasno... :lol:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la bedacha dana sri vel 25, 2009 9:44 am

Katriona je napisao/la:
midva je napisao/la:nuxe nirvanesque :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

midvice, jel to kremica za moju dob? ma kad bi vidjele moju kožu, sve bi vam bilo jasno... :lol:

Ja baš nabavila tester te kremice.... sviđa mi se :cerek:
Da, Katriona, bila bi za tvoju dob... ali kakvu to kožu imaš? ako me sjećanje dobro služi, imaš lijepi ten.... :misli:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mary dana sri vel 25, 2009 12:07 pm

ej, midva, a koliko košta ta krema?
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana čet vel 26, 2009 10:04 am

Mislim da je oko 250kn...
I za step, to je linija za prve borice... ima i okoloočna krema iz iste linije... :mig:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mary dana čet vel 26, 2009 10:06 am

oukej..thanks..
baš sam jučer rekla mužeku kak je vrijeme da mi nešto kupi, pa sam mu spomenula tu kremicu... :D
sad kad mu spomenem cifru..uuu..biti će razdragan.. :D
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la bedacha dana čet vel 26, 2009 10:32 am

Samo da ne bude više pa da ja budem kriva.... :D
Nisam sigurna u cijenu jer je ja nisam kupila (još :D ), ali mi je ta cijena u glavi od nekoga tko mi je pričao o njoj.... :misli:
slika
bedacha
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Dani 26 dana čet vel 26, 2009 2:14 pm

Ja kupila becutan mlijeko za bebe :raspa: Nisam ni znala da postoji cijel linija becutan prizvoda :rofl: Ugavnom, meni je super. S njim si mazem trbuh poslije tusiranja u kombinaciji s kremom protiv strija. Nije uopce masno :raspa: i mirisis ko bebe :zubo:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana ned ožu 08, 2009 9:05 pm

bedacha je napisao/la:Ja baš nabavila tester te kremice.... sviđa mi se :cerek:
Da, Katriona, bila bi za tvoju dob... ali kakvu to kožu imaš? ako me sjećanje dobro služi, imaš lijepi ten.... :misli:

pa nije problem u tenu, već u tome što mi je koža dosta opuštena, onako nije čvrsta, ne znam kako bi ti bolje objasnila :ne zna: , vidim na mami kako se objesila a ja neću da mi se to dogodi :nene: ...i imam već sitne borice po čelu, oko očiju (smjehuljice :D ) pa bih se već htjela i za to pobrinuti....

okej, to ću si kupiti kad potrošim ovu pa se nadam da se će vidjeti rezultati... :držipalčeve:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana čet svi 21, 2009 3:48 pm

Dani 26 je napisao/la:Ja kupila becutan mlijeko za bebe :raspa: Nisam ni znala da postoji cijel linija becutan prizvoda :rofl: Ugavnom, meni je super. S njim si mazem trbuh poslije tusiranja u kombinaciji s kremom protiv strija. Nije uopce masno :raspa: i mirisis ko bebe :zubo:

ma gdje si samo našla to bekutan mlijeko?? ja jedva neđem kremu... nema je nigdje a samo mi je ona dobra :D
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana čet svi 21, 2009 6:23 pm

Plavuša_90 je napisao/la:

ma gdje si samo našla to bekutan mlijeko?? ja jedva neđem kremu... nema je nigdje a samo mi je ona dobra :D

ljekarne,a mislim da sam vidjela u DM-u..
mi za klaru koristimo becutan puder,i zbilja je super :svakacast:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana pet svi 22, 2009 1:08 pm

toga ima u ljekarnama? pa ja u dm-u nisam vidla a prošla sam ih dosta :o hvala,baš ću potražiti :mig:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana pet svi 22, 2009 1:13 pm

Plavuša_90 je napisao/la:toga ima u ljekarnama? pa ja u dm-u nisam vidla a prošla sam ih dosta :o hvala,baš ću potražiti :mig:

ja kupujem puder u DM-u..tam na odjelu za bebe...

a u ljekarnama 100% ima..bar u Koprivnici,Zagrebu i Varaždinu
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tisa-Iskra dana pet svi 22, 2009 1:24 pm

