Preparati i njega lica • Forum Vjenčanje snova - za organizaciju vjenčanja iz snova

Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Preparati i njega lica

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Preparati i njega lica

PostPostao/la kabica dana ned tra 27, 2008 8:33 pm

e midva je l' se kužiš u kremice za lice?
17.05.:) don't believe me if i tell you
:cerek: *KoKa-handmade* :cerek:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Re: Chateraj

PostPostao/la midva dana ned tra 27, 2008 8:36 pm

kabica je napisao/la:e midva je l' se kužiš u kremice za lice?

u neke da :cagam:
kaj trebaš?
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la kabica dana ned tra 27, 2008 8:44 pm

midva je napisao/la:

kaj trebaš?

a probala sam sada od avene onu cleanence (ili kako li se već piše!!!) emulziju i sve mi je ok osim čela, ali primijetila sam da mi je u zadnje vrijeme i od drugih krema tako... koristila sam jednu lorealovu, ali ju više ne proizvode i sada jako jadna jer sam jedva našla kremu koja mi odgovara.
inače, imam kombiniranu kožu, tj. lice mi je suho, a brada i oko nosa onak malo masnije i čelo je bilo, ali više nije... i dio od brade prema licu mi je sklon prištićima.

imaš neki savjet?
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la arlenna dana ned tra 27, 2008 8:48 pm

kabica je napisao/la:
midva je napisao/la:

kaj trebaš?

a probala sam sada od avene onu cleanence (ili kako li se već piše!!!) emulziju i sve mi je ok osim čela, ali primijetila sam da mi je u zadnje vrijeme i od drugih krema tako... koristila sam jednu lorealovu, ali ju više ne proizvode i sada jako jadna jer sam jedva našla kremu koja mi odgovara.
inače, imam kombiniranu kožu, tj. lice mi je suho, a brada i oko nosa onak malo masnije i čelo je bilo, ali više nije... i dio od brade prema licu mi je sklon prištićima.

imaš neki savjet?

ja sam koristila tu aveneovu..i bila mi je ok..sad koristim Vichy normaderm..i taman kupila 2.a kad ono pocelo mi se isusivat nekak cudno celo..jel to normalno ili??
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la midva dana ned tra 27, 2008 8:50 pm

kabi, odi u ljekarnu i pitaj jel imaju nuxe kozmetiku, ja sam oduševljena s njom, pitaj kad imaju promociju (jer nuxe ima promocije) i odi vidi kad je njihova žena tam, dobiješ odmah savjet i testere...
ja imam sad njihov serum oko očiju i zakon mi je :cheer:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la midva dana ned tra 27, 2008 8:53 pm

arlenna je napisao/la:
ja sam koristila tu aveneovu..i bila mi je ok..sad koristim Vichy normaderm..i taman kupila 2.a kad ono pocelo mi se isusivat nekak cudno celo..jel to normalno ili??

sad ima normaderm nova, pojačana krema i ona stara... možda si kupila tu novu?
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana ned tra 27, 2008 8:54 pm

meni kuma donjela 10 galenicovih testera i baš mi je dobra krema ful hidratantna, bia sma na snimanju kože u ljekarni pa mi je rekla cura da imam jako dehidratiziranu i masnu kožu.....
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana ned tra 27, 2008 8:54 pm

midva je napisao/la:kabi, odi u ljekarnu i pitaj jel imaju nuxe kozmetiku, ja sam oduševljena s njom, pitaj kad imaju promociju (jer nuxe ima promocije) i odi vidi kad je njihova žena tam, dobiješ odmah savjet i testere...
ja imam sad njihov serum oko očiju i zakon mi je :cheer:

cula sam za tu nuxe kozmetiku.. ja sam mislila da ce mi vichy bit super..i bilo mi je prva 3mj..a sad od kad kupila drugu turu..koma..sad neznam kak da se više mažem..samo navecer ili ujutro..a ostalo niveinu obicnu da mi hidratizira lice..jer mi je ova super za lice..al mi je isušila celo!!
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana ned tra 27, 2008 8:56 pm

midva je napisao/la:
arlenna je napisao/la:

sad ima normaderm nova, pojačana krema i ona stara... možda si kupila tu novu?

ne ne..kupila sam staru..ma ova nova bi mi skroz unistila lice..mislim-tekući puder i tonik i za skidanje sminke su mi odlicni..al ovo me razocaralo!
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la midva dana ned tra 27, 2008 8:56 pm

meni je stvarno nuxe u zadnje vrijeme najbolji....
ali koža se zasiti i treba mijenjat kreme u prosjeku svakih 4-6 mjeseci, ovisno o tipu kože
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la midva dana ned tra 27, 2008 8:58 pm

arlenna je napisao/la:
ne ne..kupila sam staru..ma ova nova bi mi skroz unistila lice..mislim-tekući puder i tonik i za skidanje sminke su mi odlicni..al ovo me razocaralo!