Pozdrav...
stalno čitam "suha koža ovo, suha koža ono"... E pa ja imam POTPUNO suprotni problem. Naime imam izrazito masnu kožu (sjajim se kao da sam se uljem mazala), problem sa kožom na leđima zbog toga (akne i to), ali mi je koža nila donedavno dehidrirana! I sada - što mazati... Kreme za suhu kožu ne mogu jer onda zgledam ko žarulja (mislim tak se sjajim :rofl: ) a ništa drugo nisam konstruktivno mogla naći..
I onda lijepo ja otišla dermatologici u Pulu i ona mi dala prvo neke losione (posebno su mi ih radili u ljekarni) za leđa i lice, pa Novaderm AHA-forte gel (prefenomenalan učinak - čak i ožiljci prolaze, ali zbilja :thumbsup: ) i od Sebuma kremu za rehidraciju masne kože, a sada i za matiranje masne kože.
Ovu za matiranje sam tek počela koristiti, ali čini mi se da pomaže.. Jedino što moram ipak malo i ja dodatno zamastiti jer si stavim i malo kreme za sunčanje pri ovakvim temperaturama..
Ali leđa - SKROZ SU SE OČISTILA! :cheer: :cheer: :cheer: :10od10: :thumbsup: Čak i ožiljci!
Daklem, zaključak - tko ima problema sa masnijom kožom i aknama - Klindamicin + Novaderm AHA-gel - stvarno djeluje SUPER!!!
I Sebum za ličeko! (dosada jedina krema baš namijenjena za masnu kožu koju sam našla na tržištu osim Rosala - koji sada btw nigdje više ne mogu naći).
I da, perem se sa Hygea pjenom za pranje LICA (da da ima i za lice! :D )
Pa eto - nadam se da sam još nekome pomogla.
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana sub svi 23, 2009 9:40 am

Tisa-Iskra je napisao/la:Daklem, zaključak - tko ima problema sa masnijom kožom i aknama - Klindamicin + Novaderm AHA-gel - stvarno djeluje SUPER!!!

Draga, samo malo upozorenje (ne znam dal ti je dermatologica rekla) za vrijeme i nakon 2-3 mjeseca korištenja AHA (tj. voćnih, glikolnih) kiselina, ne smije se na sunce. Zaista se ne smije, jer je koža stanjena, više isušena iznutra i sunčanje ti može prouzročiti jednu od dvije stvari: ili opekotine (koje se ne mogu spriječiti niti zaštitnim faktorom, osim npr. 50SPF sunblockom koji se kupuje za put u afriku) ili zbog utjecaja sunca i prethodnog utjecaja AHA voćnih kiselina kožda podivlja i počne stvarati upalne akne. također su još moguće depigmentacije, mrlje itd. koje se teško ili nikako ne skidaju.

Zato se inače ne preporuča korištenje bilo kakvih preparata ili tretmana sa AHA preko ljeta, nego samo u periodu 1.10 do 1.4.

Eto samo da znaš, da se sad moraš pripaziti na ljeto. :bok:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Tisa-Iskra dana sub svi 23, 2009 9:46 am

Branči - je rekla mi je.. Sad više ne mažem sa AHA - samo povremeno očistim sa klindamicinom navečer poslije tuširanja (1 put tjedno)..
Uostalom, sada ni ne trebam više mazati kada će mi sada sunce i sol dodatno djelovati na kožu (u pozitivnom smislu).
A ja ti i tako ne mogu na sunčanje prije nekih 4 - 5 pm jer radim, pa nikada nisam na plaži prije "dobrog" vremena - sreća u nesreći :D
slika Ne pitajte za kile - ja sam bootylicious :raspa:
slika
Tisa-Iskra
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana pet svi 29, 2009 11:30 am

Ja sam vam jučer dobila testere noćne kremice od Vichy-a Myokine, to je kao kremica za prve bore tj. mimičke bore (što da vam kažem, na slici su ženskici nacrtane neke crte na čelu, a baš sa tim dijelom imam problema).
Jučer sam probala prvi put, tekstura je ugodna, onako više kao emulzija, baš ću vidjeti kroz tjedan dana dal ima kakvih promjena (i da li izaziva prištiće).
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Dani 26 dana pet svi 29, 2009 12:17 pm

Plavuša_90 je napisao/la:
Dani 26 je napisao/la:Ja kupila becutan mlijeko za bebe :raspa: Nisam ni znala da postoji cijel linija becutan prizvoda :rofl: Ugavnom, meni je super. S njim si mazem trbuh poslije tusiranja u kombinaciji s kremom protiv strija. Nije uopce masno :raspa: i mirisis ko bebe :zubo:

Ja sam mlijeko kupila u Konzumu :thumbsup: Ima i kupka i stosta jos Becutan... Svi su u plavoj prepoznatljivoj bocici :thumbsup:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Sky dana uto srp 06, 2010 1:42 pm

da imam para kupovala bih si Vichy.... inače sve živo koristim od Niveee

Za lice Nivea visage
za kosu Nivea
za mazat tijelo Nivea ili Garnier :cerek:
slika

slika

slika
Sky

PostPostao/la lunna dana uto srp 06, 2010 1:45 pm

ja koristim sve od Garniera,tonik,mlijeko za lice(za skidanje sminke),dnevnu i nocnu kremu..
ali ove godine sam sebe pocastila i kupila si kremu od Biotherma-hidratantna krema sa SPF15..imala sam mali tester i krema mi je bila :10od10: :10od10: :svakacast: :svakacast: , al mi je bilo puno dati 450kn za nju..i onda dobila bon za snizenje u Douglasu i kupila si kremicu za 330kn :cerek:
I to je puno,al mi je dragi reka da si je kupim jer sam zasluzila :cerek:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.