da, puder je zakon, koristim ga 5 godina bez prestanka i uopće ne znam koji bi sad uzela da mi kojim slučajem ovog prestanu radit....
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la kabica dana ned tra 27, 2008 8:59 pm

arlenna i meni se to desilo s vichyjevom kremom...
a nux mi je jedna curka na promociji već dala, e sad ili je ona fulala u odabiru kremice, ali ista stvar mi se desila s čelom... onak me zateže i ponekad i pecka.
meni su rekli da imam kožu prema van suhu, a iznutra masnu i zato mi ponekad znaju buknuti prištići. bilo mi je super jedno ulje koje se stavljalo samo na područje koje je sklono prištićima ili samo na njih, ali se isto više ne proizvodi... ne mogu se trenutno sjetiti imena, ali jedno od poznatijih ovih skupljih francuskih.
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Ness dana ned tra 27, 2008 8:59 pm

midva je napisao/la:
arlenna je napisao/la:

da, puder je zakon, koristim ga 5 godina bez prestanka i uopće ne znam koji bi sad uzela da mi kojim slučajem ovog prestanu radit....

i ja isto imam sada vichiev puder - u testeru naravno....... :rofl:
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana ned tra 27, 2008 9:00 pm

midva je napisao/la:meni je stvarno nuxe u zadnje vrijeme najbolji....
ali koža se zasiti i treba mijenjat kreme u prosjeku svakih 4-6 mjeseci, ovisno o tipu kože

a koliko košta nuxe krema??otprilike?
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana ned tra 27, 2008 9:02 pm

kabica je napisao/la:arlenna i meni se to desilo s vichyjevom kremom...
a nux mi je jedna curka na promociji već dala, e sad ili je ona fulala u odabiru kremice, ali ista stvar mi se desila s čelom... onak me zateže i ponekad i pecka.
meni su rekli da imam kožu prema van suhu, a iznutra masnu i zato mi ponekad znaju buknuti prištići. bilo mi je super jedno ulje koje se stavljalo samo na područje koje je sklono prištićima ili samo na njih, ali se isto više ne proizvodi... ne mogu se trenutno sjetiti imena, ali jedno od poznatijih ovih skupljih francuskih.

ma da... ja imam mješovitu kožu..prištići samo kad sam u pms-u..i čelo mi je znalo bit ponekad masno-ponekad suho..ma cudno skroz..i zato mi je rekla zenska u ljekarni da uzmem vichy-normaderm..makar su imali i avene...al kao da mi je bolje za kozu vichy..
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana ned tra 27, 2008 9:03 pm

arlenna je napisao/la:
kabica je napisao/la:arlenna i meni se to desilo s vichyjevom kremom...

ma da... ja imam mješovitu kožu..prištići samo kad sam u pms-u..i čelo mi je znalo bit ponekad masno-ponekad suho..ma cudno skroz..i zato mi je rekla zenska u ljekarni da uzmem vichy-normaderm..makar su imali i avene...al kao da mi je bolje za kozu vichy..

a vidiš moja kuma kaže da je avene bolji jer je to dermatološka kozmetika, a vichy nije dermatološka
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la midva dana ned tra 27, 2008 9:04 pm

otprilike su kao vichy sa cijenama, možda par kuna skuplji....
ali su totalno prirodni kompleksi unutra, mirišljave su kreme, ja to obožavam....
ja sad imam nirvanesque kremicu i zadovoljna sam, makar ja koristim kremicu svaki 2.-3. dan, jedino oko očiju mažem svaki dan....
sad bu kabi rekla da si radim neki eliksir mladosti i stavljam ga na lice.... :rofl: :rofl: :rofl:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la kabica dana ned tra 27, 2008 9:06 pm

arlenna je napisao/la:ma da... ja imam mješovitu kožu..prištići samo kad sam u pms-u..i čelo mi je znalo bit ponekad masno-ponekad suho..ma cudno skroz..i zato mi je rekla zenska u ljekarni da uzmem vichy-normaderm..makar su imali i avene...al kao da mi je bolje za kozu vichy..

da, sada je i meni tako. i skužila sam da mi strašno stres utječe na ten!
a prije 3 god mi je baš gadno bilo... ok ne onak kako nekima zna biti cijelo lice, ali s obzirom da prije nisam imala prištića, odnosno tu i tamo uglavnom u pms-u, ovo mi je bilo grozno. nadam se da će poslije svadbe sve nestati :cerek: mo'š si mislit :rofl:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la arlenna dana ned tra 27, 2008 9:06 pm

Nessych je napisao/la:a vidiš moja kuma kaže da je avene bolji jer je to dermatološka kozmetika, a vichy nije dermatološka

ma da..a meni rekli da je oboje..ja neidem u bilokoju ljekarnu vec u Vaše zdravlje-a oni tamo imaju sve-i vichy i oni uvoze za hrvatsku Avene..i imaju još neke-al zenska mi od svega preporucila Vichy-nakon sto mi je pogledala lice..tak da neznam..potrošit ću sad ovu normaderm kremu pa cu Avene emulziju tu koristiti..ona mi je ok!
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la midva dana ned tra 27, 2008 9:07 pm

kabica je napisao/la:
da, sada je i meni tako. i skužila sam da mi strašno stres utječe na ten!
a prije 3 god mi je baš gadno bilo... ok ne onak kako nekima zna biti cijelo lice, ali s obzirom da prije nisam imala prištića, odnosno tu i tamo uglavnom u pms-u, ovo mi je bilo grozno. nadam se da će poslije svadbe sve nestati :cerek: mo'š si mislit :rofl:

nestat će u trudnoći :rofl: :rofl: :rofl:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana ned tra 27, 2008 9:09 pm

midva je napisao/la:otprilike su kao vichy sa cijenama, možda par kuna skuplji....
ali su totalno prirodni kompleksi unutra, mirišljave su kreme, ja to obožavam....
ja sad imam nirvanesque kremicu i zadovoljna sam, makar ja koristim kremicu svaki 2.-3. dan, jedino oko očiju mažem svaki dan....
sad bu kabi rekla da si radim neki eliksir mladosti i stavljam ga na lice.... :rofl: :rofl: :rofl:

bum pitala u ljekarni za nuxe..ma ja bi platila i skuplje samo da mi krema napravi ono sto treba-hidratizira i regulira pristice od stresa ponekad i kad sam u pms-u..a to mi normaderm stvarno lijepo drzi pod kontrolom..jedino da npr. ne namažem čelo normadermom vec nekom drugom-npr.niveom...neznam kaj vise da radim...
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la kabica dana ned tra 27, 2008 9:10 pm

midva je napisao/la:...sad bu kabi rekla da si radim neki eliksir mladosti i stavljam ga na lice.... :rofl: :rofl: :rofl:

palo mi to na pamet, ali si opet nekako mislim da bi ga možda već onda i podijelila s nama i to za masne pare :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la kabica dana ned tra 27, 2008 9:12 pm

arlenna je napisao/la:..ma ja bi platila i skuplje samo da mi krema napravi ono sto treba-hidratizira i regulira pristice od stresa ponekad i kad sam u pms-u..a to mi normaderm stvarno lijepo drzi pod kontrolom..jedino da npr. ne namažem čelo normadermom vec nekom drugom-npr.niveom...neznam kaj vise da radim...

ja sam to radila jedno vrijeme... kak stvari stoje mislim da ću opet. jedna od ovih (nux ili avene za lice), a neka dr za čelo. samo ne znam opet koja! sad imam i holyplantovu i ista stvar mi je s čelom.
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la midva dana ned tra 27, 2008 9:15 pm

curke, sad za te kreme: svaka koža je drugačija, nekome je najbolje nešto što nekom drugom izaziva alergije itd.
zato su testeri zakon stvar, jedino bi trebalo dobit malo više, barem za tjedan dana....
isto tako, neke kozmetike se ne preporuča odmah prestat koristit ako ne odgovara, nego probat koristit svaki drugi dan dok se koža ne privikne....
i avene, vichy, roc, imaju dermatološke linije... tj. roc ima purif-ac, avene cleanance, vichy normaderm....
sve te linije za masnu kožu su dermatološke, jer imaju neke sastojke koji nisu biljnog tj. prirodnog porijekla, i malo su jači u djelovanju i koncentraciji....
zato ja u zadnje vrijeme preferiram prirodnu kozmetiku.... čak i radim nešto od biljnih kompleksa u ljekarni, odlične su stvari, jedino se mora koristit kroz malo duži period da ima neko vidljivo djelovanje...
i još jedna stvar za preparate za masnu kožu, ako je dobar koža će prvo reagirati na taj način da se dobro izčisti, tj. poizbijat će puno više prišteva nego inače, ali kroz 1-2 tjedna se stvar popravi...

jesam se raspisala.... :jig:
nemam potpis
midva
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la kabica dana ned tra 27, 2008 9:21 pm

midva je napisao/la:i još jedna stvar za preparate za masnu kožu, ako je dobar koža će prvo reagirati na taj način da se dobro izčisti, tj. poizbijat će puno više prišteva nego inače, ali kroz 1-2 tjedna se stvar popravi...

e vidiš, dobro da si se raspisala! meni se baš to desilo s ovom od avenea! a ja se već prepala da opet neš ne valja :shock1: a otišla sam u dvije ljekarne i tražila testere tako da sam imala za tjedan dana, i uzela sam isto i od gela za umivanje. budem si ju onda kupila, moram početi od nekuda.
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.